Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

QUOTE(Miss K @ 2013 01 16, 00:52)
Balta grazu sniegas. Man tokias foto ziurint visada pirma mintis galvoj buna say zodziai - o ka tu sia foto norejai pasakyti?


norejau parodyti ziemos pasaka wink.gif

labas rytas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(PBP @ 2013 01 16, 04:27)

O as zinojau, nes planuodama vestuves (cia buvo 2007 metai), taip buvau uzsikabliavus fotografo paieskom, kad iskasiau visus turbut tuo metu buvusius pasiuloje fotografus. Tiesa Vaisvilaite atradau kiek veliau. Smagu buvo stebet kaip augo Saules pieva (dar dabar atsimenu ju pirmas fotosesijas), Fotopastele ir kitu fotografu, kurie kadais buvo tik pradedantys, bet jau tada matesi, kad eis toli....  rolleyes.gif Beja vestuvem buvau pasirinkus A. Pocej, tada sutarti buvom pasirase uz vos viena tukstanti litu, ale as veliau persigandau, kad mazai jis turi patirties ir begediskai iskeiciau i kita fotografa, tiksliau fotografe. Dar buvau susidarius ispudi, kad talentingiausi fotografai gyvena pajuryje  biggrin.gif
Tiesa manija dometis fotografija, taip ir nepasibaige su vestuvem, o tik isaugo...ir va prasau iki ko atvede  biggrin.gif



biggrin.gif
Jaucuciuk, naudok spot healing brush įrankių juostoje esančius įrankius, kol atrasi patogiausią. Arba klonavimui. Tik juos naudok prieš tamsindama ar kitaip klonuodama foto, nes nebesiaktyvuoja.
Atsakyti
QUOTE(grafkė. @ 2013 01 15, 22:22)
Aš, kai pagalvoju, tiek minčių, tiek fantazijos turiu, ką ir kur ir kaip ir kada... bet va galimybių įgyvendint, nelabai... tai vienas trukdis, tai kitas... Gal kada ax.gif


naudokis tuo, kol gali.. nes labai gali būti, kad kuo daugiau sužinosi apie fotografiją, tuo mažiau liks fantazijos; suprasi, kad beveik viskas jau įgyvendinta, ir Tu kopijuoji. todėl kol tas įkarštis neišblėso, griebkis įgyvendinimo ir ieškok savitumo 4u.gif

QUOTE(zirziliux @ 2013 01 15, 22:26)
O as pvz. komercijoje nieko blogo nematau. Kas turi gyslele ir matyma ir dar is sio mielo pomegio sugeba uzsidirbti, tai is vis super. Darbas turi vezti  thumbup.gif


gryna teisybė. bet kokybės ir kainos santykį gana retai kas užtikrina, nors savimi besąlygiškai pasitiki beveik visi.

QUOTE(zirziliux @ 2013 01 15, 22:51)
Mano didzkis. Per tamsu, tiesa?


ne per tamsu, normaliai. kompozicija, čiuožimas, veiksmas netobuli.
man, tarkim, nepatinka tokios foto ne todėl, kad netobulai nufotkintos, o kad neįdomios. prie jūros išvis sunku nufotkinti taip, kad būtų įdomu ir gražu žiūrėti. reikia puikios šviesos ir nepriekaištingo veiksmo. o kai vaikas prie jūros ir dar žiūri į objektyvą ir dar kokią nors keista išsidirbinėjanti-pozuojanti poza, tai iš karto neeeeeee. patarčiau Tau bandyti vaikus prie jūros gaudyti žaidžiančius, besimaudančius, dūkstančius, besiilsinčius, nežiūrinčius į objektyvą, nes antreiap tai visada liks tos foto prie jūros, kurios na tokios nelabai rodomos fotografų skyrelyje. kaip prisiminimas ji viskas ok, juk tai Tavo vaikas per Jūsų vizitą prie jūros - prisiminimas, ir tiek. kaip foto ji netaisoma iki geros, bet galima per kitas atostogas kažką daryti kitaip. pažaisk su planais, šviesa, kitais žmonėmis, raibuliukais vandeny, daiktais kadre ir pan.

QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 16, 00:02)
Jaukuciuk, darom myta? biggrin.gif


aha, raudongalvė mergaitė suviliojo? tongue.gif

QUOTE(Miss K @ 2013 01 16, 00:52)
turiu klausima. prasom paaiskinti, kada laikytis taisykles 'centras yra blogis', o kada ja lauzyti`? na taip, suprantu, pagal nujautima ir visa kita, ale ner pas mane jokio nujautimo. uzveskit ant kelio - duokit kelis pavyzdzius, kada (kuriose situacijose) - centras yra 'teisinga' kompozicija  4u.gif
aha, biski sviestas sviestuotas buvo  blush2.gif


centravimas kadre duoda statišką kompoziciją, niekas niekur iš kadro neišeina, jokia gija, jokia mintis, jokia numanoma istorija, viskas yra kadre parodyta tiek, kiek turi būti.

pvz.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 16 sausio 2013 - 08:45
Labas rytas 4u.gif

Na atsitempiau šiandien fotiką į darbą, žiūrėsim, kaip čia gausis rolleyes.gif

PBP, aš irgi nemažai "susipažinau" su fotografais, kai neseniai ieškojau jo savo vestuvėms smile.gif Matyt tos peržiūros mane kaip ir Tave taipogi užkabliavo smile.gif O Fotopastelę pamenu iš senų laikų, kai draugei radau ją supermamose (šeimos fotosesijai nusisamdė), papigiai tada ėmė, irgi mažai žinoma buvo, o va - dabar kokiame lygyje 4u.gif Man labai patinka jos stilius.
Atsakyti
QUOTE(Vilnis @ 2013 01 15, 18:53)
Koliažų žaidimui - Stereotipai

... + Vilnis




wau, įdomiai, patiko smile.gif


QUOTE(Suprem @ 2013 01 15, 22:29)
Na zinok as tik po to, kai cia idejau irgi rimtai ta psl perziurejau blush2.gif Tiesiog as visiskai nesidomedama fotografija apie ji zinojau, todel ir keista. Jis ne tik FS daro, rengia ir parodas, renginius fotkina, tapo smile.gif Bet as Vaisvilaites nebuvau girdejusi kol cia neatejau biggrin.gif


Tai ir mes galim parodą padaryti assa.gif
Atsakyti
Say, kokios foto! ypač antroji.. hmmm...

Noriu painformuoti, gal kas dar norės prisijungti prie projekto 24.
info apie projekta 24 čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 16 sausio 2013 - 09:15
QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 16, 10:14)

Noriu painformuoti, gal kas dar norės prisijungti prie projekto 24.
info apie projekta 24 čia


prisijungiau smile.gif tikiuosi tinginys manęs neįveiks, o aš jį įveiksiu biggrin.gif
Atsakyti
Lunameja, iki sausio 27d. koliažai mirksiukas.gif Tavo žinutę perskaičiusi išsigandau, kad laike nesuspėsiu biggrin.gif

Sveikos 4u.gif

PRIMINIMAS
Šiandien 17val. meetas kavinėje "Mano Guru", Vilniaus g. 22/1, Vilnius. Užsakytas staliukas Ievos vardu.

Iki malonaus susitikimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrė: 16 sausio 2013 - 10:13
QUOTE(Stikline @ 2013 01 16, 09:00)
Tai ir mes galim parodą padaryti  assa.gif

Jus tai galit, as tai ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilnis @ 2013 01 16, 03:33)
Reikėjo gulti ant smėlio ir mergaitės veidelį pabandyti pagauti, arba - fokusuoti ir fotografuoti vien tik veiksmą (ranką piešiančią smėlyje). Nes dabar pagrindinis dėmesys pažvelgus į nuotrauką krentą į pakaušį.  4u.gif Gražus modeliukas  wub.gif


Zinau , kad reikejo gal kitaip, taciau aplinkybes tokios buvo, kad atsigulti arba labai susirangyti deja niekaip neisejo greit ( iki gimdymo likusios buvo gal 2 savaites, o gal ir maziau, tad pilva sant nosies lipo smile.gif ).

Kiba eit dar imesk kokia dukros foto, gal dar kas myto nores biggrin.gif

Labas rytas.

Papildyta:
gal ir man i projekteli jungtis g.gif idomu butu paziuret kaip stumiuosi i prieki a ne?
Atsakyti
gerai, niu o dabar parodykit idealia nuotrauka. nes visos nuotraukos kazkuom yra blogos, tai tas tai as.. o kas yra GERA nuotrauka?
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 01 16, 08:42)
ne per tamsu, normaliai. kompozicija, čiuožimas, veiksmas netobuli.
man, tarkim, nepatinka tokios foto ne todėl, kad netobulai nufotkintos, o kad neįdomios. prie jūros išvis sunku nufotkinti taip, kad būtų įdomu ir gražu žiūrėti. reikia puikios šviesos ir nepriekaištingo veiksmo. o kai vaikas prie jūros ir dar žiūri į objektyvą ir dar kokią nors keista išsidirbinėjanti-pozuojanti poza, tai iš karto neeeeeee. patarčiau Tau bandyti vaikus prie jūros gaudyti žaidžiančius, besimaudančius, dūkstančius, besiilsinčius, nežiūrinčius į objektyvą, nes antreiap tai visada liks tos foto prie jūros, kurios na tokios nelabai rodomos fotografų skyrelyje. kaip prisiminimas ji viskas ok, juk tai Tavo vaikas per Jūsų vizitą prie jūros - prisiminimas, ir tiek. kaip foto ji netaisoma iki geros, bet galima per kitas atostogas kažką daryti kitaip. pažaisk su planais, šviesa, kitais žmonėmis, raibuliukais vandeny, daiktais kadre ir pan.

Zinok, cia fotkinau su zoominiu objektyvu, tai jis mane pastebejo paskutine minute, o ten dare atsispaudimus taip, kaip jis tai pats supranta laugh.gif Gal neidealu, bet man grazu.
Aciu uz patarimus aciuks.gif

Aciu visoms 4u.gif
Atsakyti