Įkraunama...
Įkraunama...

pikčiūrnos

Tema toms, kurios nori išlieti savo pyktį. Manau čia jūsų bus nemažai 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egoist_girl @ 2013 01 15, 17:10)
Tema toms, kurios nori išlieti savo pyktį. Manau čia jūsų bus nemažai  4u.gif  lotuliukas.gif

Atsipalaiduok, neatskiri humoro nuo pykcio. Nei, cia pyksta kas, nei cia pikciurnos. Tiesiog merginos linksminasi, o kai nesupranti sito, tai manai, kad pyksta. Ziurek i tai su humoru ir gyventi bus lengviau. 4u.gif
Atsakyti
Jau temos pavadinime klaida. biggrin.gif Pikčiurnos rašoma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fungu: 15 sausio 2013 - 15:50
na tai pradek miela autore bigsmile.gif , nes visaip vadinai ir ciaupiai visas tu 4u.gif
Atsakyti
eina sau biggrin.gif biggrin.gif doh.gif doh.gif gal pilnatis šian? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2013 01 15, 15:51)
na tai pradek miela autore bigsmile.gif , nes visaip vadinai ir ciaupiai visas tu 4u.gif

aš ne pikta, čia kitos piktos ant manęs ko tai, dėl to ir čiaupt daugelį bandžiau biggrin.gif
o žodį pikčiūrnos, aš spec taip paršiau, nes agresyviau skamba, manęs nereikia mokyti lietuvių kalbos biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egoist_girl @ 2013 01 15, 16:20)
aš ne pikta, čia kitos piktos ant manęs ko tai, dėl to ir čiaupt daugelį bandžiau biggrin.gif
o žodį pikčiūrnos, aš spec taip paršiau, nes agresyviau skamba, manęs nereikia mokyti lietuvių kalbos biggrin.gif 4u.gif

ne ne, jos tikrai nepiktos, jos tik dave patarimus apie ta marga gyvenima, o kad tu priemei tai kaip puolima ir bandei teisinti savo vyra, nu tai ups.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2013 01 15, 16:28)
ne ne, jos tikrai nepiktos, jos tik dave patarimus apie ta marga gyvenima, o kad tu priemei tai kaip puolima ir bandei teisinti savo vyra, nu tai ups.... ax.gif

nu atsiprašau,kai kur patarimų tikrai nemačiau, tarkim tokios kaip jotule17, ji tik "kąsti" moka... doh.gif
Atsakyti
Egist_Girl o kiek Jusu vyrui metu, jei nepaslaptis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egoist_girl @ 2013 01 15, 18:32)
nu atsiprašau,kai kur patarimų tikrai nemačiau, tarkim tokios kaip jotule17, ji tik "kąsti" moka...  doh.gif


Ji, jauna protinga panele, turinti gera humoro jausma. Ko, nepasakysi apie kai kurias. biggrin.gif
Beje, ta kandima tai tik tu matai, nes kazkokia tau turbut skaudzia vieta uzgauna? Patikek, niekas negali kito zmogaus iskaudinti, jei jis pats nesiskaudina. Nusisypsok. biggrin.gif
Atsakyti
pagimdyti jaunai tai nera geda. as gimdziau jauna, bet planavau. su vyru turejom iki vaiko gimimo beveik 3 metus "sau". gime vaikas, as baigusi mokslus beveik du metai namie, galejau vakarais mokytis toliau, grizau i darba. kas blogai? biggrin.gif


Tik as niekada neisizadu, terbos, lazdos, tiurmos ir vyro isdavystes. kai pragyvensiu visa gyvenima su juo- tada sakysiu, vo musu santuoka buvo tobula, o dabar... ka as zinau kas po savaites gali buti? Vyras tai gi ne robota, mastanti asmenybe su savo poziuriu, jausmais, charakteriu.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2013 01 15, 16:38)
Egist_Girl o kiek Jusu vyrui metu, jei nepaslaptis? ax.gif

24
Atsakyti