Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

biggrin.gif ahoi as eilini kart su eiliniais nd lotuliukas.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2013 01 15, 09:52)
aaaa  biggrin.gif  girdėjus. tik ne mano skonio visai schmoll.gif

Visokio skonio ten pas ji yra, kaip ir pas dauguma, gyventi gi reikia ax.gif Nesu gerbeja, bet pasiziuriu kartais smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 01 15, 13:43)
Kaip nesvarbu g.gif
O tai auto ir lempute dirbtinej sviesoj neturi but geltona palyginus?

Apie lemputę.

Šiaip jau "lemputė" yra "tungsten light". Tungsten lietuviškai yra Volframas, iš kurio gaminamas kaitrinės lemputės siūlelis. Tai vat todėl ta lemputė tinka tada, kai šviesos šaltinis yra kaitrinė lempa, arba jos spalvinės temperatūros (~3200 K) atitikmuo kitokiu šviesos šaltinio pavidalu.
Jeigu dega "taupioji" "cool white" lempa, tai su "lemputės" nustatymu viskas bus mėlyna.
Atsakyti
QUOTE(grafkė. @ 2013 01 15, 13:50)
Ką tik pabandžiau, tas pats geltonas vaizdas verysad.gif  Parašysiu kaip darau, gal pamatysi klaidą 4u.gif  Nustatau wb rankinį, tada spaudžiu "meniu", pasirenku nuotrauką baltą, spaudžiu "ok", vėl spaudžiu meniu mygtuką, kad išsijungtų langas meniu, tada fotografuoju vazelę.
Papildyta:

Koridoriuj tamsu pas mane g.gif  įjungiu šviesą ir vualia. Negerai? unsure.gif

As rinkausi pirma foto per meniu, tada grizusi nustatinejau wb custom, o tu atbulai?
O pati cia taip sugalvojei daryt? Nors gal pas tave kitaip, ka as zinau, nusisnekesiu dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(grafkė. @ 2013 01 15, 12:50)
Ką tik pabandžiau, tas pats geltonas vaizdas verysad.gif  Parašysiu kaip darau, gal pamatysi klaidą 4u.gif  Nustatau wb rankinį, tada spaudžiu "meniu", pasirenku nuotrauką baltą, spaudžiu "ok", vėl spaudžiu meniu mygtuką, kad išsijungtų langas meniu, tada fotografuoju vazelę.

AR teisingai darau ar kažką praleidžiu? Prisiminkit kas 4u.gif Nejaugi reiks laikyt rankinį užtraukus paskutinio ND paskutinės dalies g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 01 15, 13:59)
Visokio skonio ten pas ji yra, kaip ir pas dauguma, gyventi gi reikia ax.gif Nesu gerbeja, bet pasiziuriu kartais smile.gif


Aš tai ni...nebent netyčia užtaikau biggrin.gif bet tai aišku, visokių skonių yra..dėl to sutinku visiškai drinks_cheers.gif

Nežinau man tai vakar per trumpas meet'as buvo, noriu dar lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(robobebras @ 2013 01 15, 14:01)
Apie lemputę.

Šiaip jau "lemputė" yra "tungsten light". Tungsten lietuviškai yra Volframas, iš kurio gaminamas kaitrinės lemputės siūlelis. Tai vat todėl ta lemputė tinka tada, kai šviesos šaltinis yra kaitrinė lempa, arba jos spalvinės temperatūros (~3200 K) atitikmuo kitokiu šviesos šaltinio pavidalu.
Jeigu dega "taupioji" "cool white" lempa, tai su "lemputės" nustatymu viskas bus mėlyna.

Tai as suprantu apie ta silta ir salta sviesa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2013 01 15, 14:07)
Aš tai ni...nebent netyčia užtaikau  biggrin.gif  bet tai aišku,  visokių skonių yra..dėl to sutinku visiškai  drinks_cheers.gif

Nežinau man tai vakar per trumpas meet'as buvo,  noriu dar  lotuliukas.gif

paziurejau ir as, ner ten daug skoniu. Uzkliuvo zodis "FOTORAFIJA" ant to pseudo "watermarko".

Matyt neblogas fotorafas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 01 15, 14:09)
Tai as suprantu apie ta silta ir salta sviesa  smile.gif

o tai kodel sakai kad su lempute turi buti geltona?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo robobebras: 15 sausio 2013 - 13:11
QUOTE(robobebras @ 2013 01 15, 14:12)


o tai kodel sakai kad su lempute turi buti geltona?

Bet tai kaip as visalaik skubu doh.gif .
Prie kaitrines geltona, prie taupios saltos, mazesnis K = melyna. Ane biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 01 15, 14:15)
Bet tai kaip as visalaik skubu  doh.gif .
Prie kaitrines geltona, prie taupios saltos, mazesnis K = melyna. Ane  biggrin.gif  ?

balta yra neutrali tada, kai fotike nustatai tokia spalvos temperatura, prie kokios sviesos ir fotkini. Jei nustatai mazesne nei realiai fotkini - gausi geltona, Jei nustatai didesne nei fotkini - gausi melyna. Tame ir yra visas WB principas.
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2013 01 15, 13:07)
Nežinau man tai vakar per trumpas meet'as buvo,  noriu dar  lotuliukas.gif


Tai kodėl negrįžai, ten toks skanus karštas vynas bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz komentarus 4u.gif

Pirmoje specialiai spalvas tokias padariau, o antroje to zvejo tykojau... tongue.gif Niu ir grazu atrode... bigsmile.gif Niu o.k. dar padirbeti reikia su peizazais... biggrin.gif Nu nepatinka man kai nufotkinu be nieko, nu sniegas...., nu takas..., reik veiksmo tongue.gif Siandien parke dvi bobutes persekiojau ir bandziau i peizaza ipaisyti... Siaip smagu, bet reikia, matyt, kad ilgiau paguletu fotkes kompe... tongue.gif
Atsakyti