Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

QUOTE(pandre @ 2013 01 13, 20:58)
temos neseku, nes neturiu laiko ne darbo metu, o darbo tuo labiau.Vos speju visur, ir i koliazus vos spejau isokti  doh.gif

As dirbu 24val.Naturalu,kad man laisvas laikas priklsuso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 01 13, 23:43)
Del sviesos trukumo fotkinau 1.8, gal todel taip atrodo g.gif .
Bet cia ne fokuso ND  cool.gif .


as neuzskaitau nes fokuso ir man truksta pirmojoje bei trecioje foto. O darant visus ND kad ir WB - fokusas privalo buti.
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 01 14, 00:06)
Sugriztu pas jus su keliom foto is keliones po Nepala. Kitu dar nesutvarkiau, bet sikart kazkaip neislaukiau iki to momento, kai turesiu visai sutvarkyta rinkini  blush2.gif Tai rodau kol kas kelias, man mielas, nuotraukas. Laukiu nuomoniu, kaip visada  4u.gif


Pirmoji patinka. Ir šviesa/vaizdas, ir garsas (moteris kalba, diedukas, atrodo, pritaria... smile.gif), net kvapas čia yra biggrin.gif Gera nuotrauka.

Į pievą tą norėčiau pakrist ir žiūrėt į tuos mėėėėlynus kalnus... rolleyes.gif Ten kaip tik man palikta vietelė...

Ir paskutinė - jėga... Toks erdvės ir laisvės pojūtis...

Komentaras yra, bet filologinis, ne fotografinis...
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 13, 21:32)
oi, šukuosenos ir makiažo nemoku daryti. IR man reikia crazy  biggrin.gif


Į vandenį, kad lenda tinka? lotuliukas.gif
Taigi galim surežisuot kokias crazy vestuves. 4u.gif

jurzole - pirmoji patinka. 4u.gif
Dėl statulos kojų - trūksta man istorijos - kas, kaip ir kodėl. Rapsų lauke norėtųsi šiek tiek platesnio kampo, o paskutinė - tiesiog man asmeniškai nepatinka skuduriukų ar maišiukų raišiojimai ant medžių. Ne mano skoniui 4u.gif Baltai pavydžiu kelionės. Tikriausiai nuostabių įspūdžių parsivežėt.

vienintele - gavau ir aš nuotrauką. Ačiū. Įdomu, įdomu kaip išsirutulios.

RK - thumbup.gif, nors paskutinio ND ir neužskaitau. Šaunuolė, kad prisiruošei ir spėju matai labai didelį skirtumą 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Dincelis @ 2013 01 13, 01:22)
Šiandienis - šalčiu alsuojantis auto. Jei kam idomu, tikrasis mano vardas Diana...

Malonu susipažinti 4u.gif
Atsakyti
Jau isivaizduoju-vasara, pajurys ir burys pradziamoksliu, fotkinanciu surezisuotas crazy vestuves bigsmile.gif Faina butu tokia vasaros stovykla rolleyes.gif
Atsakyti
Nu ateinu su wb dirbtiniam apsvietime:)
rankinis, auto,lempute
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
5ND, 2-a dalis, dirbtinis apsvietimas.


Auto
user posted image


Tungsten light
user posted image

Custom
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 14 sausio 2013 - 00:40
QUOTE(jaukuciukas @ 2013 01 14, 00:23)
Nu ateinu su wb dirbtiniam apsvietime:)
rankinis, auto,lempute

Užskaitau 4u.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 01 14, 00:34)
5ND, 2-a dalis, dirbtinis apsvietimas.

Užskaitau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilnis: 14 sausio 2013 - 00:42
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 01 14, 01:34)
5ND, 2-a dalis, dirbtinis apsvietimas.
Auto


pasirinkimas objekto prajuokino lotuliukas.gif manau čia nemažai kas įkals taurelę į tavo sveikatą lotuliukas.gif toks įvykis. Tai vat ir vaišini jau
Aš varau miegot. Visą dieną praspirgėjau, nes ryt sh. diena laukia. Bet ką jau darysi, reikia ir tokią dieną su šypsena sutikti...
Atsakyti
pamečiau citatas.. doh.gif

jaukučiukas, Rytine kava, užskaitau

Yvette, dėl pirmojo puslapio pritarčiau, kad prie kai kurių ND norėtųsi platesnio aprašymo, regis jo ir buvo daugiau, ypač kas liečia paskutinįjį ND.

voveraite, bet tas žmogus-vabzdys..ujuj smile.gif

jurzole, patiko pirmoji ir paskutinioji.. Pritarčiau Vilnis, kad su rapsais norėtųsi platesnio kampo arba tada jau būčiau tūpusi į tą lauką smile.gif

alia įdomu bus su koliažų žaidimu bigsmile.gif ..aš kol kas tik vieną mintį pratęsimui turiu ir be fotografavimo nusimato papildomo 'darbelio' hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rittule: 14 sausio 2013 - 00:59
QUOTE(Yvette @ 2013 01 14, 01:42)
pasirinkimas objekto prajuokino  lotuliukas.gif  manau čia nemažai kas įkals taurelę į tavo sveikatą  lotuliukas.gif  toks įvykis. Tai vat ir vaišini jau

biggrin.gif Galiu ir gyvai pavaisint kas norit biggrin.gif

Na, gal ryte gausiu 3-ia ok ir galesiu sneket biggrin.gif

Atsakyti
as ir laukiu 3 taip, ir bus ramuuu smile.gif
Atsakyti