Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

QUOTE(mamagute @ 2013 01 14, 12:43)
užskaitau smile.gif


QUOTE(Ka @ 2013 01 14, 13:09)
Užskaitau namų darbus su zenitu.



QUOTE(lunameja @ 2013 01 14, 13:36)
tommika, uzskaitau

aciu 4u.gif

Atsakyti
ND su zenitu uzskaitomas!
Ir vieta rastume, ir visaziste atsirastu, ir i jaunasias ne viena kandite manyciau butu... bet vat su jaunikiu... tai nežinau nežinau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Jei toks projektelis pavyktu, tai galetu tapti netgi nepaprasta tradicija kiekvienai vasarai... wub.gif
Atsakyti
Pakomentuokit kas nors ir mano ND. Kaip spalvos blush2.gif
Atsakyti
vienoms patinka fotografuoti kudikelius, kitoms ne... imestoje nuorodoje beveik daugumos pozu neneturalios, bet pastebejau ir tai, kad Lietuvoje tokiu mazu beibiu niekas nefotografuoja, nepriimtina, teveliai galbut i tai labai atsargiai ziuriu... pas mus madoje geriausiu atveju pusmetinukai arba metinukai ir didesni smile.gif
Pas mane pacia visai nesenai pasigimde trys drauges lėlytes ir nė viena is ju tokios fotosesijos nenorejo verysad.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

Gal taip geriau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2013 01 14, 13:52)
Ji nera visai visai baltas. Pieno baltumo laugh.gif
Nu patikrinau ps tuo teptuku, tai +/- 5 g.gif


Jei wb geras, turi būti maždaug R=G=B Tai skiriasi +/- 5 viena nuo kitos?
Atsakyti
QUOTE(jaukuciukas @ 2013 01 14, 14:26)
RK suknele balta turiu vestuvine  biggrin.gif  nezinau , viskuom kuom galeciau, turiu pazystama visaziste, kuri manau sutiktu makiaza padaryt nemokamai smile.gif  tuiu keleta mergaiciu kurios galetu ir modeliais pabuti jei nei viena musiske nenoretu  biggrin.gif

As tai labiausiai fotografuot noreciau biggrin.gif
Bet cia reiktu gero oro, o ne su paltais kokiais.
As irgi kazkokia balta turiu, bet ji 10 metu senumo, nebemadinga ir tokia labiau isleistuvine nei vestuvine biggrin.gif , bet einu paieskot... O tu kokia turi, pati buvai su ja per vestuves?
(kazkada fiktyviai teko zenytis, tai kuo itikinamiau norejau atrodyt lotuliukas.gif )
Atsakyti
RK jo vilkejau pati ja, jin paprastute tokia, bet jug suknele manau kokia crazy ypac nesunku rast devetuos, pas mus kretingoj yra tokia gera parduotuve tai ten uz plius minus 100lt tokiu sukneliu vestuviniu yra, kad ooooo, salonuose ne visos tokio grozio buna, bet jos ten labiau klasikines visos, ilgos, ne pustos. O crazy vestuvem as isivaziduoju reiktu trumpos pustosssss suknutes gal.
Nu jo su jaunikiu beda jauciu, kazin kur rast norinti reiktu smile.gif
Papildyta:
fotografuot manau cia visos nori, bet kad ta padaryt tai reiktu visoms ir pasistengti susiorganizuot viska smile.gif
Butu faina isrutuliot sia ideja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jaukuciukas @ 2013 01 14, 15:00)
RK jo vilkejau pati ja, jin paprastute tokia, bet jug suknele  manau kokia crazy ypac nesunku rast devetuos, pas mus kretingoj yra tokia gera parduotuve tai ten uz plius minus 100lt tokiu sukneliu vestuviniu yra, kad ooooo, salonuose ne visos tokio grozio buna, bet jos ten labiau klasikines visos, ilgos, ne pustos. O crazy vestuvem as isivaziduoju reiktu trumpos pustosssss suknutes gal.
Nu jo su jaunikiu  beda jauciu, kazin kur rast norinti reiktu smile.gif

Ooo, tai tu man pasakysi ta parduotuve, gal ka rasiu sau paprasto klasikinio bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(jaukuciukas @ 2013 01 14, 15:01)
RK jo vilkejau pati ja, jin paprastute tokia, bet jug suknele  manau kokia crazy ypac nesunku rast devetuos, pas mus kretingoj yra tokia gera parduotuve tai ten uz plius minus 100lt tokiu sukneliu vestuviniu yra, kad ooooo, salonuose ne visos tokio grozio buna, bet jos ten labiau klasikines visos, ilgos, ne pustos. O crazy vestuvem as isivaziduoju reiktu trumpos pustosssss suknutes gal.
Nu jo su jaunikiu  beda jauciu, kazin kur rast norinti reiktu smile.gif
Papildyta:
fotografuot manau cia visos  nori, bet kad ta padaryt tai reiktu visoms ir pasistengti susiorganizuot viska smile.gif
Butu faina isrutuliot sia ideja smile.gif


...O jei prie jūros, dar labai gražu ilga ir daug medžiagos turinti, tad galėtų plevesuot belekaip wub.gif biggrin.gif kadangi norinčių yra, galim rutulioti biggrin.gif manau...turėtų išsirutuliot į kažką nerealaus lotuliukas.gif
Atsakyti
Ana diena knisausi pas mama dezese, zinojau kad turi buti jos 20 metu senumo vestuvine suknia, su iskirptu gabalu medziagos... bet man butu tike, nes norejau pasioganizuoti pamišėlišką fotosesija su žirklėmis rankoje... deja, radau tik sukneles skiautes verysad.gif

Bet....... turiu ir siuolaikine papusta balta suknute lieknai mergaitei! blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dincelis: 14 sausio 2013 - 14:08
QUOTE(lunameja @ 2013 01 14, 13:31)
fokus klaidzioja. skirtingose foto skirtingose vietose. o kas liecia WB, man jis nesiskiria.visose 3 praktiskai vienodas.arba mano akis reik keist  biggrin.gif bet gal dar kas pakomentuos del tavo ND. pati palygink su 1psl idetais wb ND ir savo, arba ka tik atsiskaiciusuju.  4u.gif nepiktai.perdaryk

Nu bet jei as paspaudziu auto, nufotkinu, paspaudziu debesli, nufotkinu, ir paskui padarau custom ir nufotkinu, tai kodel man gaunas jos panasaus atspalvio??? Pati nesuprantu. Bet taip gaunasi. Ir dar tokia nebloga sviesa buvo.. g.gif

QUOTE(mamagute @ 2013 01 14, 13:51)
Jei wb geras, turi būti maždaug R=G=B Tai skiriasi +/- 5 viena nuo kitos?

Nu taip. Specialiai patikrinau. Berods, erikamaja pamoke... unsure.gif
Atsakyti