Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliukai ir lėlytės svetur

QUOTE(-Tynka- @ 2013 03 08, 16:35)
oho, tai bent įtempta diena  bigsmile.gif O kokie tie trys būreliai?


Aga, jai itempta, o man beveik relax, nes kaimyne visur ja isvezioja kartu su savo mergaite biggrin.gif Bet tuoj isiskraustysim, baigsis man relaxas smile.gif

Pianino pamoka (30 min.)
My Gym (nezinau, kaip lietuviskai, bet ten kazkas tipo panasaus i sporta, estafetes ir t.t. - 1 val)
Drama - 1 val.


Dramos dar ir siandien pasirodo turi kazkokia repeticija, nes ryt mini pasirodymas parodelej. Tai va eis siandien ir ryt.
Atsakyti
QUOTE(D.H. @ 2013 03 07, 17:48)
Mano dalis bendradarbiu ne nezino, kad mano tikras vardas ne Eva  biggrin.gif ;

o kodėl Eva? čia antras vardas? smile.gif

QUOTE(MichGirl @ 2013 03 07, 23:50)
O siaip jei trumpiniu tai atsimena visi is pirmo karto ir pati matau, kad bendrauja daznai zmones naujai sutikti kur kas lengviau ir paprasciau kai zino kaip kreiptis...

o kaip trumpini? Nežinau tavo vardo trumpinio, nebent tokį slenginį biggrin.gif

QUOTE(*NYC* @ 2013 03 08, 20:26)
O as atejau pasidziaugti,kad mano mazius pagaliau ant puodo atsiedo thumbup.gif  mamai laimes pinos kelnes lotuliukas.gif  o ir pats juokesi ,kad "gaidziukas " is working wub.gif hihihi.gif

nu va liuks kaip biggrin.gif

maniškė irgi auga ojojoj kokio charakterio, nepėsčia mergina dirol.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 10 kovo 2013 - 02:29
QUOTE(*NYC* @ 2013 03 08, 19:26)
O as atejau pasidziaugti,kad mano mazius pagaliau ant puodo atsiedo thumbup.gif  mamai laimes pinos kelnes lotuliukas.gif  o ir pats juokesi ,kad "gaidziukas " is working wub.gif hihihi.gif

Saunuolis thumbup.gif Kaip toliau sekasi? Kaip su rimtu reikaliuku?

Maniskis sysioja no problem jau seniai, bet ir nemato reikalo sakyti kad nori sysioti...sysioja i tulika tik tada kai as nuvedu, o jei nenuvedu tai varo i pampersa ir vargo nemato cool.gif Nesuprantu kaip ji prikalbinti rimtesniam reikalui i tuoleta doh.gif Man tai zinokit "puzzle" yra...kai viska supranta ir nedaro, o mieliau krauna sau i pampersa doh.gif Kai tik nori rimto reikalo, taip dingsta kur nors...aiSku as aptinku jau kai buna su kvapu cool.gif bet dazniausiai ateina ir sako "as smirdziu"... o kalbu ir pasakoju kiekviena karta plaudama sikniuka, jis purto galva ir sako ne ne ne, arba bla bla bla blink.gif doh.gif
Zaidzia cia syki su masina, stumdo, tipo vaziuoja kazkur seimyna...girdziu kalbasi, klausia kazko "nori kakot?"...paskui girdziu vardina visa seima "mama kakoja...tete kakoja...tomas kakoja...tataje(gintare) kakoja...mociute kakoja...", atejau ir klausiu "O Aleksiukas i tuoleta kokaja?"...atsakymas ne ne ne cool.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 10 kovo 2013 - 07:39
QUOTE(evelinki @ 2013 03 09, 19:28)
maniškė irgi auga ojojoj kokio charakterio, nepėsčia mergina dirol.gif

na kiek teko matyti tai jos rikrai plikom rankom nepaimsi hihihi.gif

QUOTE(Sea Girl @ 2013 03 10, 00:36)
Saunuolis thumbup.gif  Kaip toliau sekasi? Kaip su rimtu reikaliuku?

Maniskis sysioja no problem jau seniai, bet ir nemato reikalo sakyti kad nori sysioti...sysioja i tulika tik tada kai as nuvedu, o jei nenuvedu tai varo i pampersa ir vargo nemato cool.gif Nesuprantu kaip ji prikalbinti rimtesniam reikalui i tuoleta doh.gif  Man tai zinokit "puzzle" yra...kai viska supranta ir nedaro, o mieliau krauna sau i pampersa doh.gif Kai tik nori rimto reikalo, taip dingsta kur nors...aiSku as aptinku jau kai buna su kvapu cool.gif bet dazniausiai ateina ir sako "as smirdziu"... o kalbu ir pasakoju kiekviena karta plaudama sikniuka, jis purto galva ir sako ne ne ne, arba bla bla bla blink.gif  doh.gif
Zaidzia cia syki su masina, stumdo, tipo vaziuoja kazkur seimyna...girdziu kalbasi, klausia kazko "nori kakot?"...paskui girdziu vardina visa seima "mama kakoja...tete kakoja...tomas kakoja...tataje(gintare) kakoja...mociute kakoja...", atejau ir klausiu "O Aleksiukas i tuoleta kokaja?"...atsakymas ne ne ne cool.gif  doh.gif

wub.gif fainuolis
as zinok ant #2 kai sako net neskubinu,man svarbu #1 padaro ir tai super. Tikiu ,kad orui atsilus bus lengviau ir mokintis,turiu vilties iki 3- iojo atsikratyti sauskelniu rolleyes.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *NYC*: 10 kovo 2013 - 17:25
QUOTE(evelinki @ 2013 03 09, 20:28)
o kodėl Eva? čia antras vardas?  smile.gif
o kaip trumpini? Nežinau tavo vardo trumpinio, nebent tokį slenginį biggrin.gif
nu va liuks kaip  biggrin.gif

maniškė irgi auga ojojoj kokio charakterio, nepėsčia mergina dirol.gif

kazkada dar univerkes laikais prilipde kazkas JC tai taip ir liko - inicialai vardo ir mergautines pavardes smile.gif



Mano chebrai tai puodukai dar tik zaisliukai, pasedi sau kai uzsimato ir tada atsistoje prisysioja ant vonios grindu kus nors... smile.gif O rimta reikala tai kartais net paraude daro i kampa koki siknas ikise, bet jei paklausi tuo metu ar darai poo poo tai kategorishkaai viska neigia ir labai piktai... mazdaug atshok motin smile.gif
Atsakyti
Oi geras, zvengiu is jusu nuotykiu laugh.gif
Mano nuotykiai biski kitokie buvo. Mano mazoji kai buvo gal 14-15 men priverte mane ja treniruoti ant puoduko, ir oi kokiu netinkamu metu, per egzaminu sesija hihihi.gif
Vat sumaste kad jai nebepatinka pampersai. Tik buna uzdedu, o jinai kur uzsukus uz kampo issitraukia ir jau nesas rankoj ir juokias. Taip kad priversta buvau anksti ja mokinti ant puoduko eiti nes nausiimdavo visada sauskenes kai tik galedavo
Atsakyti
Mano dicke anksti ismoko susiprasti, gal 14-15men, bet po menesio apsigalvojo ir teko grizti prie pampersu. Padejo mano mama, kuri sveciavosi pas mus menesi tai jos deka nuo 18men.pampersu atsisakem visiskai. As kazin ar buciau turejus kantrybes, nes tada gime kita, nebuvo laiko uzsiimt juolab tas dar neatrode problema.
O su kita galima sakyt nemokinau, nes kazkuri savaitgali (buvom Lietuvoj) pritruko pampersu. Neapsiziurejom nenupirkom doh.gif Bet po to savaitgalio ju ir neprisireike. Man tai kazkoks stebuklas buvo. Ka dariau kitaip, tai tik neduodavau gerti kelios valandos pries miega.

Kas augina mergaite ir berniuka, ar tiesa, kad berniukai velyvesni tuo klausimu?

Michgirl, mano mazosios inicialai kaip tavo smile.gif (neskaitant middle name) Ji taip pasirasineja.
Atsakyti
QUOTE(balticgirl @ 2013 03 11, 00:09)


Kas augina mergaite ir berniuka, ar tiesa, kad berniukai velyvesni tuo klausimu?

Michgirl, mano mazosios inicialai kaip tavo smile.gif (neskaitant middle name) Ji taip pasirasineja.


nu va beveik bendravardes smile.gif Del berniuku ir mergaiciu gal viena diena atsakysiu i ta klausima. Kol kas abu dar zali tuo klausimu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(balticgirl @ 2013 03 11, 06:09)
Kas augina mergaite ir berniuka, ar tiesa, kad berniukai velyvesni tuo klausimu?


As neauginu mergaiciu, bet galiu pasakyti kad pirmi 2 berniukai tikrai ankstyvi buvo...Pirmas nuo 15men. dienom tik su triusikeliais ir pats prasydavosi, na ir pati nuvesdavau kai jausdavau kad laikas sysiot, tiesa nakti jam dejau pampersa iki 3 metuku beveik...tiesiog kietai miegodavo ir atsibusdavo vis pasysiojes. Antras nuo 17-18 men. pilnai be pampesu tiek dienai, tiek nakciai...prasesi dienomis ir sausas visad pabusdavo po nakties. Trecias tai sakyciau laiku, 20men. pats kategoriskai atsisake pampersu, nebandyk uzdeti, ejo i tulika pirmas dienas kas 10 min ir spausdavo po lasa kad tik galetu pats viska daryt- nuleist vandeni, triusikus apsimaut ir t.t. Atsimenu pradziai dar kai jau atsisake pampersu naktimis uzdedavau jau kai jis uzmiges budavo, nes neleisdavo...bet ir nebeprireike nei naktimis. Tiesa paskui 2 metuku retkarciai pasitakydavo avarija, tai jis atsikeldavo, persirengdavo svaria pizama ir ateidavo i musu lova miegoti...Arba yra buve, kad atejo pas mus, prisysiojo, isejo, persimove svaria pizama ir atsigule i savo sausa lova, as tai supratau kai prabudau apsysiota ir nuejus patikrinti radau slapia pizama ant grindu ir vaiki mieganti savo sausoje lovyteje...Jis buvo tokio amziaus kaip dabar Aleksiukas....kai pagalvoju tas dabar lapuchas ant sio kanto doh.gif biggrin.gif nusirengt moka, bet pvz. neapsirengtu... schmoll.gif
Na o va 4-tas vaikas tai kakot i tulika nenori, tai dedam dar pampersu, bet toks dickis jau man atrodo sakes...atsimenu kai pirma ir antra auginau, sakiau kad man sunku suprasti kaip kalbantys vaikai i pampersus varo(nes pvz. Tadas nuo 15men su triusikais o kalbeti normaliai tik 3 metu pradejo), va dabar turiu pati toki...atrodo nu toks gudras vaikas, o va krauna i pampersa ir neitikinsi jo kitaip cool.gif doh.gif
Tai va..ilga rasliava, bet kad ir visi berniukai visi gana skirtingi vaikai, todel nepasakyciau kad mergaites ar berniukai ankstyvesni ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 11 kovo 2013 - 07:31
QUOTE(balticgirl @ 2013 03 10, 23:09)
Mano dicke anksti ismoko susiprasti, gal 14-15men, bet po menesio apsigalvojo ir teko grizti prie pampersu. Padejo mano mama, kuri sveciavosi pas mus menesi tai jos deka nuo 18men.pampersu atsisakem visiskai. As kazin ar buciau turejus kantrybes, nes tada gime kita, nebuvo laiko uzsiimt juolab tas dar neatrode problema.
O su kita galima sakyt nemokinau, nes kazkuri savaitgali (buvom Lietuvoj) pritruko pampersu. Neapsiziurejom nenupirkom doh.gif Bet po to savaitgalio ju ir neprisireike. Man tai kazkoks stebuklas buvo. Ka dariau kitaip, tai tik neduodavau gerti kelios valandos pries miega.

Kas augina mergaite ir berniuka, ar tiesa, kad berniukai velyvesni tuo klausimu?

Michgirl, mano mazosios inicialai kaip tavo smile.gif (neskaitant middle name) Ji taip pasirasineja.


Pirmas nuo 12 men rimta reikala beveik visada i wc dare, pampersu atsisakeme nuo 2 metu. Maziu 17 men isleiday i darzeli jau nesiojo triusikelius (buvo pilnai pats save issimokinnes biggrin.gif , nes viska reikia daryti, kaip brolis daro), savaitele teko isejus nesioti pul ups, kad aukletojas itikinciau, po savaites pasake "nebekankinkime vaiko, teguls vaiksto su triusikeliais"
Atsakyti
QUOTE(balticgirl @ 2013 03 10, 23:09)
Kas augina mergaite ir berniuka, ar tiesa, kad berniukai velyvesni tuo klausimu?

mano atveju taip biggrin.gif bet kaip matai merginos pazere daugybe pvz ,taip kad si taisykle tai dar viena bobuciu pasaka lotuliukas.gif
Atsakyti
Meraites,

Kreipiuosi su klausimu... blush2.gif kaip pripratinti maziu gerti is buteliuko? Karta savaitej kazkaip pavyksta ir geriam o daugiau niekaip schmoll.gif noriu, kad gertu is butelio jei reikalui esant man reiktu kur isbegti, ar paprasciausiai noreciau iseit su panom pasisedet... biggrin.gif gal turite kokiu ideju? 4u.gif
Atsakyti