Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

QUOTE(Yvette @ 2013 01 14, 17:38)
Iš patirties galiu pasakyti, kad sunku fotkinti, kai daugiau nei du fotografai. Net ir dviem sunku, jei nėra darnos. Tarkim buvo mytas, kai Lt buvau. Fotografavomės. Dauguma mūsų turi panašius kadrus.
Tad toks vestuvių crazy fotografavimas gali atnešti prastų rezultatų, nes pastoviai lysit viena kitai į darbą, prieš nosį...
Tuomet siūlau pasiorganizuoti seminarą. Tie kas jau fotografuoja vestuves, galėtų perimti vadovavimą į savo rankas, o kitos tiesiog bandyti sekti pėdomis. Tokiu atveju reiktų kelių jaunųjų porų...

Aš panašiai pagalvojau ax.gif
Arba tokiu atveju reiktų pasiskirstyti laiką - kada kuri fotografuoja, taip gal būtų įdomiau ax.gif
Dar tokią mintį nešiojuos - išsinuomot visoms kokį namą (būna skelbimuose, kad nuomoja), pasikviest keleta savanorių (būna ir tokių) ir ten pasiautėt pasidalinus kambarius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 14 sausio 2013 - 17:09
QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 14, 18:08)
Aš panašiai pagalvojau  ax.gif
Arba tokiu atveju reiktų pasiskirstyti laiką - kada kuri fotografuoja, taip gal būtų įdomiau  ax.gif
Dar tokią mintį nešiojuos - išsinuomot visoms kokį namą (būna skelbimuose, kad nuomoja), pasikviest keleta savanorių (būna ir tokių) ir ten pasiautėt pasidalinus kambarius smile.gif


O gal jūs visos būkit nuotakos ir turėkit vieną jaunikį smile.gif Tada ir nuotraukos nebus vienodos... Gal smile.gif


Tiesa, dėl konkursų, gal jungiam tada tuos konkursus, visgi dauguma UŽ.
Aš, jei pradėčiau konkursėlį, siūlyčiau temą "Atspindžiai", bet gal tokia jau yra buvusi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveraite1302: 14 sausio 2013 - 17:13
QUOTE(-Tynka- @ 2013 01 14, 18:41)

Per tamsu dabar..




Na va, si karta leidau fotikui parinkti greiti, fotkinau ant AV g.gif Man ir rodes kad per tamsu, ale gi galvojau mano fotikas protingesnis biggrin.gif Aciu uz pastabas, su kiekvienu perdarymu vis ko nors naujo ismoksiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Minou @ 2013 01 14, 11:16)
Na va, si karta leidau fotikui parinkti greiti, fotkinau ant AV  g.gif Man ir rodes kad per tamsu, ale gi galvojau mano fotikas protingesnis biggrin.gif Aciu uz pastabas, su kiekvienu perdarymu vis ko nors naujo ismoksiu  bigsmile.gif


Iš patirties galiu pasakyt, kad geriau ant M fotkint. Fotikas labai dažnai neparenka gerų nustatymų, bent jau man ant Av dažniausiai būna per tamsiai. Fotkint ant M ir žiūrėk pagal light meter (nežinau, kaip jis lietuviškai vadinasi...)
Atsakyti
Atspindziai kazkada buvo jei gerai pamenu, bet kada nezinau.

O del tu vienodu foto per susitikimus ir panasiai, na visos vienodos kazi ar bus panasiu taip, manau butu, bet kad vienodu, jug kiekvienas renkasi savaip ka nori nufotografuoti.

kaip noreciau kokio seminaro gyvai rolleyes.gif smile.gif
bet ne viena neprisipazino ar yra is pajurio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jaukuciukas @ 2013 01 14, 18:34)
bet ne viena neprisipazino ar yra is pajurio ax.gif


As, Vuniscia, Viktorija09 ir RiR.
Atsakyti
QUOTE(jaukuciukas @ 2013 01 14, 18:34)
Atspindziai kazkada buvo jei gerai pamenu, bet kada nezinau.


O kaip "Kontrastai"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveraite1302: 14 sausio 2013 - 17:50
QUOTE(viktorija09 @ 2013 01 13, 22:41)
Beja, paaiškinkit man  4u.gif  4u.gif
Koliažui foto gavau, dabar per kiek laiko reikia padaryti? O padarius į flickr kelti, ar ką daryt???  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Absoliuti blondinė šioj situacijoj jaučiuos, nes turbūt pražiopsojau taisykles  doh.gif  ax.gif

Padaryk antra nuotrauką, sujunk jas ir įdėk pas save į flickr. Tada parodyk čia ir flickrėj dar įdėk į bendrą SM pradžiamokslių grupėj. Žinai ten kur bendros, įmeti iš savęs ir tiek mirksiukas.gif Ir žinoma parašyk kuri nuotrauka tavo, nes būna, kad ir nebeatsiliepia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vuniščia: 14 sausio 2013 - 18:00
Labas dienas su vistienas 4u.gif
QUOTE(voveraite1302 @ 2013 01 14, 16:49)
O kaip "Kontrastai"?

Jeigu konkursas nejungiamas prie pazengusiu, tai siulau temas rinkti kuo paprastesnes, nes vel bus 5-6 nuotraukos mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš norėtau kontrastų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2013 01 14, 15:21)
Nu bet jei as paspaudziu auto, nufotkinu, paspaudziu debesli, nufotkinu, ir paskui padarau custom ir nufotkinu, tai kodel man gaunas jos panasaus atspalvio??? Pati nesuprantu. Bet taip gaunasi. Ir dar tokia nebloga sviesa buvo..  g.gif
Nu taip. Specialiai patikrinau. Berods, erikamaja pamoke...  unsure.gif


tai gal pipetę net ant puodelio uždėjai? Tiesiog apsirikai? Bandyk tikrai baltą daiktą imti...
arba pabandyk, zirziliux, perfotkint smile.gif
Daugiau nežinau, ką patart 4u.gif
Atsakyti
zirziliux, o tu balta kazka nusifotkini kai rankiniu wb nustatai? tada jei viska darai kaip priklauso turetu gautis , aisku reik ekspozicija tinkama pasirinkt gal jei jin negera todel ir neiseina?
Atsakyti