Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas - 2

QUOTE(aukse555 @ 2014 03 31, 20:36)
sakykit, ar dezutes pirktos ar pati darete?



dariau pati, labai paprasta, reikia suklijuoti tik 2 krastines ir viskas smile.gif
darau ant storesnio nei paprastas lapas popieriaus, perku ji Pinokyje , 1 lapas 15 cnt
jei reikia schemos parasykite i az savo el pasta - atsiusiu
shema, kaip idejo mamyte

QUOTE(wikne @ 2014 03 31, 20:44)
Egzotikaa, labai grazi jusu svente  thumbup.gif  apskritai, visoms taip kruopsciai ir atsakingai ruosiates  wub.gif  mane labai domina pomsai, is ko gaminote? ar silkinio popieriaus ar paprastu serveteliu? kelis sluoksnius darete?  g.gif  sian bandziau daryti is paprastu serveteliu, 8 sluoksniu, bet toks ne kazi koks gavosi  biggrin.gif  matyt serveteles per kietos...


aciu uz siltus zodzius wub.gif
dariau is paprastu grites (viensluoksniu) serveteliu , tai 20 vnt sudejau

QUOTE(daiva8888 @ 2014 04 03, 11:29)
Mes irgi darėm panašų tortą vaišėms į darželį, tik mūsiškis dviejų aukštų,


bigsmile.gif wub.gif o tai antra auksta mazinote dezutes formata g.gif gera ideja, nes as masciau kaip 2 auksta padaryti. o labai sumazeja sumazinus g.gif nes sutedi oretusi vienodai visiems vaises biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 05 balandžio 2014 - 19:15
Antra torto auksta mazinau is akies, tiesiog "nuemiau" nuo sablono krastelio po 2cm ir gavosi mazesnis. Pacio sablono dydzio nemazinau, tik ji truputi "patrumpinau". Nezinau ar aisku smile.gif Ir saldainiu visiems vaikams gavosi po lygiai, nes 2cm tai realiai labai nedaug. Maciau internete ir triju aukstu tokius tortukus. thumbup.gif
Atsakyti
norejau pasidalint savo foto is dukros "Monster higt " gimtedienio, tik nekelia kazko man foto...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liucike: 13 balandžio 2014 - 14:36
QUOTE(Liucike @ 2014 04 13, 13:32)
norejau pasidalint savo foto is dukros "Monster higt " gimtedienio, tik nekelia kazko man foto...


kelkit per cia 4u.gif

part.lt
Atsakyti
Gal kas matete, kur yra pirkti vienkartiniu indu ir serveteliu su Hello kitty? 4u.gif arteja dukrytes 4-asis gimtadienis, ir bus sia tema, tortas uzsakytas, dekoracijas bandysim daryti pacios, bet truksta indu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoda Orchidėja @ 2014 04 18, 20:09)
Gal kas matete, kur yra pirkti vienkartiniu indu ir serveteliu su Hello kitty? 4u.gif arteja dukrytes 4-asis gimtadienis, ir bus sia tema, tortas uzsakytas, dekoracijas bandysim daryti pacios, bet truksta indu ax.gif



nepamenu iš kur pati pirkau, bet banykit ieškoti : www.partyinbox.lt- ten visokiomis temomis turi....

ir dar va radau per google
http://www.skelbiu.l...s-16795156.html

http://www.emmashous...?product_id=231

http://www.skelbiu.l...amp;id=14535937

Atsakyti
QUOTE(Juoda Orchidėja @ 2014 04 18, 18:09)
Gal kas matete, kur yra pirkti vienkartiniu indu ir serveteliu su Hello kitty? 4u.gif arteja dukrytes 4-asis gimtadienis, ir bus sia tema, tortas uzsakytas, dekoracijas bandysim daryti pacios, bet truksta indu ax.gif

Paziurekit Norfoj, ten buvo su katytem indu mirksiukas.gif
Atsakyti
Balandžio pradžioje buvo mano mergytės antrasisi gimtadienis .Darėm vaikų žaidimų kambaryje -tema buvo fėjos .Pasirodau -gal kam patiks idėjos blush2.gif (Balionai ir pompomsai ne mano -žaidimo kambario papuošimai -nelabai derėjo ,bet .....)
Kai kurios foto bus iš namų ,nes bendroje erdvėj tik spėjau suruošti ir nebebuvo kada fotografuoti ,o su vaikais kelti nenoriu smile.gif

user posted image


user posted image

Vaišių stalas:(foto jau kiek aptuštintas smile.gif)
-dariau gelių formos sumuštinukus su drugeliais iš agurkų
-rimi šaukšteliai su mišrainyte (-sudejau iš jų gėlytes )
-suktinukai su lietiniu blynu ir kumpiu ,su philadelfija (pridėjau smeigtukų drugelių ir gėlyčių )
-grybų kelmas
-sausainiai ant pagaliukų -burtų lazdelės (puošiau pabarstukais ,šokoladu ) ir drugeliai
-paprastai sausiainiai gelytės (nepuošiau ,nes pernai kaip tik tokius labiaumamos vaikam davė )
-žele gelyčių formos
-vynuogių vėrinukai su meliono žvaigžutėm
-sultys ir vanduo
Visko buvo per akis ir pilanai užteko smile.gif))



Kiti staliukai kur vaikai valgė tortą buvo papuošti taip pat fėjom (neturiu bendros foto ,nes pilna vaikų buvo .)
user posted image

Na ir manos tortukas,žinoma buvo dar 2 žvakutės
user posted image

Nors buvo užsakyta ir fėja ,bet buvau paruošusi kelis žaidimus (nes toje pačioje vietoje šventėme pirmą gimtadienį ir dar kaimynų vaikų gimtadienius -pabijojau,kad programa kartosis ,bet mergina dirbo super ,nei vieno žaidimo nuo pernai thumbup.gif ) . Turėjom fėją pievoje ( mergytės klijavo gėles ) ir elfą medyje (berniukai klijavo lapus ) . Neturiu foto be vaikų sad.gif
Taip pat žaidėm gėliu baulingą ,rinkom fėjų dulkes nuo gėlių,ieškojom paslėptų prizų . Buvau padarius va tokias gėles( sugalvojau žaidimus su jom ,bet fėja dar prigalvojo smile.gif)
user posted image
Na ir mergytėm fėja padovanojo po plastmasinį žiedelį ,o berniukam po laikroduką .Vaikų amžius uvo įvairus (jauniausiam 6 mėn ,vyriausiai 8 metai )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anyte_uogyte: 21 balandžio 2014 - 14:03
Parodau ir as savo berniuko antrojo gimtadienio stala smile.gif gal kam kils kokiu minciu smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos, atnešu šį bei tą gimtadienio stalui boružiukų tema. Na, ir šiaip kelias mintis. Gimtadienis ne mano, ne mūsų - paprašė šiek tiek padėti su pasiruošimu, tai ir foto ne baliaus dienos, o šiaip surankiotos iš telefono ir fotoaparato blush2.gif

Pakvietimai.
user posted image

Papuošimukai ant baltos sienos pasifotografavimui...
user posted image

Popierinis tortukas lauknešėliams. Ant viršaus sėdės boružiukai...
P.S. ačiū Egzotikaaaaaaa!!! aciuks.gif
user posted image

Žaidimukui "Apklijuok boružiuką taškiukais".
user posted image

Želiukai su šilauogėmis.
user posted image

Keksiukai.
user posted image

Oi, pamiršau dar - "pop cakes'siukai".
Išvis pirmą kartą tokį kūrinį organizavau.... blush2.gif
user posted image

Na, ir torčiukas.
user posted image

Ai, dar dariau boružiukus ant šiaudelių, bet pamiršau nufotografuoti...

Tai vat tiek. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...little mary...: 25 balandžio 2014 - 16:06
QUOTE(zvirbliss @ 2014 04 22, 09:40)
Parodau ir as savo berniuko antrojo gimtadienio stala smile.gif gal kam kils kokiu minciu smile.gif

user posted image



Kaip tas gėlytes darėt?Super įdėja,norėčiau ir aš savo dvimetinukei blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoda Orchidėja @ 2014 04 18, 19:09)
Gal kas matete, kur yra pirkti vienkartiniu indu ir serveteliu su Hello kitty?


Bent jau Klaipedoje Akropolio Maximoje yra ir lekstuciu, puoduku ir serveteliu, baltame fone uzavi katinukai, labai simpatiski

QUOTE(Anyte_uogyte @ 2014 04 21, 13:59)
Balandžio pradžioje buvo mano mergytės antrasisi gimtadienis


Kiti staliukai kur vaikai valgė tortą  buvo papuošti taip pat fėjom

Na ir manos  tortukas,žinoma buvo dar 2 žvakutės



Is ko padaryti feju sijonukai wub.gif
labai grazus tortas wub.gif
ir visa svente zinoma, saunuole

QUOTE(zvirbliss @ 2014 04 22, 08:40)
Parodau ir as savo berniuko antrojo gimtadienio stala smile.gif gal kam kils kokiu minciu smile.gif


bigsmile.gif ir man kyla klausimas kaip papuosimai padaryti, gal turite nuoroda?
labai spalvinga ir grazi svente, o dar lauke thumbup.gif wub.gif

QUOTE(...little mary... @ 2014 04 25, 16:04)
Sveikos, atnešu šį bei tą gimtadienio stalui boružiukų tema. Na, ir šiaip kelias mintis.


clap_1.gif: turbut boruziukai dekinga tema -RAUDONA - viskas taip rysku wub.gif labai grazu
as irgi masciau butent si torta daryti pernais savo mergytei wub.gif

Reikes jau tema po truputi nauja kurti biggrin.gif tiek graziu ideju sioje prikaupeme wub.gif wub.gif wub.gif niekas nekurkite - sukursiu cool.gif
Atsakyti