Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

QUOTE(Suprem @ 2013 01 13, 19:24)
Iki siol pamenu-su ps taisytu nepraleisiu lotuliukas.gif Baisu buvo biggrin.gif

na jei aš gąsdinau tai persiprašau. Todėl ir ruošiuosi pakeisti info pirmam psl. Daug paprasčiau ir aiškiau.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 01 13, 11:13)
Pabandysiu 5ND, cia naturalioj sviesoj kolkas:



nesuprantu, man tai cloudy wb atrodo geriausias iš tų trijų, o custom bent jau man tai ružavuoja schmoll.gif

Iš estetikos pusės, tai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Vienintele, ar gavai AZ?
Atsakyti
QUOTE(pandre @ 2013 01 13, 19:17)
Vienintele, ar gavai AZ?

gavau, viskas ok mirksiukas.gif
pagal mano sarašus negavau foto iš
o la la la ir paluri, greit atsiliepkit
Atsakyti
QUOTE(PBP @ 2013 01 13, 16:52)


Perziurinek foto su Bridge. Anas vėjus rodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Seku tema laisvu nuo darbo metu biggrin.gif NORIU atviruko, reiks eit vestuves fotografuot biggrin.gif Saunuole Rytine Kava 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smalsi_: 13 sausio 2013 - 20:52
QUOTE(vienintelė @ 2013 01 13, 21:21)
gavau, viskas ok  mirksiukas.gif

karsta.gif spejau, reiskias. Aciu Tau, Vienintele biggrin.gif

QUOTE(smalsi_ @ 2013 01 13, 21:49)
Seku tema laisvu nuo darbo  metu  biggrin.gif NORIU atviruko, reiks eit vestuves fotografuot  biggrin.gif                        Saunuole Rytine Kava  4u.gif

temos neseku, nes neturiu laiko ne darbo metu, o darbo tuo labiau.Vos speju visur, ir i koliazus vos spejau isokti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smalsi_ @ 2013 01 13, 21:49)
Seku tema laisvu nuo darbo  metu  biggrin.gif NORIU atviruko, reiks eit vestuves fotografuot  biggrin.gif                        Saunuole Rytine Kava  4u.gif

Dabar pradėsim lenktyniauti - kas daugiau parodys ekscentriškumo biggrin.gif
Papildyta:
Yvete, aš per paskutines kelias dienas taip pat įsisvajojau apie vestuvių fotografavimą. Bet ne bet kur - o užsieny lotuliukas.gif a po to įsisvajojau pati ženytis kur nors užsieny, bet ka būtų koks geras fotografas lotuliukas.gif žodžiu biggrin.gif
Atsakyti
Pradėjau siusti koliažui nuotraukas, jei kas negausit atsiliepkit, manau po pusvalandžio visos jau turėtu turėti
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 13, 22:10)
Dabar pradėsim lenktyniauti - kas daugiau parodys ekscentriškumo  biggrin.gif
Papildyta:
Yvete, aš per paskutines kelias dienas taip pat įsisvajojau apie vestuvių fotografavimą. Bet ne bet kur - o užsieny  lotuliukas.gif a po to įsisvajojau pati ženytis kur nors užsieny, bet ka būtų koks geras fotografas  lotuliukas.gif žodžiu  biggrin.gif

o kas yra geras fotografas? Ir ar pasirašytum crazy vestuvėm lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 13, 22:17)
o kas yra geras fotografas? Ir ar pasirašytum crazy vestuvėm  lotuliukas.gif

geras fotografas - kuris moka perteikti jausmą savo fotografijose, grožį (nesvarbu, kad tikrovėj jo nėra lotuliukas.gif ) , moka padaryti šukuoseną ir makiažą lotuliukas.gif gali būti ir iš pradžiamokslių temos (kad kaina su bilietais pasirodytų įkandama) lotuliukas.gif
apie crazy irgi pagalvojau, bet ne, aš per daug rimta, man netiktų lotuliukas.gif

crazy aš įsivaizduoju maždaug taip toj nuorodoj, kur buvo įkelęs Bebras g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 13 sausio 2013 - 21:31
QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 13, 22:29)
geras fotografas - kuris moka perteikti jausmą savo fotografijose, grožį (nesvarbu, kad tikrovėj jo nėra  lotuliukas.gif ) , moka padaryti šukuoseną ir makiažą  lotuliukas.gif gali būti ir iš pradžiamokslių temos (kad kaina su bilietais pasirodytų įkandama) lotuliukas.gif
apie crazy irgi pagalvojau, bet ne, aš per daug rimta, man netiktų  lotuliukas.gif

crazy aš įsivaizduoju maždaug taip toj nuorodoj, kur buvo įkelęs Bebras  g.gif

oi, šukuosenos ir makiažo nemoku daryti. IR man reikia crazy biggrin.gif
Atsakyti