Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

Minou, užskaitau
Edeva, paskutinėj foto palikai kažką kraštelyje, bet gauni TAIP
Atsakyti
QUOTE(Edeva @ 2013 01 16, 12:40)
biggrin.gif en+10 bandymas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Kelintas ND?
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 01 16, 12:22)
šią foto dėk į archyvą, vaiko albumą ir nebandyk pataisyti visų iki šiol darytų kadrų. nepadės. geriausia pradėti fotografuoti naujai, tarsi nuo startinio taško - kitaip, galvojant, koks bus kadras, kokia šviesa, kokia kompozicija, taip, kad jį kuo mažiau reikėtų taisyti. bet nenustok daryti ir paprastų bei neišmesk nepavykusių fotografine prasme kadrų, nes jie visada bus neįkainojami prisiminimų, emocine prasme Tau ir šeimai. bet ir nebandyk jų visų pritempti prie vieno, geresnio būtent fotografinio kurpaliaus, nes nukvaksi..smile.gif
Afre, tai bus intymus pasimatymas prie stalelio 10-iai asmenų, kaip suprantu? biggrin.gif

Aš tą visai neseniai supratau ir sutaupiau bent 200 GB nuo visokių nesąmonių, kurios turi potencialą, bet galima geriau. Nekalbu apie šeimynines. Ir jau ramu ramu smile.gif

Beje tvarkausi jau pora savaičių, tai ir leliukiškas sumažinau kokius 10 kart. Bloga pasidarė nuo tų pačių kadrų - sėdi su viena suknele, sėdi su kita suknele, sėdi su vienom kelnėm, guli su tom pačiom kelnėm - boooring. Pasilikau palyginti daug, bet kas dėjos anksčiau, tai nenusakoma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2013 01 16, 10:42)
Edeva, paskutinėj foto palikai kažką kraštelyje, bet gauni TAIP

blush2.gif nepalikau bet lipau ant stiklo,bandziau per langa ropstis kad tilpciau o pasirodo baltame lape neisitekau lotuliukas.gif dekui uz taip 4u.gif

QUOTE(grafkė. @ 2013 01 16, 10:42)
Kelintas ND?

kelintas bandymas ar nd,jei bandymas tai en+10 jei nd tai 4 koju zoomas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vuniščia @ 2013 01 16, 12:46)
Beje tvarkausi jau pora savaičių, tai ir leliukiškas sumažinau kokius 10 kart. Bloga pasidarė nuo tų pačių kadrų - sėdi su viena suknele, sėdi su kita suknele, sėdi su vienom kelnėm, guli su tom pačiom kelnėm - boooring. Pasilikau palyginti daug, bet kas dėjos anksčiau, tai nenusakoma biggrin.gif

thumbup.gif tavo atnaujinimus stebiu biggrin.gif bus matyti kiek ten ištrynei visko biggrin.gif
O realiai, kiek laiko visgi foto saugoji dėl klientų?
Atsakyti
QUOTE(Vuniščia @ 2013 01 16, 12:46)
Beje tvarkausi jau pora savaičių, tai ir leliukiškas sumažinau kokius 10 kart. Bloga pasidarė nuo tų pačių kadrų - sėdi su viena suknele, sėdi su kita suknele, sėdi su vienom kelnėm, guli su tom pačiom kelnėm - boooring. Pasilikau palyginti daug, bet kas dėjos anksčiau, tai nenusakoma biggrin.gif

Aha lotuliukas.gif Pasuko kairėn galvytę - fotkini, palenkė - fotkini, gražiai žiūri - vėl fotkini.. perrengi "išeiginiais" drabužiais, kol neišaugo ir fotkiiiiniiii vėl...
Reiks ir man tvarką padaryt, kai ateis įkvėpimas.


O nuotraukas spausdinate ar tik kompiuteriuose laikot?




QUOTE(Edeva @ 2013 01 16, 12:49)
kelintas bandymas ar nd,jei bandymas tai en+10 jei nd tai 4 koju zoomas  bigsmile.gif

Dabar aišku, kad 4 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grafkė.: 16 sausio 2013 - 12:56
Minou, užskaitau

QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 16, 10:14)
Noriu painformuoti, gal kas dar norės prisijungti prie projekto 24.

prisijungiau, dėkui 4u.gif ..tik projektas 12 berods


Let it snow!

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2013 01 16, 12:32)
Gerai supranti biggrin.gif O gal nebenori net intymaus pasimatymo?


einam einam, nepabėgsi smile.gif

QUOTE(grafkė. @ 2013 01 16, 12:41)
Kaip tik taip ir galvoju.
Kai jūs pradėjote fotografuoti, žiūrėjote į kitų Fotografų nuotraukas, galvojote "gražu/negražu"? Ėmėte pavyzdį? Svarstau apie "savęs atradimą", savo stiliaus suvokimą. Visgi, mokomės iš pavyzdžių, kas patinka - atkreipiam dėmesį, prisimenam reikiamu momentu, kas nepatinka - šyptelim ir nedarom panašiai. Taip?


žiūrėjome. galvojome. kartojome. analizavome. interpretavome. bandėme kažką nauja. vėl analizavome. nebijojome bandyti ir klysti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 01 16, 12:59)
einam einam, nepabėgsi smile.gif

net minčių nebuvo tam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Minou @ 2013 01 16, 13:38)

Fokuso antroj trūksta.

QUOTE(Edeva @ 2013 01 16, 13:40)
biggrin.gif en+10 bandymas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Taip

QUOTE(Vuniščia @ 2013 01 16, 13:46)
Bloga pasidarė nuo tų pačių kadrų - sėdi su viena suknele, sėdi su kita suknele, sėdi su vienom kelnėm, guli su tom pačiom kelnėm

lotuliukas.gif
Ar pamenat tą fotografą Vadim Fasij, kur nuorodą kažkada buvau įkėlus ir klausiau, ar geras. Laimėjo Londone SWPP Wedding Traditional Photographer of The Year Award smile.gif
valio valio smile.gif
Vadim Fasij
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 16 sausio 2013 - 13:17
QUOTE(noisy-B @ 2013 01 16, 12:01)
Pas mane irgi bičas, tai į pasimatymą nelabai  lotuliukas.gif  Būtų vln, norėčiau pafotkint smile.gif che che smile.gif

laugh.gif Nu kartais buname Vilniuje laugh.gif
As ir turejau pasimatyma galvoje del pafotkinimo laugh.gif

QUOTE(sayonara @ 2013 01 16, 12:22)
šią foto dėk į archyvą, vaiko albumą ir nebandyk pataisyti visų iki šiol darytų kadrų. nepadės. geriausia pradėti fotografuoti naujai, tarsi nuo startinio taško - kitaip, galvojant, koks bus kadras, kokia šviesa, kokia kompozicija, taip, kad jį kuo mažiau reikėtų taisyti. bet nenustok daryti ir paprastų bei neišmesk nepavykusių fotografine prasme kadrų, nes jie visada bus neįkainojami prisiminimų, emocine prasme Tau ir šeimai. bet ir nebandyk jų visų pritempti prie vieno, geresnio būtent fotografinio kurpaliaus, nes nukvaksi..smile.gif
Afre, tai bus intymus pasimatymas prie stalelio 10-iai asmenų, kaip suprantu? biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Neketinu visu nuotrauku perdaryti. Taip ir stovejo lig siol archyvuose. Bet pabandziau padirbti su ps ir tik del to klausiau patarimo, kad zinociau kita karta kaip geriau nufotografuoti wink.gif
Visi kadrai man labai mieli ir sirdziai brangus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2013 01 16, 12:50)
thumbup.gif tavo atnaujinimus stebiu biggrin.gif bus matyti kiek ten ištrynei visko biggrin.gif
O realiai, kiek laiko visgi foto saugoji dėl klientų?
Aš atsinaujinau, turiu omeny, pas save leliukiškas, nu tas vaiko, kur su muiline daryta biggrin.gif Tą, ką matai vėl kas kita biggrin.gif
O klientų tai nesu nieko ištrynus (gal tik kelias nereikšmingas fs), tik rawus pas daug ką ištrinu. O kas labai patinka, tų ir rawų netrinu smile.gif Bet artėja ir anų atsirinkimo diena biggrin.gif


QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 16, 13:13)
Fasij tai mano mylimukas da best biggrin.gif Maladiec. Bet tas SWPP tai man juokingas. Ypač, kai aktyvūs dalyviai kiekvieną savo pirstelėjimą viešina kaip laimėjimą - aš dienos grybas, aš savaitės voverūška ir t. t. biggrin.gif Ironizuoju, bet kažkas pan. Arba į svetaines laimėjimus susideda biggrin.gif
Na, gal kada ir man užeis ten padalyvaut, vien dėl kito akiračio, nespjaunu, ką gali žinot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vuniščia: 16 sausio 2013 - 13:37