Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 16, 14:13)
ai nai nai kokios mes  rolleyes.gif
Kad tipo planų turiu? biggrin.gif O tipo tu neturi? biggrin.gif Aš tai amžinoji planuotoja, kitaip neišgyvenčiau biggrin.gif


QUOTE(sayonara @ 2013 01 16, 14:17)
vargšiaaaaaaaaaalė, iki šiol naktimis sapnuojuos, ania?..smile.gif
Jau nebe biggrin.gif


QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 16, 14:20)
tai jau geriau negu sėdėt užsidarius kokioj fotomenininkų sąjungoj ir nematyt pasaulio ir galvot, kad esi geriausias  smile.gif

Ne, nu taip, jei šitaip smile.gif
Bet manęs visvien konkursai, jei jie be naudos, visai netraukia. Nu visiškai biggrin.gif O tas raidžių derinys duoda tau geriausiu atveju nuspalvintą auksu raidžių derinį ir dar pats už tai moki.
Yra tų rimtų konkursų, kur galima ir pasistengt, nieko nesakau. Arba pvz kaip spaudos fotografus atspaudžia kasmet, nu kaip man gražu. O kur koks ten internetinis, tai jau visai ten jokios vertės, nebent pasitenkinimas, kad tave kažkas suprato.
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2013 01 16, 14:27)
Merginos, gal tinkamai aprasysiu - kur spaudina fotografijas ant plastiko g.gif Atrodo, kad plastiko. Kokybiskai. Jei kas zinote Siauliuose, buciau dekinga smile.gif


nujaučiu, kad turi galvoje spausdintų nuotraukų paklijavimą ant putoplasto..
Atsakyti
Gal kas norit ryt apie 12 val į Būsenas nueiti Universiteto galerijoje? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 01 16, 14:31)
nujaučiu, kad turi galvoje spausdintų nuotraukų paklijavimą ant putoplasto..

Taip, tikriausiai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2013 01 16, 14:27)
Merginos, gal tinkamai aprasysiu - kur spaudina fotografijas ant plastiko g.gif Atrodo, kad plastiko. Kokybiskai. Jei kas zinote Siauliuose, buciau dekinga smile.gif

spausdina tai paprastai tik paklijuoja, kur kaune žinau, daugiau nea
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2013 01 16, 14:30)
nes viena kart vienaip galvoju kitą kart kitaip smile.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vuniščia @ 2013 01 16, 15:31)


Pasitenkinimas irgi gerai biggrin.gif ir geriau lygiuotis į kokius internetinius, kur tau atrodo liuks nei į kokį kaimyną Petrą biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(PBP @ 2013 01 16, 04:27)

O ka neverta ji ju? Mano nuomone verta ir dar daugiau. O trumpiau tariant, europinis pripazinimas, europines tebunie ir kainos  biggrin.gif


Ir netgi dabar ji buvo pripazinta "nugaletoja"
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2013 01 16, 14:34)
Taip, tikriausiai  blush2.gif

adumcius@gmail.com rekomenduoju mirksiukas.gif Gal susitarsit, jis iš Šiaulių. Pigiau, o labai kokybiška.
Atsakyti
QUOTE(voveraite1302 @ 2013 01 16, 14:59)
Mačiau, iš archyvų traukėt foto iš pajūrio, tai, žinot, ir aš noriu parodyti vieną archyvinę  biggrin.gif 
Kokybė nelabai ir PS nemokėjau padoriau naudotis, bet man sukelia teigiamų emocijų  biggrin.gif (Kada nors gal originalą prisiruošusi paremontuosiu normaliau, o kol kas tebūnie ir su archyviniais sugebėjimais. Juk iš archyvo smile.gif )



man patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dincelis @ 2013 01 16, 14:37)
Ir netgi dabar ji buvo pripazinta "nugaletoja"
My Webpage


Ai čia kažkokie metiniai. Na, gal per juos normaliai apdovanoja biggrin.gif

Ne, nu VV ji normaliai fotkina, gali ir dalyvaut, viskas čia ok, čia kaip ir su Fasij
Atsakyti
Kas čia per nuotraukos ant plastiko? g.gif
Atsakyti