Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

QUOTE(Sea Girl @ 2013 01 14, 18:32)
Kai visus ND padarysiu..... biggrin.gif


tai nereik visų jau taip iš karto biggrin.gif po vieną, po vieną palengva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Tynka- @ 2013 01 15, 00:43)
tai nereik visų jau taip iš karto  biggrin.gif po vieną, po vieną palengva smile.gif

Su tuo po viena mano tempais... doh.gif Jauciu ir pamirso merginos cia, kad pirmaji padariau biggrin.gif Tai sakau gal visus iskarto pateiksiu kai jau turesiu...
Atsakyti
16 populiariausiu fotografu (pagal Google)

http://www.photovent...ding-to-google/
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 01 14, 18:52)
Su tuo po viena mano tempais... doh.gif  Jauciu ir pamirso merginos cia, kad pirmaji padariau  biggrin.gif Tai sakau gal visus iskarto pateiksiu kai jau turesiu...


pagal taisykles tai negalima taip biggrin.gif reik po vieną, kai vieną užskaito, tada kitą. na bet tu, aišku, gali visus iš karto pasidaryt, o tik po to po vieną rodyt paeiliui bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Tynka- @ 2013 01 15, 03:19)
pagal taisykles tai negalima taip biggrin.gif reik po vieną, kai vieną užskaito, tada kitą. na bet tu, aišku, gali visus iš karto pasidaryt, o tik po to po vieną rodyt paeiliui  bigsmile.gif

jaja, nėr tokių taisyklių biggrin.gif Susimąstėt pačios biggrin.gif
Ir tas "atlikit paeiliui" buvo parašytas neseniai (kas irgi nesako, kad negalima visų iš kart priduot tongue.gif )
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 14, 18:08)
Dar tokią mintį nešiojuos - išsinuomot visoms kokį namą (būna skelbimuose, kad nuomoja), pasikviest keleta savanorių (būna ir tokių) ir ten pasiautėt pasidalinus kambarius smile.gif


Pritarčiau ir šiai thumbup.gif Labai būtų smagu aišku, kad kažkas, kas turi daugiau patirties pavadovautų...bet kaži ar atsirastų tokių norinčių biggrin.gif

QUOTE(Suprem @ 2013 01 15, 01:17)
Čia šiaulietėms




Ką praleidau g.gif
Atsakyti
labas,

ar buvot kuri J. Budraičio parodoje Prospekto galerijoje? smile.gif
Atsakyti
Buvo ne viena mergina, ir aš tame tarpe 4u.gif
Atsakyti
Po Naujuju daug nauju veidu smile.gif Smagu smile.gif Sveiki visi 4u.gif

Alabama, gražu. Šaunuolė bigsmile.gif

Ateinu su keliom nuotraukytėm:

user posted image

user posted image

O čia bandžiau snaiges fotografuoti:
user posted image

Daugiau Flickr
Atsakyti
Alabama grožis
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2013 01 15, 08:19)
Ką praleidau  g.gif

Sake merginos, kad negirdejo tokio siauliecio fotografo, tai supazindinu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 01 15, 10:30)
Sake merginos, kad negirdejo tokio siauliecio fotografo, tai supazindinu smile.gif


aaaa biggrin.gif girdėjus. tik ne mano skonio visai schmoll.gif
Atsakyti