Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

QUOTE(Yvette @ 2013 01 12, 23:22)
Aš esu žiauri teisybės ieškotoja.

Aš irgi biggrin.gif Bet čia ne į šitą temą. Tai labai dėl to kenčiu doh.gif Aš per daug smulkinuosi pagal kitus.
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 01 12, 23:57)
Siulyciau 1 puslapy sudet foto be koliazu, remeliu.
Aplamai 1 puslapy info tik neseniai kazkiek pasikeite per daug metu, tai bent jau sukonkretinkit viska iki galo 4u.gif

Apskritai apskritai apskritai biggrin.gif
Atsakyti
ale ziuriu vel pikti ir nepatenkinti vejai sklando, nieko paskraidys ir nurims arba ne smile.gif

Kai kuriems gal uzsispyrimo naujai atejusiems truksta, o dar sukritikuoja tai isvis stresuoja ir galu gale trenke durimis iseina. O as pvz esu toks zmogus, kad uzsispiriu ir vistiek padarysiu kaip priklauso, nugis galejau ir as sakyt , kiek galiu daryt ta paskutini nd ar kitus, kad netarkuokit tiek ir panasiai, nu bet tam ir mokomes gi,kad ISMOKTI. Tad naujokeles sviezios ir ateisiancios ramiakas, stengiames, darom ir mokomes. TAIKA smile.gif

Keistas tas vabzdys ikeltas, bet patiko, toks tikrai kaip su zmogaus galva.

Kitu foto neberodo, gaila sad.gif
Atsakyti
O as manau fotografavime arba priimi kritika arba ne, jei ne gali ieskot tiesos kur nori nerasi lotuliukas.gif kadangi as visose savo foto randu klaidas tai primt pritika nera sunku. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jaukuciukas @ 2013 01 13, 00:11)
Kitu foto neberodo, gaila sad.gif

yra foto, tik flickre i draugus pakviesk.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 01 12, 00:26)
Vilnis-o jei dar truputi ta desine prikirpti? g.gif

Ačiū, Suprem! Gal kvadratas ir nieko žiūrėtųsi g.gif

QUOTE(Alabama @ 2013 01 12, 14:56)
Tikiu, paskutinius du mėnesius sunku.

Linksmos šeštadieninės nuotaikos. Paprasta, bet patinka!

QUOTE(PBP @ 2013 01 12, 19:18)
O as siandien deka koliazu zaidimo, pagaliau prasikrapsciau rudis nuo akiu, nupuciau dulkes nuo fotoaparato ir fotofrafavau. Belieka isrinkti tinkamiausia foto ir nusiust Vienintelei  bigsmile.gif

Aš ir nusiunčiau, nežinau ar tinkamą ar ne. Dabar jau bijau, kad gal per daug paskubėjau(paskaičius kitų komentarus). Na matysim....

QUOTE(isora @ 2013 01 12, 20:33)
Ačiū visom pasisakiusiom... aciuks.gif tikrai ačiū už komentarus...  4u.gif

Paskutinė įdėta j/b foto patiko 4u.gif Gal šiek tiek mažiau apačios norėtųsi, bet jausmas jau sklinda iš nuotraukos 4u.gif

QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 12, 21:58)
Šiandien bandėm pažaisti su šviesa. Laukiu kritikos  4u.gif

Na man šuo nelabai dera 4u.gif Iš kart kyla klausimas - ką jis ten daro. g.gif

QUOTE(ndudinemesis @ 2013 01 12, 22:45)
ok, o beje, gal kas is jusu efoto sedite? kazkaip cia man jau siutas ima, nebesinori nei stengtis nei kazko daryti:/ kliunu uz kvailu dalyku

Jei norėsi, visada gali iš naujo pabandyti. 4u.gif Būna sunkių dienų, būna kai visi aplinkui maišo - bent jau man tongue.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 01 12, 23:57)
Siulyciau 1 puslapy sudet foto be koliazu, remeliu.
Aplamai 1 puslapy info tik neseniai kazkiek pasikeite per daug metu, tai bent jau sukonkretinkit viska iki galo 4u.gif

5 ND tongue.gif ? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilnis: 13 sausio 2013 - 01:02
Nu kagis keliu dar karta wb namu darba, kompozicija gal ne super blush2.gif o visa kita ligu atrodo ,kad gerai ax.gif
naturaliam apsvietime : rankinis, debeselis, auto.
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šiandienis - šalčiu alsuojantis auto. Jei kam idomu, tikrasis mano vardas Diana...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(grafkė. @ 2013 01 12, 16:08)

Ir Vienintelės lotuliukas.gif tas plikas vyras lovoj su akiniais, primena Arnoldą Lukošių cool.gif

o smagu kad įstrigo, bet ten mano auto smile.gif buvo žaidimui, visos labai smagiai kvatojo didesnė čia smile.gif

erikamaja
kad greičiau praeitu nefotografadienis smile.gif
Atsakyti
Vienintele eina sau kokia faina ta foto, flickr apziurejau, nu geras smile.gif ale ir ismastyt, super ka smile.gif o is kur plike gavai? negi skutaisi plaukus? ar cia jau ps menas?
Atsakyti
Labas rytas
Vakar turejau nuostabia fotosesija, susaldziau drauge, prisigerem daug arbatos ir labai linksmai praleidom laika...tik kazkaip labai jau greitai tempti pradejo...Mano favorite...lauksiu pastabu...
Giedrė
user posted image

QUOTE(Dincelis @ 2013 01 13, 01:22)
Šiandienis - šalčiu alsuojantis auto. Jei kam idomu, tikrasis mano vardas Diana...

Graži mergaičiukė esi, o kam tas baltas šalikėlis?Ir niekaip neiziuriu kur žvilgsnis nukreiptas, lyg vos apačion, o norėtūsi tiesiai į obj.

Voveraite, vabzdys labai fotogeniškas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2013 01 13, 00:58)
Del tu info sisteminimu, nd ir t.t., mano nuomone, tai kas tikrai nori, siekia ir iesko, tikrai randa. o tas kuriam dzin, tai ir su pirstu rodyk, tikrai nematys schmoll.gif
Manau, jog tikrai i ta 1 psl. niekas nesukels visko ko reiketu naujokams, vis koreaguojama, keiciama, papildoma, ir vis atsiranda, ka dar butu galima "dadeti". Puse ju turbut net neskaite yra smile.gif arba perskaite, kai buvo paraginti.

Daug metu nieks nebuvo keista ir viena karta kazka pakeist sukonkretint nematau bedos. O tai naujokems aiskinat nedet ND i koliazus, o 1 puslapy ND koliaze. Man tai kas, tiesiog kuo konkretesnis bus 1 puslapis, tuo maziau bus bereikalingu plepesiu, gincu temoje, nes ir taip daug prirasoma.


QUOTE(Vilnis @ 2013 01 13, 02:02)
5 ND  tongue.giflotuliukas.gif

Rimtai biggrin.gif lotuliukas.gif ??! tongue.gif

QUOTE(Dincelis @ 2013 01 13, 02:22)
Šiandienis - šalčiu alsuojantis auto. Jei kam idomu, tikrasis mano vardas Diana...

Man labai fainiai, tik erdve negeriau butu desinej rolleyes.gif
Atsakyti
Labas, sekmadieni.

Ačiū už gražius žodžius ir patarimus, Flickre ir ačiū pakomentavusioms čia.. aciuks.gif

Dėl tos nuolatinės diskusijos.. ND.. nesuprantu.. ateina kai kurios, padaro ir vargo nemato, bendrauja toliau, bet ne, va, ateina kelios asabos paburnoja ir vėl diskusija įsivelia... Nemanau,kad kažką reikia keisti tam pirmam lape, jei nedašyla taip kas įdėta, tai nedašils ir kaip pakeisi, o pagal kiekvienos smegeninę kas mėnesį tikrai nieks nekeis... rolleyes.gif nes vis atsiras tokių kurie nesupras, darys savaip ar bandys prasmukt besinaudodamas PS pagalba... ax.gif

Blyn kokia apniukus diena, buvau sugalvojus foto koliažui, na dar kitokią pamėginsiu, bet.. g.gif

Kažko tikrai po švenčių visos sutinge, visiem nefotografadieniai.. biggrin.gif

Dincelis , šaunuolė, smagūs ieškojimai.. thumbup.gif o kaip čia pati auto padarei taip? Ant štatyvo?

juratike irgi matosi smagiai pasilakstei...
Bet ko tais nelimpa man, na kaip čia sako moteros, nedžiugina.. blush2.gif gal tas tiltas blaško, kažkas neužbaigta, bent jau man, gali ir neklausyt tokios žaliuokės nuomonės.. mirksiukas.gif

Ėėėėė, aš užpavydėjau, PBP... lotuliukas.gif aš irgi noriu riūūžavo atvirlaiškio... verysad.gif biggrin.gif
Atsakyti