Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

Kalbėjimo kažkoks metas man, ne prieš gerą, matyt biggrin.gif
Visada sakydavau, kad nenoriu fotografuoti vestuvių. Bet...
Svajoju apie vienas vestuves, kurias būtų didelė garbė fotografuoti. Ir tai padaryčiau nemokamai.
Tokias, kurios prasidėtų priešvestuvine fotosesija, tai yra, pasipiršimu. Originaliu, kaip kad tie įvairiuose video, kuriuos youtube galima pamatyti... Taip pat crazy pasiruošimu vestuvėms, crazy pirmuoju šokiu....
Labai labai norėčiau visą tai fotografuoti.
Bet matyt panorėsiu ir praeis lotuliukas.gif Nebent kokią foto pradžiamoksliukę ištekinsim ir visos sulėksim fotkinti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 13, 14:58)
Bet matyt panorėsiu ir praeis  lotuliukas.gif  Nebent kokią foto pradžiamoksliukę ištekinsim ir visos sulėksim fotkinti   bigsmile.gif

grazu turetu but, greiciausiai kokie pazistami sutiktu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ich: 13 sausio 2013 - 14:53
primenu kad šiandien 18val. baigias nuotraukų siuntimas koliažų žaidimui. Visosm iš kurių gavau nuotraukas parašiau kad nuotrauka gavau, jei kas negavot mano atsakymo persisukit dar karteli ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2013 01 13, 10:18)

Graži mergaičiukė esi, o kam tas baltas šalikėlis?Ir niekaip neiziuriu kur žvilgsnis nukreiptas, lyg vos apačion, o norėtūsi tiesiai į obj.

Voveraite, vabzdys labai fotogeniškas bigsmile.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Juokinga, nes girdžiu vis tą patį... esu toli gražu nebe mergaičiukė ir dar su dviem vaikais blush2.gif Tiesiog beprotiškai jaunai atrodau, ir nežinau kam už tai reikia dėkoti.... wub.gif
Tai buvo nepaprastai gražus ant nugaros užmestas megstukas... kad nugaros vėjas "neperkoštų" kiaurai.
Papildyta:
QUOTE(isora @ 2013 01 13, 10:58)

Dincelis , šaunuolė, smagūs ieškojimai.. thumbup.gif o kaip čia pati auto padarei taip? Ant štatyvo?


Miške ilgai iekojau tinkamo nulužusio medžio, ieškojimai davė vaisių... pritaisiau fotiką ir vuolia!
Papildyta:
QUOTE(sayonara @ 2013 01 13, 12:39)

niekaip nebūčiau atspėjus  lotuliukas.gif



Nickas mamos garbei, nes ji karts nuo karto mane taip vadina... lotuliukas.gif
Atsakyti
isbandziau en variantu ir sitame geriausiai matos skirtumas ax.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labas dienas 4u.gif
Nesuprantu kas su tom spalvom mano PC negerai g.gif Tvarkiau vakarykscias foto, PS'e spalvos atrodo viskas tvarkoj, issaugau i folderi atidarau per kitas windows programas ir spalvos tokios saltos, pilkos kaip isplautos atrodo, nors PS atidarius velgi rodo tvarkingai viska... Kur cia tas suo pakastas ? unsure.gif

O dabar pakomentuosiu:
Voveraite, vabalas jegiskas, galva, tikrai kaip zmogaus... Kazkokiam siaubo filme panasu padara esu macius biggrin.gif
QUOTE(juratike13 @ 2013 01 13, 08:18)
Vakar turejau nuostabia fotosesija, susaldziau drauge, prisigerem daug arbatos ir labai linksmai praleidom laika...tik kazkaip labai jau greitai tempti pradejo...Mano favorite...lauksiu pastabu...
Giedrė

No no no... apranga perkrauta ir nieko 'nekalbanti'. Poza nepatogi. Jeigu jau tokia neeiline temine apranga, tai turejo but pagal apranga ir tinkimai sukurta aplinka, kad ji ten isipaisytu mirksiukas.gif
P.S. Pavydziu sniego... verysad.gif
QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 13, 11:41)
Turiu pareikšti, kad taip nesąžininga  biggrin.gif

O ka su ta Kava daryt, kad uzsispyrus kaip ozka? Gaus va atviruka ir nereiks dabar kas antram poste priminti, kad padarytu ta ND biggrin.gif
QUOTE(Yvette @ 2013 01 13, 11:47)
Visos norinčios atvirukų atlėkit į pomėgiuose esamą postcrossino temą  bigsmile.gif  Smagus užsiėmimas.

As apie ta jau kelios dienos galvoju blush2.gif Kadais truputi skaitinejau ir baltai pavydejau rolleyes.gif
QUOTE(Yvette @ 2013 01 13, 12:58)
Kalbėjimo kažkoks metas man, ne prieš gerą, matyt biggrin.gif
Visada sakydavau, kad nenoriu fotografuoti vestuvių. Bet...
Svajoju apie vienas vestuves, kurias būtų didelė garbė fotografuoti. Ir tai padaryčiau nemokamai.
Tokias, kurios prasidėtų priešvestuvine fotosesija, tai yra, pasipiršimu. Originaliu, kaip kad tie įvairiuose video, kuriuos youtube galima pamatyti... Taip pat crazy pasiruošimu vestuvėms, crazy pirmuoju šokiu....
Labai labai norėčiau visą tai fotografuoti.
Bet matyt panorėsiu ir praeis  lotuliukas.gif  Nebent kokią foto pradžiamoksliukę ištekinsim ir visos sulėksim fotkinti  bigsmile.gif

As irgi turiu vienu vestuviu svajone. Noreciau nufotografuoti vintazinio stilio, nedideles vestuves. Bet aplinkoj nepazystu nieko ka veztu toks stilius unsure.gif
QUOTE(Edeva @ 2013 01 13, 14:17)
isbandziau en variantu ir sitame geriausiai matos skirtumas  ax.gif

Per tuos sudziuvusius lapus ne mandarinu nesimato mirksiukas.gif
Papildyta:
Cia viena vakaryksciu foto. Taip keistai minkstai sufokusavo man ta geles zieda. Kaip ir brokavota turbut nuotrauka skaitosi, bet man visai mielai tas minkstumas cia ziurisi. Idomu ir kitu nuomones 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Kankinau savo maziuka biskiuka, susikeliau i kompa, nezinau yra kelios foto mano akiai mielos , nu bet tamsu namie pa smane siaubas.
einu bandysiu su ps ka nors sukonstruot keliose foto, nes lenda siena kitos spalvos, grindu apvadai sad.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaukuciukas: 13 sausio 2013 - 16:23
Pabandysiu 5ND, cia naturalioj sviesoj kolkas:
Auto:
user posted image

Cloudy:
user posted image

Custom:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 01 13, 18:13)
Pabandysiu 5ND, cia naturalioj sviesoj kolkas:


jeeeeeeeeeeeeeeeee, lai kiti užskaitinėja arba ne, bet atviruką išsiųsiuuuuuuuuuuuuuuu.
Parašyk až adresą ir kokio norėtum, su iliustracija ar su fotografija.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 13, 18:23)
jeeeeeeeeeeeeeeeee, lai kiti užskaitinėja arba ne, bet atviruką išsiųsiuuuuuuuuuuuuuuu.

Parašyk až adresą ir kokio norėtum, su iliustracija ar su fotografija.


O kodel kiti uzskaitineja, o tu?

Kuo jie skirias blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 01 13, 18:25)
O kodel kiti uzskaitineja, o tu?

Kuo jie skirias  blush2.gif  ?

aš senokai nebesikišu į ND užskaitymą, tik retsykiais. Nes mano skonis laaaaaaaaabai skiriasi. Ir užskaitau tuos, kurių paprastai kiti neužskaito bigsmile.gif Vien dėl savo požiūrio, nes manau ND nereikalingi. Tad užskaitydama mažiau kabinėjuos.


Rankinį su pipete patikrinau, geras. Bet neblogai pasirinkai vazoną. Sunku, wb nustatyti, kai kažkokia spalva dominuoja. Tai dar ir už nepabūgtą iššūkį pliusas.
Turi ir dirbtinėje šviesoje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 13 sausio 2013 - 17:31
QUOTE(Yvette @ 2013 01 13, 18:30)
aš senokai nebesikišu į ND užskaitymą, tik retsykiais. Nes mano skonis laaaaaaaaabai skiriasi. Ir užskaitau tuos, kurių paprastai kiti neužskaito  bigsmile.gif Vien dėl savo požiūrio, nes manau ND nereikalingi. Tad užskaitydama mažiau kabinėjuos.
Rankinį su pipete patikrinau, geras. Bet neblogai pasirinkai vazoną. Sunku, kai kažkokia spalva dominuoja wb gerai nustatyti. Tai dar ir už nepabūgtą iššūkį pliusas.
Turi ir dirbtinėje šviesoje?


Dirbtinej dabar darysiu, laukiau kol sutems.
Atsakyti