Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

4u.gif ahoi velnias kaip nuo jusu atsilikau siaubas kaip nieko nespeju doh.gif

kadangi paskutini kart paskutines ft horizontas biski kripo imetu nauja mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Merginos reik pagalbos, susikeliau foto i kompa ir fotike istryniau, o kur daba su ps paziuret nustatymus? konkreciai wb koks tai foto. Aciuuuu.
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2013 01 12, 15:10)
Net kompą įjungiau pasitikrint, nes pasirodė, kad žvakės, kurios nefokuse specialiai padarytos jb smile.gif

taigi jos nedega. ji kap tik fainiau padare, kad fokusavo kiekviena karta i degancia zvake, o kitas uzgesino. o jus kabinejates smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jaukuciukas @ 2013 01 12, 18:54)
Merginos reik pagalbos, susikeliau foto i kompa ir fotike istryniau, o kur daba su ps paziuret nustatymus? konkreciai wb koks tai foto. Aciuuuu.


flickr kai sukelsi actions/view exif info ir pažiūrėk, ten viskas matysis.
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2013 01 12, 18:24)
taigi jos nedega. ji kap tik fainiau padare, kad fokusavo kiekviena karta i degancia zvake, o kitas uzgesino. o jus kabinejates smile.gif

lai būna gražiau smile.gif
čia turbūt kaip kam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2013 01 12, 19:47)
lai būna gražiau smile.gif
čia turbūt kaip kam smile.gif

kad nelabai kas pasikeis, uždegta ta žvakė ar ne, nes tai lieka tik kabinėjimasis. Jei kabinatėtis, tai bent jau prie tikrų klaidų, o šiaip, iš azarto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 12 sausio 2013 - 19:01
Labas dienas visoms bigsmile.gif
O as laiminga siandien, kad jeigu nebuciau uzkimus buc visa gerkle is laimes uzrekus. Gavau nuo Say atvirlaiski ir ne siaip koki, o toki grazu, toks minkstas, vintazinis, tikras groziss..... wub.gif wub.gif Jau garbingai kabo mano bird cage prisegtas segtuku, kad kas diena galeciau ji matyti.
Say, net nezinau kaip ir atsidekoti, labai labai pradziuginai...Net nesitikejau, kad taip pataikysi i pacia sirdi blush2.gif wub.gif
P.S. Dabar jau suprantu kodel cia visos taip laukia ir nori Tavo laiskuciu mirksiukas.gif


O as siandien deka koliazu zaidimo, pagaliau prasikrapsciau rudis nuo akiu, nupuciau dulkes nuo fotoaparato ir fotofrafavau. Belieka isrinkti tinkamiausia foto ir nusiust Vienintelei bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PBP: 12 sausio 2013 - 19:20
Sveikos. vis bandau 1 nd.... ir niekaip nepavysta...nes asmenškai man labai gražūs mano pirmi nd..... unsure.gif na bet bandau ir toliau kad būtų gražūs ir jums.


daugiau reikštis nelabai drįstu, nes aiškiai buvo pasakytą, kad neatsiskaiciusios nd komentuoti negali, nors nemanau kad nd atsikaitymas man prides mąstymo apie kompoziciją ir patį meno suvokimąm nes pažėjus cia esancias nuotraukas mintyse pasakau jos klaidas ir veliau žiūriu jūs paminit tas pačias smile.gif

p.s. man nuotrauka su žvakutėmis atrodo tikrai pafotošopinta, nes žvakes jau neberealiai pilkos/nespalvotos
Atsakyti
QUOTE(Smilgelė* @ 2013 01 12, 20:40)
Sveikos. vis bandau 1 nd.... ir niekaip nepavysta...nes asmenškai man labai  gražūs mano pirmi nd.....  unsure.gif  na bet bandau ir toliau kad būtų gražūs ir jums.
daugiau reikštis nelabai drįstu, nes aiškiai buvo pasakytą, kad neatsiskaiciusios nd komentuoti negali, nors nemanau kad nd  atsikaitymas man prides mąstymo apie kompoziciją ir patį meno suvokimąm nes pažėjus cia esancias nuotraukas mintyse pasakau jos klaidas ir veliau žiūriu jūs paminit tas pačias smile.gif

p.s. man nuotrauka su žvakutėmis atrodo tikrai pafotošopinta, nes žvakes jau neberealiai pilkos/nespalvotos

labas,

jei neparodysi ND nežinosi ar jie mums gražūs ar ne.
Komentuoti taip pat niekas nedraudžia. Jei nusikomentuosi pataisysim, kartais draugiškai, kartais ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 12 sausio 2013 - 19:49
QUOTE(PBP @ 2013 01 12, 19:18)
O as siandien deka koliazu zaidimo, pagaliau prasikrapsciau rudis nuo akiu, nupuciau dulkes nuo fotoaparato ir fotofrafavau. Belieka isrinkti tinkamiausia foto ir nusiust Vienintelei  bigsmile.gif

O aš vis tikėjausi iki paskutinės minutės, kad užmatysiu ką nufotografuot koliažam, o bet tačiau...nieko. Nesinori be ko, nesinori bet ką, žodžiu nefotografavimo laikas.
Tai šį sykį tik pasižiūrėsiu kaip jums seksasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2013 01 12, 20:53)
O aš vis tikėjausi iki paskutinės minutės, kad užmatysiu ką nufotografuot koliažam, o bet tačiau...nieko. Nesinori be ko, nesinori bet ką, žodžiu nefotografavimo laikas.
Tai šį sykį tik pasižiūrėsiu kaip jums seksasi smile.gif

drinks_cheers.gif aš irgi tik pažiūrėsiu. neturiu nieko.
Atsakyti
QUOTE(PBP @ 2013 01 12, 19:18)
Labas dienas visoms  bigsmile.gif
O as laiminga siandien, kad jeigu nebuciau uzkimus buc visa gerkle is laimes uzrekus. Gavau nuo Say atvirlaiski ir ne siaip koki, o toki grazu, toks minkstas, vintazinis, tikras groziss.....  wub.gif  wub.gif Jau garbingai kabo mano bird cage prisegtas segtuku, kad kas diena galeciau ji matyti.
Say, net nezinau kaip ir atsidekoti, labai labai pradziuginai...Net nesitikejau, kad taip pataikysi i pacia sirdi  blush2.gif  wub.gif
P.S. Dabar jau suprantu kodel cia visos taip laukia ir nori Tavo laiskuciu  mirksiukas.gif


nu o dabar Tu mane pamaloninai biggrin.gif toks spygavimas glosto kailiuką biggrin.gif
Atsakyti