Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliukai ir lėlytės svetur

Mums irgi jau aktualu batukai ax.gif Jau viena tipena manoji... O už mašinos pasilaikydama tai varo su vėjeliu, o man aišku širdis kulnuose lotuliukas.gif Tai dabar jau visur nori eit ir parduotuvėse ir kur papuola, nors dar kol kas kombinuoja ėjimą su ropojimu biggrin.gif
Mums niekaip neprilipo nei uggs nei emu, kiek bandžiau visus gražinau ir dydžiai neatitiko, kažkaip ji tarp dydžių buvo ... Šaltam orui turim Robeeze ar kažkas panašaus, bet pas mus taigi čia vieną dieną su trumpom rankovėm, kitą jau sninga, tai reikia jau kažkokių patogių batukų. Turiu Pumos kedukus, bet didoki dar, o ir nelabai lankstūs g.gif O namuose tapkytes nešiojat??? Mes kol kas nea tik kojinytes su odiniu paduku, vienas bandžiau, tai teko mest lauk, nes kažkaip ant kojytės nesilaikė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -May-: 17 vasario 2013 - 07:39
Pirmi batukai(ir ne tik pirmi) vaikams svarbiausia kad padukas butu labai lankstus. Patys pirmieji man geriausi visgi ecco.
Atsakyti
Mergaites,

Kokias nesiokles rekomenduotumet? Mano mazius kazkoks neramus pasidare, vis ant ranku ir ant ranku... Nespeju nieko namuos pasidaryt... Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*NYC* @ 2013 02 05, 18:35)
prisiduodam po 2,5 metu apziuros  biggrin.gif  38lb ir 38.5" zodziu augam 4u.gif

pamatavau saviske, tai apie 38.3" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2013 02 19, 01:52)
pamatavau saviske, tai apie 38.3" biggrin.gif

Nu bet kokia monekene bigsmile.gif priremiau saviski prie sienos, tai 35.5"
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 02 19, 03:46)
Nu bet kokia monekene bigsmile.gif  priremiau saviski prie sienos, tai 35.5"

nu biggrin.gif maniske per 2 metu apziura buvo 36" , stiebiasi ir stiebiasi...
Atsakyti
QUOTE(doviliushka @ 2013 02 17, 12:43)
Mergaites,

Kokias nesiokles rekomenduotumet? Mano mazius kazkoks neramus pasidare, vis ant ranku ir ant ranku... Nespeju nieko namuos pasidaryt... Aciu  4u.gif



nenaudojau nesiokliu..tik kelionei buvau nusipirku, tai patiko bjorn.....
Atsakyti
Sveikos mamos 4u.gif

Noriu vaikui nupirkti staliuka su kėdute, gal kas turit, kur rekomenduotumėt žiūrėti ?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink*: 25 vasario 2013 - 00:18
QUOTE(evelinki @ 2013 02 18, 21:21)
nu  biggrin.gif  maniske per 2 metu apziura buvo 36" , stiebiasi ir stiebiasi...

na taviskes juk tiatis 2 metrai be galvos tongue.gif tai ner ko stebetis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliushka @ 2013 02 17, 19:43)
Mergaites,

Kokias nesiokles rekomenduotumet? Mano mazius kazkoks neramus pasidare, vis ant ranku ir ant ranku... Nespeju nieko namuos pasidaryt... Aciu  4u.gif

Sia turejau http://www.amazon.co...ds=beco carrier

Labai patiko 4u.gif

QUOTE(Pink* @ 2013 02 25, 00:16)
Sveikos mamos  4u.gif

Noriu vaikui nupirkti staliuka su kėdute, gal kas turit, kur rekomenduotumėt žiūrėti ?

user posted image

As irgi galvoju apie staliuka jam, Ikea turi tokiu, tikrai nezadu isleisti daug pingu, nes tokie staliukai labai jau trumpalaikiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 25 vasario 2013 - 07:25
as tuos is ikejos turiu, pirkom kai dicke 1.5m buvo, tai jau 4metus galima sakyt turim... nieko nenutiko, net ir suaugusiu svori pilnai islaiko, nusivalo labai lengvai.. kiek buvo viskuo apipeckioti, bet viskas nusivale. dar maziukus atlaikys irgi pilnai.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2013 02 25, 07:35)
as tuos is ikejos turiu, pirkom kai dicke 1.5m buvo, tai jau 4metus galima sakyt turim... nieko nenutiko, net ir suaugusiu svori pilnai islaiko, nusivalo labai lengvai.. kiek buvo viskuo apipeckioti, bet viskas nusivale. dar maziukus atlaikys irgi pilnai.

As irgi is Ikejos turejau kai dickiai augo, solid wood, atlaike 3 bernus ir dar butu laike....jei tik buciau zinojus kad netyciukas pasibels buciau pasilaikius. Buvo staliukas su 3-im kedutem, paskui pardaviau i ta vaikiska komisa staliuka su 2-iem kedem...viena kedute turiu dar biggrin.gif
Atsakyti