Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

Jaunikio ieskot ? Siulyciau Antana Nedzinska. :-)
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 13, 14:58)
Kalbėjimo kažkoks metas man, ne prieš gerą, matyt biggrin.gif
Visada sakydavau, kad nenoriu fotografuoti vestuvių. Bet...
Svajoju apie vienas vestuves, kurias būtų didelė garbė fotografuoti. Ir tai padaryčiau nemokamai.
Tokias, kurios prasidėtų priešvestuvine fotosesija, tai yra, pasipiršimu. Originaliu, kaip kad tie įvairiuose video, kuriuos youtube galima pamatyti... Taip pat crazy pasiruošimu vestuvėms, crazy pirmuoju šokiu....
Labai labai norėčiau visą tai fotografuoti.
Bet matyt panorėsiu ir praeis  lotuliukas.gif  Nebent kokią foto pradžiamoksliukę ištekinsim ir visos sulėksim fotkinti  bigsmile.gif

As isteku birzelio 1 d. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(POMPA'dur @ 2013 01 14, 16:02)
Nemokėjai įkalbėt  mirksiukas.gif


Gink Dieve neikalbinėjau, tiesiog pasiūliau... ne itin turiu ir ką paiūlyti, bet būtų bevę beprotiškai įdomu pačiai... o argumentavo, kad kūdikėliai per maži...
Papildyta:
QUOTE(Stikline @ 2013 01 14, 15:52)
bet tai kokia tu sexy motera....mes tave rengsim jaunaja  biggrin.gif


Aš pasvarstysiu... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dincelis @ 2013 01 14, 15:29)
Kadangi neradau norincios pozuoti mergaites, teko staipytis paciai. Deja kiekvienai foto daryti auto buvo per salta, o mano pagalbinkei per penkias minutes buvo paaiskinta , kad negalima centruoti, nukapoti galuniu ir kita... pykstu del daugelio dalyku, bet drystu rodyti atrinkas tacias paciausias  ax.gif



jei teisingai supratau, tai čia tiesiog kitas žmogus Tave fotografavo? g.gif
Bet laukiam tavo pačios darytų foto smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Galima koliazui padaryti kelis variantus? ar tik viena g.gif jei pavyks igyvendinti, tai 2 variantus turesiu bigsmile.gif tik reik neuztempti doh.gif

fiesta1, man galva sukasi nuo tiek spalvu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2013 01 14, 15:28)
As isteku birzelio 1 d.  biggrin.gif


Tai parepetuosit ir liepą maunam į pajūrį bigsmile.gif

Dinceli-man pirma patiko smile.gif

Laukiu ir aš smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suprem: 14 sausio 2013 - 15:56
Labas, apšerkšnijusią dieną... biggrin.gif

Oooo, pripylėt,o pripylėt... biggrin.gif O aš laiko veltui neleidau, fotkinau.. flirt.gif biggrin.gif

Bet kokia diena graži... thumbup.gif

Noriu paklaust dėl macro žiedų nikonui.. gal galit padėt ar tokie geri,kas išmanot? blush2.gif http://www.ebay.com/...=item589ad0cdc4

Dėl vestvių surežisuotu, tai liux... Kada? Kuom galiu būt? lotuliukas.gif
Atsakyti
Kai man buvo liūdna, susiorganizavau netikras vestuves, ir taip susiradau savo vyrą rolleyes.gif Daugiau nieko nepasakosiu biggrin.gif Alia čia teisybė biggrin.gif
Atsakyti
Iš patirties galiu pasakyti, kad sunku fotkinti, kai daugiau nei du fotografai. Net ir dviem sunku, jei nėra darnos. Tarkim buvo mytas, kai Lt buvau. Fotografavomės. Dauguma mūsų turi panašius kadrus.
Tad toks vestuvių crazy fotografavimas gali atnešti prastų rezultatų, nes pastoviai lysit viena kitai į darbą, prieš nosį...
Tuomet siūlau pasiorganizuoti seminarą. Tie kas jau fotografuoja vestuves, galėtų perimti vadovavimą į savo rankas, o kitos tiesiog bandyti sekti pėdomis. Tokiu atveju reiktų kelių jaunųjų porų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 14 sausio 2013 - 16:40
QUOTE(Yvette @ 2013 01 14, 01:31)
man gražu tik todėl, kad kūdikiai. O tokio stiliaus foto jau pabodo.
Bet tikiu, kūdikėlio tėvelius tikrai sužavėtų.

na taip, pabost man irgi jau pabodo truputį. Čia jau kitas klausimas... bet užtat nu taip kokybiškai, kompozicija mano akimis gera...

QUOTE(Sea Girl @ 2013 01 14, 01:54)
As pritariu Yvette, man ten tik patys kudikeliai grazu... ax.gif  Labai nepatinka tie dirbtiniai blikai dedami, taipogi nenaturalios kudikeliu pozos man "kliuna"... Ipatingai "populiarioji" poza kur rankutem galva kudikelis paremes...na as, asmeniskai, net negaliu ziureti i toki nenaturaluma blush2.gif

O, kur buvus, kur nebuvus, is Sea girl pasirodė biggrin.gif Dažniau užsuk!
Dėl tų pozų, tai skonio reikalas, aišku. Man natūralios pozos irgi labiau patinka, nei tos visos "sudėliotos" drinks_cheers.gif

QUOTE(jaukuciukas @ 2013 01 14, 05:03)
Laba ryta,
nu grazu tie leliukai, bet visu pirma man kazkaip atrodo vaikukio kankininas raitant i tas nepatogias kai kurias pozas, plius visur vienoda , tad nuobodu. Nors aisku teveliams gavus tokias maziuko fot turbut sirdis salsta is laimes smile.gif

Tai vat, kad visai šviežučiai kūdikėliai yra lankstūs (ir mieguisti, kad irgi labai svarbu), jie juk mamos pilve irgi taip susilankstę būna smile.gif O jau tas pačias nenatūraliausias pozas jie padaro suklijavę iš kelių kadrų ir į pagalbą pasiteikę fotošopą. Tikrai jie patys vieni taip nesėdi rankytėm galvą pasirėmę, jie būna prilaikomi iš šono, tik po to jau taip sukombinuoja, paklonuoja ką reik smile.gif

QUOTE(Dincelis @ 2013 01 14, 07:46)
vienoms patinka fotografuoti kudikelius, kitoms ne... imestoje nuorodoje beveik daugumos pozu neneturalios, bet pastebejau ir tai, kad Lietuvoje tokiu mazu beibiu niekas nefotografuoja, nepriimtina, teveliai galbut i tai labai atsargiai ziuriu... pas mus madoje geriausiu atveju pusmetinukai arba metinukai ir didesni  smile.gif
Pas mane pacia visai nesenai pasigimde trys drauges lėlytes ir nė viena is ju tokios fotosesijos nenorejo  verysad.gif


Taip, čia jau priklauso nuo kultūros, tradicijų. Amerikoj truputį kitaip tuo klausimu, yra daug žmonių, kurie pamatę taip susižavi ir nori patys tokių foto ir pasiryžta tuos naujagimiukus atsinešti į studiją. Bet irgi yra, kas nenori. O va Lietuvoj tai nepriimtina. Na nes ir nepopuliaru, jei būtų visokios kaimynkos ir sesės ir dar belekas tokiom fotkėm namus apsikabinę, tai ir kitoms reiktų iš idėjos biggrin.gif

QUOTE(Dincelis @ 2013 01 14, 08:29)
Kadangi neradau norincios pozuoti mergaites, teko staipytis paciai. Deja kiekvienai foto daryti auto buvo per salta, o mano pagalbinkei per penkias minutes buvo paaiskinta , kad negalima centruoti, nukapoti galuniu ir kita... pykstu del daugelio dalyku, bet drystu rodyti atrinkas tacias paciausias  ax.gif

Pastabos ypac laukiamos

Aš kaip tik norėjau sakyt, kad antra patiko bigsmile.gif bet visos išpeikė biggrin.gif man spalviškai ji faina.

QUOTE(Minou @ 2013 01 14, 08:39)
Laba,
Mano 1ND 2bandymas  blush2.gif

Per tamsu dabar..

QUOTE(Suprem @ 2013 01 14, 09:52)
Laukiu ir aš smile.gif


Man trūksta nukirpto kuodo ax.gif

patiko 5 ND RK baibokas thumbup.gif ir ta vazelė simpatiška buvo šiaip jau...

fiesta1 užskaitau, Tommika irgi geras ND, zirziliux ir grafkės - nea .. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 14 sausio 2013 - 16:45
QUOTE(Yvette @ 2013 01 14, 16:38)
Dauguma mūsų turi panašius kadrus.

Tai čia kaip seminarai, kai pasibaigia koks ten, pvz ar pas morozovą, ar iš snapo, ar dar iš kur ir dafai visas feisbukas tų pačių nuotraukų biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas plačiau pakomentuotų kas negerai? Kai pirmą kartą dariau, irgi spalvos buvo tokios pačios, dabar tas pas ir vėl. Ką padaryt, kad būtų kitaip doh.gif
Atsakyti