Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

Dinceli, tavo foto nebent mažiau apačios reik, o šiaip... Lieka skonio reikalas. Kaip auto neblogas, neperkrauta ir visai fainai sutvarkyta.

Juratike, tavo modeliukui posakis tinka mažiau yra daugiau. Perkrauta nerealiai.
Pėdkelnės visai neįsipaišo. Sijonas ir lankelis, raudona spalva itin sunki. Prie jos dar juoda. Auskarų bei karolių nebereikėjo, nes vistiek nedera.
Merginos poza nekokia. Tiltuko spalva irgi nepadeda.
Jei turi paprastesnės pozos, verčiant į jb supaprastintum, palengvintum foto.
O jei spalvų norisi, tuomet fone kažko trūksta, kažko crazy.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Diana-malonu susipazinti smile.gif Visos cia grazuoles, savo auto turbut ir neparodysiu, nebent isgrazesiu viena diena bigsmile.gif

Mergina ant tilto taip nepatogiai stovi g.gif Tas barbiskas stilius nekazka, bet jei zmogus taip rengesi, matyt patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jaukuciukas @ 2013 01 13, 01:59)
Vienintele eina sau kokia faina ta foto, flickr apziurejau, nu geras smile.gif ale ir ismastyt, super ka smile.gif o is kur plike gavai? negi skutaisi plaukus? ar cia jau ps menas?

oi ne plaukų neskutau, dėjausi plaukimo kepurėlę kad plaukus paslėpti o paksui jau su ja PS žaidžiau kad kaip plikė atrodytu smile.gif
Šiaip aš paskutiniais metais nebedžiuginu idėjoms, bet šiemet bandysiu pasitaisyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ndudinemesis @ 2013 01 12, 22:45)
ok, o beje, gal kas is jusu efoto sedite? kazkaip cia man jau siutas ima, nebesinori nei stengtis nei kazko daryti:/ kliunu uz kvailu dalyku, tokiu kaip fokusavimas, mat kazkam nepatinka spalvos dar kazkas...gyvensiu efoto geriau, kaip ir gyvenau, nes nera cia reikalo man nervintis del smulkmenu, kad nepatinka ir netinka kvaili remeliai, koliazai ir t.t tyngiu cackintis su itikimu ir laukimu patvirtinimo, kad galeciau normalias foto det:/ tad sekmes mergaites, sis forumas ne man...dinkstu nestuke.gif


atia.

QUOTE(Dincelis @ 2013 01 13, 01:22)
Jei kam idomu, tikrasis mano vardas Diana...


niekaip nebūčiau atspėjus lotuliukas.gif

QUOTE(isora @ 2013 01 13, 09:58)
Ėėėėė, aš užpavydėjau, PBP... lotuliukas.gif aš irgi noriu riūūžavo atvirlaiškio... verysad.gif  biggrin.gif


ramiau! jis nebuvo rūžavas biggrin.gif
Atsakyti
Laba ryta,
Juratike, man irgi poza merginos baisiai nepatogi atrodo ir spalvu dauggg ir nederanciu, bent jau mano skoniui. Gal dar kazka kito turi? O siaip faina, kad einant fotografuot, as ir noriu, ale vaikai abu serga sad.gif
Atsakyti
QUOTE(isora @ 2013 01 13, 10:58)
Dėl tos nuolatinės diskusijos.. ND.. nesuprantu.. ateina kai kurios, padaro ir vargo nemato, bendrauja toliau, bet ne, va, ateina kelios asabos paburnoja ir vėl diskusija įsivelia... Nemanau,kad kažką reikia keisti tam pirmam lape, jei nedašyla taip kas įdėta, tai nedašils ir kaip pakeisi, o pagal kiekvienos smegeninę kas mėnesį tikrai nieks nekeis... rolleyes.gif nes vis atsiras tokių kurie nesupras, darys savaip ar bandys prasmukt besinaudodamas PS pagalba... ax.gif


Nera reikalo burnotis.
Kad kelios asobos nepriburnotu visos temos be reikalo, uztai ir siulau 1 puslapi padaryt kuo aiskesni.
Taip, nepatiks, nedasils, iseis, bet kiek paskui temoj "bardako" gaunasi su tais visais issiaiskinimais, nebent kazkam patinka tokie dalykai...
Dabar 1 puslapis aiskesnis, liux.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 01 13, 11:39)

ramiau! jis nebuvo rūžavas biggrin.gif

nu vistiek.. biggrin.gif gražus.. biggrin.gif o jei gražus tai panašus š riūūūžavą.. lotuliukas.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 01 13, 12:11)
Nera reikalo burnotis.
Kad kelios asobos nepriburnotu visos temos be reikalo, uztai ir siulau 1 puslapi padaryt kuo aiskesni.
Taip, nepatiks, nedasils, iseis, bet kiek paskui temoj "bardako" gaunasi su tais visais issiaiskinimais, nebent kazkam patinka tokie dalykai...
Dabar 1 puslapis aiskesnis, liux.

Ar aš burnojaus.. biggrin.gif xi xi xi.. biggrin.gif tai padarysi kitaip, vistiek kažkokiai nedašils... lotuliukas.gif ne visos vienodo gi intelekto... vienom aišku kaip dieną kad nebūtina koliažai ir t.t., kitom ne.. Jei sudėsi ne koliažus, galvos kad negalima, kas nori moka mandagiai perklaust ko nesupranta ir padaryt kaip reikia gavusios atsakymą..
Nu nebūk Tadas Blinda... biggrin.gif kam reiks tas išsiaiškins... velniai nematė.. man tai dzin... irnesakyk.gif
Atsakyti
O aš vistik norėčiau padskutuoti apie pirmą psl. ir info jame.
*Ar reikalingą ta info apie klausimus ir apie kritiką. Man taip norisi ją lauk trinti.

*Svarbi informacija, kaip įkelti foto į flickr, tą dalį reiktų rudonai pažymėti, kad geriau matytųsi, nes dažnai toks klausimas naujokėms kyla.
Kokie dar pasiūlymai?

Taip pat reiktų papildyti info ties namų darbų aprašymais. Jei atidarinėsiu naują temą, tai būtinai papildysiu. Nes nelabai aišku ir dažnai tos pačios klaidos daromos. Tad papildymas būtinas.

Dar pagalvojau, kad visai faina būtų suruošti video kaip atlikti kiekvieną ND. Gal kai turėsiu laisvesnę dieną, neįsivaizduoju kada, pasiprašysiu pas Vilnį į svečius ir galėsim kartu suruošti.
Peržiūrėjus video, nebekiltų jokių klausimų ir manau ND atliktų naujokės gerai ir greitai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 13 sausio 2013 - 12:31
QUOTE(jaukuciukas @ 2013 01 13, 01:09)
Nu kagis keliu dar karta wb namu darba, kompozicija gal ne super blush2.gif o


gerai
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 01 13, 12:11)
Nera reikalo burnotis.
Kad kelios asobos nepriburnotu visos temos be reikalo, uztai ir siulau 1 puslapi padaryt kuo aiskesni.
Taip, nepatiks, nedasils, iseis, bet kiek paskui temoj "bardako" gaunasi su tais visais issiaiskinimais, nebent kazkam patinka tokie dalykai...
Dabar 1 puslapis aiskesnis, liux.

Padaryk 5 nd ir sutvarkyk tą nelemtą 1 psl.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 13, 13:25)
O aš vistik norėčiau padskutuoti apie pirmą psl. ir info jame.
*Ar reikalingą ta info apie klausimus ir apie kritiką. Man taip norisi ją lauk trinti.

*Svarbi informacija, kaip įkelti foto į flickr, tą dalį reiktų rudonai pažymėti, kad geriau matytųsi, nes dažnai toks klausimas naujokėms kyla.
Kokie dar pasiūlymai?

Taip pat reiktų papildyti info ties namų darbų aprašymais. Jei atidarinėsiu naują temą, tai būtinai papildysiu. Nes nelabai aišku ir dažnai tos pačios klaidos daromos. Tad papildymas būtinas.

Man apie klausimus ir kritika tinka g.gif .

Paryskint reiktu.

Reikia ta surasyti, ko dazniausiai klausiama, taip maziau bus sneku apie ta pati drinks_cheers.gif

QUOTE(erikamaja @ 2013 01 13, 13:26)
gerai

Padaryk 5 nd ir sutvarkyk tą nelemtą 1 psl.

Padarysiu. Laukiu ikvepimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 01 13, 12:30)
Padarysiu. Laukiu ikvepimo  biggrin.gif

ir pirmą puslapį sutvarkyk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 01 13, 13:30)

Padarysiu. Laukiu ikvepimo  biggrin.gif

siūlau Deal.
Padaryk šiandien tą penktą ND ir atsiųsiu atviruką. Gražų. Galėsi pasirinkti ar su foto ar su iliustracija.
Atsakyti