Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliukai ir lėlytės svetur

QUOTE(D.H. @ 2013 03 26, 07:53)
parkavimas - ~300- 350$; uz nuvezima i viena puse (4 zmoniu) uzsiprase $350. Sudekime 2 puses ir gausime $700 4u.gif

o tu aerouostu shuttle kainas tikrinaisi?
Atsakyti
QUOTE(*NYC* @ 2013 03 26, 08:04)
o tu aerouostu shuttle kainas tikrinaisi?


Iseitu apie 400 i abu galus; bet turi ziureti kada jie vaziuoja. Zodziu vistiek tas pats kas uz parkinga. Man kas nepatinka del vaziavimo su sava masina, kad grizus reikes pavargusiam po keliones vairuoti. Bet maniskis sako, kad jam geriau jau taip nei ieskotis kada ir kur tas "shuttle" bus.
Nezinau dar bandysiu pas rusus, kurie veza i areuostus pasiziureti, bet jauciu ir pas juos bus tos pacios kainos. (ir man kartai yra baisu ziureti, kaip jie vairuoja biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D.H.: 26 kovo 2013 - 15:16
mes kai Meksika vaziavom, parkinimas buvo 15$/d 4u.gif o, taxi ish namu pigiausiai 65$ be tipsu 4u.gif parkindamas ilgesniam laikui, gauni nuolaida, bent cia Cikagoj 4u.gif
Atsakyti

JFK berods $18/dienai long term parking. Bet kai neturi masinos, tai nera ir sitos bedos, $2.25 uz metro ir vietoj biggrin.gif Tik vat kai reikes su leliuku, vezimu ir visom lauktuvem keliaut, tai bus doh.gif Taxi atkrenta, nera car seat, teks ieskot car service.

QUOTE(Isabelle @ 2013 03 26, 00:21)
tai jei tasei vezimas paimtu i lektuva.. g.gif
neprilipo tas lankstymas nors tu ka...mama parke is viso nebegalejo jo sulankstyti..uzstrigo sedine, nes pilnai nenulenke ir viskas... biggrin.gif o seip vaziuoja tikrai smagiai, bet bugaboo camelion smagesnis vistiek....ir tas rankenos permetimas patogus dalykas..nereikia visa sedine perdeti ir tas medzaigos gabalas plaunasi lengvai ..nereikai nei dirzu nuimti nieko...liux vezimas....bet uz orbit baby lygiu nera vistek.....stokke tai pats nepatogiausias , griozdas vezimas... doh.gif prirasyciau minusu apie ji daug....


Bee man labai patiko, tik atrode, kad naujagimiui reikia kazko tvirtesnio, bet apie susilankstymo lengvuma tai as nezinojau -cia man atrodo tik siek tiek panaudojus tokie dalykai isaiskeja. Kita vertus, mes jau menuo kaip vezima naudojam, bet nuo tada kai is dezes isimem dar ne karto jo nelankstem. Pritariu del Stokke, nesuprantu ko jis taip garbinamas. O orbit tai hm, skonio reikalas, man tai jo neisiulytum.
Atsakyti
JFK long term - pirma diena 18$; veliau 8h=$6; arba $24/per diena. smile.gif
Atsakyti
3 kart $6=$18 (ta pati suma tik antra ir paskesnes dienas ja skaiciuoja ne uz diena, o kas 8 val).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrs.: 28 kovo 2013 - 19:48
QUOTE(Mrs. @ 2013 03 28, 12:18)
Taxi atkrenta, nera car seat, teks ieskot car service.


gatveje sustabdyti, tai, zinoma kad - ne 4u.gif bet mes esam kvietesi taxi vaziavimui i orouosta, paklauseme ar turi 4u.gif atvaziavo su carseatu 4u.gif
cia nuo kompanijos gal priklauso g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. @ 2013 03 28, 12:47)
3 kart $6=$18 (ta pati suma tik antra ir paskesnes dienas ja skaiciuoja ne uz diena, o kas 8 val).

4u.gif per skubejima ne taip parasiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. @ 2013 03 28, 12:18)
Taxi atkrenta, nera car seat, teks ieskot car service.

kodel nera,taigi savo kedute vezkis ir bus biggrin.gif ,LT juk irgi reikes,tai ir i taxi su visa platforma isegsi ir problema dingus mirksiukas.gif as su 3 snargliais viena i LT esu nuskridus, tai su vienu vaiku man kapeikos butu rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu uz ideja, Rashkyte , reiks pasiskambint jiems.

NYC , na tu tai supermama 4u.gif As kai esu nedidele moteriske, patirties su vaiku technika neturinti, tai bijau, kad su vezimu (ne sketinuku), dviem lagaminais (kaip gi be lauktuviu LT pasirodyti biggrin.gif ) ir dar car seat tai arba vaika pamesiu arba pati plosiuosi kur nors. MB lagaminus pades nusivezt, bet vezima tai paciai lankstyt reikes, ir dar tam tarpiniam mieste pasiimt/priduot. Na kaip nors. Ar yra koks skirtumas tarp oro liniju kai skrendi su vaikais? Gal kurios geresnes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrs.: 29 kovo 2013 - 21:03
QUOTE(Mrs. @ 2013 03 29, 13:55)
NYC , na tu tai supermama 4u.gif As kai esu nedidele moteriske, patirties su vaiku technika neturinti, tai bijau, kad su vezimu (ne sketinuku), dviem lagaminais (kaip gi be lauktuviu LT pasirodyti  biggrin.gif ) ir dar car seat tai arba vaika pamesiu arba pati plosiuosi kur nors. MB lagaminus pades nusivezt, bet vezima tai paciai lankstyt reikes, ir dar tam tarpiniam mieste pasiimt/priduot. Na kaip nors. Ar yra koks skirtumas tarp oro liniju kai skrendi su vaikais? Gal kurios geresnes?

as tik mama mirksiukas.gif man finnair tikdavo del laiko tarpu tarp lektuvu,nes laukt neilgai reikedavo todel su jais ir skridau,o kas liecia lagaminus ,kad man regis tik 1 gali imti,juk svorius sumazino g.gif
Atsakyti
kai kuriose avialinijose gali imti ir in lap child lagamina iki 23kg
Atsakyti