Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliukai ir lėlytės svetur

user posted image
photo Stephanie Rausser



Dalinamės džiaugsmais toliau wub.gif
Atsakyti
NYC, balionai maziui 4u.gif 4u.gif 4u.gif


QUOTE(oreganas @ 2013 01 11, 00:13)
na o sitas tai beibis... tik kas is karto savo tiutis iesko, bus va pirmas vaikas kur reikes atpratinti...


Pas mus lygiai tas pats buvo...kas biski- iskart tiutes ieskodavo, apie uzmigima be tiutes ne kalbos nebuvo, ir taipogi buvo pirmas vaikas kuri reikejo nuo tiutes atpratinti. Bet net nesitikejau, kad nukirpus tiutes galiuka suveiks kaip "magic"...teko nukirpti dar pora, nes jis zinojo kad ne viena turi. Ir ka- suplyso, tai suplyso...Dar kokia savaite atsimindavo, paprasydavo po pora kartu per diena, bet pats ir atsakydavo sau "suplyso tiute" biggrin.gif Ne vienos asaros nenuliejo, nieko... bigsmile.gif O galvojau kad bus sunku su dvimetuku.


Siandien nesioju as ji ant ranku, pagloste mano galva ir sako "good boy, mama, good boy..." lotuliukas.gif
Ka tas "boy" reiskia jis itariu nezino...va lietuviskai mergaite ir berniukas tai aisku viskas. Bet itariu broliukai jam taip daro, tai jis man pasigerino mat biggrin.gif
Atsakyti
cia kaip maniskiai vienas kita "sissy" vadina, tipo ir Selina sister ir Shawn irgi sister smile.gif

Maniskiai rado masinoj po sedyne soske ana diena tai susimuse del jos, pasirodo labai geras daiktas :0 nors vienas nuo 6 men nenaudojo, kita gal nuo 8 ar 9 men nepamenu, bet va dabar rade susizavejo, teko mesti lauk kuo greiciau smile.gif
Atsakyti
NYC, su dideliais pasiekimais jus!

Mes is H soske atemem gal 22 men, kai isdygo visi 20 dantu. Tiesiog uzkniso jai pirkt kas trecia diena po nauja, nes ji sugrauzdavo iki begalybes jas, palikdavo kokius 2 mm tik. Ant puodo pratinau nuo 6 men, kai sedet ismoko, bet bergzdzias reikalas, Isadoros dar ilgai nesodinsiu smile.gif Galutinai ant puoduko perejo gal 2.5 m., nors dar dejau pampersa iki 3 metu nakciai ir i darzeli, nes atsisakydavo eit i darza be pampio, turbut labai bijojo prisidaryt, nors grizdavo sausu.

O va su maze speju turesim problemu, nes ji soskes neeme, iki 6 men visokiais budais bandziau igrust, ir mama stenges, bergzdzias reikalas. Ir dar beveik 10 men bandziau pasiulyt, ale ka jau cia tokiai karvei soske biggrin.gif mete zemen ir pradejo bliaut lotuliukas.gif Tikiuos, nykscio neciulps iki 18 metu...
Atsakyti
joo su soskem taip jau yra, turbut nesvarbu atprate ar ne, maniske visada pabando svetima soske nugvelbt, jei tik uzmato biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2013 01 10, 22:36)
joo su soskem taip jau yra, turbut nesvarbu atprate ar ne, maniske visada pabando svetima soske nugvelbt, jei tik uzmato biggrin.gif

mano kai maziukai gime tai kelis kartus esu uztikus dicke miegancia su is ju pavogta soske burnoj (vienas is ju buvo su soske burnoj ir ipad'u rankose nuluzus), nors jau du metus buvo jos nemacius ir tikrai neprisimine, nes vos metukai suejo ir atemem.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2013 01 11, 05:50)
mano kai maziukai gime tai kelis kartus esu uztikus dicke miegancia su is ju pavogta soske burnoj (vienas is ju buvo su soske burnoj ir ipad'u rankose nuluzus), nors jau du metus buvo jos nemacius ir tikrai neprisimine, nes vos metukai suejo ir atemem.

na va, sakau biggrin.gif geras vaizdelis su vogta soske ir ipad'u biggrin.gif
Atsakyti
NYC thumbup.gif manishkiai abu tam paciam parking lot'e pamete kazkaip stebuklingai lotuliukas.gif kai suejo 6 men. ruoshiausi pirkt, bet pamirshau doh.gif ir neprireike schmoll.gif o, ant puoduko sodinau abu apie 1.5 metuku 4u.gif nu, niekaip jo nepamego schmoll.gif i dideli tulika pradejo daryt, kai tetis parode vyresneliui, o anas maziui 4u.gif visi vaikai skirtingi 4u.gif didzkis va, 13 men vaikshciot pradejo, o, mazius 9 men. jau laiptais varinejo biggrin.gif taip pat ir su kalba.... vienas veliau, kitas ankshciau 4u.gif viskam savas laikas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2013 01 10, 22:50)
mano kai maziukai gime tai kelis kartus esu uztikus dicke miegancia su is ju pavogta soske burnoj (vienas is ju buvo su soske burnoj ir ipad'u rankose nuluzus)


geras vaizdelis thumbup.gif
H kazkaip nedasuto jau is seses soske vogt, net vogt butu nereikeje, butu pati padavus biggrin.gif

gaila, nerandu telefono po ranka, cia ana savaite nufotkinau jas geroj pozoj abi geriancias - H niekaip neatpratinam is sippy cup gert - tokia mano akim nesveika priklausomybe, bet ji tiesiog maldauja to puodelio, sake, jai pasaulis grazesnis atrodo, kai geria is sippy lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Katu, as dabar prisiminiau kai parasei apie ta sippy cup, as zinok buvau gal antroke jau nu tai 7 metu, nes 6 pirma klase ejau... Nueejau nusipirkau pamacius parduotuvej toki puodeli su dangtuku ir snapeliu su 4 skylutem, pasidarydavau arbata gryzus is mokyklos ir is jo gerdavau!!! lotuliukas.gif va kaip protelis rode, tipo mandriau taip nepaprastas puodelis skaites lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mėta* @ 2013 01 10, 23:29)
Katu, as dabar prisiminiau kai parasei apie ta sippy cup, as zinok buvau gal antroke jau nu tai 7 metu, nes 6 pirma klase ejau... Nueejau nusipirkau pamacius parduotuvej toki puodeli su dangtuku ir snapeliu su 4 skylutem, pasidarydavau arbata gryzus is mokyklos ir is jo gerdavau!!! lotuliukas.gif va kaip protelis rode, tipo mandriau taip nepaprastas puodelis skaites lotuliukas.gif


Nu tai cia isivaizdavai, kad mandriau, o H kazkoks iprotis. Jai duodavom beibiui dar gert atsigulus, nu tai gal va ten ir suklydom, Isadora ant ranku maitinam del to. Nu tai va ir H db jama ta sippy, gulasi - net parke praso atsisest man ant suolo, kad ji atsigultu ir galetu isgert savo gerala doh.gif
geria ji ir is paprasto, bet laba istresuoja tada, ji bijo apsipilt, issitept, kilima istept doh.gif Gasdinam ja visokiom bakterijom, rodziau nuotraukas, veikia gal 2 valandom, po to vel savo sipiuko praso. Nu negi gaila vaikui, kad tik jam tas pasaulis grazesnis atrodytu biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
as saviskiams gan ilgai vandeni i tuos sippicup'us vandeni ant nakties pildavau biggrin.gif dabar i sportinius butelaicius chebra prisipila
Atsakyti