Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

QUOTE(Yvette @ 2013 01 12, 20:08)
čia ir dabar pasakyk iš kokio miesto. Pridurk, kad norėtum papozuoti. Atsiras norinčių nufotkinti. Aš mielai, bet tolokai esu.
Man nėštukės labai gražios

tai, kad Uk as gyvenu ne Lietuveleje, o cia miestas su lyg utena dydzio, tad ir fotografu nerasta normaliu...jusu visu darbai ispudingi palyginus su fotografu, kurie ima kosminius pinigus uz ju atseit profesonalias fotosesijas smile.gif
Atsakyti
Rir, pilkoka, man noretusi daugiau kontrasto g.gif
Del konkursu, nezinau, gal darom bendrus, bus idomiau kai daugiau foto g.gif
as siandien dariau foto, bandysiu dar veliau, jei pavyks viskas, tada dalyvausiu koliazuose, nes ziauriai norisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ndudinemesis @ 2013 01 12, 20:17)
tai, kad Uk as gyvenu ne Lietuveleje, o cia miestas su lyg utena dydzio, tad ir fotografu nerasta normaliu...jusu visu darbai ispudingi palyginus su fotografu, kurie ima kosminius pinigus uz ju atseit profesonalias fotosesijas smile.gif

Cia uk yra tikrai geru mergyciu siame forume mirksiukas.gif tik kuriam gale gyveni mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edeva: 12 sausio 2013 - 22:20
QUOTE(ndudinemesis @ 2013 01 12, 23:17)
tai, kad Uk as gyvenu ne Lietuveleje, o cia miestas su lyg utena dydzio, tad ir fotografu nerasta normaliu...jusu visu darbai ispudingi palyginus su fotografu, kurie ima kosminius pinigus uz ju atseit profesonalias fotosesijas smile.gif

yra ir UK gyvenančių smile.gif
aš vat šiandien beveik bilietus į Londoną pirkau. Sakau beveik, nes susinervinau traukinių kainas pamačiusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 12 sausio 2013 - 22:21
QUOTE(erikamaja @ 2013 01 12, 20:17)
Aš tarp antros ir trečios neįžiūriu skirtumo, tik tiek, kad skiriasi šviesumas.
Ir foto labai jau  mažutės.

velniai zino kas man cia isejo, 2 siek tiek manyciau lieta, bet lengvai lengvai ir tamsesne nes diaftagma viduriuke kiek leido mano objektyvas, o trecioje iso....oj net nebezinau galva susisuko, matyt laikas poilsiui smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Edeva @ 2013 01 12, 20:20)
Cia uk yra tikrai geru mergyciu siame forume  mirksiukas.gif tik kuriam gale gyveni  mirksiukas.gif

kings lynn smile.gif gal yra gyvenanciu cia?smile.gif ar wisbich, hunstanton?smile.gif butu smagu arti rasti forumo dalyviu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edeva @ 2013 01 12, 17:42)
kadangi paskutini kart paskutines ft horizontas biski kripo imetu nauja 

uzskaitau

QUOTE(Yvette @ 2013 01 12, 18:48)
kad nelabai kas pasikeis, uždegta ta žvakė ar ne, nes tai lieka tik kabinėjimasis. Jei kabinatėtis, tai bent jau prie tikrų klaidų, o šiaip, iš azarto.

smile.gif Aš paaiškinau, kaip man atrodė ir viskas. Man negražūs tie ND ir tiek, su neaiškiu pilkumu. Ką aš žinau, man taip nėr buvę. Ryt pabandysiu su žvakėm smile.gif
Aš nesikabinėju. Kam lašiniai gražu, kam žvakės...

QUOTE(ndudinemesis @ 2013 01 12, 21:55)

didesnes foto dėk, nedaryk tu koliazu, nedek remeliu ir kitu nesamoniu, t.t. Tiesiog paprastai ikelk, surasiusi nustatymus.
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2013 01 12, 22:31)
uzskaitau
smile.gif  Aš paaiškinau, kaip man atrodė ir viskas. Man negražūs tie ND ir tiek, su neaiškiu pilkumu. Ką aš žinau, man taip nėr buvę. Ryt pabandysiu su žvakėm  smile.gif 
Aš nesikabinėju. Kam lašiniai gražu, kam žvakės...

Mano senai galvai taip pat šviečia.
Na, bet jei žmogus sako , kad nieko nedaryta su apalvom, aš linkusi tikėti.
O dėl gražumo...na matyt paskutiniu metu man visai mažai kas gražu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2013 01 12, 20:31)
uzskaitau
smile.gif  Aš paaiškinau, kaip man atrodė ir viskas. Man negražūs tie ND ir tiek, su neaiškiu pilkumu. Ką aš žinau, man taip nėr buvę. Ryt pabandysiu su žvakėm  smile.gif 
Aš nesikabinėju. Kam lašiniai gražu, kam žvakės...
didesnes foto dėk, nedaryk tu koliazu, nedek remeliu ir kitu nesamoniu,  t.t. Tiesiog paprastai ikelk, surasiusi nustatymus.

ok, o beje, gal kas is jusu efoto sedite? kazkaip cia man jau siutas ima, nebesinori nei stengtis nei kazko daryti:/ kliunu uz kvailu dalyku, tokiu kaip fokusavimas, mat kazkam nepatinka spalvos dar kazkas...gyvensiu efoto geriau, kaip ir gyvenau, nes nera cia reikalo man nervintis del smulkmenu, kad nepatinka ir netinka kvaili remeliai, koliazai ir t.t tyngiu cackintis su itikimu ir laukimu patvirtinimo, kad galeciau normalias foto det:/ tad sekmes mergaites, sis forumas ne man...dinkstu nestuke.gif
Atsakyti
Na, ne kvailos gi, matosi kad kažkas daryta... Jei ne vienai rodosi, tai gal tikrai daryta? Dar sakytume vienai, tai galėtu eit žegnotis, kad nebesirodytu, bet dabar gi ne... ax.gif
Ok, nestuke.gif .. gražu... wub.gif bet db dengtis tuo kas kelintu postu? blush2.gif nesinervink, leliui nedaryk streso.. mirksiukas.gif
O jei tingi laukt tai, sėkmės efoto platybėse.. 4u.gif gal sugryš noras ir gryši čia su ND.
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2013 01 12, 22:44)
Mano senai galvai taip pat šviečia.
Na, bet jei žmogus sako , kad nieko nedaryta su apalvom, aš linkusi tikėti.
O dėl gražumo...na matyt paskutiniu metu man visai mažai kas gražu biggrin.gif

biggrin.gif
Bet jau Sniego Karalienė wub.gif Jūs puiki komanda su dukryte smile.gif

QUOTE(ndudinemesis @ 2013 01 12, 22:45)
ok, o beje, gal kas is jusu efoto sedite? kazkaip cia man jau siutas ima, nebesinori nei stengtis nei kazko daryti:/ kliunu uz kvailu dalyku, tokiu kaip fokusavimas, mat kazkam nepatinka spalvos dar kazkas...gyvensiu efoto geriau, kaip ir gyvenau, nes nera cia reikalo man nervintis del smulkmenu, kad nepatinka ir netinka kvaili remeliai, koliazai ir t.t tyngiu cackintis su itikimu ir laukimu patvirtinimo, kad galeciau normalias foto det:/ tad sekmes mergaites, sis forumas ne man...dinkstu nestuke.gif

kam reikia nervuotis dėl tokių dalykų? įkvėpk iškvėpk... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2013 01 12, 22:51)
biggrin.gif
Bet jau Sniego Karalienė  wub.gif Jūs puiki komanda su dukryte smile.gif

Ačiū . Dukrytė mano tikra šaunuolė. O aš savim nepatenkita paskutiniu metu.
Labai noriu užbaigt pasakų knygelę kurią ruošiam jau antri metai. Tačiau su Karaliene susimoviau, nieko gražaus nesuradau, ta foto vienintelė, o ir ja nesu patenkinta.
Bet čia kaip sakiau, pastaruoju metu tikrai mažai kas gražu. Tikiuos greit praeis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ndudinemesis @ 2013 01 12, 23:45)
ok, o beje, gal kas is jusu efoto sedite? kazkaip cia man jau siutas ima, nebesinori nei stengtis nei kazko daryti:/ kliunu uz kvailu dalyku, tokiu kaip fokusavimas, mat kazkam nepatinka spalvos dar kazkas...gyvensiu efoto geriau, kaip ir gyvenau, nes nera cia reikalo man nervintis del smulkmenu, kad nepatinka ir netinka kvaili remeliai, koliazai ir t.t tyngiu cackintis su itikimu ir laukimu patvirtinimo, kad galeciau normalias foto det:/ tad sekmes mergaites, sis forumas ne man...dinkstu nestuke.gif

na aš maniau, kad norėjai kiek pamaištauti temoje. Šiuo postu, tai ir įrodei, nors vis dar bandžiau ginti, tikėdama, kad gerais tikslais ir be durų trankymo atėjai bigsmile.gif
Tikrai, nėštumas ne liga. Galima ir jo metu mokintis fotografuoti, normaliai į pastabas dėmesį kreipti ir t.t.
O laikyti čia niekas ir nelaikys. Ne maži vaikai esam. Kas nori lieka, kas nori išeina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 12 sausio 2013 - 23:01