Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

kam įdomu kūdikių fotografija... čia yra tikrai neblogų pvz bigsmile.gif http://www.facebook....170364693011730
Atsakyti
QUOTE(-Tynka- @ 2013 01 14, 04:06)
kam įdomu kūdikių fotografija... čia yra tikrai neblogų pvz  bigsmile.gif  http://www.facebook....170364693011730

man gražu tik todėl, kad kūdikiai. O tokio stiliaus foto jau pabodo.
Bet tikiu, kūdikėlio tėvelius tikrai sužavėtų.

Atsakyti
As pritariu Yvette, man ten tik patys kudikeliai grazu... ax.gif Labai nepatinka tie dirbtiniai blikai dedami, taipogi nenaturalios kudikeliu pozos man "kliuna"... Ipatingai "populiarioji" poza kur rankutem galva kudikelis paremes...na as, asmeniskai, net negaliu ziureti i toki nenaturaluma blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 14 sausio 2013 - 07:57
QUOTE(Suprem @ 2013 01 14, 01:10)
Jau isivaizduoju-vasara, pajurys ir burys pradziamoksliu, fotkinanciu surezisuotas crazy vestuves bigsmile.gif Faina butu tokia vasaros stovykla rolleyes.gif


Noooriu biggrin.gif

Atsakyti
Jurzole kaip tau pavydžiu blush2.gif
pirmoji labiausiai įstrigo, spalvos, šviesa...

Koliažų žaidimas iki sausio 27d. Skolos neleidžiamos tongue.gif

P.S jei kad negavao nuotraukos rašykit
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 01 13, 23:06)
Sugriztu pas jus su keliom foto is keliones po Nepala. Kitu dar nesutvarkiau, bet sikart kazkaip neislaukiau iki to momento, kai turesiu visai sutvarkyta rinkini  blush2.gif Tai rodau kol kas kelias, man mielas, nuotraukas. Laukiu nuomoniu, kaip visada  4u.gif



pirma man labai patiko. trukdo kairė pusė, bet tai atperka foto gyvumas, vyro ir moters santykis, toks retai matomas rytų kultūrų vaizdeliuose. ten juk dažniausiai išoriškai bendrauja vyrai su vyrais, moterys su moterimis. pataisykit,jei klystu, man toks įspūdis susidaręs. o čia toks šiltas, gyvas, natūralus santykis parodytas. spalvos labai gyvos. ir paskutinė patiko, erdvė, lėkimas, vėjas, laisvė.
statulos kojas priimu kaip detalę, o laukai visada gražu, bet ilgam neįstringa smile.gif
maladiec, papasakok daugiau apie kelionę. visai neseniai kaip tik galvojau, kur dingus, gal vėl valkatauji..
mes šiemet gal irgi jau kur išsibruksim su šeima. metus praleidom be kelionių, man kaulus laužo nuo ilgesio.

labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Jūržole, fainiai. Šiemet ir mes brauksim. Jau dvi kelionės užsakytos, suplanuotos... Ech biggrin.gif

QUOTE(jaukuciukas @ 2013 01 14, 01:23)


Užskaitau.

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 01 14, 01:34)


Užskaitau.
Atsakyti
jurzole, man irgi pirmoji. Kelionė tikrai turėjo būti įdomi bigsmile.gif

Koliažo foto gavau, na reiks pasukt galvą, bet nuo to tik įdomiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jaukuciukas @ 2013 01 14, 01:23)
Nu ateinu su wb dirbtiniam apsvietime:)

Kas nors gali patikrint? man ruzavuoja g.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 01 14, 01:34)
5ND, 2-a dalis, dirbtinis apsvietimas.

+ 4u.gif

Jurzole, kaip faina bigsmile.gif man pirma ir paskutine patiko, ypac paskutines apacia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2013 01 14, 09:27)
Kas nors gali patikrint? man ruzavuoja g.gif
+ 4u.gif


Proto ribose smile.gif
Aš linkusi užskaityti smile.gif
Atsakyti
o as bandziau daryti savo 3 ND..
ant stalo vos issitekau, ant balto fono irgi.. sad.gif del to suliejimas vos matosi.. tad jei neuzskaitysit suprasiu 4u.gif
bet parodyt vis tiek noriu, kokius daiktus uosvis man dave biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Tommikaaš užskaitau, o daiktai kokie wub.gif
Atsakyti