Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

QUOTE(grafkė. @ 2013 01 12, 14:57)
WB 1 dalis ND.

Mėlynuoja rankinis. smile.gif Dar šiek tiek šviesiau norėtųsi. Ir puodelio kiek arčiau bei labiau dešinėje. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2013 01 12, 15:10)
Net kompą įjungiau pasitikrint, nes pasirodė, kad žvakės, kurios nefokuse specialiai padarytos jb smile.gif

Šitas buvo man matyti pirmuose jos ND, nelabai supratau, kodėl, nes maniau, kad ND negalima keist spalvų smile.gif Galima? 4u.gif Ar čia ne programiškai keistos spavos?

QUOTE(Ka @ 2013 01 12, 15:14)
Mėlynuoja rankinis. smile.gif Dar šiek tiek šviesiau norėtųsi. Ir puodelio kiek arčiau bei labiau dešinėje.  smile.gif

O ką daryt, kad nemėlynuotų? Man nemėlynuoja doh.gif Vadovavausi patarimu sufokusuot į baltą popierių wc 4u.gif O sakykit, ar rankiniu būdu, naudojamas tik tas kvadračiukas, kur fokusuota buvo, spalvos balansui ar visa nuotrauka? 4u.gif
Dešinėje labiau norisi, nes geriau centruotai daryt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grafkė.: 12 sausio 2013 - 15:21
Sveikos,

O kad akys galetu fotografuoti... Esu pakeliui i Vilniu, grazus vaizdai ir saule islindo..
Atsakyti
QUOTE(grafkė. @ 2013 01 12, 16:19)
Dešinėje labiau norisi, nes geriau centruotai daryt?

paanalizuojam kaip sudėliojai viską. Žmogus, kuriam paruoštas puodelis, yra dešniarankis, tai sprendžiu iš patogiai pasuktos ąselės, dešinė ranka gali čiupti ir gerti. Kodėl tuomet šaukštelis kairėje padėtas. Dešniarankiui nepatogu iš ten jį paimti. O fotografijoj balagano šitaip įnešei. Nesubalansuota. Ir ten perdaug sveria, ir ten. Tad puodelį statyk dešiniau, ąselę pasuk į dešinę ir jei taip reikia, šaukštelį toj pat pusėje padėk. Palik erdvės kairėje, ne perdaug apačios, geriau viršaus daugiau. Taip gausi puikiai sutvarkytą foto.
Atsakyti
ačiū R.I.R ir Ka už patarimus dėl avataro 4u.gif . Visgi kėliau per "nuorodą". Nes šiaip ir mažinau, ir viską dariau, kaip ten reikalauja, bet įkėlus iš kompo kokybė labai prasta. Gal kažko "nedadariau". O flickr'ėj tik dydį pasirinkau ir- į "nuorodą". thumbup.gif Nors norėtųsi gal vos didelėsnės 4u.gif

Yvette, su malonumu vis grįžtu pasižiūrėt įkeltų foto. Nu reik mokėt ir pajaust, kaip laužyt taisykles smile.gif
Žaviuosi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagute: 12 sausio 2013 - 15:37
apie avatarus kalbat.
Mane mano avataras veža bigsmile.gif grožiuosi kaskart pamačius

Vilnis, kabike apačioje, gal į miestą po pietų trauksit bigsmile.gif Vyras iš trenirutoės grįž ir mes bandysim išeiti kur nors kavos. Gal kartu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 12 sausio 2013 - 15:39
QUOTE(Yvette @ 2013 01 12, 16:37)
apie avatarus kalbat.
Mane mano avataras veža  bigsmile.gif  grožiuosi kaskart pamačius



o aš šiandien galvojau apie Tavo avatarą. Kažkodėl mintis lenda, kad su sūnum jį pasirinkai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 01 12, 16:41)
o aš šiandien galvojau apie Tavo avatarą. Kažkodėl mintis lenda, kad su sūnum jį pasirinkai. smile.gif

nea, namuose aš vienintelė pakvaišusi dėl tokių dalykų bigsmile.gif ai, bet jau atskira čia istorija
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 12, 15:35)
paanalizuojam kaip sudėliojai viską. Žmogus, kuriam paruoštas puodelis, yra dešniarankis, tai sprendžiu iš patogiai pasuktos ąselės, dešinė ranka gali čiupti ir gerti. Kodėl tuomet šaukštelis kairėje padėtas. Dešniarankiui nepatogu iš ten jį paimti. O fotografijoj balagano šitaip įnešei. Nesubalansuota. Ir ten perdaug sveria, ir ten. Tad puodelį statyk dešiniau, ąselę pasuk į dešinę ir jei taip reikia, šaukštelį toj pat pusėje padėk. Palik erdvės kairėje, ne perdaug apačios, geriau viršaus daugiau. Taip gausi puikiai sutvarkytą foto.

Ačiū už patarimus, ryt pamėginsiu 4u.gif

QUOTE(Yvette @ 2013 01 12, 15:37)
grožiuosi kaskart pamačius

Kol neatsibos biggrin.gif man manieji irgi patinka, kol neįgrysta.

Iš šios temos labiausiai įstrigęs Gotės paveiksliukas, toks biškį baisokas biggrin.gif
Ir Vienintelės lotuliukas.gif tas plikas vyras lovoj su akiniais, primena Arnoldą Lukošių cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grafkė.: 12 sausio 2013 - 16:16
isora, kaip man tas leliuko foto pamatyt? komentuoja čia visos, tai ir man smalsu ką ten komentuoja bigsmile.gif kaip tave flickr'e rast?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 12 sausio 2013 - 16:24
QUOTE(grafkė. @ 2013 01 12, 17:08)

Ir Vienintelės lotuliukas.gif tas plikas vyras lovoj su akiniais, primena Arnoldą Lukošių cool.gif

jei gerai pamenu, tai ten ne vyras lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 12, 15:35)

Jetau, kaip gražiai ir išsamiai viską išaiškinai. bigsmile.gif Aš tik jaučiau, kad reikia stumti dešiniau ir mažiau apačios imti. Mano siekiamybė ateityje mokėti taip išsakyti pastabas. ax.gif
Atsakyti