Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliukai ir lėlytės svetur

QUOTE(MichGirl @ 2013 03 17, 22:00)
cia turbut durnai nuskambes klausimas, bet jus savo berniukus mokinat atsisedusius ant puoduko daryti ar atsistojusius? maniskis tai sedasi ant puoduko (nieko aisku nepadaro), o kada jie tada pradeda stovedami daryt? man tamsus miskas tuo klausimu - berniuku mamos prasau apsvieskit...  ax.gif  biggrin.gif


atsisedusi mokinu, cia pries 2 dienas padare pirma karta i puoda, man tiek laimes, bet po to karto , tai i puoda nebedaro, nors privares ateina, pasisako biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(oreganas @ 2013 03 18, 00:20)
atsisedusi mokinu, cia pries 2 dienas padare pirma karta i puoda, man tiek laimes, bet po to karto , tai i puoda nebedaro, nors privares ateina, pasisako biggrin.gif

lotuliukas.gif ziuriu ne as viena prisidziaugiau hihihi.gif

kas liecia stovejima/ sedejima tai cia jau indvidualiai,nors sita mokinu irgi sestis,bet tai nereiskia, kad kai jis si reikala tikrai perkas ,jog jis sedes rolleyes.gif . Mano is dvyniu po siai dienas vienas stacias kitas sedintis #1 atlikneja biggrin.gif nors mokinau irgi sedet,na bet jie jau moka susitvarkyti po reiklau tai cia ne problema irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 03 18, 00:13)
Mokinu atsisedus ir sekmingai atsisede sysioja namie visada wink.gif (viesuose tuoletuose atsistoje). Bet pamenu viena mamyte cia parase(berods meta), kad berniukai atsisede namie sysioja tai atsirado besijuokianciu, kad tipo jei vyrai atsisede sysioja tai jau subobet juos vercia ar kazkas pan....  cool.gif  schmoll.gif Kaip bebutu atsisedus svariau ir man darbo nera po to cool.gif Kai pas vaikus draugeliu ateina ir jei eina i tuoleta, tai randu pataskyta fontaneliu nori nenori cool.gif 
Dabar is manes juoksites cool.gif

Galvoji, kad juoksiuosi g.gif biggrin.gif Pas mane lygiai tokia pati situacija: namie atsisede, viesoje vietoje stovintys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 03 18, 01:13)
Mokinu atsisedus ir sekmingai atsisede sysioja namie visada wink.gif (viesuose tuoletuose atsistoje). Bet pamenu viena mamyte cia parase(berods meta), kad berniukai atsisede namie sysioja tai atsirado besijuokianciu, kad tipo jei vyrai atsisede sysioja tai jau subobet juos vercia ar kazkas pan....  cool.gif  schmoll.gif Kaip bebutu atsisedus svariau ir man darbo nera po to cool.gif Kai pas vaikus draugeliu ateina ir jei eina i tuoleta, tai randu pataskyta fontaneliu nori nenori cool.gif 
Dabar is manes juoksites cool.gif


as tai nesijuoksiu, nes man kaip sakiau tamsus miskas tie reikalai aplamai smile.gif

Dekui uz atsakymus visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2013 03 18, 01:00)
cia turbut durnai nuskambes klausimas, bet jus savo berniukus mokinat atsisedusius ant puoduko daryti ar atsistojusius? maniskis tai sedasi ant puoduko (nieko aisku nepadaro), o kada jie tada pradeda stovedami daryt? man tamsus miskas tuo klausimu - berniuku mamos prasau apsvieskit...  ax.gif  biggrin.gif


Drauges vaikas sededamas dare iki kokiu 3.5-4 m, po to atsistojo. Matyt, prisiziurejo is vyresnio brolio. Beje, abu isaukleti - padare apsivalo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2013 03 18, 01:00)
cia turbut durnai nuskambes klausimas, bet jus savo berniukus mokinat atsisedusius ant puoduko daryti ar atsistojusius? maniskis tai sedasi ant puoduko (nieko aisku nepadaro), o kada jie tada pradeda stovedami daryt? man tamsus miskas tuo klausimu - berniuku mamos prasau apsvieskit...  ax.gif  biggrin.gif


Čia, manau, kiekvienam pagal skonį smile.gif maniškis kadangi daro į puoduką, tai nesąmonė būtų atsistojusiam, apsitaškytų viskas.. Atsistojęs daro tik viešuose tualetuose arba krūmuose hihihi.gif Čia kai reikalas prispiria ir nėra aplink tualetų biggrin.gif Na o vėliau gal kažkada ir namuose, kai jau klozetą pasieks, užsimanys stovėdamas daryti.. bet reiks mokinti technikos atitinkamos tada rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2013 03 18, 00:00)
cia turbut durnai nuskambes klausimas, bet jus savo berniukus mokinat atsisedusius ant puoduko daryti ar atsistojusius? maniskis tai sedasi ant puoduko (nieko aisku nepadaro), o kada jie tada pradeda stovedami daryt? man tamsus miskas tuo klausimu - berniuku mamos prasau apsvieskit...  ax.gif  biggrin.gif

abu mokunau sedet, bet puodas - baubas buvo, tai pradejo atsistoje, kai tetis parode kaip vyrukai daro lotuliukas.gif o dabar kaip kada biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
manasis tai irgi ant puodo ir ne bet kokio o seses ruzavo doh.gif biggrin.gif o pradejo daryt kai pamate kad sese daro ant didelio tuliko, tai kai dabar toks bezdzioniuko laikotarpis, ka sese ta ir as tai lengviau ir mokyt. Be to manau pradeciau as ji is karto atsistojusi mokyt tai gautus juoku kretimas, ziuretu i savo daikciuka ir juoktus lotuliukas.gif
Atsakyti
C-girl, nepamenu kas juokes ar ne, bet taip taip mano visi vyrai sedi ir vargo nemato, o visur kitur t.y. viesuose tuoletuose stovi smile.gif
P.s. Labai nustebau kai urologas pasake kad vyram sedint sysiot yra labai negerai, neva tai tures bedu, bet as kazkaip nesureiksminau ir namie vistiek visi sedi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mėta* @ 2013 03 20, 01:11)
C-girl, nepamenu kas juokes ar ne, bet taip taip mano visi vyrai sedi ir vargo nemato, o visur kitur t.y. viesuose tuoletuose stovi smile.gif


tiesiog kazkada kalba buvo ir tu parasei tai ka dabar parasei mirksiukas.gif , tai kai kuriom "uzkliuvo", kad vyras tipo ka cia kaip boba turi sedet ant tuoleto...Bet tu turbut neuzsukai ilgiau tada i SM, nes nieko i ta "pasijuokima" neatsakei mirksiukas.gif o as pagalvojau, kad irgi daug bobu namie turiu lotuliukas.gif
Bet ziuriu ir daugiau tokiu biggrin.gif
O realiai, stovint sysiu daryti berniukams tai kol nepasiekia tuoleto normaliai, tai nesamone ...nebent krumuose ax.gif

O ka tau urologas pasake...jauciu nesamone g.gif reikes pagooglinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 03 19, 22:15)
Bet tu turbut neuzsukai ilgiau tada i SM, nes nieko i ta "pasijuokima" neatsakei mirksiukas.gif

O ka tau urologas pasake...jauciu nesamone g.gif  reikes pagooglinti biggrin.gif

Gali but, nekreipiu demesio i visokius tokius pasisaipymus, kazdamu svajo wink.gif

O urologas labai nustebino tokiu savo pasisakymu, bet aiskino kad pusle neissitustina pilnai kazkaip kai berniukai sedi ar tai uzsilaiko slapimas kazkur, nors realiai nesupratau koks skirtumas anyway biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mėta* @ 2013 03 20, 08:11)
O urologas labai nustebino tokiu savo pasisakymu, bet aiskino kad pusle neissitustina pilnai kazkaip kai berniukai sedi ar tai uzsilaiko slapimas kazkur, nors realiai nesupratau koks skirtumas anyway  biggrin.gif

nu tiesa sako,nes ir mergaitem reik atsisedus kojas praskest smile.gif tai yra kelnaites nusimaut zemai ,kad prasisketus butu,kai slapinasi,man pediatre irgi ta sake,kad jei kojos suglaustos slapimas uzsielieka mirksiukas.gif
Atsakyti