Įkraunama...
Įkraunama...

pikčiūrnos

Man tai atrodo egoist-girl jautruolė šiaip gyvenime ir nepasitikinti savimi... Už tai ir kyla tas noras teisintis prieš visai nepažįstamus žmones ir bet kokią kritiką priima kaip puolimą. Tiesiog, aplinkinių vertinimas jai labai svarbus. Todėl nuoširdžiai siūlau, neskubėk dar su antru vaikeliu, užsiimk su savimi daugiau. Ar jau numanai, ką vieksi paaugus vaikui? Kur mokysies, kokio darbo ieškosi? Jei žinai, į kokią sritį nori lįsti, tai jau dabar gali pradėt domėtis, gal ir kursus kokius praeit, o jei yra galimybės ir neakivaizdžiai įstot. Na, kad neužsisėdėtum ir vėliau nebūtų streso. Ir pasitikėjimas savimi paprastai išauga tada, kai turi mėgiamos veiklos, kai jautiesi stipri bent vienoj srity.
O dėl tų aplinkinių patarimų - kritikos tai vėlgi, nejausk prievolės prieš kiekvieną teisintis ir pulti atgal. Na, turiu aš tokią padruškę, kuri visada kimba - kodėl aš taip darau, kodėl anaip, kodėl tokias užuolaidas nusipirkau, kodėl ilgai maudaus, kodėl nagai tokia spalva nulakuoti ir t.t. ir pan., bet man ji nėra autoritetas tai tik atsakau, kad man taip patinka, aš taip jaučiuosi gerai ir viskas. O va, jei pvz. mama ar kitas vertas dėmesio žmogus ką nors pasako, tai paprastai su juo tariuosi. Aišku, sprendimą priimu pati, bet išklausau ir kitų argumentus, išsakau savo, apsvarstau, nebijau būt neteisi.
Taigi, nėra nieko blogo, kad turi savo nuomonę ir tiki jos verte. Bet nebijok kartais ir kitas nuomones išgirst, jas apsvarstyt. Pasinaudot kitų patarimais nėra kvaila, kvaila yra įsikabint į savo "tiesą" ir nieko aplink negirdėt ir nematyt.
Atsakyti
ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2013 01 16, )
Nakvisa niekas netrauke autores uz pirstu kurti tokia tema su tokiu skambiu ir agresyviu pavadinimu smile.gif
Nors ir tai stengiausi is visu jegu paaiskinti, kad autores nieks nepuola, o vyresnes moterys duoda patarimus.  smile.gif

Bitute, as uz tave vyresne. Bet ar tu klausysi mano patarimu? smile.gif
Mano ir tavo patirtis gali skirtis kardinaliai.

Neaiskink, jaunimas turi isgyventi savo gyvenima, su savo klaidom. Ir aiskink tu cia neaiskines smile.gif
Papildyta:
QUOTE(irma-firma @ 2013 01 15, 23:27)

Noriu 4u.gif
Visi ir visos turim fantaziją, kaip sakoma svajot ir mylėt  nieks nedraudžia 4u.gif

Jus esate 160 cm ugio, liesa, su kaulinio remo akiniais.
Pikta ir nepatenkina senmerge dirbanti lietuviu kalbos mokytoja.
Jums negerai viskas, nes negalite priimti jus supanciu vaiku tokiu kokie jie yra.
Bet koks nukrypimas nuo vidutiniu standartu yra netoleruojamas ir jus tai laikote chuliganizmo apraiska.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2013 01 16, 11:38)
Bitute, as uz tave vyresne. Bet ar tu klausysi mano patarimu? smile.gif
Mano ir tavo patirtis gali skirtis kardinaliai.

Neaiskink, jaunimas turi isgyventi savo gyvenima, su savo klaidom. Ir aiskink tu cia neaiskines smile.gif
Papildyta:



Aisku skirsis, as net nesigincysiu, ypac jei vyresne, tu manai as spajauciau i ta vo patirti, neee, as isiklausau, atsirokuoju, susimastau, gerbiu vyresniu zmoniu patirti mirksiukas.gif


Beje, pasakysiu ir autore nera tokia jau visika "eziuke" kaip cia pasirode, ir masto ji ir pasiklauso, ir atsirokuoja... ax.gif
biski gal impulsyvi, bet tai nurasau i jaunatviska maximalizma.
as tikiu, kad ji susitvarkys savo gyvenima, nusibalnos nosi kartais, pakeis poziuri, prioritetus... na bet cia su amziumi
irnesakyk.gif
Atsakyti
Kur cia buvo kokie patarimai? Nei vieno ismintingo ar bent kiek naudingo, pasenusi informacija, kazkokie steriotipai ir kitos nesamones su sarkazmu ir pasityciojimais, tik savos nenusisekusios patirties permetimas kitam, savo juodu minciu isreiskimas, jei jau man kazkas blogai buvo-tai bus ir tau unsure.gif .
Cia pats kvailiausias ir neismintingiausias dalykas ,ka daro "subrendusios" moterys, taip juodindamos gyvenima jaunoms. PAsilikit sau tuos savo patarimus ir leiskit jaunimui gyventi savo gyvenima.
O E_G patarciau kuo maziau cia skaityti, jei esi jautri, tai gali labai lengvai paimti i sirdi tas visas nesamones ir tikrai blogai pasijausti, o jei patikesi kuom nors tai ir igyvendinsi savo gyvenime,tiek gera tiek bloga, tuom ir pavojinga klausyti per daug kitu sneku, mintis matereali 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Publicum47 @ 2013 01 16, 10:45)
biggrin.gif  biggrin.gif Tai nebuvo patarimas, tai buvo prognozė.  tongue.gif  Jei vaikas miega lovoje tarp sutuoktinių - tai sutuoktinių virtimas iš moters ir vyro į mamą ir tėvą. Ir jei šitas procesas nebus kontroliuojamas, tai kažkuriuo momentu gali įvykti, kaip rusai sako točka nevazvrata ir tada šis procesas gali būti negrįžtamas, arba teks įdėti laaaabai daug pastangų atstatyti viską į vietas. Patirtimi pasidalinau, bet nepjaunu autorės.  tongue.gif  biggrin.gif

O ka jus ponas ,kaip vyras padarytumet, taip man ir neatsakete, jei siulot savo zmonai migdyti vaika atskirai? LAbai idomi vyriska nuomone.
Ar rupintumetes vaiku nakti? pvz jei zindo ar paduotumet vaia is lovos kiekv karta,kai tik sis uzsinoretuMP pasedetumet,kol mam zinda, paskui atgal idetumet?Jei nezindo ar ruostumet misinukus jam nakti, sugirdytumet, suptumet jei verktu , migdytumet, jei vel prabustu padetas i lovyte? Ar viska uzkrautumet zmonai ir lai jai ir vaikui buna sunku ,negerai, bele jums gerai? g.gif
Atleiskit labai naivu ir nebrandu manyti, kad gimus vaikams vyro ir moters santykiai nepasikeis ir jie netaps mama ir teciu doh.gif KA tada tokiems vaikams daryti,kai ju ale tevai, tevais nenori buti, tik vyrais ir moterimis? Yra gyvenime tam tikri periodai ,poreikiai , tam tikras gyvenimo budas, bet viskas keiciasi su metais ateina vaikai ir iseina vaikai ,pats ateini i si pasauli ir kazkada iseisi ir daug roliu teka ismeginti ir viska galima lengvai suderinti, jei nesilaikoma prisikabinus prie kazkokios vienos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egoist_girl @ 2013 01 15, 16:56)
vyras baigęs, aš pirmam kurse, tačiau dabar motinystės atostogose, kaip manau supratote tai.
Būtą turime, nors dar iki pavasario pro retą tėvai gyvena. Bet čia ne problema mums šiai dienai.
O buitis? viskas pas mus dėl jos tvarkoj. Tiek aš tiek vyras užsiimam buities darbais,aišku aš daugiau, nes vyras dirba nuo ryto iki vakaro.



Melo trumpos kojos,deja biggrin.gif Vienur rasote ,kad dar vienuolika nebaigusi klasiu, vyro tevu butas,cia jau net "pirmam kurse", "turite buta"... pasiklydote pati savo meluose blush2.gif wink.gif
Atsakyti
Ale fainai tema perkele lotuliukas.gif Visos piciurnos vienikimes doh.gif Nors siaip kai paskaiciau temos pavadinima tai taip ir pagalvojau,akd tema bus apie pykti , pykcio reiskima ir pan
Atsakyti
QUOTE(egoist_girl @ 2013 01 16, 10:08)
Nu atsiprašau, jau kur tik juokavo tai supratau, o kur tikrai bandė įkast, skiriu, gal ir nepiktuoju, bet vistiek gal geriau prieš rašydamas žmogus pagalvoja ar neįžeis kito.
Bet taip, aš žinoma viską per daug imu į galvą...  ax.gif


Tą akimirką, kai pradedi įsižeisti dėl niekada nematytų žmonių internetinių komentarų, reikia išjungti kompiuterį 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(ada21lt @ 2013 01 16, 14:40)

O ka jus ponas ,kaip vyras padarytumet, taip man ir neatsakete, jei siulot savo zmonai migdyti vaika atskirai? LAbai idomi vyriska nuomone.
Ar rupintumetes vaiku nakti?


Šiąnakt, daugiau nei dvi valandas pranešiojusi rėkiantį vaiką ant rankų, kaip tik prisiminiau šią diskusiją biggrin.gif Kai nurimo, pasiguldėm vaiką į lovą, kurioje jis miegojo iki ryto. Tuo metu pagalvojau, kad visos, kurios žino, kad vaiko į savo lovą guldyti jokiu būdu negalima ar tos, kurios mano, kad tokiu elgesiu mes pažeidėm kažkokias tai vyro-moters santykių taisykles ir t.t. ir pan. gali susikišt savo įžvalgas ten, kur saulė nešviečia ir niekada jų iš ten neišsitraukt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2013 01 16, 15:02)
Šiąnakt, daugiau nei dvi valandas pranešiojusi rėkiantį vaiką ant rankų, kaip tik prisiminiau šią diskusiją biggrin.gif Kai nurimo, pasiguldėm vaiką į lovą, kurioje jis miegojo iki ryto. Tuo metu pagalvojau, kad visos, kurios žino, kad vaiko į savo lovą guldyti jokiu būdu negalima ar tos, kurios mano, kad tokiu elgesiu mes pažeidėm kažkokias tai vyro-moters santykių taisykles ir t.t. ir pan. gali susikišt savo įžvalgas ten, kur saulė nešviečia ir niekada jų iš ten neišsitraukt biggrin.gif


kaip man patinka jusu izvlagos thumbup.gif
taip taikliai viskas-ne pridet,ne atimt

Lengva kalbet toms ir tiems,kai kalba is teorijos.Praktika su teorija sioj vietoj oj kaip prasilenkia.
Kaip ada sake,yra savas laikas viskam. drinks_cheers.gif

Va ir as pasisakiau pikciurnu skyrely biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2013 01 16, 14:02)
Šiąnakt, daugiau nei dvi valandas pranešiojusi rėkiantį vaiką ant rankų, kaip tik prisiminiau šią diskusiją biggrin.gif Kai nurimo, pasiguldėm vaiką į lovą, kurioje jis miegojo iki ryto. Tuo metu pagalvojau, kad visos, kurios žino, kad vaiko į savo lovą guldyti jokiu būdu negalima ar tos, kurios mano, kad tokiu elgesiu mes pažeidėm kažkokias tai vyro-moters santykių taisykles ir t.t. ir pan. gali susikišt savo įžvalgas ten, kur saulė nešviečia ir niekada jų iš ten neišsitraukt biggrin.gif



Jus maisote kelis dalykus,kai vaikas miega,nes...mamai taip patogiau ir... kai vaikas serga ar del kitu priez.(susapnavo kazka negero ir t.t.). Todel kitiems siulydama kazka kazkur susikisti,pati savo pasiulyma sau panaudokite biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2013 01 16, 15:36)
Jus maisote kelis dalykus,kai vaikas miega,nes...mamai taip patogiau ir... kai vaikas serga ar del kitu priez.(susapnavo kazka negero ir t.t.).


drinks_cheers.gif yra mamu, kurios vaikus guldosi i savo lovas, nes tiesiog jos negali miegot atskirai ( dazniausiai pasireiskia gimus pirmam vaikui bigsmile.gif ).. nors vaikas puikiausiai miega savo lovoj, prabusdamas karta per nakti...
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2013 01 16, 15:02)
Šiąnakt, daugiau nei dvi valandas pranešiojusi rėkiantį vaiką ant rankų, kaip tik prisiminiau šią diskusiją biggrin.gif Kai nurimo, pasiguldėm vaiką į lovą, kurioje jis miegojo iki ryto. Tuo metu pagalvojau, kad visos, kurios žino, kad vaiko į savo lovą guldyti jokiu būdu negalima ar tos, kurios mano, kad tokiu elgesiu mes pažeidėm kažkokias tai vyro-moters santykių taisykles ir t.t. ir pan. gali susikišt savo įžvalgas ten, kur saulė nešviečia ir niekada jų iš ten neišsitraukt biggrin.gif

Tingine tu tingine, nu ar sunku butu paguldytum uzmigusi i jo lovyte paskui, jei prabustu dar pora valandeliu panesiotum bigsmile.gif , bet va vyras gautu tavo sikniuka pagraibyti, juk taip to noretusi po bemiegiu naktu lotuliukas.gif O jei tavo vyras butu Publicum, tai jis aisku nesiotu vaikeli.... doh.gif
O jei rimtai ka sakiau tai sakiau is patrities,kai buni vakare taip pavargus ,kad i dusa net nevalioji nueiti, buvo,kad ir su rubais uzmiegu, visko buvo, ir nors sunku kartais labai ,tai darbas teikiantis daugiausia moralinio pasitenkinimo, bet dar labiau save kankinti tik del to, kad vyars paknarktu mane apsikabines i tuos tarpus, kai nereikia vaiko zindyti ar pan, nu kazkaip ne, zinokit nesinori schmoll.gif
LAbai istrigo gyd neonatologes Eglės Markūnienės pasakojimas apie savo sunu, kaip visi namai ir vyresni vaikai negalejo issimiegoti istisom naktim, nes ji juk pati medike ir pagal senesnius patarimus gi butinai reikejo vaika migdyti tik atskirai ir zindyti tik nustatytu laiku,taigi ,kai viena nakti is nuovargio ji uzmigo kartu su suneliu ir tai buvo pirma naktis,kai visi ramiausia issimiegojo, tik tada suprato, kad ten reikia ji ir pasilikti smile.gif
Eiti pries gamta ir prigimti labai sunku. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2013 01 16, 15:38)
drinks_cheers.gif  yra mamu, kurios vaikus guldosi i savo lovas, nes tiesiog jos negali miegot atskirai ( dazniausiai pasireiskia gimus pirmam vaikui  bigsmile.gif ).. nors vaikas puikiausiai miega savo lovoj, prabusdamas karta per nakti...

g.gif prabunda 1 k per nakti, nuo kokio amziaus?
Nei vieno tokio vaiko nezinau, kuris buvo zindomas g.gif
Atsakyti