Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

QUOTE(PBP @ 2013 01 14, 19:36)
Labas dienas su vistienas  4u.gif

Jeigu konkursas nejungiamas prie pazengusiu, tai siulau temas rinkti kuo paprastesnes, nes vel bus 5-6 nuotraukos  mirksiukas.gif


Bet juk kontrastai - tokia plati sąvoka ir tiek daug galima nuotraukose pavaizduoti...
O šiaip dauguma nori jungtis prie senbuvių... Tai gal ir darom? Nes žaliukės dar baugščios, nedrąsiai konkursuose dalyvauja...

QUOTE(Vuniščia @ 2013 01 14, 19:52)
O aš norėtau kontrastų smile.gif


Tai gal darom? bigsmile.gif Ir dar, mielai perleisčiau atsakomybę atidaryti naują konkurso temą flickr'e biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveraite1302: 14 sausio 2013 - 19:12
QUOTE(voveraite1302 @ 2013 01 14, 19:12)
Bet juk kontrastai - tokia plati sąvoka ir tiek daug galima nuotraukose pavaizduoti...
O šiaip dauguma nori jungtis prie senbuvių... Tai gal ir darom? Nes žaliukės dar baugščios, nedrąsiai konkursuose dalyvauja...
Tai gal darom?  bigsmile.gif  Ir dar, mielai perleisčiau atsakomybę atidaryti naują konkurso temą flickr'e  biggrin.gif


o kontrastai kaip tema, tai techniniai kontrastai ar ir filosofiniai`? g.gif
Atsakyti
As uz kontrastus, turetu buti idomu bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu uz komentarus mano nuotraukoms 4u.gif Kelione tikrai buvo nuostabi, ir vaizdu tokiu prisiziurejau wub.gif Kalnai isvis nuostabus bigsmile.gif Nors, kaip nekeista, man paciai sikart bene idomiausios yra parsiveztos vietiniu zmoniu nuotraukos. Fotografavau juos daugiausia paslapcia, paparaciskai, ir butent tokios foto man mieliausios, nes jose islieka spontaniskumas, tikra, nesuvaidinta emocija. Kai sutvarkysiu, idesiu dar keleta.

Tas geltonas laukas, beje, ne rapsu, o garstyciu - bet nesinervinkit, as irgi maniau, kad ten rapsai mirksiukas.gif O skudureliai - maldu veliavos (prayer flags). Budistai tiki, kad vejui puciant, tose audinio skiautese surasytos maldos skrenda i dangu. Nesu religinga, bet man patinka ta ideja... smile.gif

Tommika, labai patinka man tavo ND 4u.gif Ne tik sitie paskutinieji, prisimenu ir ankstesnius.

ND tema dar noreciau pasakyti naujokems: maziau triuksmaukit, daugiau mokykites, pacioms bus geriau 4u.gif Ta prasme, siek tiek pamaistauti sveika, bet kai is temos i tema tie patys gincai ir skundai, tai nyku darosi. O ziurekit, tos, kurios nesigincija, o priima kritika ir stengiasi kitakart padaryti geriau, jos ir ismoksta daugiau, ir greiciau i prieki juda. Taip, komentarai ir vertinimai ne visada logiski, man irgi kartais susidaro ispudis, kad uzskaitoma/neuzskaitoma pagal nuotaika ar dar bala zino ka, bet tai nekeicia esmes - namu darbus darot sau, o ne mums. Kuo daugiau pastabu gausit ir i jas atsizvelgsit, tuo daugiau ismoksit. Jei noresit mirksiukas.gif

QUOTE(voveraite1302 @ 2013 01 13, 23:20)
Komentaras yra, bet filologinis, ne fotografinis...

O, man tokie patinka, su emocija smile.gif

QUOTE(sayonara @ 2013 01 14, 09:08)
pirma man labai patiko.  trukdo kairė pusė, bet tai atperka foto gyvumas, vyro ir moters santykis, toks retai matomas rytų kultūrų vaizdeliuose. ten juk dažniausiai išoriškai bendrauja vyrai su vyrais, moterys su moterimis. pataisykit,jei klystu, man toks įspūdis susidaręs.

Taiklus pastebejimas. Ir sia prasme nuotrauka tikrai neiprasta, labai labai mazai tokiu scenu teko matyti. Tos pacios poros dar toki varianta turiu - cia jau turbut galima izvelgti tas rytietiskas tradicijas, kolonai tarsi atskiriant vyra ir moteri. Tiesa, pati foto man silpnesne atrodo uz ana, nors emocija ir cia man patinka g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dincelis @ 2013 01 14, 13:41)
ND su zenitu uzskaitomas!

4u.gif

QUOTE(-Tynka- @ 2013 01 14, 16:41)
Tommika irgi geras ND, 


QUOTE(Jurzole @ 2013 01 14, 19:31)
Tommika, labai patinka man tavo ND  4u.gif Ne tik sitie paskutinieji, prisimenu ir ankstesnius.

4u.gif
bet kaip malonu gaut tokius komentarus.. sirdele man paglosto, kad pastangos nenueina veltui bigsmile.gif

tik tiek, kad man iki cia rodomu foto dar laaaabai toli.. ir nieko neturiu parodyt apart namu darbu biggrin.gif bet kuo daugiau praktikos, tuo daugiau mokomes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(voveraite1302 @ 2013 01 14, 18:12)
* Bet juk kontrastai - tokia plati sąvoka ir tiek daug galima nuotraukose pavaizduoti...
** O šiaip dauguma nori jungtis prie senbuvių... Tai gal ir darom? Nes žaliukės dar baugščios, nedrąsiai konkursuose dalyvauja...

* Na ga tiesiog, kai tokios niurios dienos, man si tema tiesiog nelimpa... Va butu pavasaris, kai galima butu su sviesa zaist, tada susigundyciau ka nors konkursui isieskot, o dabar tiesiog pasuosiu mirksiukas.gif
** As sia tema nieko nesakysiu, nes jau karta prisiburbejau, tai kaip nuspres dauguma, taip tegu ir buna smile.gif
QUOTE(Jurzole @ 2013 01 14, 18:31)
O skudureliai - maldu veliavos (prayer flags). Budistai tiki, kad vejui puciant, tose audinio skiautese surasytos maldos skrenda i dangu. Nesu religinga, bet man patinka ta ideja... smile.gif

Kaip idomu, man irgi patiko ideja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(PBP @ 2013 01 14, 20:57)
* Na ga tiesiog, kai tokios niurios dienos, man si tema tiesiog nelimpa... Va butu pavasaris, kai galima butu su sviesa zaist, tada susigundyciau ka nors konkursui isieskot, o dabar tiesiog pasuosiu  mirksiukas.gif

nu jau, neskubek taip, gal dar ka nors sugalvosi smile.gif as dvi idejas turiu, reikia kur nors uzsirasyt, nes pamirst galiu. tai tikiuosi nors viena vykusia foto turesiu smile.gif
Atsakyti
Tai kaip su tais mano namų darbais verysad.gif Jau geriau, kai tiesiai sakot, tas tas ir tas negerai, tą ir tą taisyt reik... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(grafkė. @ 2013 01 14, 13:49)
user posted image

user posted image

user posted image

Dar kartą parodau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(grafkė. @ 2013 01 14, 21:39)
Dar kartą parodau blush2.gif

uzskaitau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 01 14, 18:55)
tai gal pipetę net ant puodelio uždėjai? Tiesiog apsirikai? Bandyk tikrai baltą daiktą imti...
arba pabandyk, zirziliux, perfotkint smile.gif
Daugiau nežinau, ką patart 4u.gif

Nu ant puodelio. Ryt pabandysiu paieskoti kokio nors baltesnio daikto.

QUOTE(jaukuciukas @ 2013 01 14, 19:07)
zirziliux, o tu balta kazka nusifotkini kai rankiniu wb nustatai? tada jei viska darai kaip priklauso turetu gautis , aisku  reik ekspozicija tinkama pasirinkt gal jei jin negera todel ir neiseina?

Taip, kai WB nustatineju, pries tai nufotkinu savo balta samsunga biggrin.gif
Kaip suprast ekspozicija negera?
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2013 01 14, 20:40)

4u.gif

Jei dar kas drįstų, galima būtų ir pabaigt ryt ND ax.gif
Atsakyti
QUOTE(grafkė. @ 2013 01 14, 20:55)
Jei dar kas drįstų, galima būtų ir pabaigt ryt ND ax.gif

As dristu mirksiukas.gif Gal tamsoka vos vos, bet man rodos, kad balta, taigi uzskaitau 4u.gif

Nors pvz jaukuciuko ND dirbtinej sviesoj tai man net labai ryskiai ruzavuoja, bet ziuriu, kitos uzskaite - bene mano monitorius ne taip rodo g.gif
Papildyta:
Oi ne, persiprasau, jaukuciuko foto ne ta tvarka paziurejau, viskas OK ten smile.gif
Atsakyti