QUOTE(Skaiciuoju @ 2013 04 18, 12:28)
Vakar buvome pas LOR itaria alergine sloga, nes istisai teka kaip is krano, kadangi bere liepe neduot drocera nei Tartepedrel nieko kas nuo kosulio nes isprovokuoja kosuli, dar darysimes alergini visa tyrima nes bendras nerodo alergijos, siaip sake jai paiskes kad tikrai mes alergiski kazkam tai atsargiai su ta homeopatija. Jai ne alergija tada eisim pas gastroenterologa dėl GERL, dar liepė pakartoti tyrimą dėl atopinės pniaumoninės chlamidijos ar vel nebusim pasigave zodziu dar laukia tyrimu kol paiskes viskas.
Jei vartojote ką nors iš žemos potencijos graižažiedžių - gal ir galėjo iššaukti panašius požymius į šienligę. Bet dažniausiai nuo jų paberia šiek tiek. Tada geriausia pereiti prie aukštesnės potencijos (daugiau nei 12C) to paties vaisto.
Kiek pastebėjus, yra tam tikra grupė tradicinių daktarų (kiek girdėjus, iš Klinikų), kurie griežtai teigia, kad alergiškiem homeopatinių negalima (nors alergiją sukėlė antibiotikai). Kas iš esmės yra klaidinga (galiu pasakyt pagal patirtį).
Šienligė tikrai gali būti (bent pagal aprašymą labai panašu). Šią savaitę labai bujoja lazdynai, be to - visiškai nėra žalumos, kuri bent kiek sugertų dar po žiemos neišvalytą purvą. Po lietaus turi palengvėt.
Kiek žinau, daug kam esant šienligei padeda Sambucus 6 (kai pats pikas galima bandyti keisti Sambucus 30).
Toks varveklis kaip iš krano - Allium cepa (6 ar 30 - priklauso nuo organizmo).
Luffa compositum tabletės ar purškalas. Tabletės daugiau jei linkęs į astminius kosulius.
Apis complex
Jei vos atsigulus sugniaužia visą trachėją ir dusina - Coccus cacti.
Jei slankioja gleivių gumulas kakle - Hydrastis.
Guna kompleksas TRC 6 (Kaune platina Grožio akademija).
QUOTE(bzykas @ 2013 04 18, 22:05)
Siaip ant Heel vaistu buna parasyta, pvz.: Engystol tableciu "Vartojant Engystol, pavieniais atvejais gali išberti odą. Tokiu atveju vaisto vartojimą reikia nutraukti ir kreiptis į gydytoją." arba Angin-Heel S tableciu "Dėl homeopatinės veikliosios medžiagos Hydrargyrum bicyanatum (gyvsidabrio) gali prasidėti alerginės reakcijos ar padidėti seilėtekis. Tokiu atveju vaisto vartojimą reikia nutraukti ir pasitarti su gydytoju.
Pavieniais atvejais gali atsirasti padidėjusio jautrumo reakcijų žmonėms, kuriems yra nustatytas padidėjęs jautrumas astrinių (graižažiedžių) šeimos augalams, pvz., arnikai." ir t.t.
Mus buvo isbere nuo echinacejos (tikriausei buvom isijautrine graizaziedziams)
Dėl Engystol - tikriausiai stipriai suaktyvina. Ir vienas iš pagrindinių homeopatijos principų pasireiškia - iš vidaus į išorę.