Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliukai ir lėlytės svetur

Turiu klausimėlį mamytėms su ilga maitinimo patirtim smile.gif Maniškė pradėjo labai dažnai (.) reikalaut, pastoviai jos mintys ten biggrin.gif Rodo ir rodo, kad jai reikia ... Dar prieš kelias savaites MP valgydavo tik prieš miegus, dienos ir nakties ir naktį pagal poreikį, o dabar tai vis tampo ir tampo mane. Lyg ir daiginam krūminius dantukus, tai kažin ar čia gali būt su tuo susiję daugiausiai, ar šiaip kažkoks toks periodas? Net nežinau, ar bandyt nukreipt jos dėmesį ir kiekvieną kart kai prašo neduot, bet gaila vaiko, ar tiesiog duoti MP kiek prašo, praeis tas periodas ir viskas. Nes dabar tai net pvz.parduotuvėj pradeda rodyt, kad reik(.) ko anksčiau nebūdavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(-May- @ 2013 02 27, 08:35)
Turiu klausimėlį mamytėms su ilga maitinimo patirtim smile.gif Maniškė pradėjo labai dažnai (.) reikalaut, pastoviai jos mintys ten biggrin.gif Rodo ir rodo, kad jai reikia ... Dar prieš kelias savaites MP valgydavo tik prieš miegus, dienos ir nakties ir naktį pagal poreikį, o dabar tai vis tampo ir tampo mane. Lyg ir daiginam krūminius dantukus, tai kažin ar čia gali būt su tuo susiję daugiausiai, ar šiaip kažkoks toks periodas? Net nežinau, ar bandyt nukreipt jos dėmesį ir kiekvieną kart kai prašo neduot, bet gaila vaiko, ar tiesiog duoti MP kiek prašo, praeis tas periodas ir viskas. Nes dabar tai net pvz.parduotuvėj pradeda rodyt, kad reik(.) ko anksčiau nebūdavo  g.gif

Jai tik 1 metukai ir menuo, duociau tiek kiek praso ir nesukciau galvos 4u.gif
Maniskis metuku budamas irgi tik pries miegucius gaudavo kruti ir nakti, bet paskui kazkur gal nuo 16men. pajuto kad galima paprasyti ir dazniau cool.gif biggrin.gif

Tiesa jei praso parduotuvej, tai pasistengciau nukrepti demesi...cia cia grynai apie save kalbu...Nors ir maitinau/maitinu ilgai niekada nemaitindavau viesose vietose, man tiesiog buvo nepatogu kol leliukas, nes anie labai muistydavos, judedavo, bezdedavo ir visaip kitaip issidirbinedavo...ir neleisdavo pridengti kruties, o atviru papu parduotuvese mosikuot ne mano kukliam budui biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 27 vasario 2013 - 08:45
pritariu sea girl .... jei dabar nori tai ir duok, gal koks virusiukas kabinasi, gal dantys, dabar toks sezonas, tai mamos pienas vaikui tik i nauda...


Atsakyti
O nepastebėjai, kad be PM ji apskritai daugiau kalcio reikalauja? Pvz jogurtų prašo, sūrio ir pan? Maniškė kai dantis daigina, vien pieno produktais gyva, ir mišinio išgeria 2x daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 02 27, 00:43)

Tiesa jei praso parduotuvej, tai pasistengciau nukrepti demesi...cia cia grynai apie save kalbu...Nors ir maitinau/maitinu ilgai niekada nemaitindavau viesose vietose, man tiesiog buvo nepatogu kol leliukas, nes anie labai muistydavos, judedavo, bezdedavo ir visaip kitaip issidirbinedavo...ir neleisdavo pridengti kruties, o atviru papu parduotuvese mosikuot ne mano kukliam budui biggrin.gif

Oi neeee..... Parduotuvėse aš irgi nemaitinu, tuo labiau, kad jau ne leliukas, tai nei pridengsi, kaip sakai, nei ką schmoll.gif Blogiausiu atveju mašinoj pamaitinčiau. O dabar kai pradėjo vaikščiot, tai duok savo vežimą stumt ir iš kart lekia laiminga lotuliukas.gif . Atrodo ką tik vaikščiot pradėjo, o jau visur bėgte varo doh.gif .

Man tik šiaip pasidarė įdomu, kas čia taip staigiai jai pasikeitė, nes iki šiol ji galėdavo gana ilgai be (.) išbūt, o dabar .....

QUOTE(Katu @ 2013 02 27, 08:51)
O nepastebėjai, kad be PM ji apskritai daugiau kalcio reikalauja? Pvz jogurtų prašo, sūrio ir pan? Maniškė kai dantis daigina, vien pieno produktais gyva, ir mišinio išgeria 2x daugiau.


Nea kažkaip nepastebėjau ir jogurtų kaip tik paskutiniu metu nevalgo g.gif Iš vis nelabai valgi pasidarius, skaniausiai valgo sriubytes, su makaroniukais ir barščius labai mėgsta thumbup.gif . O visa kitai tai tik mojuoja ranka ir galvą krato lotuliukas.gif


Pamenu lygtais RamuneM rašė, kad jos vaikučiai patys atsisakė žįsti, kažin kokio amžiaus čia tokia laimė nutinka ??? lotuliukas.gif . Nelabai net įsivaizduoju, kaip reiks nutraukt žindymą....
Atsakyti
QUOTE(-May- @ 2013 02 27, 23:04)
*Man tik šiaip pasidarė įdomu, kas čia taip staigiai jai pasikeitė, nes iki šiol ji galėdavo gana ilgai be (.) išbūt, o dabar .....

**Pamenu lygtais RamuneM rašė, kad jos vaikučiai patys atsisakė žįsti, kažin kokio amžiaus čia tokia laimė nutinka ???  lotuliukas.gif . Nelabai net įsivaizduoju, kaip reiks nutraukt žindymą....

*Tiesiog gudrute pasidare, suprato kad to malonumo galima ir pasiprasyti, o ne laukti kol mama duoda mirksiukas.gif

**Maniskis sakyciau pats atsisakes buvo kokiu 9 men., bet as labai uzssispyrus buvau ji maitinti maziausiai iki metuku. Tai pumpavau ir vis siuliau kruti, kokia savaite neeme visai(iskyrus naktimis, miegodamas), paskui vel paeme, ir va dabar irgi neissivaizudoju negi buna kad patys atsisako g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-May- @ 2013 02 28, 00:04)
Pamenu lygtais RamuneM rašė, kad jos vaikučiai patys atsisakė žįsti, kažin kokio amžiaus čia tokia laimė nutinka ???  lotuliukas.gif . Nelabai net įsivaizduoju, kaip reiks nutraukt žindymą....

mano pati atsisake, pradejo atsisakineti gal 9 menesiu kazkur panasiai, 11 menesiu, jei neklystu visiskai atsisake. Mielu noru buciau toliau maitinus.

baldus mes irgi medinius turim is Ikea, balta stala ir geltona/balta kedes smile.gif rekomenduoju.
Atsakyti
Labas rytas, mamytes 4u.gif

Musu leliukas jau cia, metas kraustytis is nestukiu smile.gif Atrodo, kad cia aktyviai bendraujat. Turiu klausima jums- musu leliukui siandien savaite. Kai parsivezem is ligonines, migdem nakti vezimelio lopsiuke. Paskutini pora naktu, kai tik bandau ten idet, asaros, verkia vaikinas kiek tik gerkle leidzia, nors buna jau pamaitintas, ir pakeistas, ir pamyluotas. Tai pasiguldom pas save (nurimsta, arba dar gauna papo ir tikrai nurimsta), bet man baisu, kad neprispaustumem jo. Turim lovyte, dar nesurinkta, bijau, kad gali buti kaip su vezimeliu... Tai nuo ko cia ta nemeile jame miegot atsirado, ir kaip ji vel ten uzmigdyt?

P.s. Doviliushka, aciu uz sveikinimus! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. @ 2013 03 01, 07:41)
Musu leliukas jau cia

bigsmile.gif Sveikinimai 4u.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
SeaGirl, Isabelle aciu 4u.gif

Mrs.,
Musiskis lopsiuko nemegsta. Vienintele vieta kur miega diena, tai supynes ir kartais musu lova. O va nakti miega savo lovytej be problemu. 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai naujai mamytei 4u.gif. Mrs. linkiu, kad ramios naktys būtų ir mažyliui ir tėveliams 4u.gif

Manau visi leliukai, na arba daugelis, mėgsta jausti mamytę šalia, turbūt nieko čia jau ir nepadarysi. Maniškė irgi tokia buvo, kurį laiką. Ką aš per šiuos metus išmokau, tai, kad keičiai labai sparčiai vaikučiai ir tas kas buvo vakar nebūitinai bus rytoj, reikia tiesiog susitaikyti, kad visokius periodus teks išgyventi, aišku, gerai, jeigu pavyksta pakeisti, taip kaip tau norisi, bet nevisada lemta mirksiukas.gif .
Atsakyti
Aciu jums labai uz sveikinimus ir patarimus!!! 4u.gif

Siandien MB nupirko zirniukui co-sleeper kur i musu lova isideda, isbandysim...
Atsakyti