Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

QUOTE(Vuniščia @ 2013 01 15, 01:55)
jaja, nėr tokių taisyklių biggrin.gif Susimąstėt pačios biggrin.gif 
Ir tas "atlikit paeiliui" buvo parašytas neseniai (kas irgi nesako, kad negalima visų iš kart priduot tongue.gif )

Eik jau? Rimtai čia kalbi, ar šmaikštauji? biggrin.gif Taigi visada sako, kad rodai pirmą, kai gauni 3 TAIP, eini prie antro, ir t.t. čia kažkas kažkada lyg buvo sugalvojęs kelis vienu metu įkelti, tai visos iškart pasakė, kad ni ni ni!
aišku, man realiai tai vienodai šviečia, gali ir išvis tų ND nebūti biggrin.gif Anyway, Sea girl išvis tie ND nebūtini, ji labiau prie senbuvių tinka bigsmile.gif

QUOTE(Edeva @ 2013 01 15, 09:33)
4u.gif dedu kazkiek pakeista varianta kaip sis  mirksiukas.gif


kadangi pagriundinis objektas ir objektai fone yra tie patys ir tos pačios spalvos, tai norisi, kad jie nesusilietų.. ta prasme, kad tas pagrindinis mandarinas priekyje būtų atitrauktas toliau nuo tų fone..
Atsakyti
Labas cioces smile.gif
kadangi mano monitorius nekalibruotas tai man ikeltos kelios ziemiskos foto per sviesios.
Einu toliau skaityt, kapriraset.
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2013 01 15, 16:12)
Kad ir su sveikata ne kas, bet būsiu mirksiukas.gif Noisy-B bus. O tu burkuot sugebi?  bigsmile.gif

Gal dar maggie prisijungs
Atsakyti
QUOTE(-Tynka- @ 2013 01 15, 14:17)
kadangi pagriundinis objektas ir objektai fone yra tie patys ir tos pačios spalvos, tai norisi, kad jie nesusilietų.. ta prasme, kad tas pagrindinis mandarinas priekyje būtų atitrauktas toliau nuo tų fone..

kadangi sio nd esme pamatyt / parodyt kaip keiciasi bluras artejant prie objekto, spec pasirinkau f4. Kad tolimiausioj foto- fono mandarinai butu pakankamai aiskus,artejant bluras vis didejo ax.gif atitraukt jau jo neiseis nebent teks langa ismust kad toliau paeiciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(robobebras @ 2013 01 15, 15:47)
nu, pvz., gali islankstyt koki журавлик'a is popieriaus ir pakabint ant siulo biggrin.gif, arba ant popierio parasyt ai lav ju ju lav me lets by tugezer, yra variantu. Statuja gi ne balta smile.gif

biggrin.gif


Aš jaučiuosi įveikusi užduotį blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Mangute @ 2013 01 15, 15:41)
vat vat, as net vaziavau pirkti ir fono, ir geliu, kad kuo idomesne kompozicija gautusi wink.gif

Užpustyti keliai labai laugh.gif

Rimtai, per naują galvot ar užteks jau (sakau, mažu nusibodau jau cool.gif ) g.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Minou @ 2013 01 15, 16:01)
Siandie musu kieme svente  bigsmile.gif  Pirma kart siais metais gavom normalaus sniego  bigsmile.gif  ta proga ir ND ant sniego...  blush2.gif
Tagis, 1 ND 3dublis  doh.gif

kažkaip prajuokino, kažkas liko be batų ir pirštinių biggrin.gif
nelabai kas komentuoja, tai matyt abejoja dėl estetiškumo, gal visgi užskaitau, nors man tai negražu, palaukiam ką kt. merginos pasiūlys 4u.gif
Atsakyti
labutis visoms ir visiems smile.gif Kadangi vakar likau nepastebeta siandien bandau dar karteli smile.gif
4ND
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Edeva @ 2013 01 15, 10:23)
kadangi sio nd esme pamatyt / parodyt kaip keiciasi bluras artejant prie objekto, spec pasirinkau f4. Kad tolimiausioj foto- fono mandarinai butu pakankamai aiskus,artejant bluras vis didejo  ax.gif  atitraukt jau jo neiseis nebent teks langa ismust kad toliau paeiciau  lotuliukas.gif


ne tai turėjau omeny... ne apie bluro kiekį .. o kad tą priekinį mandariną patrauktum šiek tiek arčiau savęs, kad jis nebūtų vizualiai "sulipęs" su fone esančiais.
Atsakyti
QUOTE(Edeva @ 2013 01 15, 16:33)
4u.gif dedu kazkiek pakeista varianta kaip sis  mirksiukas.gif

man ir norėtųsi, kad būtų didesnis atstumas tarp mandarino ir likusių

QUOTE(fiesta1 @ 2013 01 15, 17:51)
labutis visoms ir visiems smile.gif Kadangi vakar likau nepastebeta siandien bandau dar karteli smile.gif
4ND

gal galėtum foto dėt vieną po kitos, nes puslapis labai išsitampo 4u.gif kažkodėl nematau trečios foto
Atsakyti
Prašau, pasakykit, perdaryti dar WB dirbtiniam apšvietime? 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif ir vel mirksiukas.gif mandarinas atitrauktas beveik 70cm 4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edeva: 15 sausio 2013 - 17:48
Labas dienas 4u.gif
Alabama troba nereali nuotraukose ir modelis fainas. Zodziu baltai uzpavydejau Tau, norec ir as su tokiais groziais pasidarbuot rolleyes.gif
QUOTE(grafkė. @ 2013 01 15, 14:39)
Perdariau blush2.gif  Objektas ne sniego baltumo, o toks perlamutras šviesus, daugiau nieko neradau balto namuose, tik puodeliai, vazelės ir žaislai.

Man patinka Tavoji statula. As linkus uzskaityti mirksiukas.gif

Su mandarinais tik dvi foto matau g.gif
Atsakyti