Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

QUOTE(Tommika @ 2013 01 14, 13:35)


užskaitau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 01 14, 11:30)
neužskaitau
baltas puodukas, kaip suprantu, bet visur man geltonuoja g.gif

Ji nera visai visai baltas. Pieno baltumo laugh.gif
Nu patikrinau ps tuo teptuku, tai +/- 5 g.gif
Atsakyti
Susiruošiau 5ND, susidėliojau viską... o nuspaudus mygtuką iki pusės nefokusuoja. Kas čia dabar? Ir tai ir kitaip, nu to dar nebuvo. Ar galėjau kaip nors tą fokusą išjungt aš per meniu (netyčia), jeigu išsijungia? Po kurio laiko batareika išsikrovė, dabar kraunu. Ar čia man panikuot jau ar dar ne unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 01 14, 01:10)
Jau isivaizduoju-vasara, pajurys ir burys pradziamoksliu, fotkinanciu surezisuotas crazy vestuves bigsmile.gif Faina butu tokia vasaros stovykla rolleyes.gif


Vat stai tokia ideja as labai labai palaikyciau... ir net paorganizuoti padeciau!!!
Atsakyti
QUOTE(grafkė. @ 2013 01 14, 13:03)
Susiruošiau 5ND, susidėliojau viską... o nuspaudus mygtuką iki pusės nefokusuoja. Kas čia dabar? Ir tai ir kitaip, nu to dar nebuvo.  Ar galėjau kaip nors tą fokusą išjungt aš per meniu (netyčia), jeigu išsijungia? Po kurio laiko batareika išsikrovė, dabar kraunu. Ar čia man panikuot jau ar dar ne unsure.gif

Tai gal įjungei ant objektyvo MF? smile.gif Čia tik spėjimas.

Užskaitau namų darbus su zenitu.
Atsakyti
grafke jei viskas balta gali ir nefokusuot smile.gif tada jau fokusuoji rankiniu budu arba perkadruodama smile.gif
Tommika liuks nu , labai gera arsenala uosvis turi, mokykis naudotis juom smile.gif

Del surezisuotos veselios pajuri, oi kaip butu faina, prisideciau kuom galeciau ir as, jei kas sumastytu apsiimti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jaukuciukas @ 2013 01 14, 14:14)
Del surezisuotos veselios pajuri, oi kaip butu faina, prisideciau kuom galeciau ir as, jei kas sumastytu apsiimti smile.gif

O kuom prisidetum ax.gif ?
Ziuriu irgi pajury esi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 01 14, 13:09)
Tai gal įjungei ant objektyvo MF?  smile.gif Čia tik spėjimas.

Ačiū 4u.gif ir kas ten man jį nustatė karsta.gif

Fonas jau baigia atitarnaut, apsilamdęs, nesupykit blush2.gif
5ND. Auto, debesėlis ir rankinis.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
RK suknele balta turiu vestuvine biggrin.gif nezinau , viskuom kuom galeciau, turiu pazystama visaziste, kuri manau sutiktu makiaza padaryt nemokamai smile.gif tuiu keleta mergaiciu kurios galetu ir modeliais pabuti jei nei viena musiske nenoretu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lunameja @ 2013 01 14, 11:17)
Zirziliux, neuzskaitau

fokus klaidzioja. skirtingose foto skirtingose vietose. o kas liecia WB, man jis nesiskiria.visose 3 praktiskai vienodas.arba mano akis reik keist biggrin.gif bet gal dar kas pakomentuos del tavo ND. pati palygink su 1psl idetais wb ND ir savo, arba ka tik atsiskaiciusuju. 4u.gif nepiktai.perdaryk
Atsakyti
QUOTE(Dincelis @ 2013 01 14, 14:07)
Vat stai tokia ideja as labai labai palaikyciau... ir net paorganizuoti padeciau!!!


aikit sau, noriu, darom thumbup.gif Aš pasirašau visom penkiom UŽ cool.gif
Atsakyti
tommika, uzskaitau
Atsakyti