Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

QUOTE(grafkė. @ 2013 01 15, 21:40)
Tai kad tik 2 taip pas mane vis dar doh.gif  Jei kas sušelptų trečią, atsižegnočiau kuriam laikui nuo to balto lapo wacko.gif ir nebenervinčiau ryt vėl su puodeliais ar dar kuom nors baltu cool.gif

Miela Grafke, krikštijam jus į teisėtas šios temos dalyves, fotografes, plepes, ir t.t. Tu tik pasižadėk neburbėti dėl niekų ir neįsižeisti dėl komentarų. Ir baik tu tuos vargus su ND.
Užskaitau
Atsakyti
QUOTE(grafkė. @ 2013 01 15, 18:40)
ir nebenervinčiau ryt vėl su puodeliais ar dar kuom nors baltu cool.gif

tu nenervuosi bus kas nervuos cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif pvz as lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 15, 20:45)
Miela Grafke, krikštijam jus į teisėtas šios temos dalyves, fotografes, plepes,  ir t.t.  Tu tik pasižadėk neburbėti dėl niekų ir neįsižeisti dėl komentarų. Ir baik tu tuos vargus su ND.
Užskaitau

smartass.gif yahoo.gif pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(grafkė. @ 2013 01 15, 21:48)

Dabar rodyk kokia labai labai patinkancia fotke biggrin.gif

(negalvojau kad tu balta lapa kitoj patalpoj gali fotografuoti blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 01 15, 20:50)
Dabar rodyk kokia labai labai patinkancia fotke biggrin.gif

Tai kad su nauju fotiku pirmieji rimtesni bandymai ir tebuvo ND. O ką pleškinau su iki tol turėtu, tai kažin ar verta dėmesio blush2.gif
Atsakyti
o mano tai daugiau niekas nekomentavo ;/
Papildyta:
QUOTE(grafkė. @ 2013 01 15, 20:56)
Tai kad su nauju fotiku pirmieji rimtesni bandymai ir tebuvo ND. O ką pleškinau su iki tol turėtu, tai kažin ar verta dėmesio blush2.gif


o koki fotika turi?
Atsakyti
QUOTE(robobebras @ 2013 01 15, 20:20)
zuiki, tylėjimas reiškia pritarimą biggrin.gif, taip išeitų, kad viskas gerai smile.gif
pries tai merginos sakydavo,kad jei tyli,vadinasi,neverta komentuot smile.gif

Tai jau ir as baigiau ND. Kaip smagu. Rytoj ikelsiu viena nuotrauka. Jei spesiu, tai dar ir siandien galbut.

Galetumem koki lengva konkurseli toms, kurios ka tik baige nd, sugalvoti. Koliazai, mano galva, dar per sunkus mums.

Ar lauksim,kol baigsis ankstesni. Butu siaip smagu ka nors ziemisko sugalvoti.
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 01 15, 20:57)
o koki fotika turi?

Neskaitai visko, jau minėjau šnd tongue.gif
Nieko blatno pas mane... canon 600d su kitiniu objektyvu.
Atsakyti
Perziurejau db ir as ta jo psl schmoll.gif Bet kazkur esu maciusi ir visai neblogu, tingiu googlinti biggrin.gif Man tiesiog keista, kad negirdeje apie ji ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 01 15, 21:03)
Perziurejau db ir as ta jo psl schmoll.gif Bet kazkur esu maciusi ir visai neblogu, tingiu googlinti biggrin.gif Man tiesiog keista, kad negirdeje apie ji ax.gif

Tikrai keista,kad negirdejo apie jankauska. Beje, ii galima ir fb rasti. O man jo foto patinka. Ir paveikslai jo piesti labai faini.
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2013 01 15, 21:12)
Tikrai keista,kad negirdejo apie jankauska. Beje, ii galima ir fb rasti. O man jo foto patinka. Ir paveikslai jo piesti labai faini.

Na jo psl kazko wau nera, turbut FB ir maciau smile.gif
Atsakyti
Kaip faina, jau atsiskaitet ND, o as tik du pirmus kol kas atsiskaiciau. Is namu isvaziuoju i darba - tamsu, griztu is darbo namo - tamsu, savaitgali grizta MB, tai burbuliuoja, jei uzsiimu kazkokiais savo reikalais, o taip noriu daryti sekancius ND sad.gif Sakau, gal i darba fotika nusinest, per pietus gal kur iseiti i kiema pafotografuot g.gif
Atsakyti