Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliukai ir lėlytės svetur

Skridau su Lufthansa praeitais metais su maže, tai gerai viskas labai buvo ir lopšius jie turi ir šiaip labai paslaugūs, padeda ir t.t. Ir lagaminas priklauso leliui, nesvarbu, kad in lap... Žodžiu, tikrai nebuvo nieko labai sudėtingo, vežiausi car seata ir tą snap n go, tai irgi dvi dalys, bet be problemų... O dėl lagaminų, tai nelabai yra skirtumo kiek jų, vis tiek tik LT reikia jos pasiimt, o ten jau susikrauni ant to karučio ir viskas, paprašiau tų muitininkų, kad leistų pirma vaiką išvešt, ten minutei plikau pas pasitinkančius ir grįžau lagaminus parsistūmiau. Praeitų metų kelionė, tai man kaip pasaka atrodo, žiūrėsim, kaip šiaip metais seksis, nes pas maniškę motoriukas į užpakalį ryškiai įstatytas ir kuo toliau tuo greičiau sukasi lotuliukas.gif
Beje, šiais metais skrisiu su Iceland Air, nes laikai geri, laukt neteks ilgai, tai jie net neturi bulkhead seats, dabar tai jo turbūt ir nepasigesiu, bet jeigu su mažesniu lelium tai reiktų. Tik tiek, kad su Lufthansa reiktų 9 val laukt. Tai kai su lelium tai nieko buvo, ji vis tiek iš tų 9 val turbūt kokias 6 miegojo, o dabar tai jau nedrįsau tuo pačiu reisu skrist. Gerai ir tai, kad Iceland Air leidžia man du lagaminus, plius vienas vaikui, tai viso 3 lagaminai nemokami thumbup.gif
Atsakyti

gerai cia tu su tuo motoriuku lotuliukas.gif

9 val layover tai vistiek labai ilgai, mano vaikis kai paskutinem dienom visai nemiega, tai nesiryzciau as tokiam ilgam. Kita vertus, ziuri i 1.5 val layover (per Varsuva) ir galvoju, kad galiu nespet.

Su Iceland Air -ar cia daugiau kaip 1 persedimas/ yra persedimas Islandijoj? Kaip smagu butu nors pro lektuvo langa ta sali pamatyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. @ 2013 04 02, 17:49)
gerai cia tu su tuo motoriuku lotuliukas.gif

9 val layover tai vistiek labai ilgai, mano vaikis kai paskutinem dienom visai nemiega, tai nesiryzciau as tokiam ilgam. Kita vertus, ziuri i 1.5 val layover (per Varsuva) ir galvoju, kad galiu nespet.

Su Iceland Air -ar cia daugiau kaip 1 persedimas/ yra persedimas Islandijoj? Kaip smagu butu nors pro lektuvo langa ta sali pamatyt  bigsmile.gif



Na kadangi aš iš Denver'io skrendu, tai su vienu persėdimu tik per Frankfurtą, kur jau kaip sakiau 9 val layover. Dabar skrisiu su 2 persėdimais, Denver- Reykjavik-Stokholm-Vilnius. Reikjavike tik 1 val layover, tai gal šiek tiek rizikinga, na bet bandysim suspėt, o Stokholme 2 val
Atsakyti
QUOTE(Mrs. @ 2013 04 02, 18:49)
gerai cia tu su tuo motoriuku lotuliukas.gif

9 val layover tai vistiek labai ilgai, mano vaikis kai paskutinem dienom visai nemiega, tai nesiryzciau as tokiam ilgam. Kita vertus, ziuri i 1.5 val layover (per Varsuva) ir galvoju, kad galiu nespet.

Su Iceland Air -ar cia daugiau kaip 1 persedimas/ yra persedimas Islandijoj? Kaip smagu butu nors pro lektuvo langa ta sali pamatyt  bigsmile.gif

as per Varshuva skridau su 1.5 val persedimu 4u.gif spejom dar ir uzlest 4u.gif mums buvo sociai to laiko 4u.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif

Ar skiepijot vaikucius nuo tuberkuliozes pries vaziuojant i LT? Kaip suprantu, ten sergamumas ja vis auga...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrs.: 09 balandžio 2013 - 03:15
QUOTE(Mrs. @ 2013 04 08, 21:13)
Aciu  4u.gif

Ar skiepijot vaikucius nuo tuberkuliozes pries vaziuojant i LT? Kaip suprantu, ten sergamumas ja vis auga...


as neskiepijau, nes yra tik viena TB vakcina - BCG ir ja LT mes visi esam skiepyti, bet sergamumas kazkodel auga, tai taip iseina vakcina nera veiksminga, o gal ir dar prisideda prie sergamumo, nes cia JAV kur jos nera, praktishkai ir pacios ligos nera... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MichGirl: 09 balandžio 2013 - 03:21
QUOTE(-May- @ 2013 04 03, 23:21)
Na kadangi aš iš Denver'io skrendu, tai su vienu persėdimu tik per Frankfurtą, kur jau kaip sakiau 9 val layover. Dabar skrisiu su 2 persėdimais, Denver- Reykjavik-Stokholm-Vilnius. Reikjavike tik 1 val layover, tai gal šiek tiek rizikinga, na bet bandysim suspėt, o Stokholme 2 val

Mes esam skride su Iceland Air, viskas buvo super, tik lektuvas gal prie mazesniu, jeigu nemaisau smile.gif
Reikjaviko oro uostas labai nedidukas, laisvai spesit mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas, mamos 4u.gif O mes jau LT. Skridom su SAS, persedimui turejom tik virs valandos, bet laisvai spejom. Leliukas miegojo daug, tai buvo geriau nei tikejausi. Tik sunkoka ji (ir didele tase) nesioti buvo. Linkejimai vasarojancioms!
Atsakyti
Labas, mamos! Na visai leliukai issislapste, nebebendrauja smile.gif Tai mes ateinam jusu pakamantinet. Mano pupuliui jau sesi menesiai greit. As galvoju ji uzrasyti i kokias nors classes. Labiausiai noreciau fiziniu pratimu, na, kaip mankstos, bet gal dar kitokiu buna, kur as nezinau. As jau dirbsiu greit, tai tiktu tik savaitgaliais. Ka lanket, kas labiausiai patiko? Mes NY.
Atsakyti