Įkraunama...
Įkraunama...

pikčiūrnos

QUOTE(egoist_girl @ 2013 01 15, 16:45)

supratau unsure.gif
o mokslus jau baige ar mokosi? ax.gif
busta savo turite? kaip sekasi buitis? ax.gif
Atsakyti
egoist, tu šiuo metu nestuke.gif ?
Atsakyti
QUOTE(carablanca @ 2013 01 15, 16:51)
egoist, tu šiuo metu  nestuke.gif  ?

ojojoj jei tai tiesa blink.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2013 01 15, 16:48)
supratau unsure.gif
o mokslus jau baige ar mokosi? ax.gif
busta savo turite? kaip sekasi buitis? ax.gif

vyras baigęs, aš pirmam kurse, tačiau dabar motinystės atostogose, kaip manau supratote tai.
Būtą turime, nors dar iki pavasario pro retą tėvai gyvena. Bet čia ne problema mums šiai dienai.
O buitis? viskas pas mus dėl jos tvarkoj. Tiek aš tiek vyras užsiimam buities darbais,aišku aš daugiau, nes vyras dirba nuo ryto iki vakaro.
Papildyta:
QUOTE(carablanca @ 2013 01 15, 16:51)
egoist, tu šiuo metu  nestuke.gif  ?

ne, ir bent gerus pusantrų metų nežadu tokia būti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2013 01 15, 16:52)
ojojoj jei tai tiesa blink.gif

nu man atrodo, kad kažkur skaičiau, kad jie planuoja antrą leliuką ir lyg ir jau laukiasi... jei nemaišau panelių...
Atsakyti
QUOTE(egoist_girl @ 2013 01 15, 16:56)
vyras baigęs, aš pirmam kurse, tačiau dabar motinystės atostogose, kaip manau supratote tai.
Būtą turime, nors dar iki pavasario pro retą tėvai gyvena. Bet čia ne problema mums šiai dienai.
O buitis? viskas pas mus dėl jos tvarkoj. Tiek aš tiek vyras užsiimam buities darbais,aišku aš daugiau, nes vyras dirba nuo ryto iki vakaro.
Papildyta:

ne, ir bent gerus pusantrų metų nežadu tokia būti smile.gif

o nenori tokia buti bent kol mokslus baigsi?
beje o api ka gyvenime svajoji? mirksiukas.gif
ar tau gerai butu pragyventi visa gyvenima kaip dbar gyveni? g.gif

Zinokite buiti as turejau kitka omeny ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 15 sausio 2013 - 17:00
QUOTE(carablanca @ 2013 01 15, 16:57)
nu man atrodo, kad kažkur skaičiau, kad jie planuoja antrą leliuką ir lyg ir jau laukiasi... jei nemaišau panelių...

planavom iki šio mėn biggrin.gif bet persigalvojom, nes pirmiau norim visiškai susitvarkyt reikalus su finansais, o kad laukiuosi, taip, aš galvojau kad taip yra, nes truputį organizmas juokavo su mano kantrybe biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(xxkamane @ 2013 01 15, 16:58)
o nenori tokia buti bent kol mokslus baigsi?
beje o api ka gyvenime svajoji? mirksiukas.gif 
ar tau gerai butu pragyventi visa gyvenima kaip dbar gyveni? g.gif

tai aš ir žadu mokslus pasibaigti, paskui jau galvoti apie leliuką antrą.
savo gyvenimu aš dabar nesiskundžiu, turim už ką apsirengti, už ką pavalgyti ir vaiką aprūpinti, abu su vyru kaip jau minėjau gaunam pajamas, aišku vyras kaip dirbantis, tai daugiau gauna nei aš, bet vistiek. Nors žinoma, pačiai norisi uždirbti pinigų ir pabaigus mokslus eisiu dirbti kažką vistiek, nesėdėsiu subinę suraukus namie ir nelauksiu kada vyras namo pinigus parneš. O svajonių aš turiu daug, tačiau ne visoms joms lemta išsipildyti. Bet kaikurios tikrai taps realybe.
Papildyta:
QUOTE(xxkamane @ 2013 01 15, 16:58)
o nenori tokia buti bent kol mokslus baigsi?
beje o api ka gyvenime svajoji? mirksiukas.gif 
ar tau gerai butu pragyventi visa gyvenima kaip dbar gyveni? g.gif

Zinokite buiti as turejau kitka omeny ax.gif

ką kitą? tada konkrečiau pasakykite. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egoist_girl @ 2013 01 15, 17:20)
aš ne pikta, čia kitos piktos ant manęs ko tai, dėl to ir čiaupt daugelį bandžiau biggrin.gif
o žodį pikčiūrnos, aš spec taip paršiau, nes agresyviau skamba, manęs nereikia mokyti lietuvių kalbos biggrin.gif 4u.gif

Vaikeli, tu psichologiniu problemu turi.
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2013 01 15, 17:03)
Vaikeli, tu psichologiniu problemu turi.

kokių? tai pabūk mano psichologe jei taip manai. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(egoist_girl @ 2013 01 15, 18:04)
kokių? tai pabūk mano psichologe jei taip manai. blink.gif

Per nagla esi, tokio anglisko konculiniu tipo. Nemalonu man butu tave analizouti. Kad ir megstu analiyttini mastyma, labai daznai ji naudoju, bet isskirtinais atvejais, kai jauciu purva, to nedarau.
Atsakyti
QUOTE(egoist_girl @ 2013 01 15, 17:03)
planavom iki šio mėn biggrin.gif bet persigalvojom, nes pirmiau norim visiškai susitvarkyt reikalus su finansais, o kad laukiuosi, taip, aš galvojau kad taip yra, nes truputį organizmas juokavo su mano kantrybe biggrin.gif
Papildyta:

tai aš ir žadu mokslus pasibaigti, paskui jau galvoti apie leliuką antrą.
savo gyvenimu aš dabar nesiskundžiu, turim už ką apsirengti, už ką pavalgyti ir vaiką aprūpinti, abu su vyru kaip jau minėjau gaunam pajamas, aišku vyras kaip dirbantis, tai daugiau gauna nei aš, bet vistiek. Nors žinoma, pačiai norisi uždirbti pinigų ir pabaigus mokslus eisiu dirbti kažką vistiek, nesėdėsiu subinę suraukus namie ir nelauksiu kada vyras namo pinigus parneš. O svajonių aš turiu daug, tačiau ne visoms joms lemta išsipildyti. Bet kaikurios tikrai taps realybe.
Papildyta:

ką kitą? tada konkrečiau pasakykite. smile.gif



ai nesvarbu irnesakyk.gif su ta buitim. bala jos nemate 4u.gif

Va cia saunuole, stiprybes tau, nes su vaikais mokytis sunkiau nei be ju smile.gif
zinau is savo praktikos smile.gif
o sicia jau priklausys nuo tavo vidinio noro, ne vien svajones, o ir nuo uzsispyrimo, darbstumo ir sumanumo.
Beje, maistu ir rubais gyvenimas neapsiriboja, vaikui tu gali pasiulyti kol kas nieka, minimalu isgyvenima, o tai labai skiriasi nuo "aprupinti"- vaikas auga-auga poreikiai, o ten jau ir visi susije su tuo dalykai. Cia pirma. Antra, as aisku nezinau kokia pozicija tu nori uzimti namie, buti zmona, mama, namu seimininke ar siekti kazko daugiau.
nesupyk, bet kol kas tavo vyras kiek supratau nelabai isgales islaikyti tave su vaikais ir tau teks dirbti jei noresi normaliai gyventi, pasirinkimas tavo menkas.
kazkada, ko linkiu, kai kazkas pasikeis tu toki pasirinkima ir turesi. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 15 sausio 2013 - 17:10
QUOTE(egoist_girl @ 2013 01 15, 19:04)
kokių? tai pabūk mano psichologe jei taip manai. blink.gif

Tu labai agresyvi ir jautri, juk čia forumas, o daugelis nemėgsta kalbėti saldžiai. Niekas Tavęs nepuola, tik iš Tavo pačios jaučiasi atkakli gynybinė pozicija, perdėtai sureaguoji į pastabas, ir kai pati kurią įžeidi, tai sulauki atsako, juk tai yra normalu. Juk bendrauji su gyvais žmonėmis. Plius prašau turėk omenyje, kad čia sėdi labai marga publika, daugelis jų daug už Tave vyresnės ir išmintingesnės, tai smagu būtų, kad kalbėtum pagarbiau smile.gif O ir įsiklausyti į daugelio nuomones čia tikrai verta, nors jos gal ir nesutampa su Tavosiom. Žodžiu PEACE 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti