Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas - 2

sveiki norejau paklausti kur butu galima rasti gimtadienio puosmenas (staltiese, lekstes, puodeliai.....) ukio-fermos tema???
Atsakyti
QUOTE(dorme @ 2013 01 28, 15:47)
sveiki norejau paklausti kur butu galima rasti gimtadienio puosmenas (staltiese, lekstes, puodeliai.....) ukio-fermos tema???

o man aktualu boruzeliu tema ax.gif uzsienio tinklapiuose randu visko, o Lietuvoje kur rasti?

http://gimtadieniosvente.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KasYra: 28 sausio 2013 - 17:06
QUOTE(KasYra @ 2013 01 28, 18:00)
o man aktualu boruzeliu tema  ax.gif  uzsienio tinklapiuose randu visko, o Lietuvoje kur rasti?

http://gimtadieniosvente.lt/




ūkio tema būtent ir buvo mūsų gimtadienis.... ir beje, aš nelabai buvau nusiteiksuis daug išlaidauti visoms puošmenoms.... ir taip daug išlaidų gaunasi maistui, tortui.... labai daug ką pagaminome patys.... o su ūkio tema tikria galima apsieiti ir be spec atribuitikų..... vat ant stalo pabarstėm šieno pridėliojau žaislinių gyvūnėlių..... ant stiklinių priklijavom akytes ir ale viščiukų snapelius, ant šiaudelių patys padarėme apskritimukus su gyvūnėliais, ant paprastų servetėlių priklijavau gyvūnų lipdukus.... ant sekcijos atspausdintas ,,šieno kitkutes " ir ant jų surašiau faktus apie gyvūnus....

tai va, tikrai galima įdėti dar daugiua fantazijos ir išsisukti be spec dekoracijų smile.gif


o boružėlių tema taip pat yra planuose.... manau tiesim kokią raudoną staltiesę, pribarstysim ant jos juodų kukuliukų... tokius pat juodus kukuliukus galima priklijuoti ir ant kokių vienkartinių raudonų puodelių ar stiklinaičių, į kurias pilsite būtent tik raudoną gėrimą.... yra dar magnetukai boružytės, kurias galima priklijuoti ar įdėti kiekvienam svečiui į lėkštutę... na, tikrai daug visko galima sugalvoti ir be spec atributų..... nuo lubų nuleisti raudonus ir juodus ,,pomsus" ") pridaryti vaikučio nuotraukėlių ant didelių boružių .... ir t.t.

QUOTE(Vikciukee @ 2013 01 21, 09:58)
kaip ir ner sios svetaines ikelta, cia ideju maistui yra  idejos  ax.gif



va, Viktorija, dėkoju- kaip tik radua hello kitty thumbup.gif Rugilė kažkur man atkniso youtubėj vaizdelį, kaip daroma iš ryžių hello kitty, bet ten visam kam reikia spec formelių.... bandysim išsisukti be jų... nors jau užsisakiau iš to tinklapio www.emmahouse. lt spec formeles sausnėliams, tai dar gal ką su jom sugalvosim smile.gif smile.gif




beje, kurios norsit spec atributų, tai pasiteiraukit : www.svenciumiestas.lt. pas juso gausiausias tų visokių atributų asortimentas.... tai aš net nežiūrėjus jų tinklalapyje, vis užklausiu el laišku, ar turi tą ir aną ir viskas būna aišku 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 28 sausio 2013 - 18:00
suvedžiau galus biggrin.gif - jūs ir ieškote rūbelių su skaičiuku ir broužė..... aš jau nupirkau Gymboree suknytę ir skrybėlaitę su boružėm:

http://www.ebay.com/...=item27ceb2ff40
Atsakyti
QUOTE(dorme @ 2013 01 28, 14:47)
sveiki norejau paklausti kur butu galima rasti gimtadienio puosmenas (staltiese, lekstes, puodeliai.....) ukio-fermos tema???


serveteliu, puoduku, lekstuciu, svilpuku - tikrai anksciau buvo Ermitaze. jei turite galimybe - paziurekite tenai
http://www.google.lt...LGsXPhAeFoYCYBg cia daug ideju


QUOTE(KasYra @ 2013 01 28, 15:00)
o man aktualu boruzeliu tema  ax.gif  uzsienio tinklapiuose randu visko, o Lietuvoje kur rasti?


jeigu ka rasi su boruzelemis, pasidalink ir cia, man irgi aktualu
bet planuoju igi issiversti su savo sumastymais, kad ir pvz raudonus balionus apklijuoti ar ispiesti su juou markeriu juodus taskucius wub.gif
ant akmenuku, nuspalvinti juos raudonai, padaryti boruzeles g.gif
ir dar visokiu prisirinksiu ideju is neto, bet pirma berniuko gimtadienis, o po menesio seses biggrin.gif
doh.gif
dar uzsiprasiau vienos mamos kad nupirktu medinukiu klijuojamu boruzeliu (jei tik ras pigiau toje bazeje, kur vaziuos, nes gelinese kaina kosmosas 1 lt uz vnt doh.gif )

turiu dar keksiuku sijonukus suboruzelemis ir smeigtukus boruzeles wub.gif dukrytes kuma atsiunte is uk
kita pasidarysiu is interneto, kur esu idejusi ka galima nemokamai atsispausdinti (temos pirmame psl free printable ladybirds)
mastau net gal ant grindu ismetyti padarytas popierines boruzeles (kaip kvietimu pavyzdziai wub.gif ) galima ant pagaliuk pritvirtinti jas, i geliu vaznukus ismeigti, jie kambaryje turite gyvu geliu

puokste geliu su boruzelemis puosta ant stalo
raudonos serveteles, raudona staltiese

Papildyta:
wub.gif va tokias - panasias kepureles ir pacioms galima pasidaryti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 28 sausio 2013 - 20:04
QUOTE(KasYra @ 2013 01 28, 19:00)
o man aktualu boruzeliu tema  ax.gif  uzsienio tinklapiuose randu visko, o Lietuvoje kur rasti?

http://gimtadieniosvente.lt/


Medžiagos su taškučiais, manau, nesunkiai rasit medžiagų parduotuvėje: kaip tik neseniai pirkau dukrai sijonukui, tik man reikėjo geltonos su juodais taškučiais, ir radau be problemų.
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 01 28, 18:54)
jeigu ka rasi su boruzelemis, pasidalink ir cia, man irgi aktualu
bet planuoju igi issiversti su savo sumastymais, kad ir pvz raudonus balionus apklijuoti ar ispiesti su juou markeriu juodus taskucius  wub.gif

su balionais puiki ideja thumbup.gif galvojau taip visokiu spalvu balionus pusti, bet sita ideja super bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(sidrulka @ 2013 01 28, 18:32)
suvedžiau galus biggrin.gif - jūs ir ieškote rūbelių su skaičiuku ir broužė..... aš jau nupirkau Gymboree suknytę ir skrybėlaitę su boružėm:


Nerodo foto smile.gif aha, as as ieskau, bet ilgom rankovem nera tokiu dalyku, o Lietuvoj apskritai nera nieko panasaus biggrin.gif tai ieskau kas galetu padaryti ax.gif
Atsakyti
sidrulka, biggrin.gif liekI man skoloje, ziurek kokius NEMOKAMUS keksiuku indelius radau KATINELIU TEMAI lieka tik atsispauzdinti (net keliu rusiu, po nuotraukyte issididink nuoroda) , tos uodegeles man wub.gif

user posted image

KATINELIU KEKSIUKU INDELIU NEMOKAMI MAKETAI

ax.gif galima ir kokius saldainiukus cia sudeti, ne tik keksiukus smile.gif

ir girlianda patiko namu papuosimui (arba net lango stiklo, kad svecius nuotaikingai pasitiktu biggrin.gif kysancios galvytes )
user posted image
tik nelabai randu kur jos maketas g.gif gal rasi cia

o cia gali daryti uzduotele, rankinukai mazosioms damoms pasidaryk pats
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 29 sausio 2013 - 15:18
ačiū ačiū thumbup.gif 4u.gif

atsilyginta- aš tau persiunčiau idėjų boružėlių gimtadieniui ax.gif

bet kad pas mane neatsidaro tie šabloniukai doh.gif verysad.gif
nors jau atsižengnojau, sakiua gyvenime nekepsiu keksiukų, nes jau trims gimtadieniams kepiau ir praktiškai nė vienas būna neparagautas doh.gif

o su glrliandom- tai šiemt puošim tik balionais, nes radu būtent su hello kitty- o nenoru, kad būtų daug pripuošta, nes švęsim ko gero terasoje, jei bus geras oras, o paskui tie dideli puošimai atima daug laiko nuo maisto gamybos doh.gif doh.gif kai reikia vienai pačiai vsiką suspėti- ir maistas, ir dekoracijos ir žaidimai ir mergaičių papuošimas doh.gif
Papildyta:
o rankinukas- tai super thumbup.gif galima sudėti į jį lauktuves thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 29 sausio 2013 - 15:23
QUOTE(sidrulka @ 2013 01 29, 16:24)
ačiū ačiū thumbup.gif  4u.gif

atsilyginta- aš tau persiunčiau idėjų boružėlių gimtadieniui ax.gif

bet kad pas mane neatsidaro tie šabloniukai doh.gif  verysad.gif
nors jau atsižengnojau, sakiua gyvenime nekepsiu keksiukų, nes jau trims gimtadieniams kepiau ir praktiškai nė vienas būna neparagautas  doh.gif


nu download spaust reik po paveiksliuku kur jie po viena, o po to tai as jau saugausi per save as, nes man neparsiuncia tiesiai i pc g.gif
tai ko nevalgo tie sveciai bigsmile.gif as siaip dabar keksiukus daznai kepu, patogiau nei pyragas, o jei ateina kas su vaikais ir ju buna tai is vis isnyksta greit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 01 29, 13:24)
bet kad pas mane neatsidaro tie šabloniukai doh.gif  verysad.gif


Download Peaches the Cup Cat Wrapper A4 | LTR pasausk su pele ant siu nuorodu, turi atidaryti, va kaip buna kai issididina


ruzavas katinukas
pilkas
geltonas
svesiai rozinis

Atsakyti
ne i tema bet tie patys keksiukai velykoms bigsmile.gif
o cia nest ad spalvotai spausidnt reiktu ane? g.gif arba nespalvotai ir apklijuot spalvotom detalem blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti