Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

QUOTE(erikamaja @ 2013 01 12, 22:57)
Ačiū . Dukrytė mano tikra šaunuolė. O aš savim nepatenkita paskutiniu metu.
Labai noriu užbaigt pasakų knygelę kurią ruošiam jau antri metai. Tačiau su Karaliene susimoviau, nieko gražaus nesuradau, ta foto vienintelė, o ir ja nesu patenkinta.
Bet čia kaip sakiau, pastaruoju metu tikrai mažai kas gražu. Tikiuos greit praeis biggrin.gif

To ir linkiu, kad greičiau praeitų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2013 01 12, 23:31)
didesnes foto dėk, nedaryk tu koliazu, nedek remeliu ir kitu nesamoniu,  t.t. Tiesiog paprastai ikelk, surasiusi nustatymus.

šioje vietoje paprieštarauti norėčiau. Namų darbai buvo atlikti pagal duotus pvz. pirmam psl. Ten ir koliažas, tie patys rėmeliai yra. Tad neklaidinkim naujai prisijungusių. Arba išimam tuos ND iš pirmo psl ir jų vieton suruošiam paprastas atskiras foto o ne koliažą, be rėmelių ir pan., arba užskaitom foto sudėliotas į koliažą bei su rėmeliais. Reikia apsispręsti ir neklaidinti rodant vieną, o reikalaujant visai ko kito.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 12 sausio 2013 - 23:05
biggrin.gif
Jo nujaučiu koks siutas naujai atėjusioms ima.
Ale merginos, kurios atsiskaitėt ND, galit savim didžiuotis, kad ne šiltnaminės būsit.
Tokiom sąlygom užaugusios jau nieko nebebijosit biggrin.gif
p.s mūsų kankinimus tik vienas vyras atlaikė, visi kiti to nepakėlė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikamaja: 12 sausio 2013 - 23:15
Gal kas turite info kaip tuos actions naudoti? Nieko gudraus nerandu, o pati nepaleidžiu g.gif 4u.gif
Atsakyti
Na va, kažkam sunku laukti ir sulaukti... man atrodo netgi priešingai, ta prasme, kad tema netgi per greitai juda... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 01 13, 00:06)
Gal kas turite info kaip tuos actions naudoti? Nieko gudraus nerandu, o pati nepaleidžiu g.gif  4u.gif

jei senos bobos nuomonės paklausysi, pasakysiu, kad nekišk nagučių prie tų aktionų.

Žinoma nepaklausysi, tad gal kas kitas patars smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 13, 00:20)
yra ir UK gyvenančių  smile.gif
aš vat šiandien beveik bilietus į Londoną pirkau. Sakau beveik, nes susinervinau traukinių kainas pamačiusi.


Labos wink.gif
Uzstabdziau su ND, bandziau 5dieni, ale kol islyginau paklode atsikele namu darkytojas biggrin.gif Tai nulekem abu i parde, nupirkau popieriaus, 1dieni bandysiu vel biggrin.gif nebereiks paklodziu lygint, manau bus greiciau biggrin.gif

O Yvette, kur tu gyveni? Jei gerai pamenu Liuksemburge?.. Norec ir as savo foto graziu, o bet taciau nemaciau kad cia mergaiciu is Belgijos butu.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 12, 23:05)
šioje vietoje paprieštarauti norėčiau. Namų darbai buvo atlikti pagal duotus pvz. pirmam psl. Ten ir koliažas, tie patys rėmeliai yra. Tad neklaidinkim naujai prisijungusių. Arba išimam tuos ND iš pirmo psl ir jų vieton suruošiam paprastas atskiras foto o ne koliažą, be rėmelių ir pan., arba užskaitom foto sudėliotas į koliažą bei su rėmeliais. Reikia apsispręsti ir neklaidinti rodant vieną, o reikalaujant visai ko kito.

vistik tu labai manęs nemėgsti.

Nelyginkim. Nes 1 psl. viskas žiūrisi puikiai, ir aiškiai. O čia ne. Tad kas moka ir geba, tegul daro, kas ne, tegul palaukia kol gebės.
O jei jau lyginam, tai sulyginkim žvakes kurias užskaitei, su pavyzdiniais ND 1 psl. Skirtumo jokio turbūt nėra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Minou @ 2013 01 13, 00:07)
O Yvette, kur tu gyveni? Jei gerai pamenu Liuksemburge?.. Norec ir as savo foto graziu, o bet taciau nemaciau kad cia mergaiciu is Belgijos butu..  blush2.gif

aš netoli Diuseldorfo, Vokietijoj. Belgija ranka pasiekiama smile.gif Norint, galimybių visada galima rasti.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 12, 23:07)
jei senos bobos nuomonės paklausysi, pasakysiu, kad nekišk nagučių prie tų aktionų.

Žinoma nepaklausysi, tad gal kas kitas patars  smile.gif

Galvoju greičiau pabandys, greičiau praeis smile.gif Visos ta liga prasirgom( na, gal beveik visos)

P.S patart negaliu, nemoku jais naudotis, kažkada esu bandžiusi, bet tikrai nebepamenu.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 13, 01:09)
aš netoli Diuseldorfo, Vokietijoj. Belgija ranka pasiekiama  smile.gif  Norint, galimybių visada galima rasti.


Jei vaziuosim ton pusen turesiu galvoje, o jei kada busi Briuselyje irgi turek galvoje mirksiukas.gif Butu faina visai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 01 12, 23:06)
Gal kas turite info kaip tuos actions naudoti? Nieko gudraus nerandu, o pati nepaleidžiu g.gif  4u.gif



QUOTE(Yvette @ 2013 01 12, 23:07)
jei senos bobos nuomonės paklausysi, pasakysiu, kad nekišk nagučių prie tų aktionų.

Žinoma nepaklausysi, tad gal kas kitas patars  smile.gif


Radau smile.gif Pasižaisti įdomu bigsmile.gif Prisiskaičiau, prisižiūrėjau, noriu pati pabandyti ax.gif
Atsakyti