Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliukai ir lėlytės svetur

Zinok, esi visiskai teisi, kad joms galbut truksta to demesio, bet as turiu 3 merginas, kurioms stengiuosi duoti viska ka isgaliu. ( cia apie demesi sneku) bet " durna" pripatinau savo seimyna kad pietus garuotu visda laiku, kad kambariai butu sutvarkyti ir pan. Paprasciausiai as viska atsiduodu vaikams, sau visai laiko neturiu verysad.gif Su jomis ir rasom ir piesiam ir zaidziam, tik kad greitai viskas atsibosta, o visu norai skirtingi, nors persiplesk. Mazoji ant galvos lipa, su savo zaidimais. As paprasciausiai noriu kad jos mane klausytu, kaip mamos. o ne ignoruotu taip. Ir dusktam ir palapines statom namuose, su lelem zaidzia. As viska suprantu ir tai normalu yra.
Kad zaislu per daug turi irgi zinau, budavo pas mus vienos dezes supakuotos su zaislais o su kitais zaisdavo., paskui mainydavau. Jiems kambariuose baetvarkes irgi patinka, tipo cia normalu doh.gif nu sakau jus mergaites apsitvarkykit bent savo kambarius, jau nesneku apie game room. Turbut man reikia ziuret lengviau i viska, per daug as jas popinu. Mergaites ka valgysit pusryteliu, mergaites ka valgysit pietuku, mergaites ka valgysit ka vakarienei. Vidurine nevalgo pati ( nes tyngi) o kam juk mama yra, pamaitins, o as maitinu, nejaugi vaikas nevalges bus. Stengiuosi klausyti ju noru ir visada stengiuosi ivykdyti, jeigu galiu doh.gif VISA PROBLEMA MANYJE
Atsakyti
QUOTE(EvelinaZ @ 2013 03 08, 08:28)
Zinok, esi visiskai teisi, kad joms galbut truksta to demesio, bet as turiu 3 merginas, kurioms stengiuosi duoti viska ka isgaliu. ( cia apie demesi sneku) bet " durna" pripatinau savo seimyna kad pietus garuotu visda laiku, kad kambariai butu sutvarkyti ir pan. Paprasciausiai as viska atsiduodu vaikams, sau visai laiko neturiu  verysad.gif  Su jomis ir rasom ir piesiam ir zaidziam, tik kad greitai viskas atsibosta, o visu norai skirtingi, nors persiplesk. Mazoji ant galvos lipa, su savo zaidimais. As paprasciausiai noriu kad jos mane klausytu, kaip mamos. o ne ignoruotu taip. Ir dusktam ir palapines statom namuose, su lelem zaidzia. As viska suprantu  ir tai normalu yra.
Kad zaislu per daug turi irgi zinau, budavo pas mus vienos dezes supakuotos su zaislais o su kitais zaisdavo., paskui mainydavau. Jiems kambariuose baetvarkes irgi patinka, tipo cia normalu  doh.gif nu sakau jus mergaites apsitvarkykit bent savo kambarius, jau nesneku apie game room. Turbut man reikia ziuret lengviau i viska, per daug as jas popinu. Mergaites ka valgysit pusryteliu, mergaites ka valgysit pietuku, mergaites ka valgysit ka vakarienei. Vidurine nevalgo pati ( nes tyngi) o kam juk mama yra, pamaitins, o as maitinu, nejaugi vaikas nevalges bus. Stengiuosi klausyti ju noru ir visada stengiuosi ivykdyti, jeigu galiu doh.gif VISA PROBLEMA MANYJE

Biski bardako namie niekam blogiau nuo to nebus mirksiukas.gif 4u.gif As tave puikiai suprantu, turejau 3 pametinukus tokio amziaus kaip tavo, tik berniukus...tikrai nors persiplesk budavo doh.gif (ir dabar buna biggrin.gif dazniausiai kurio klausytis, nes visi kalba vienu metu). Pabandysiu paguosti tongue.gif kad bent jau man su amzium lengviau...aisku islenda kitos "bedos"- mokyklines, draugai ir t.t., bet va visokiu isteriju apmazeja...na bent jau iki kol prasides paauglystes isterijos biggrin.gif nelaukiuuu lotuliukas.gif
Nenori vyresniuju mergyciu i preschool leisti? Prasiblaskytu ir jos, ir tu pora val. pabutum be bosiu biggrin.gif Laikykis mamuk 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 08 kovo 2013 - 08:39
QUOTE(Sea Girl @ 2013 03 08, 09:36)
Biski bardako namie niekam blogiau nuo to nebus mirksiukas.gif  4u.gif  As tave puikiai suprantu, turejau 3 pametinukus tokio amziaus kaip tavo, tik berniukus...tikrai nors persiplesk budavo doh.gif (ir dabar buna biggrin.gif  dazniausiai kurio klausytis, nes visi kalba vienu metu). Pabandysiu paguosti tongue.gif  kad bent jau man su amzium lengviau...aisku islenda kitos "bedos"- mokyklines, draugai ir t.t., bet va visokiu isteriju apmazeja...na bent jau iki kol prasides paauglystes isterijos biggrin.gif  nelaukiuuu lotuliukas.gif 
Nenori vyresniuju mergyciu i preschool leisti? Prasiblaskytu ir jos, ir tu pora val. pabutum be bosiu biggrin.gif  Laikykis mamuk 4u.gif


Turim minciu leisti truputy su vaikais pazaisti ir is tu namu istruktu. Vyraiusia jau rudeni i kinder garden prades eiti, nes vasara bus 5. Oi prasides kitos bedeles. Mes su vyru vis panekam is jos kazkas bus bandys gyvenime siekti, arba labai nusvils. Nes jos toks sunkus harakteris, labai sunku prieiti. Visiskai viska daro atvirskciai, jeigu nori kad darytu kaip tu nori, tai geriiau sakyk priesingai, tada padarys. Visada nori but pirma, verziasi visiens vadovauti, but demesio centre. Buvo toks atvejis , atejo du vyrai pasirasyti kontrakto, nes keiciam tvora ir dedam stoga nuo saules lauke, tai maniske atsiseda priesais tuos vyrus, kad butu demesio centre. I restorana nueinam tai kai zveriukai, pradzioje dar paiesia , kol neatsibodo, o paskui laksto duodasi, as jas raminu, joms vienodai unsure.gif visai neklauso. Isivaizduokit kaip man jaustis, atrodo vaikai neaisaukleti. Namuose zinoma irgi, jeigu tik paimu telefona, parsideda klykimai, rekimai, nesamoniu darymai. Padedu rageli vel viskas normaliai schmoll.gif Nu nesuprantu as tu vaiku elgesio doh.gif Eisim pas psichologus turbut. Pietu nemiega nei viena, iskyrus maziausia. Kai miega maziuke prasau tyliau kad nerekautu, tyliai zaistu, jos dar daugiau rekauja arba palaukia kol iseisu.
Atsakyti
Oi, Evelina, nezinau... nezinau nei ka patarti, toks charakteris vaiko turbut. Kai rasai, tai vajei net gaila taves...nieko panasaus nera teke patirti...Turbut visgi beniukus lengviau auginti blush2.gif
Bet man atrodo, kad greiciau is jos kazkas bus gyvenime, nei kad teks nusvilti...ta prasme gal ir nusvils, bet vistiek pasieks bigsmile.gif
Tiesa, gal pabandyciau kaip Tyn rase, gero elgesio kalendoriu koki...Na mintis tokia, kad ne bausti uz blogus darbus, bet "rewardinti" uz gerus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(EvelinaZ @ 2013 03 08, 08:54)
Kai miega maziuke prasau tyliau kad nerekautu, tyliai zaistu, jos dar daugiau rekauja arba palaukia kol iseisu.

Tai tu pasakyk joms, kad va sese miega dabar prasom triuksmaukit bigsmile.gif gal sedes tyliai tada specialiai biggrin.gif

Maniskiai tai specialiai netriuksmauja kai mazas miega, dazniausiai sedi tyliai- kas skaito, piesia, kas tv ziuri, bet kartais tiesiog uzsimirsta ir nejaucia kas garsiai kas tyliai biggrin.gif arba durim trinktli netycia... nu bet cia retai...ir mano bernai jau dideli, ne 5 metu...
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 03 08, 10:11)
Oi, Evelina, nezinau... nezinau nei ka patarti, toks charakteris vaiko turbut. Kai rasai, tai vajei net gaila taves...nieko panasaus nera teke patirti...Turbut visgi beniukus lengviau auginti blush2.gif
Bet man atrodo, kad greiciau is jos kazkas bus gyvenime, nei kad teks nusvilti...ta prasme gal ir nusvils, bet vistiek pasieks bigsmile.gif
Tiesa, gal pabandyciau kaip Tyn rase, gero elgesio kalendoriu koki...Na mintis tokia, kad ne bausti uz blogus darbus, bet "rewardinti" uz gerus 4u.gif
Papildyta:

Tai tu pasakyk joms, kad va sese miega dabar prasom triuksmaukit bigsmile.gif  gal sedes tyliai tada specialiai biggrin.gif

Maniskiai tai specialiai netriuksmauja kai mazas miega, dazniausiai sedi tyliai- kas skaito, piesia, kas tv ziuri, bet kartais tiesiog uzsimirsta ir nejaucia kas garsiai kas tyliai biggrin.gif arba durim trinktli netycia...  nu bet cia retai...ir mano bernai jau dideli, ne 5 metu...



Ai zinok gailet nereikia, svarbu sveikos wub.gif , o del apdovanojimu reikes pagalvot, nebloga mintis bigsmile.gif Praeis laikas ir juoksimes kad bent tokios problemos butu kai pagalvoji. Va kai ateis pauglyste o dar mergaites, ir siandiena susipese , kad viena kitos kojines uzsidejo doh.gif Emilia su Gabija ( maziausia) susimusa doh.gif jos pas mane abidvi nepescios, viena kitai i kaulus duoda. Ale maziuke kokia mustuke , visiskai nepasiduoda sesem , nu i ka tos mergos mano, mes su vyru tokie ramus biggrin.gif
Atsakyti
Evelina Z, gausi Nanny 911 kviestis lotuliukas.gif As kartais kai paziuriu tas laidas, negaliu patiketi, kad taip buna... Net ir tavo situacija skaitydama galvoju, nu kaip vaikai taip gali neklausyti... O jei rimtai tai tuose show su auklemis kartais labai geru patarimu duoda.
As turbut labai griezta mama, bet mano zodis yra paskutinis ( o gal mano vaikai labai geri g.gif ). Aisku savo laiku jie irgi bande (ir vis dar kartais pabando) limitus, bet nuo pat pirmo ju pabandymo neleistinas elgesys nebuvo toleruojamas. O mano vyresnis labai judrus vaikais ir dabar pastoviai kur ka padaro,bet nepiktybiskai (bent jau as taip manau) As turbut savo ju paauglysteje atsiimsiu biggrin.gif
Atsakyti
EvelinaZ raudot duse tau nereik,o reik vaiku gyvenimeli istatyti i ritma mirksiukas.gif ,aisku nebus taip,kad va nusprendziau tai ir bus kaip noriu ir eisis kaip sviestu patepta smile.gif o vyresnele sokineja i akis todel ,kad pas jas yra kova del buvio,tai yra del demesio,o ji juk vyriausia,kuriai nelabai ir teko pasidziaugi mama vienai smile.gif. Kambariu tvarkymas ir valgiu darymas gali buti tada,kai tu prie puodu ar su siurbliu lakstai smile.gif bet jei jos rodo,kad joms reik demesio tai ir duok ji,bet taisykles turi buti tavo ,o ne ju.
Atsakyti
QUOTE(EvelinaZ @ 2013 03 08, 08:28)
Mergaites ka valgysit pusryteliu, mergaites ka valgysit pietuku, mergaites ka valgysit ka vakarienei. Vidurine nevalgo pati ( nes tyngi) o kam juk mama yra, pamaitins, o as maitinu, nejaugi vaikas nevalges bus. Stengiuosi klausyti ju noru ir visada stengiuosi ivykdyti, jeigu galiu doh.gif VISA PROBLEMA MANYJE


Nedaryk tokiu dalyku doh.gif Kaip supratau, pas tave trys vaikai plius vyras, tai jei pildysi visu norus maistui... Neislisi is virtuves. Ir vaikai tikrai to neivertins paauge schmoll.gif Tai nera "gero darymas del vaiku". Pas mane ju maziau ir tai dazniausiai maista renku as, nebent paklausiu ka nori rinktis is keliu variantu. Nes maisto pageidavimu pildymas ne man schmoll.gif (Turiu teta kuri trim vaikam visa gyvenima sitaip vire pagal ko jie norejo, tai dabar vaikam pilnametystes amzius ir patikek tas nesibaige. Man tai buvo pavyzdys, kaip NEdaryti.)

Problema tikrai tavyje, ir nepyk nepriimk kaip kritikos, bet buk grieztesne. Atskirk, kada vaikas tikrai uzgautas, kada verkia del kaprizu. Tavo aprasytais atvejais, as girdziu daug zirzimu is ju puses visai nepagristu blush2.gif Tokiu atveju vaiku gailet NEREIKIA. Kad uzgausi ambicijas kazko neduodama ar pasakydama tvirta NE, nuo to vaikams bus tik geriau ateityje, nes ismoks gerbti autoriteta, t.y.tave. O vaikai, net ivedus taisykles, karts nuo karto bandys jas palauzyt ir tave patikrint. As karts nuo karto dar girdziu, kad "reik pagalbos su namu darbais, DABAR", kai jau stoviu prie kriaukles, tai pasakau "DABAR mama plauna indus, uz desimt minuciu buk pasiruosus as ateisiu". Nelekiu kaskart kai tik jos papraso, nes jos turi suprast, kad ir MAMA TURI kazkokiu darbu, pagaliau SAVO laika. Kai paguldau i lovas, aiskiai pasakau, kad dabar ju laikas yra miegot, o mano laikas yra man. Nes kitu atveju (jei neprimenu), maniskes dar vaikscios valanda-dvi patikrint ka as darau doh.gif Bet todel ir ivedi taisykles kuriu laikais, nes kitaip neimanoma. Tu vaikus mokai ne tik tokio modelio, kad mama kaip suniukas laksto is paskos ir pildo ju kaprizus, bet turi ir ismokyt gerbt save ir suaugusi, kad tu turi teise i savo laika, i taisykliu sudaryma kurio VAIKAI turi laikytis, o tikrai ne atvirksciai. Taip, atsiradus vaikams, gyvenimas labai keiciasi, bet kontrole visgi islaikyt turi tu. As suprantu, kad tavo mergaites dar mazos, kai kurios gal sakys "isaugs" ir pan., bet as su tuo nesutinku nes mano nuomone, jos jau pakankamai dideles suprasti taisykles ir mokytis tramdyt savo oziukus, nes jei to dabar nesutramdysi - po keliu metu tik dar labiau vargsi. Is visko ka parasei, as siulau mest i sona bereikalinga gailesti vaikams, jokiu budu netoleruot musimosi namuose (GRIEZTAI, maniskes irgi bande kai buvo mazos, tai gavo i kupra zinoma nestipriai ir pasakiau kol gyvens su manim, tokiu bajeriuku MANO namuose nebus - LIOVESI.) O jei tave nuramins, mano vyresnioji itini stipraus charakterio, vis dar pabando pavadovaut ir paziuret kuri cia tikresne mama, bet as jai sakau Skorpionas Avinui nenusileis schmoll.gif lotuliukas.gif Buna pastatyta i vieta. Su mazaja tokiu problemu nera, bet atvargstu su kita. Penkiu metu kai buvo, jai kazkas nepatiko ka liepiau daryt, sako "iseisiu is namu", tai mano reakcija buvo "gerai, tau padet susikraut daiktus?". Reikejo pamatyt vaiko israiska cool.gif Suprantu, kad zziaurokai, bet po to mes kaip tik vaziavom pro vaiku namus cia LT, tai as jai uzrodziau "kur vaikai be tevu gyvena", kad ji negalvotu, kad isejus labai cia ka isgasdins ir gyvens kur panores. Bet to karto tik ir pakako taip pakalbet. O masinoj kiek budavo bando duotis, negaliu vairuot, tai labiausiai kas padejo kai karta sustabdziau prie stoteles ir liepiau abiem islipt, reikejo pamatyt iki kur nukaro lupos lotuliukas.gif (man asmeniskai tokie vaiku kaprizai tikrai juokingi ir net budama pikta, as slapta juokiuos, nes nu reikia perkrimst vaiko filosofija ir suvokt, kad ju gasdinimai ir pan.yra verti nuliui.)

QUOTE(Sea Girl @ 2013 03 08, 09:11)
Oi, Evelina, nezinau... nezinau nei ka patarti, toks charakteris vaiko turbut. Kai rasai, tai vajei net gaila taves...nieko panasaus nera teke patirti...Turbut visgi beniukus lengviau auginti blush2.gif



Pas mane dvi mergaites, kaip jau rasiau su pirmaja tenka pakovoti (ypac anksciau, dabar jai jau geda kaprizintis), bet iki tokiu dalyku kad dienomis nesusitvarkau su vaikais, nebuvo pas mane nes as to neleidziu paprasciausiai. Manau cia ne tik nuo vaiku charakterio priklauso, o ir nuo tevu tolerancijos. Pas mane jos mazai. Lakstymo namuose nera, zyzimu parduotuvej irgi nera, pas advokate teko laukt dvi valandas karta koridoriuj kur nebuvo jokiu zaislu (3 ir 5 tada buvo jom), nepajudejo is kedes nes jos zino, kad viesai as gal ir nieko nesakysiu, bet namie atsiims jei neklausys. O jei vaikai zino, kad tevai nesiims jokiu priemoniu del ju elgesio, tai zinoma kam jiem stengtis klausyt?

Kad vaikas nepavalgys kuri karta, tai cia visiska nesamone, kad kita diena i ligonine papuls. Nenori valgyt pati - nesicackink (nebent tikrai turi tam laiko, bet matau tave tas gniuzdo is vidaus nes jauties blogai del JOS elgesio). Vaikai alkanu saves nelaikys, nebent kokia liga serga taciau cia reta isimtis.

QUOTE(*NYC* @ 2013 03 08, 14:53)
EvelinaZ raudot duse tau nereik,o reik vaiku gyvenimeli istatyti i ritma mirksiukas.gif ,aisku nebus taip,kad va nusprendziau tai ir bus kaip noriu ir eisis kaip sviestu patepta smile.gif o vyresnele sokineja i akis todel ,kad pas jas yra kova del buvio,tai yra del demesio,o ji juk vyriausia,kuriai nelabai ir teko pasidziaugi mama vienai smile.gif. Kambariu tvarkymas ir valgiu darymas gali buti tada,kai tu prie puodu ar su siurbliu lakstai smile.gif bet jei jos rodo,kad joms reik  demesio tai ir duok ji,bet taisykles turi buti tavo ,o ne ju.


drinks_cheers.gif
Dabar mano kai paaugo, jei pradeda abi bartis del kazko tai as duodu siurbli i rankas, paskiriu kuri ka siurbs tada po tvarkymosi buna taika lotuliukas.gif
Atsakyti
Baltic Girl, as irgi skorpionas biggrin.gif Man pavadovauti sunku.
Evelina, mano vaiku pediatras sakydavo " ne vienas sveikas vaikas (cia turi omeny ne su kokia specifine liga) pats saves badu dar nenumarino. Nenori, nevalgo, bet sokineti taip negalima. Isalks, pavalgys. "
Atsakyti
EvelinaZ, kol nuveziau vaika i darzeli, BG isdeste mano mintis.
Nors as nesu Tavo kaily, ir turiu tik viena to amziaus vaika, bet labai daznai, 2-4 kartus savaitej pas mane buna po 3 ar 4 to amziaus vaikus, nu ir dar musu lelka. Pastebejau, kad mergaites tikrai skirias nuo berniuku, jie kazkaip fiziskai aktyvus, nu bet dramu ner pas juos - gal kad svetimuose namuose.

O Taviskes ir prie tecio taip elgias?

del maisto as irgi labai kovojau, kol padariau taip, kaip BG sake. Problemu neliko (uztrukom gal 3 men.). Valgo visi tai, kas padaryta, o dazniausiai buna sioks toks pasirinlkimas - nu pvz kukuliai, bulviu kose, salotos, sriuba. Nenori mesos, valgo bulviu kose, jei viskas neskanu, pasiima ka sugeba (dazniausiai tai buna cheerios), jei tu nenori, mars nuo stalo - sekanciu maitinimu valgo viska arba laukia rytojaus. Aisku, ne visada taip grieztai, juk pvz ta pacia kose galiu pateikt su uogiene, medum, cukrum, cinamonu ar suriu - pasirinkimas jai duodamas. Tas pats su blynais. Ketvirtadieniais yra jos diena - ji renkas ka nori valgyt, sudarineja meniu ir as ruosiu butent pagal jos meniu (taip taip, lietiniai ir chicken nuggets kiekviena ketvirtadieni) biggrin.gif Maitint ji kartais irgi prasosi, ypac sriubas. Tai jei tiekiu sriuba, nusiteikiu ir maitint abu beibius. Beje, pas teta kai buna, valgo pati ta pacia sriuba savom rankom kuo puikiausiai.

Manau, Tavo situacijoj pradeciau keist viska nuo saves. Ismesk savigrauzati ir skrik laiko sau. Pvz kai grizta TB po darbu, estafete perleidi jam ir isvarau, kad ir su drauge kavos, i shopping centra, sportuot, i parka knygos viena paskaityt ir t.t. ir pan.

Karta per menesi ar du pasidaryk visika "refresh" sau, pvz grozio salonas, teatras, kinas, kazkokia grupe - bent man tai labai padeda. Lankau, beje, MOPS, buna karta per menesi ir as taip ten pasikraunu. Dazniausiai issibliaunu ten, nes pamatau, su kokiom problemom (tikrom) susiduria kitos mamos, tai man su savo sveikais vaikais tik gyvent ir zvengt...

Dar bandyk tuos vaikus iskraut kazkaip, pvz kiek imanoma dazniau playdate kazkur zaidimu aikstelej - kol jos ten sprandus suksis, Tu su kita mamka paplepesi. Nu jei nusklis, gal vietoj mamkos bus tetis:))))

Nesistenk visu taisykliu ivest is karto, geriau po viena, bet uztriktinai. Pvz as turiu pora laiku, kai mergos mane gali trukdyt tik gaisro atveju - kai geriu popietine kava ir kai begu ant treadmill. Bande terorizuot, bet as ju nematau, negirdziu, nereaguoju, po 5 dienu jau nelindo. Telefonas ir skype irgi sventas reikalas man - jei jau kalbu, ji gali arba pries tai pakalbet, arba sedet salia ir tylet.

Pliusu minusu lenta turejom pries gerus metus (baudu nebuvo, bet minusas atimdavo pliusa). Toj pacioj lentoj surasydavom, kiek pliusu reik surinkt, kad pvz eitu pas drauge, i chuckacheese, mcdonald ir t.t. ir pan.

Siaip mano pana turi daug veiklos, manau, labai daug auklejimo duoda butent darzelis, nes ji eina i krikscioniska. Tai nors nesuvokia to Dievo, bet jo bijo. Ir siaip ten labai disciplinuotos mokytojos, vaikuciai ismoksta elgtis graziai ir tvarkingai smile.gif Ji eina siais metais kasdien po 4 valandas, be to dar turi 4 papildomus burelius. Is kuriu 3 - viena diena. Nenorejom imt 3-cio, bet ji prase, maldavo ir pazadejo but gera. Nu ir negaliu patiket - tikrai nei viena treciadieni nebuvo nei vienos dramos. Ir po tu bureliu valgo ji labai noriai, ir dar noriau i lova eina (baigias jie 7 vakaro)... Kitom dienom zaidzia su kitais vaikais, manau, jie vienas is kito daug mokos tiek ziniu, tiek elgesio prasme. Tai gal ir taviskems reiktu pamatyt, kad galima kazkaip "dealint" ir kitaip, ne tik mustis.

Dar labai svarbu, kad su vyru pasidalintum vaiku auginima lygiom dalim ir augintumet tuos vaikucisu viena kryptim. Pvz mes visada abu guldom vaikus, kol kas pasidalinam po viena ir kas savaite keiciames. Kia bus trecias, arba guldysim vienas dvi viena savaite, arba paguldysim po viena, o trecia guldysim abu kartu. Kai grizta MB po darbo, mano panos mane pamirsta ir visais klausimais, kaip "paduog atsigert", " pavalyk uzpakali", "apsimesk liutu", "pakeisk pampersa", "susimusiau" ir t.t. kreipias tik i teva - manes tiesiog nera, as siuvineju, plepu ar iseinu is namu. Guldyt jas pradedam 7 PM, tai jis pabuna vos gera valanda su jomis - nepervargsta tikrai.

dar, geras patarimas is kitu mamu, kad reik skirt laiko kiekvienam vaikui atskirai. Pvz nueikit su dicke dviese i teatra. Bent jau pas mus kaip tik late spring rodys http://www.ctcharlot...on/pinkalicious . Gal ir jusu kraste rodo - tiesiog paimk viena mergaite ir nueik. Ji gaus 100 proc TAVO demesio. bent jau musu H buna pati papraso, kad pvz nori vaziuot i Panera, bet siandien tik su teciu, be mamos ir seses. Kokia laiminga ji buna wub.gif

O netvraka namie npabegs, o ir pietu jei nera, visada turek kiausiniu - kiausiniene vyras iskeps biggrin.gif

Nu trumpai tariant, Tavo situacijoj pradeciau keist ne vaikus, o save, tiksliau savo poziuri i gyvenima (simplify your life smile.gif ) - tu turi skrit demesio sau, nes kaip ten sako, nuvarytus arklius nusauna. Tiem vaikam savo elgesiu padarysi meskos paslauga, uz kuria jie ateity aciu nepasakys, o sulauksi dar lavinos priekaistu ,o ir vyrui gali tapt nebeidomi...


Atsakyti
O as atejau pasidziaugti,kad mano mazius pagaliau ant puodo atsiedo thumbup.gif mamai laimes pinos kelnes lotuliukas.gif o ir pats juokesi ,kad "gaidziukas " is working wub.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2013 03 08, 11:13)
Ji eina siais metais kasdien po 4 valandas, be to dar turi 4 papildomus burelius. Is kuriu 3 - viena diena. Nenorejom imt 3-cio, bet ji prase, maldavo ir pazadejo but gera.


oho, tai bent įtempta diena bigsmile.gif O kokie tie trys būreliai?
Atsakyti