Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliukai ir lėlytės svetur

Mrs. sveikinimai mirksiukas.gif koks vardas pupulio?

user posted image
Atsakyti
Aciu, evelinki, man kaip tik peledu pagalveliu reik! smile.gif 4u.gif

Leliuko vardas Vejas.
Atsakyti
QUOTE(Mrs. @ 2013 03 03, 20:32)
Aciu, evelinki, man kaip tik peledu pagalveliu reik! smile.gif  4u.gif

Leliuko vardas Vejas.



sveikimai !


jus turbut jav laikinia....kad toki varda dejot?
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2013 03 03, 21:23)
sveikimai !
jus turbut jav laikinia....kad toki varda dejot?

nu kodel? g.gif juk Backauskaites sunus Vejas Anaya sekmingai gyvena US mirksiukas.gif labai grazus vardas! sveikinimai Mrs ! 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz sveikinimus! 4u.gif

Ne, mes jau seniai cia gyvenam... Mes abu lietuviskus vardus turim, ir niekada nejautem, kad tas kazkaip mus varze ar ribojo. Isrinkom kelis lietuviskus vardus, ir klausem draugu, kuris lengviau istariamas, grazesnis, etc. Sitas gavo daugiausia balsu ax.gif
Atsakyti
o kaip amerikonai tartu ji nepataisius .......vaidzas.....?

raskyte gyvenam tai mes visi cia.....bet dauguma vardus trumpina arba persidaro...pvz Gintare-Amber ir tt.... biggrin.gif Dainius-Dennis....Mindaugas-Mark ir t.t.....
Atsakyti
As dabar kai jau turiu paaugusius vaikus, galiu pasakyti, kad niekad neduociau grynai lietuvisko ar neiprasto Amerikoje vardo...Jei dabartine patirtimi gimdyciau pirma vaika jis nebutu Tadas (nebent kaip middle name), kad ir be galo mielas ir grazus man vardas...Bet ne visi vaikai yra tokie savim pasitikintys ir "padeje" ant kitu zmoniu nuomones...ipatingai pree teen ir jauni paaugliukai dazniausiai labai jautrus ir nesmagiai jauciasi kiekviena karta kai kas nors ne taip varda istaria arba nustebusiu veidu "whaaaat... what's your name...", teid- aaas cool.gif
O atrodo toks lengvas vardas, neturetu kilti jokiu klausimu, bet deja...
O jau jokiu J tikrai varde nedeciau niekada, tuo labiau vardo viduryje...
Kai gime pirmas tokia patriote buvau, kad TIK lietuviskas vardas ir niekaip kitaip, bet deja mes LT negyvensim ir jam visa gyvenima teks "spelinti" varda naujai sutiktiems zmonems doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 07 kovo 2013 - 07:11
Sea Girl, as irgi rinkdama vardus labai ziurejau, kad rasytusi butent taip, kaip amerikonai skaito ir taria. Todel mazosios varde pakeitem J i Y, ir jokiu problemu neber.
Papildyta:
QUOTE(Isabelle @ 2013 03 06, 23:39)
o kaip amerikonai tartu ji nepataisius .......vaidzas.....?

raskyte gyvenam tai mes visi cia.....bet dauguma vardus trumpina arba persidaro...pvz Gintare-Amber ir tt.... biggrin.gif Dainius-Dennis....Mindaugas-Mark ir t.t.....

Mb vargsta su savo super lietuvisku vardu doh.gif Tai irgi net nebesivargina sakyti tikro ...
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 03 07, 07:20)
Mb vargsta su savo super lietuvisku vardu  doh.gif Tai irgi net nebesivargina sakyti tikro ...

Tai maniskis irgi biggrin.gif Bet kai suauges zmogus esi, tai visai kitaip ...na neistare, pakartojai, bet nereaguoji jautriai...O tu pasakyk jautriam vaikui nekreipt demesio, kai kiekviena diena kas nors neistaria, arba specialiai blogai istaria kad pasisaipyti...Buna vaiku kurie yra labai "social", turi simtus draugu, tai tokie savo kitoki varda panaudotu kaip "advantage", bet letesniam vaikui tas vardas gali tapti nasta ir tu jam neirodysi kitaip...O kai gimsta kudikis juk nezinai koks jis bus- ar klases bamba, ar tylesnis...tai skirtingas vardas tylesniam vaikui kaip tik visokias "insecurities" tik suteiks...deja...
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 03 07, 01:35)
Tai maniskis irgi biggrin.gif  Bet kai suauges zmogus esi, tai visai kitaip ...na neistare, pakartojai, bet nereaguoji jautriai...O tu pasakyk jautriam vaikui nekreipt demesio, kai kiekviena diena kas nors neistaria, arba specialiai blogai istaria kad pasisaipyti...Buna vaiku kurie yra labai "social", turi simtus draugu, tai tokie savo kitoki varda panaudotu kaip "advantage", bet letesniam vaikui tas vardas gali tapti nasta ir tu jam neirodysi kitaip...O kai gimsta kudikis juk nezinai koks jis bus- ar klases bamba, ar tylesnis...tai skirtingas vardas tylesniam vaikui kaip tik visokias "insecurities" tik suteiks...deja...


labai pritariu... labai tas priklauso nuo vaiko. Nors aisku ir suaugusiam nepatogu su keistu ir visai neistariamu vardu. Kai pati toki turiu tai nuolat susiduriu su ivairiausiais nepatogumais ir kvailom situacijom nors kiek imanoma visur naudoju trumpini. Siaip musu dickes retesnis, bet istariamas normaliai, nu ir trumpinasi lengvai ir ji ji taip pat vartoja, tai neturetu problemu dideliu turet. Bent jau nepastebejau, kad kazkas labai uzsikabintu ant jos vardo taip kaip ant mano pvz buna. Visa laime dar kad diedo pavarde normali papuole, nes kai salia mano vardo dar buvo ir lietuviska pavarde tai is vis lotuliukas.gif

Vejas tai manau tars Vydzas, zinau suaugusi jau Veja cia tai butent taip ji daug kas saukia, kas nezino kaip tarti.
Atsakyti
Del vardo, tikrai pritariu priklausys nuo vaiko ir dalinai nuo tevu, nors jie nera visagaliai jei vaikas savim nepasitiki... Vien lietuvisko asmeniskai nedeciau, nors kai zinau atveju kai zmones turi tuos vardu ar duoda vaikams, as zaviuosi ju isskirtinumu. As pirmus vardus vaikams davusi amerikietiskus, bet vidurinius dejau lietuviskus (ziurejau tik, kad nebutu grynai lietuvisku raidziu, kad neissikraipytu vardas). Ir prireike grizti gyventi i Lietuva, tie vardai labai praverte nes su pirmais butu pajuoka ir LT... Dabar vyresnioji grieztai nori buti vadinama tik lietuvisku vardu, kuris yra tarptautinis tai ne beda, bet varde yra "J" (Viktorija) todel jei kas pamato parasyta, tikrai neistaria ir nepersiorientuoja, kad cia "Victoria". Bet jai kazkaip vienodai sviecia del to, ir mokykloje visi jau ismoko rasyti jos varda lietuviskai nes ji pirmo vardo nebenori. Maniske nera drasi ar issisokus, anaiptol, bet del vardo pareiske, kad "Viktoriju yra daug zvaigzdziu per TV todel as noriu tokia ir likti", o su kitu vardu matai nezino nei vienos izymybes todel jai ne lygis lotuliukas.gif

O mano pacios vardas kad ir tarptautinis skaitos, bet lietuviska rasyba su viena T ne dviguba (kaip rasytusi angliskai), todel aerouoste ar pas gydytojus sedziu itempus ausis, visada pasauks skirtingai doh.gif Pavarde mano angliska, deja buna nepaskaito ir tos gerai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balticgirl: 07 kovo 2013 - 16:42
Mano dalis bendradarbiu ne nezino, kad mano tikras vardas ne Eva biggrin.gif ; security zino, nes ant leidimo tikrasis uzrasytas ir dar pora zmoniu. Kas karta aiskinti visiems koks tas mano vardas ir dar su J nusibodo... Sporto saleje pasakiau treneriui tikraji varda, spekite kiek laiko jis ji atsimine, kita karta pasakiau, kad Eva, tai sako ne toki sakei pirmakarta, bet Eva vardo nepamirso biggrin.gif
Atsakyti