Įkraunama...
Įkraunama...

pikčiūrnos

QUOTE(xxkamane @ 2013 01 15, 19:06)
Man tai čia i provokacija neša, pamenat Cik-Cirik? biggrin.gif
Na gerai tiek to, E_ G smile.gif , kur praleidžiate likusias atostogas? Kodel? Sakot vyrui atostogų neduoda? Kas per darbas? Verslas? O kaip gi vaiko interesai?  smile.gif  jam gi reikia ne tik su mama laiką leisti.  smile.gif

ko jums parūpo mūsų laisvalaikis? Ne jūsų reikalas yra kaip kas pas mus leidžiama ir kada.
Fsio, diskusija baigta.
JEi jau aš durna, tai nekalbinkit manęs, o tai dar užsikrėsit durnumu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2013 01 15, 20:06)
Man tai čia i provokacija neša, pamenat Cik-Cirik? biggrin.gif
Na gerai tiek to, E_ G smile.gif , kur praleidžiate likusias atostogas? Kodel? Sakot vyrui atostogų neduoda? Kas per darbas? Verslas? O kaip gi vaiko interesai?  smile.gif  jam gi reikia ne tik su mama laiką leisti.  smile.gif

Dirbu mokykloje, vaikų psichologiją truputį išmanau, todėl atsakysiu į klausimą. Geriausiu atveju ji mokosi profesinėje mokykloje ( arba visai nesimoko) vyras...... vyras tikrai nebaigęs jokių mokslų, na nebent profesinėj mokykloj 12klasių ir kažkokią specialybę. Daug proto nereikia, kad iš žmogaus parašytų postų suprastum jo išsilavinimą. Bet iš kits pusės, nematau nieko blogo, jeigu nebaigę aukštųjų mokslų, galima gyvenimą nugyventi gražiai ir mokėti užsidirbti duonai ir be išsilavinimo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irma-firma @ 2013 01 15, 22:19)
Dirbu mokykloje, vaikų psichologiją truputį išmanau, todėl atsakysiu į klausimą. Geriausiu atveju ji mokosi profesinėje mokykloje ( arba visai nesimoko) vyras...... vyras tikrai nebaigęs jokių mokslų, na nebent profesinėj mokykloj 12klasių ir kažkokią specialybę. Daug proto nereikia, kad iš žmogaus parašytų postų suprastum jo išsilavinimą. Bet iš kits pusės, nematau nieko blogo, jeigu nebaigę aukštųjų mokslų, galima gyvenimą nugyventi gražiai ir mokėti užsidirbti duonai ir be išsilavinimo.  4u.gif

Jus tokia psichologe, kaip as balerina.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2013 01 15, 23:28)
Jus tokia psichologe, kaip as balerina.

Aišku, kad ne psichologė, bet vaikus pažįstu puikiai 4u.gif Juk neveltui praleidžiu 6val per dieną su jais ir taip jau 20 metų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irma-firma @ 2013 01 15, 22:35)
Aišku, kad ne psichologė, bet vaikus pažįstu puikiai 4u.gif Juk neveltui praleidžiu 6val per dieną su jais ir taip jau  20 metų 4u.gif

O prie ko cia vaikai? Kad jauna mergiote per savo durna galva pradejo atskleidineti savo gyvenima? O kelios vistos su paaigardziavimu pradejo ja lesti?
Homus hominem lupus est.

Tik cia ne vilkai, o hienos.
O jus prie kuriu?
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2013 01 15, 23:55)
O prie ko cia vaikai? Kad jauna mergiote per savo durna galva pradejo atskleidineti savo gyvenima? O kelios vistos su paaigardziavimu pradejo ja lesti?
Homus hominem lupus est.

Tik cia ne vilkai, o hienos.
O jus prie kuriu?

Man ji kaip vaikas, ji už mano dukrą 3m jaunesnė biggrin.gif
Kaip tai prie kurių, aš visą gyvenimą ginu nuskriaustuosius ir tuos kuriuos puola 4u.gif Nors kartais nervina, kad jie tiek daug visko atskleidžia apie save, norėdami pasiteisinti. O o o tada hienos puola dar labiau. ax.gif tada teisinasi dar labai......... ir taip pasaka be galo ..........E_G nereikia teisintis, kaip ji nori taip ir gyvena 4u.gif Iš to teisinimosi prasideda melavimas, pati painiojasi ką ir kur parašė. Jauna dar, gyvenimas dar neapkūlė todėl taip jautriai reaguoja į kritiką unsure.gif
Atsakyti
nu pardon, as irgi pasakoju apie savo gyvenima, niekas dar neuzpuole kazkaip g.gif prasidejo viskas nuo vaiko miegojimo bendroj lovoj, nu as irgi taip dariau ir beveik tycia, galima buvo pult ir suest laisvai. iki 8 metu su vaiku miegojau, pasakiau - vistiek nieks nepuole. gal ne tame reples vistik.
Atsakyti
QUOTE(irma-firma @ 2013 01 15, 23:04)
Man ji kaip vaikas, ji už mano dukrą 3m jaunesnė biggrin.gif
Kaip tai prie kurių, aš visą gyvenimą ginu nuskriaustuosius ir tuos kuriuos puola 4u.gif  Nors kartais nervina, kad jie  tiek daug visko atskleidžia apie save, norėdami pasiteisinti. O o o  tada hienos puola dar labiau. ax.gif tada teisinasi dar labai......... ir taip pasaka be galo ..........E_G nereikia teisintis, kaip ji nori taip ir gyvena 4u.gif  Iš to teisinimosi prasideda melavimas, pati painiojasi ką ir kur parašė. Jauna dar, gyvenimas dar neapkūlė todėl taip jautriai reaguoja į kritiką unsure.gif

O ko cia neprasyta diagnozes nustati nejat?
Norit as apie jus papasakosiu? Zinokit pas mane fantazija ne ka maziau laki, o gal ir geresne. M?
Papildyta:
QUOTE(Raudona Saule @ 2013 01 15, 23:10)
nu pardon, as irgi pasakoju apie savo gyvenima, niekas dar neuzpuole kazkaip  g.gif prasidejo viskas nuo vaiko miegojimo bendroj lovoj, nu as irgi taip dariau ir beveik tycia, galima buvo pult ir suest laisvai. iki 8 metu su vaiku miegojau, pasakiau - vistiek nieks nepuole. gal ne tame reples vistik.

Zinor kada hienos puola auka? Kai ji silpna. Tada juos puola buriu, nors siaip gyvena po viena smile.gif
Atsakyti
o kur cia diagnoze? blink.gif

ot tai biggrin.gif as ir esu silpna biggrin.gif visapusiskai biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raudona Saule: 15 sausio 2013 - 23:18
QUOTE(Raudona Saule @ 2013 01 16, 00:17)
o kur cia diagnoze?  blink.gif

ot tai biggrin.gif as ir esu silpna biggrin.gif visapusiskai biggrin.gif

aš irgi silpna, kartais pasijaučiu tokia bejėgė kaip mažas vaikas, kuris sugeba tik verkti blush2.gif Tik gaila, kad visisems aplinkiniams aš atrodau stipri. todėl taip nieks ir nežino kaip jautriai reaguoju į viską. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Nakviša @ 2013 01 16, 00:16)
O ko cia neprasyta diagnozes nustati nejat?
Norit as apie jus papasakosiu? Zinokit pas mane fantazija ne ka maziau laki, o gal ir  geresne. M?
Papildyta:

Zinor kada hienos puola auka? Kai ji silpna. Tada juos puola buriu, nors siaip gyvena po viena smile.gif

Noriu 4u.gif
Visi ir visos turim fantaziją, kaip sakoma svajot ir mylėt nieks nedraudžia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egoist_girl @ 2013 01 15, 21:44)
ko jums parūpo mūsų laisvalaikis? Ne jūsų reikalas yra kaip kas pas mus leidžiama ir kada.
Fsio, diskusija baigta.
JEi jau aš durna, tai nekalbinkit manęs, o tai dar užsikrėsit durnumu. doh.gif

lotuliukas.gif taip lengvai pasiduodi?
na sekmes 4u.gif ir stiprybes tavo vyrui 4u.gif

p.s. tu man geriau apie auklejima papasakok kaip isivaizduoji sita dalyka? g.gif
Irma-firma, kaip bebutu graudu, bet kazkodel man pasirode panasiai.


Nakvisa niekas netrauke autores uz pirstu kurti tokia tema su tokiu skambiu ir agresyviu pavadinimu smile.gif
Nors ir tai stengiausi is visu jegu paaiskinti, kad autores nieks nepuola, o vyresnes moterys duoda patarimus. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 16 sausio 2013 - 08:44
QUOTE(xxkamane @ 2013 01 16, 08:14)
lotuliukas.gif  taip lengvai pasiduodi?
na sekmes 4u.gif ir stiprybes tavo vyrui 4u.gif

kaip jau viena ir pasakė iš čia, kad naiviai pasakoju apie savo gyvenimą. O ji buvo teisi. Tad nemanau, kad verta toliau pasakot, o tai visai suės
toli gražu ne visos davė patarimus, tad geriau nesakykit to.
O kaip aš įsivaizduoju auklėjimą vaiko, tai jau pasiliksiu sau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egoist_girl: 16 sausio 2013 - 08:50