Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliukai ir lėlytės svetur

QUOTE(*NYC* @ 2013 01 11, 17:59)
as saviskiams gan ilgai vandeni i tuos sippicup'us vandeni ant nakties pildavau biggrin.gif dabar i sportinius butelaicius chebra prisipila


Maniske 4.5m bet irgi turi turet sippy cup masinoj arba lovoj pries miega. Dabar keiciu i sportini, bet issilaisto, apsipila..Reikes paieskot kokio geresnio...Soskes neneaudojo, ant puodo anksti ismokinom, o va su sippy cup jauciu vargsim iki mokyklos doh.gif
Atsakyti
mano pana irgi sippy cup neseniai atsisake, pries pusmeti koki gal. Padejo tas, kad gavo puodukus su jau imontuotu siaudeliu, tai pradejo jais naudotis, o paskui jau ir visi kiti tiko. Ne tai kad nemokejo anksciau, bet butent su sippy cup ir pasivaiksciot galima ir tt, o su paprastu budavo ir apsipila ir dar velniu gauna smile.gif Maziai savo lovytese sippy cups su vandeniu turi, nes jie nakti prabunda atsigerti.
Atsakyti
uzregistravau savo beibius i preschool siandien.. eis nuo rugsejo 2x per savaite... ajajaji kaip nesitiki.. ir dziugu ir liudna.. dziugu, kad turesiu truputi laisvo laiko be vaiku - bus pirmas kartas per beveik 6 metus, bet kartu ir liudna, kad greitai laikas bega... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2013 01 12, 01:00)
uzregistravau savo beibius i preschool siandien.. eis nuo rugsejo 2x per savaite... ajajaji kaip nesitiki.. ir dziugu ir liudna.. dziugu, kad turesiu truputi laisvo laiko be vaiku - bus pirmas kartas per beveik 6 metus, bet kartu ir liudna, kad greitai laikas bega... smile.gif

mes ir i tokia grupe uzsirase ax.gif as si karta nelaukiu,visiskai blush2.gif
Atsakyti
As nezinau dar ka daryt...nuo rudens man mazas dar atrodo g.gif Su Tomuku ejom i "mommy and me" grupe tokio amziaus. Pusantros valandos tipo kaip preschool, bet mama kartu...Paskui ten paskutines 20-30 min. mamos eidavo i kita kambari, kad mazieji pabutu be mamu, tai man neiseidavo iseit- iskart asaru pakalne budavo. Viena karta bandziau jam nepastebint "pabegt", tai jis pamates kad manes nera vos nepaspringo...kaip tik "snack" valge tuo metu jie visi doh.gif Daugiau nejau.... Su situo butu tas pats itariu...tokio amziaus vos 3 met. g.gif
Atsakyti
Aleksiukui sakau- "tu berniukas",
jis- "nea nebejniukas",
as- "o tai kas tu, mergaite?",
A- "nemejgaite"...
as- "O kas tu Aleksiuk?",
Aleksiukas- "As Princas" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 12 sausio 2013 - 19:50
QUOTE(Sea Girl @ 2013 01 12, 12:49)

Aleksiukas- "As Princas" biggrin.gif

na va, o mama karaliene biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 01 12, 13:19)
As nezinau dar ka daryt...nuo rudens man mazas dar atrodo g.gif  Su Tomuku ejom i "mommy and me" grupe tokio amziaus. Pusantros valandos tipo kaip preschool, bet mama kartu...Paskui ten paskutines 20-30 min. mamos eidavo i kita kambari, kad mazieji pabutu be mamu, tai man neiseidavo iseit- iskart asaru pakalne budavo. Viena karta bandziau jam nepastebint "pabegt", tai jis pamates kad manes nera vos nepaspringo...kaip tik "snack" valge tuo metu jie visi doh.gif  Daugiau nejau.... Su situo butu tas pats itariu...tokio amziaus vos 3 met. g.gif


mano dicke ta pati menesi gimus, ejo nuo sausio, t.y. vos po trecio gimtadienio. Bet ji jau buvo laisvai pasirengus eiti ir anksciau, tik tiek , kad as labai baisiai jau nescia buvau ir nenorejau vos gimus maziukam pradet veziojimus i preschool ir t.t. tai palaukem iki sausio. Manau ir sitie bus pasirenge, nes istisai prasineja vaziuoti zaisti su leliais i indoor playground ir ten manes net nepastebi... gal dar palankysim mommy and me truputi iki to laiko, man rodos vasario pabaigos antra metu sesija prasideda tai gal uzsirasysiu. Bet siaip jie mane lengvai paleidzia, tai nemanau, kad problemu bus.


QUOTE(Sea Girl @ 2013 01 12, 13:49)
Aleksiukui sakau- "tu berniukas",
jis- "nea nebejniukas",
as- "o tai kas tu, mergaite?",
A- "nemejgaite"...
as- "O kas tu Aleksiuk?",
Aleksiukas- "As Princas" biggrin.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
zinau,kad kalbejom N karu,bet gal galetumete parekomenduoti koki nrs riebu krema maziams. Mano spokas ant tiek kojas nusikaso,kad baisu,visas sasuotas,nors visda tepu kremuku po prausimosi,bet vis draskos ir draskos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*NYC* @ 2013 01 12, 17:19)
zinau,kad kalbejom N karu,bet gal galetumete parekomenduoti koki nrs riebu krema maziams. Mano spokas ant tiek kojas nusikaso,kad baisu,visas sasuotas,nors visda tepu kremuku po prausimosi,bet vis draskos ir draskos doh.gif


Sitas : Kremas

Sea Girl, lotuliukas.gif
Atsakyti
Su tuo "princas"...svarbiausia mes jo taip nevadinom(kol pats saves princu nepradejo vadinti lotuliukas.gif ), neseniai jis uzsikabliavo uz filmuko "Sophia the first" ir taip patinka jam. Kai pamato ta princese Sophia visada saukia "princas princas", paskui i save birstuku beda ir sako "Alia princas" (p.s. Alex jis neistaria, jis pagal ji yra- Alia).
Atsakyti
QUOTE(D.H. @ 2013 01 12, 17:39)

nepadeda doh.gif ,nes as tokiu ir tepu
Atsakyti