Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

Velniava susiruosiau viska fotkinimui o batarke sast ir beveik mirties zonoj doh.gif ech kaip mane nervina doh.gif teks laukt kol pasikraus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 13, 13:33)
siūlau Deal.
Padaryk šiandien tą penktą ND ir atsiųsiu atviruką. Gražų. Galėsi pasirinkti ar su foto ar su iliustracija.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 13, 13:33)
siūlau Deal.
Padaryk šiandien tą penktą ND ir atsiųsiu atviruką. Gražų. Galėsi pasirinkti ar su foto ar su iliustracija.

Turiu pareikšti, kad taip nesąžininga biggrin.gif
Atsakyti
Erikamaja aciu, kas dar ka apie mano nd wb naturaliam apsvietime ka pasakys? Negi blogai ir vel?

Ir as noriu atviruko Yvettes blush-anim-cl.gif rolleyes.gif Ka reik padaryt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 13, 13:41)
Turiu pareikšti, kad taip nesąžininga  biggrin.gif

kodėl nesąžininga. O tipo mokykloje siekdami geresnių rezultatų nepažangių vaikų neskatindavo?
Juk tą patį bandau daryti smile.gif

Visos norinčios atvirukų atlėkit į pomėgiuose esamą postcrossino temą bigsmile.gif Smagus užsiėmimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 13 sausio 2013 - 12:48
QUOTE(jaukuciukas @ 2013 01 13, 10:46)
Ir as noriu atviruko Yvettes blush-anim-cl.gif  rolleyes.gif Ka reik padaryt? smile.gif

lotuliukas.gif kaip suprantu atlikt 5nd bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nepavyzdingus lupt reik, o ne dovanas dovanot, bu pripras ir poto lauks dovanų... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(isora @ 2013 01 13, 13:48)
Nepavyzdingus lupt reik, o ne dovanas dovanot, bu pripras ir poto lauks dovanų... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Nesąmonė. Aš lygiai taip pat skatinu savo sūnų, jei jam kas nesiseka ar kažko nenori, bt turi padaryti. Ir skatinti reikia vis mažiau, susitariam jau be dovanėlių.
Mane lupdavo ir nieko tuo nepasiekė. Būtų vat tokį dealą pasiūlęs kas nors, motyvacija iškart atsirastų.
Bet žinoma, priklauso nuo žmogaus. Tiek to, kurį reikia skatinti, tiek to, kuris skatina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 13 sausio 2013 - 12:51
Taaip pritariu Yvettei smile.gif Reikia skatinti motyvacija ir kažkokiom mini dovanėlėmis, o ne lupimu ir rėkimu.
Atsakyti
Taip taip.. aš gi juokauju.... tongue.gif niekad nelupčiau savo mažiuko ir išvis baisu labiau kad su tom dovanom ir lepinimais meškos paslaugos nepadaryčiau...
Pati gaudavau bizūnu šiknon, uždroždavo, kaip turi būt ir dariau apsisukus tą patį, todėl pati žinau,kad griau yra kalbėti ir skatinti vaiką būti geru, nei lupt, baisut, satyt į kampus ir t.t. O ypač už emocijas... ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Padariau koliazo foto, tada perziurejau senus koliazus ir pagalvojau, kad as savo foto antros puses turbut nesugalvociau doh.gif lotuliukas.gif man butu per sunki, siusti vienintelei vis tiek? padekit apsisprest unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2013 01 13, 14:05)
Sveikos 4u.gif
Padariau koliazo foto, tada perziurejau senus koliazus ir pagalvojau, kad as savo foto antros puses turbut nesugalvociau doh.gif  lotuliukas.gif man butu per sunki, siusti vienintelei vis tiek? padekit apsisprest unsure.gif

žinoma siųsk.
Atsakyti