Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliukai ir lėlytės svetur

QUOTE(*NYC* @ 2013 01 23, 07:27)
doviliushka kaip sekasi?  bigsmile.gif


Jau geriau, aciu 4u.gif kai nakti pamiegi, tai ir pasaulis kitom spalvom nusidazo biggrin.gif
Nu bet keistas jausmas - 3 vaikas, bet jauciuos vos ne kaip pirmakarte mama biggrin.gif
O dar jei klyna nustotu skaudet, tai buti isvis pasaka biggrin.gif

O jus ziurekit neisisirkit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviliushka: 23 sausio 2013 - 22:32
prisiduodam po 2,5 metu apziuros biggrin.gif 38lb ir 38.5" zodziu augam 4u.gif
Atsakyti
O aš ir pamiršau prisiduot lotuliukas.gif Mes metukų proga svėrėm 24 lb ir 30,5" . Ir ūgis ir svoris 90 procentilėj. O kaip jūsų metinukės, Katu, Isabelle ???
Atsakyti
QUOTE(-May- @ 2013 02 05, 16:08)
O aš ir pamiršau prisiduot  lotuliukas.gif Mes metukų proga svėrėm 24 lb ir 30,5" . Ir ūgis ir svoris 90 procentilėj. O kaip jūsų metinukės, Katu, Isabelle ???


Mes pirmadieni (ana) sveremes, ugis berods 98-toj procentilej, svoris gal 75-toj. Zodziu, pagal ugi i lieknuma tokia, tik kazkodel mano nugara nesidziaugia vis tiek biggrin.gif

Svoris 25 lb 7.8 oz, ugis 33 inches

Kraujas buvo geras, kadangi turejo sloga, tai nepaskiepijom. Turi 12 pilnu dantuku ir 4 dygsta (iltinukai), vieno krasta jau maciau vakar. Nevaiksto, kalba vos kelis zodelius, bet pasako labai labai aiskiai, pvz "aš čia", "šičia", "sisi (=sesė)" "ačiū" (sako sita zodi ir atsirugus, nes tipo mes sakom atsiprasau po tokiu veiksmu, o kai ji isgirsta "prasau" sako aciu biggrin.gif), aišku, "NIAM", dar kelis. Lyginant abi jas, helada zinojo daugia u zodziu, bet ji neistare visu Č, Š, o Isadora aiškiau kalba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katu: 05 vasario 2013 - 22:19
reikia atkelti popierius....zinau kad sverem 21 lb.......ir dar pilnai telpam i infant carseta ir su striukem, tik va kojos lenda lauk jei koju nesuriecia......bet man taip patogu tas infant carseat......istrauki ir dedi ant vezimo remo...tai neskubu perkelti dar.....galva nelenda dar , tai vis delsiu perkelti i toddler car seat..... biggrin.gif

maniske nevaiksto dar pati.....vaiksto tik isikibus i ranka, ar baldus...su vaikstyne bijo eiti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isabelle: 07 vasario 2013 - 09:55
Katu, tavo Isadora tikra šaunuolė, maniškė tiek nekalba, tiksliau kalba daug, tik savo kalba tongue.gif . Žuodžiu, gerti- tete, duoti-dede, mane irgi dada vadina lotuliukas.gif šuniukas aišku auau, katė- siiiiiiii lotuliukas.gif . Gal jai truputį maišo, kad daug kalbų namie girdi smile.gif
Maniškė irgi dar pati nevaikšto, bet jau pradeda, nes trumpas distancijas jau nueina, nuo sofos iki stalo, arba atsistoja nuo savo kėdutės ir ateina pas mane kokius du metrus, o paskui jau griūna man į glėbį...

Isabelle, aš tai irgi visai nesupykčiau nešioojamą car seatą naudot, bet maniškė pradėjo labai protestuot, ypač su striuke jeigu, tai pagalvojau, gal jai ten vietos mažai ir pakeičiau jau į toddler, bet ir šitoj kartais protestuoja, o atgal atkeist jau tingiu ax.gif
Atsakyti
Oje, as irgi noreciau dar i leliukiska carseata ja ikist, bet nuo rugpjucio jau niekaip netelpa biggrin.gif Is pradziu nervino, kad reik kilnot, bet apsipratau, jau nelabai ir pamenu, kad gali but kitaip biggrin.gif

May, nemanau, kad kalbu maisalyne trukdo, apsipras. Isadora mus vakar irgi nustebino, kazka Helada pasakojo po darzelio ir paminejo "one", o I sako "tiu", galvojau vaidenas, bet antra diena ta kartoja - isgirsta koki zaisla skaiciuojant ir padeda.


Pasakius vienas lietuviskai, ji sako "dvi" ir tai jau daro nuo kokio rugsejo.
Atsakyti
parsiveziau popierius del maziaus pre-school nuo rudens uzpildyti ir rankos nekyla ta padaryti doh.gif blush2.gif nu gaila man ji isleist is savo glebio verysad.gif nors visa tai bus tik po 2,5 val x3 i savaite blush2.gif visgi paskutinis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*NYC* @ 2013 02 05, 18:35)
prisiduodam po 2,5 metu apziuros  biggrin.gif  38lb ir 38.5" zodziu augam 4u.gif

reik man saviske pamatuot, rankos kojos ilgeja tik biggrin.gif
Atsakyti
Parekomneduokit pirmuosius padoresnius batukus vaiksciojimui? Maniske dar pora mensiu +- nevaiksios, bet noriu is anksto uzsisakyt. Kazakda diskutavot, buvo neaktualu blush2.gif
Atsakyti
pas mus ziema dar...tai pirkau uggs,emu, minnetonka ir hunter botus.. smile.gif namuose skiders....turim crocs dar....

siltesniems orams "see kay run" patogus atrodo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isabelle: 16 vasario 2013 - 08:54
QUOTE(Katu @ 2013 02 16, 05:04)
Parekomneduokit pirmuosius padoresnius batukus vaiksciojimui? Maniske dar pora mensiu +- nevaiksios, bet noriu is anksto uzsisakyt. Kazakda diskutavot, buvo neaktualu  blush2.gif

Mano su Stride Rite pradėjo eiti, tokiais vaikščiojimo pradžiai skirtais, minkštais padukais, vėliau Pediped turėjom iš grip'ngo kolekcijos, tai irgi labai minkšti ir lankstūs batukai.
Atsakyti