Įkraunama...
Įkraunama...

pikčiūrnos

QUOTE(egoist_girl @ 2013 01 15, 18:23)
prie ko čia avataras?

Paaiskinkit jai kas nors, prie ko avatarai internetineje erdveje ir vaiku nuotraukos..man kantrybe nelaikys aiskinti try raza v padriad
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2013 01 15, 17:22)
Nejuokinkit ,jus su ja, kaip su vaiku kalbat  biggrin.gif

Burbanti, o ji jug tokia ir yra, nors ir mama.
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2013 01 15, 18:25)
Burbanti, o ji jug tokia ir yra, nors ir mama.

Verkt noris. Jai dar su lelemis ziasti su tokia mastysena, o ne vaikus auginti.
As suprantu ..yra kur gimdo jaunos, bet protingos ,bet yra ir kur gimdo jaunos ir durnos.
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2013 01 15, 17:24)
Vasara baseinai uzsidaro smile.gif profilaktikai smile.gif
kiek laiko leidziate sau praleisti Palangoje smile.gif?

O cia as jau sakau tiesiai sviesiai smile.gif, be jokiu uzuolanku, jei nenoresi taupyti kruopom smile.gif

baseinai mūsų nedomina, nes bijau lankyti juos su vaiku, o tuo labiau pas mus nėra baiseinų,pritaikytų vaikams.
palangoje? 3-4d. o ką tai keičia? kodėl to klausinėjate?
Atsakyti
Einu as is cia ,nervai nelaiko
Atsakyti
QUOTE(egoist_girl @ 2013 01 15, 17:27)
baseinai mūsų nedomina, nes bijau lankyti juos su vaiku, o tuo labiau pas mus nėra baiseinų,pritaikytų vaikams.
palangoje? 3-4d. o ką tai keičia? kodėl to klausinėjate?

yra specialiai pritaikyti vaikam baseiniukai, bet tiek to, prajechali kaip rusai sako smile.gif,
o kodel tiek mazai bunate? unsure.gif vasara labai sveika prie juros vaikui.

Jus man neatsakete del to aukeljimo? ka jus turejote omeny? g.gif

as irgi jau iseinu, gal iki rytojaus temos neuzbalvonins, galesim dar padiskutuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 15 sausio 2013 - 17:30
QUOTE(xxkamane @ 2013 01 15, 17:29)
yra specialiai pritaikyti vaikam baseiniukai, bet tiek to, prajechali kaip rusai sako smile.gif,
o kodel tiek mazai bunate? unsure.gif  vasara labai sveika prie juros vaikui.



kodėl tiek mažai būname? nes vyrui vėliau į darbą reikia. Jam atostogų neduoda vasarą. Max dvi laisvas dienas.
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2013 01 15, 19:25)
Burbanti, o ji jug tokia ir yra, nors ir mama.

Nup..vaikas su vaiku. Bet jau pozna, šaukštai po pietų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egoist_girl @ 2013 01 15, 16:20)
aš ne pikta, čia kitos piktos ant manęs ko tai, dėl to ir čiaupt daugelį bandžiau biggrin.gif
o žodį pikčiūrnos, aš spec taip paršiau, nes agresyviau skamba, manęs nereikia mokyti lietuvių kalbos biggrin.gif 4u.gif



QUOTE(egoist_girl @ 2013 01 15, 16:56)
Būtą turime, nors dar iki pavasario pro retą tėvai gyvena. Bet čia ne problema mums šiai dienai.

Atleiskit už klausimą, o žodį "butą" parašėt "būtą" irgi kad agresyviau skambėtų? biggrin.gif
Man rodos, reikia vis dėlto pamokyt jūs gramatikos, reikia..
Atsakyti
Jau tikrai agresyvi mergiotė biggrin.gif Visur tik ilgosios biggrin.gif
Atsakyti
Man tai čia i provokacija neša, pamenat Cik-Cirik? biggrin.gif


Na gerai tiek to, E_ G smile.gif , kur praleidžiate likusias atostogas? Kodel? Sakot vyrui atostogų neduoda? Kas per darbas? Verslas? O kaip gi vaiko interesai? smile.gif jam gi reikia ne tik su mama laiką leisti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2013 01 15, 20:06)
Man tai čia i provokacija neša, pamenat Cik-Cirik? biggrin.gif
Na gerai tiek to, E_ G smile.gif , kur praleidžiate likusias atostogas? Kodel? Sakot vyrui atostogų neduoda? Kas per darbas? Verslas? O kaip gi vaiko interesai?  smile.gif  jam gi reikia ne tik su mama laiką leisti.  smile.gif

Turi tu kantrybes...
Atsakyti