Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

QUOTE(Vuniščia @ 2013 01 16, 00:17)
Man irgi daug kas nepatinka...
Susitariam neapkalbinėt šitoj temoj?  blush2.gif  Ar sutinkat? Mes privačiai papliotkinam, bet visai nesinori viešo paduškų dulkinimo. Prieštaraukit, jei nesutinkat.

Sutinku smile.gif drinks_cheers.gif

Labai nenoreciau nuorodoje "Ka manot apie sia fotografe?" pamatyti savo foto unsure.gif
Atsakyti
Mano didzkis. Per tamsu, tiesa?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(grafkė. @ 2013 01 15, 20:47)
Bet, kai tuokiesi, krikštiji ar šventi... tos akimirkos vienintelės TOKIOS ir nepakartojamos, tad iškart norisi Fotografo, o ne kabučių ir nusivylimo.

bigsmile.gif faktas kaip blynas mirksiukas.gif todel tam yra visagalis internetas komentarai rekomendacijos ir ttt ir pan ir aisku bene svarbiausias dalykas biudzetas.... Turint simteli kita nesitikek wauuuu 4u.gif cia mano tokie pamastymai
Atsakyti
QUOTE(neiste @ 2013 01 15, 22:50)
Labai nenoreciau nuorodoje "Ka manot apie sia fotografe?" pamatyti savo foto unsure.gif

Atsiprašau, nieko blogo nenorėjau 4u.gif Bet jei nuomonės geros, smagu juk būtų ar ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grafkė.: 15 sausio 2013 - 22:56
Jei fotografai turi užsakymų, reiškias klientus tenkina rezultatas. Visa kita mums neturėtų rūpėti.
Va, galėčiau trijų tukst. prašyti už vestuves, kodėl ne. Bet nemokamai fotografuočiau. O kadangi nemokamai, tai taip ir liksiu nenufotografavus, nes įtartina ir niekas neis, arba kokioj temoj apkalbės kokį sh darau lotuliukas.gif
Tad kelkim kelkim kainą biggrin.gif

Aš tipo mokausi.

Vilnis, fainai sumąstei koliažo pratęsimą.
Atsakyti
QUOTE(lunameja @ 2013 01 15, 22:12)
Koliazu zaidimui, Juokutis.
http://farm9.staticf...d874c28ef_z.jpg[/img]

Rankytė nukirpta bado akis mirksiukas.gif Siūlau arba palikt baltą tarpą arba dar geriau, na tiesiog perdaryt, nes dabar tikrai dar trūksta iki pasitenkinimo biggrin.gif . Nors idėja visai nebloga smile.gif

QUOTE(zirziliux @ 2013 01 15, 22:51)
Mano didzkis. Per tamsu, tiesa?
[/url]
Visai ne pertamsu smile.gif Gražios spalvos.


QUOTE(grafkė. @ 2013 01 15, 22:52)
Atsiprašau, nieko blogo nenorėjau 4u.gif  Bet jei nuomonės geros, smagu juk būtų ar ne.
Žinoma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2013 01 15, 22:51)
Mano didzkis. Per tamsu, tiesa?


Visai ne, bent man.
Spalvos gražios, dičkis laaaabai gražus, tik kodėl taip nukarpei foto? Trūksta viršaus, kliūna centravimas.
Papildyta:
QUOTE(Vilnis @ 2013 01 15, 17:53)
Koliažų žaidimui - Stereotipai

... + Vilnis



Puikiai tiesiog
QUOTE(lunameja @ 2013 01 15, 22:12)
Koliazu zaidimui, Juokutis.



Nea. Tikrai gali geriau.
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2013 01 15, 23:51)
Mano didzkis. Per tamsu, tiesa?

ne, netamsu, kliuna formatas ir centravimas smile.gif grazus berniukas smile.gif
Atsakyti
Vieną noriu ir aš parodyt.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2013 01 16, 00:51)
Mano didzkis. Per tamsu, tiesa?

Man ne smile.gif

Vilnis, super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 15, 23:25)

Nea. Vaikas kaip rūron gavus biggrin.gif Rodyk dar ką iš ten.
Atsakyti
QUOTE(Vuniščia @ 2013 01 16, 00:27)
Nea. Vaikas kaip rūron gavus  biggrin.gif  Rodyk dar ką iš ten.

lotuliukas.gif ai, čia iš archyvų biggrin.gif einu gult, nors taip įdomiai kaip tyčia šnekėt pradėjot biggrin.gif

a, tiesa, parašas - ne blynas? ax.gif
Atsakyti