Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

ax.gif gal komentaru bus del nd smile.gif


r.i.r nestuke.gif nestukes visada pacios graziausios thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilgelė* @ 2013 01 12, 17:40)
Sveikos. vis bandau 1 nd.... ir niekaip nepavysta...nes asmenškai man labai  gražūs mano pirmi nd.....  unsure.gif  na bet bandau ir toliau kad būtų gražūs ir jums.
daugiau reikštis nelabai drįstu, nes aiškiai buvo pasakytą, kad neatsiskaiciusios nd komentuoti negali, nors nemanau kad nd  atsikaitymas man prides mąstymo apie kompoziciją ir patį meno suvokimąm nes pažėjus cia esancias nuotraukas mintyse pasakau jos klaidas ir veliau žiūriu jūs paminit tas pačias smile.gif

p.s. man nuotrauka su žvakutėmis atrodo tikrai pafotošopinta, nes žvakes jau neberealiai pilkos/nespalvotos

jos pilkos, nes jos ir yra pilkos, galiu atsiust pradines neapkarpytas ft...paprastos zvakeles su lengvai zalsvu vidumi, taciau isdegusios ar isskystejusios jos bespalves...kam man photoshopu nuiminet spalvas po galu galais....
Papildyta:
ech...kolkas neradau kas mano pilvuka graziai iamzintu...sad.gif(( kaip grazu nestukes aj aj aj smile.gif
Atsakyti
nundu... , nu lb sunkus nikas, tai pamirštu kaip rašosi.. biggrin.gif nu tikrai darai kažką su foto, antra išvis kaip iš kito pasaulio, nieko aš skirtumo nematau ir perspaustai baltos ir apie vazas pilka.. g.gif

RIR , truputi man peršviesi ir JB toks pilkas.. g.gif unsure.gif
Atsakyti
Vabzdziai visai manes nezavi, net nesinori nagrineti... bet, o, tačiau aki užmečiau smile.gif

O štai Isoros lelius iš antros foto mane pakerėjo... žiauriai veža tokios!!! Antrojoje nepatinka nei lėlytės poza nei spalvos. Spaudžiu tau dešinę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dincelis: 12 sausio 2013 - 22:07
dėl konkursų- aš pritariu visiems variantams- ir atskirai, ir kartu ir t.t. ir pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ndudinemesis @ 2013 01 12, 23:04)

ech...kolkas neradau kas mano pilvuka graziai iamzintu...sad.gif(( kaip grazu nestukes aj aj aj smile.gif

čia ir dabar pasakyk iš kokio miesto. Pridurk, kad norėtum papozuoti. Atsiras norinčių nufotkinti. Aš mielai, bet tolokai esu.
Man nėštukės labai gražios
Atsakyti
QUOTE(isora @ 2013 01 12, 23:06)

RIR , truputi man peršviesi ir JB toks pilkas..  g.gif  unsure.gif

o atskirais atvejais jb negali būti toks švelniai pilkas, nekontrastingas? nes man netinka čia kontrastinga jb, nors tu ka...
Atsakyti
O aš dėl konkursų net nežinau ka ir pasakyti, bijau prisikalbėti, nes dalyvauju vangiai...

Einu dirbti idomu darba, tvarkysiu pati save, butinai pasirodysiu ir susipažinsim wub.gif
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 12, 22:58)
Šiandien bandėm pažaisti su šviesa. Laukiu kritikos  4u.gif

tavo foto labai geras pavyzdys, kad mažiau gali būti daugiau.
Raukinukai ten, siuvinukai čia, šuo ir dar neaišku kas kus kaip.... Man net sunku susakyti klaidas.
Atsakyti
pilka, nes cia seselis kazkiek krenta ir sviesa liustrine :DDDD tureciau spec dezike makro fotografijai butu visai kitaip, o kai su paklode ir siena tai nieko labai gero neispaudziu:/ geresnio apsvietimo kolkas ir neturesiu, nes oras visada apniukes ir tamsu lauke :/ o su naminemis sviesomis, juolab ne studijinemis sunku kazka isgaut...padidinus iso ,foto sviesesne, tad vidurines matyt iso nesureguliavau reikiamai...na, bet kaip gavosi taip... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dincelis @ 2013 01 12, 22:06)
O štai Isoros lelius iš antros foto mane pakerėjo... žiauriai veža tokios!!! Antrojoje nepatinka nei lėlytės poza nei spalvos. Spaudžiu tau dešinę  4u.gif

Ačiū labai.. aciuks.gif

QUOTE(Yvette @ 2013 01 12, 22:08)
čia ir dabar pasakyk iš kokio miesto. Pridurk, kad norėtum papozuoti. Atsiras norinčių nufotkinti. Aš mielai, bet tolokai esu.
Man nėštukės labai gražios

Aš irgi norėčiau savo foto... Gal kam reik modeliuko.. biggrin.gif nu toks ir modeliukas, bet papozuot galiu, bet tik pusplikė lauke nebelakstysiu daba, nes man per grobus košia labai kiaurai... poto bronchitas vėl bus.. lotuliukas.gif

QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 12, 22:09)
o atskirais atvejais jb negali būti toks švelniai pilkas, nekontrastingas? nes man netinka čia kontrastinga jb, nors tu ka...

bet man rodo foto išdegusia, pagalvė kaip blynas iklijuotas atrodo.. g.gif na kompas kalibruotas, reik įsijungt loptopą, pažiūrėt kaip rodo jis... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ndudinemesis @ 2013 01 12, 21:55)

Aš tarp antros ir trečios neįžiūriu skirtumo, tik tiek, kad skiriasi šviesumas.
Ir foto labai jau mažutės.
Atsakyti