Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

itikinot, bandysiu perdaryti biggrin.gif jei ryt nepavyks igyvendint fs, tada neisiteksiu iki 23 sausio.blugai
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 15, 23:32)
lotuliukas.gif ai, čia iš archyvų  biggrin.gif einu gult, nors taip įdomiai kaip tyčia šnekėt pradėjot  biggrin.gif

a, tiesa, parašas - ne blynas?  ax.gif

Tarakonas biggrin.gif

Daryk tai, ką jauti ir kas atrodo tinkamiausia.
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2013 01 15, 22:51)
Mano didzkis. Per tamsu, tiesa?



Labai patinka spalvos, tikrai ne per tamsu.Nukarpyk dešinę, bus geriau
Atsakyti
Oo,nesitikejau gero zodzio kazkodel smile.gif
O taip apkarpiau,nes original dar labiau centruota. Kaip patartumet apkirpti?
Papildyta:
QUOTE(Alabama @ 2013 01 15, 23:45)
Labai patinka spalvos, tikrai ne per tamsu.Nukarpyk dešinę, bus geriau

Rytoj pabandysiu. Dekui.
Atsakyti
Ikelsiu ir as viena foto miela sau (nes joje mano dukryte ir man labai spalvos patinka joje). Zinau ,kad yra kruva minusu, kad mazai erdves, nu bet yra kas yra,albumui atsiminimu tinka smile.gif
user posted image
Atsakyti
Jaukuciuk, darom myta? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 16, 01:02)
Jaukuciuk, darom myta? biggrin.gif

mielai biggrin.gif tik pasveik mano maziams reik smile.gif
Papildyta:
nu zinokit pabusiu tundra gryna, nu bet nerandu kur flickr pasidaryt albuma doh.gif help help help
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 01 15, 14:50)
niuuuuu. laukiu pomidoru  biggrin.gif


Balta grazu sniegas. Man tokias foto ziurint visada pirma mintis galvoj buna say zodziai - o ka tu sia foto norejai pasakyti?

QUOTE(Vilnis @ 2013 01 15, 17:53)
Koliažų žaidimui - Stereotipai

... + Vilnis


O kodel stereotipai? nu vyrai suauge ir graztai tai suprantu, o moteris ir balionai, tai cia koks stereotipas? ar cia vaikas- balionai, ir vyras-graztas? nu nes jei vaikas, tai kodel ne berniukas mergaite? berniukai tikru graztu dar neturi, tik zaislinius geriausiu atveju.

o siaip graziai susisaukia, tamsios rankos - tamsus balionai ir sviesios rankos - sviesi pliauska.

QUOTE(zirziliux @ 2013 01 15, 22:51)
Mano didzkis. Per tamsu, tiesa?



grazus dickis. man ne per tamsu.

turiu klausima. prasom paaiskinti, kada laikytis taisykles 'centras yra blogis', o kada ja lauzyti`? na taip, suprantu, pagal nujautima ir visa kita, ale ner pas mane jokio nujautimo. uzveskit ant kelio - duokit kelis pavyzdzius, kada (kuriose situacijose) - centras yra 'teisinga' kompozicija 4u.gif

QUOTE(lunameja @ 2013 01 15, 23:44)
itikinot, bandysiu perdaryti  biggrin.gif jei ryt nepavyks igyvendint fs, tada neisiteksiu iki 23 sausio.blugai


aha, biski sviestas sviestuotas buvo blush2.gif
Atsakyti
ir dar turiu klausima, kaip su ps pvz panaikit nereikalinga daikta? turiu kaip ir faina maziaus foto, nu bet grindu apvadai matosi ir duru krastas, besirangydamas ant kilimuko surange viska kas uzdengta buvo, kad nesimatytu, bandziau apkarpyti, bet tada suspausta gaunasi (nes apacios ir siaip mazai isejo)ir vistiek apvadas matosi dar. Bandziau spalvinti ta baisu apvada ale plemais gavosi, nu zodziu yra beda :)Didelis aciu jei kuri pades smile.gif aciuks.gif
Atsakyti
Ačiū visoms 4u.gif

QUOTE(Miss K @ 2013 01 16, 00:52)
O kodel stereotipai? nu vyrai suauge ir graztai tai suprantu, o moteris ir balionai, tai cia koks stereotipas? ar cia vaikas- balionai, ir vyras-graztas? nu nes jei vaikas, tai kodel ne berniukas mergaite? berniukai tikru graztu dar neturi, tik zaislinius geriausiu atveju.


Na moteris asocijuojasi su švelnumu, lengvumu ir dailumu - pirmojoje nuotraukoje tą ir mačiau. Švelnias bei dailias formas. Tikrai nesiejau balionų su vaiku. Net eisena moters kokia - lengvesnė ir ne tokia grubi kaip vyro. Moters nėštumas - vėlgi apvalumai... Moterys dažniausiai ir dailesnės būna už vyrus (bebrai neįsižeisk 4u.gif ) - gražūs juk tie balionai. Tokios ir yra stereotipinės klišės - nesakau, kad visi turi taip galvoti ir matyti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zirziliux @ 2013 01 15, 22:51)
Mano didzkis. Per tamsu, tiesa?



Graži, kokybiška nuotrauka, tik kadravimas nelabai vykęs. Kaip jau siūlė merginos - kirpti dešinėje ir negailėti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jaukuciukas @ 2013 01 15, 23:57)
Ikelsiu ir as viena foto  miela sau (nes joje  mano dukryte ir man labai spalvos patinka joje). Zinau ,kad yra kruva minusu, kad mazai erdves, nu bet yra kas yra,albumui atsiminimu tinka smile.gif


Reikėjo gulti ant smėlio ir mergaitės veidelį pabandyti pagauti, arba - fokusuoti ir fotografuoti vien tik veiksmą (ranką piešiančią smėlyje). Nes dabar pagrindinis dėmesys pažvelgus į nuotrauką krentą į pakaušį. 4u.gif Gražus modeliukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss K @ 2013 01 16, 00:52)
turiu klausima. prasom paaiskinti, kada laikytis taisykles 'centras yra blogis', o kada ja lauzyti`? na taip, suprantu, pagal nujautima ir visa kita, ale ner pas mane jokio nujautimo. uzveskit ant kelio - duokit kelis pavyzdzius, kada (kuriose situacijose) - centras yra 'teisinga' kompozicija  4u.gif
aha, biski sviestas sviestuotas buvo  blush2.gif


Kai norima pabrėžti simetriją, objekto dydį (centravimas gana dažnai taikomas).
Pati kartais taikau fotografuodama gamtą. Spėju jei žmogaus veidas simetriškas ir galima pritaikyti. Gal papildys kas daugiau.
Atsakyti
Vilnis, kaip fainiai pratesei minti bigsmile.gif
QUOTE(Edeva @ 2013 01 15, 18:26)
Sukeiciau vietom  mirksiukas.gif patamsejo nes saule dingo kambari  bigsmile.gif

Fainai, kad mandarinas su veideliu, bet peradaryk ryt, ka? Bus visos foto vienodoj sviesoj ir tada rinksim Tau tuos tris taip mirksiukas.gif
QUOTE(fiesta1 @ 2013 01 15, 18:58)
Pakomentuokit kas negerai jei neuzskaitot 4u.gif nes nezinau kaip taisyti ar keisti objektus ar atstumas tarp ju negeras?

Rinkis arba fona margesni arba objekta toliau atitrauk, nes tarp antros ir paskutines foto beveik nesimato skirtumo mirksiukas.gif
QUOTE(zirziliux @ 2013 01 15, 20:12)
Tikrai keista,kad negirdejo apie jankauska. Beje, ii galima ir fb rasti. O man jo foto patinka. Ir paveikslai jo piesti labai faini.

As tikrai labai daug LT fotografu zinau, bet apie si nesu girdejus. Eisiu patyrinet rolleyes.gif
QUOTE(sbo @ 2013 01 15, 20:17)
Kaip faina, jau atsiskaitet ND, o as tik du pirmus kol kas atsiskaiciau. Is namu isvaziuoju i darba - tamsu, griztu is darbo namo - tamsu, savaitgali grizta MB, tai burbuliuoja, jei uzsiimu kazkokiais savo reikalais, o taip noriu daryti sekancius ND sad.gif Sakau, gal i darba fotika nusinest, per pietus gal kur iseiti i kiema pafotografuot.

As temdavausi fotika i darba, tai jeigu turi galimybe temkis su savim ir Tu mirksiukas.gif
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 01 15, 20:59)
Tik nustebau, kad uz vestuves ima 10 tukstanciu (cia ne as domejausi kainomis).

O ka neverta ji ju? Mano nuomone verta ir dar daugiau. O trumpiau tariant, europinis pripazinimas, europines tebunie ir kainos biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(noisy-B @ 2013 01 15, 21:07)
Ir aš daug fotografų nežinojau, kol čia nepradėjau lankytis ir domėtis ir man dbr atrodo, kad visi tikrai turėtų žinoti fotopastelę ar VVaišv., ar A.V ir daugelį kitų biggrin.gif bet pasirode ne visi net Vilniuje žino apie fotopastelę ar saulės pievą kas LAAABAI keista buvo.

O as zinojau, nes planuodama vestuves (cia buvo 2007 metai), taip buvau uzsikabliavus fotografo paieskom, kad iskasiau visus turbut tuo metu buvusius pasiuloje fotografus. Tiesa Vaisvilaite atradau kiek veliau. Smagu buvo stebet kaip augo Saules pieva (dar dabar atsimenu ju pirmas fotosesijas), Fotopastele ir kitu fotografu, kurie kadais buvo tik pradedantys, bet jau tada matesi, kad eis toli.... rolleyes.gif Beja vestuvem buvau pasirinkus A. Pocej, tada sutarti buvom pasirase uz vos viena tukstanti litu, ale as veliau persigandau, kad mazai jis turi patirties ir begediskai iskeiciau i kita fotografa, tiksliau fotografe. Dar buvau susidarius ispudi, kad talentingiausi fotografai gyvena pajuryje biggrin.gif
Tiesa manija dometis fotografija, taip ir nepasibaige su vestuvem, o tik isaugo...ir va prasau iki ko atvede biggrin.gif
QUOTE(lunameja @ 2013 01 15, 21:12)
Koliazu zaidimui, Juokutis.

Patingejai ar paskubejai? unsure.gif
QUOTE(zirziliux @ 2013 01 15, 21:26)
O as pvz. komercijoje nieko blogo nematau. Kas turi gyslele ir matyma ir dar is sio mielo pomegio sugeba uzsidirbti, tai is vis super. Darbas turi vezti

drinks_cheers.gif
QUOTE(grafkė. @ 2013 01 15, 21:47)
Bet, kai tuokiesi, krikštiji ar šventi... tos akimirkos vienintelės TOKIOS ir nepakartojamos, tad iškart norisi Fotografo, o ne kabučių ir nusivylimo.

Bet ne visi zinok taip atsakingai renkasi, kiti ziuri, kad tik pigiau butu (zinau tokiu variantu ne viena) schmoll.gif
QUOTE(zirziliux @ 2013 01 15, 21:51)
Mano didzkis. Per tamsu, tiesa?

Viskas ok. Man ir centravimas cia nekliuna. Kodel? Todel, kad berniuko zvilgsnis i desine, ten ir palikta erdves, todel, kad uz berniuko jura, nori nenori, norisi akim tyrinet kas uz jo. Ir tas centravimas patenkina abu poreikius. Tad mano kuklia nuomone, jis cia tinka ir ziurisi tokiam kadravimo kampui. Aisku erdves virs vaiko noretusi kiek daugiau, bet is esmes nebloga foto mirksiukas.gif
QUOTE(Yvette @ 2013 01 15, 21:57)
Va, galėčiau trijų tukst. prašyti už vestuves, kodėl ne. Bet nemokamai fotografuočiau. O kadangi nemokamai, tai taip ir liksiu nenufotografavus, nes įtartina ir niekas neis, arba kokioj temoj apkalbės kokį sh darau lotuliukas.gif
Tad kelkim kelkim kainą  biggrin.gif

As pastebejau, kad zmones labai itartinai ziuri, kad nieko neiimi uz fotosesija.... Jau net turiu minciu pradet lupikaut, jeigu tik tai padetu pritraukt man modeliu lotuliukas.gif
QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 15, 22:25)
Vieną noriu ir aš parodyt.

Ale jau koks zvilgsnis, lyg koki velniuka jau butu sugalvojus iskrest biggrin.gif
QUOTE(lunameja @ 2013 01 15, 22:44)
itikinot, bandysiu perdaryti, jei ryt nepavyks igyvendint fs, tada neisiteksiu iki 23 sausio.blugai

Tikrai perdaryk 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Miss K @ 2013 01 15, 23:52)
O kodel stereotipai? nu vyrai suauge ir graztai tai suprantu, o moteris ir balionai, tai cia koks stereotipas? ar cia vaikas- balionai, ir vyras-graztas? nu nes jei vaikas, tai kodel ne berniukas mergaite? berniukai tikru graztu dar neturi, tik zaislinius geriausiu atveju.

O kodel ne? Ir kodel viska butinai reikia matyt, priimti nepaliekant interpretaciju, tiesiogiai?
Papildyta:
QUOTE(jaukuciukas @ 2013 01 15, 23:52)
ir dar turiu klausima, kaip su ps pvz panaikit nereikalinga daikta? turiu kaip ir faina maziaus foto, nu bet grindu apvadai matosi ir duru krastas, besirangydamas  ant kilimuko surange viska kas uzdengta buvo, kad nesimatytu, bandziau apkarpyti, bet tada suspausta gaunasi (nes apacios ir siaip mazai isejo)ir vistiek apvadas matosi dar. Bandziau spalvinti ta baisu apvada ale plemais gavosi, nu zodziu yra beda :)Didelis aciu jei kuri pades smile.gif aciuks.gif

Metu pacia pirma nuoroda is google: Kaip panaikinti nenorimus daiktus PS'e Informacijos daugiau nei apstu, tik nepatingek skaityti, o jeigu ir tingi skaityti, tai visada galima paziuret koki klipuka per youtube mirksiukas.gif
Atsakyti