Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

QUOTE(burokėlis @ 2013 01 17, 06:03)
na tai nelyginkim Veneros Skorpione ir Ožiaragyje. O kodėl, aš jau aiškianu.


Jei aš ką ir lyginu, tai tik mano gyvenime figuravusius žmones su būtent šiom Venerom...
Papildyta:
QUOTE(burokėlis @ 2013 01 17, 06:03)
ar galėtumėte pateikti bent keletą senesnių nei 100 metų rusiškų astrologijos šaltinių?


O galėtumėte nurodyti bent vieną lietuvių astrologijos šaltinį senesnį na bent jau 75 - 50 metų? Ar ne pas rusų astrologus dauguma lietuvių astrologijos mokslus bando krimsti???
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 01 17, 06:03)
tai vadinama pritempinėjimais.



Pritempinėjimas pritempinėjimui nelygu.. žiūrint kokiomis priemonėmis pritempinėjama...ar bandymu taikiems harakteriams pripaišyti karingumą ar tiesiog remiantis fizika...Jog žemė sukasi šio fakto dar niekas nepaneiginėjo.. ir KAIP ji tai daro taip pat yra tiksliai paskaičiuota... ir kokį efektą / laiko paklaidą jos sukimasisi duoda taip pat ir... jog su laiko skaičiavimu žemėj per amžius buvo maklinėta ir permaklinėta... Prieš paneigiant įdomią teoriją ir bandant atsidavusiam astrologui pripaišyti pigios šlovės vaikymąsi, gal pirma verta pažiūrėt ar ta sistema veikia? Šiaip tai Indija, kurioje astrologai paiso šio saulėgrįžos fenomeno darydami porų suderinamumą bei santuokų prognozes, tikrai garsėja mažiausia skyrybų statistika.. juolab tradicija konsultuotis pas astrologą yra labai sena ir aktyviai kultyvuojama dar ir šiandien...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 17 sausio 2013 - 10:11
Šiaip tai jo, indai pamišę juk dėl astrologijos, todėl būtų galima manyti, kad pas juos astrologija dar kur kas labiau tyrinėjama praktiškai ir pan. Mane tas siderinis zodiakas irgi sumaišė blink.gif Bet tuomet man sunkiai tinka planetų padėtys, nors žinoma, manau, kad indų astrologijoje turbūt egzistuoja kiti paaiškinimai.

Šiaip "burokelis" labai teisingus zodzius rase, kad astrologai dažnai sugalvoja ką nors šokiruojančio todėl, kad juk taip kur kas lengviau išgarsėti pateikiant naujas, negirdėtas versijas, išrandant ale naujadarus, nes juk remiantis tuo, kas jau šimtmečius egzsituoja sunkiai ką nors nustebinsi..



QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 17, 11:10)
Pritempinėjimas pritempinėjimui nelygu.. žiūrint kokiomis priemonėmis pritempinėjama...ar bandymu taikiems harakteriams pripaišyti karingumą ar tiesiog remiantis fizika...Jog žemė sukasi šio fakto dar niekas nepaneiginėjo.. ir KAIP ji tai daro taip pat yra tiksliai paskaičiuota... ir kokį efektą / laiko paklaidą jos sukimasisi duoda taip pat ir... jog su laiko skaičiavimu žemėj per amžius buvo maklinėta ir permaklinėta... Prieš paneigiant įdomią teoriją ir bandant atsidavusiam astrologui pripaišyti pigios šlovės vaikymąsi, gal pirma verta pažiūrėt ar ta sistema veikia? Šiaip tai Indija, kurioje astrologai paiso šio saulėgrįžos fenomeno darydami porų suderinamumą bei santuokų prognozes, tikrai garsėja mažiausia skyrybų statistika.. juolab tradicija konsultuotis pas astrologą yra labai sena ir aktyviai kultyvuojama dar ir šiandien...

Atsakyti
Dėl Hitlerio gimimo laiko netikslumo būtų sunku abejoti ir dėl tokio stipraus 3 būsto - 3 būsto valdovas 3, tačiau esmė tame, kad ten mėnulis, kuris apskritai ten būdamas rodo gebėjimą sujungti žmones į vieną bendrą visumą, komunikacinius gebėjimus, o dar konjukcijoje su jupiterius, kas rodo masių meilę. Taigi gaunasi didžiulė kalbos ir proto galia, ką ir darė Hitleris - be iškalbingumo dovanos žmogus niekaip nebūtų tiek žmonių pajungęs sekti paskui jį.
Saturnas 10 juk gali duoti ir didžiulę aroganciją, pasipūtimą, o saturnas apskritai liūte ir dar MC, tai čia jau didžiulis pasipūtimas, dėmesio poreikis, toks žmogus gali būti tik lyderiu visi kiti prieš jį tik menkystos. Aš apskritai galvoju, kad panašios pozicijos gali duoti žmogų, kuris geba būti savo srityje tik geriausiu. Beje 10 būsto valdovas taip pat 7. Viskas eina tik į 7 būstą.

Betgi dėl Hitlerio mirties yra aibė versijų? Ar natale matosi savižudybė?
Bet visgi jo ASC valdovas stipresnis nei 7 būsto valdovas, kas rodytų, kad jis stipresnis už savo priešininkus. Ir jei jis nusižudė, tai juk ir rodo, kad jis negalėjo būti sunaikintas priešų, kad susinaikino save pats.
O 1945 metų soliare saulė 11, marsas 10 (na čia galėtų duoti garbės sunaikinimą), saturnas 1., Ar 8 būsto valdovas 1 rodo mirties tikimybę?
Atsakyti
Čia iš vieno vokiško straipsnio apie Hitlerio mirties aplinkybių interpretaciją:

Neptūno ir Plutono konjukcijos rolė 8-tam name yra vienareikšmiška. Pagal Brunhiubnerį Plutonas mirties name rodo į dvasinių ligų grėsmę, savęs sunaikinimo tendenciją taip pat ir į tragišką mirtį. Hitlerio horoskope atrodo, lyg Plutonas išpildytų visas įmanomas reikšmes. Netgi galima teigti, jog šiuo atveju Plutoną 8-tam name galima interpretuoti ir kaip "leidžiantį dingti žmonėms" pradanginatį žmones. Juk būtent taip ir atrodė Hitlerio "išėjimas".. dingimas iš akiračio tikrąją ta žodžio prasme.

Imamas laikas yra 18:30.. bet dėl jo gimimo laiko yra ginčijamąsi be galo ir krašto...
Oficiali versija - "po pietų" t.y. 13-18 val...
Yra nuomonių, jog Hitleris savo išvaizda labiau nuduoda į AC-Skorpioną pirmos dekados...todėl gimimo laikas galėtų būti ir 19 val. juolab sakoma, jog jei jis būtų AC-Svarstyklės, tai jo natale tiek daug Veneros negaletų nudominuoti ant veneros sėdintis marsas ir tik 7 name.
beje... kas buvo Hitleris galima būtų spręsti ir iš jo sėbrų jo apsupty...jie visi o ir jo mylimoji Eva Braun (iš oficialių dokumentų) esminius taškus turėjo skorpione...

Jei Hitlerį palikt ten, kur jį oficialiai pozicionuoja astrologai, tai gautųsi, jog jo 5-tas namas žuvyse, kas leidžia abejoti jo heteroseksualia orientacija...bet tada koks iš jo kariūnas???

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 17 sausio 2013 - 20:29
Taip, visai pamiršau, kad plutonas 8 ir yra vienas iš savižudybės požymių, o juk plutonas 8 taip pad duoda ir kraštutinį požiūrį į mirtį - vieni gali jos paniškai bijoti, dažnai apie tai galvoti, kiti galbūt į tai žiūrį kaip į nieką, tai ir gaunasi, kad žmogus gali lengva ranka žudyti, naikinti.

Beje Hitlerio tėvai mirė jam nesulaukus pilnametystės, o rašoma, kad ir jo trys prieš tai buvę broliai - seserys mirė, kas atsispindi jo horoskope su neptūno-plutono konjukcija, o ir 4 būsto valdovas 12, nesėkmių būste. Ne tik liūdnas šeimos likimas, bet ir jo paties gyvenimo galas.
Atsakyti
Jez...ma... mano sinastrijoje su Hitleriu - "liubou"... (meilė).. Venera trine Marsui...
visiems gult! gun_bandana.gif

Kas įdomiausia.. kai man visi sako, jog viešpatie.. toks įtemptas natalas...nenuostabu, jog sunku surasti žmogų.. gyvenimui... tai man toks noras kartais kildavo į tai pajuokauti...tipo " na taip... Hitleris jau miręs" bet niekad nebuvo šovus į galvą mitis pasitikrinti suderinamumą...ir še tau... idealus vyras būtų buvęs...

Papildyta:
QUOTE(myParadise @ 2013 01 17, 21:30)
Taip, visai pamiršau, kad plutonas 8 ir yra vienas iš savižudybės požymių, o juk plutonas 8 taip pad duoda ir kraštutinį požiūrį į mirtį - vieni gali jos paniškai bijoti, dažnai apie tai galvoti, kiti galbūt į tai žiūrį kaip į nieką, tai ir gaunasi, kad žmogus gali lengva ranka žudyti, naikinti.

Beje Hitlerio tėvai mirė jam nesulaukus pilnametystės, o rašoma, kad ir jo trys prieš tai buvę broliai - seserys mirė, kas atsispindi jo horoskope su neptūno-plutono konjukcija, o ir 4 būsto valdovas 12, nesėkmių būste. Ne tik liūdnas šeimos likimas, bet ir jo paties gyvenimo galas.


va šito nežinojau... įdomūs faktai...kuris jis vaikas buvo šeimos hierarchijoje? ahh. perskaičiau.. jis jauniausias... akurat... Pagal Hellingerį, jei tiek ankstyvų mirčių šeimoje, tai joje yra labai stipri trauka į anapus... gali būti, jog Hitleris tai jautė... ir "išgyveno" tai kartu su savim pasiimdamas mases žmonių...
Tas faktas, jog jį mylėjusios moterys.. net 3 ...Eva Braun, jo dukterėčia ir dar kažkas nuėjo į mirtį karu su juo... dažniausiai tokie "mirtininkai" ir pritraukia nesveikai mylinčias aukas prie savęs...

Bet kaip ryškiai matyti, jog gamta pati bandė naikinti tą giminės atšaką... bet nespėjo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 17 sausio 2013 - 20:59
Sveiki,

Čia tik mano asmeninė nuomonė, kaip dariau aš. Beje aš astrologija domiuosi tik metai laiko. Tai yra mažai lyginti tiek, kiek išmokau.
1. Įvertinkite, koks jūs žmogaus tipas. T.y. ar jums geriau mokytis individualiai ar jūs geriau įsisavinate info būdamas grupėje ir ar jums reikalingas mokytojas. Nes jei mokysites individualiai, jums nuolat kils klausimų tai čia jau reikėtų pažinti save, ar gebėsite pats išsiaiškinti, ar jums nuolat reiks mokytojo. Taip pat mokydamasis individualiai jūs galite aktyviai dalyvauti forumuose, žinoma jūs ir pats turėsite pateikti info, ne tik klausinėti patyrusių bigsmile.gif
2. Tada būtina pasidaryti asmeninį horoskopą pas profesionalą, čia atsargiai, kartais asmeninį horoskopą gali sudaryti tik bendrinės reikšmės be interpretacijų, tai čia tuščias reikalas, nes labai daug ką galima rasti internete.
3. Aš tik dabar šią knygą atradau, bet kol kas labai nebloga atrodo. GAHL EDEN SASSON "Astrologijos ir kabalos gidas"
Iš esmės aš radau tik keletą knygų lietuvių kalba. Kitomis kalbomis, jei jų gerai nemokate informaciją įsisavinti žinoma sudėtingiau.
4. Apie kursus vis dar laukiam atsiliepimų.

Papildyta:
Mano tėvas irgi mirė kai buvau 9 metų. (Plutonas pas mane 8). Jei kiti žmonės su tuo susitaiko ir pamiršta, aš iki šiol nesugebu to pamiršti ir jaučiu kažkokią trauką kaip ir minėjote. Bet čia tik šiaip, nėra tai drastiška. blink.gif

QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 17, 21:46)
Jez...ma... mano sinastrijoje su Hitleriu - "liubou"... (meilė).. Venera trine Marsui...
visiems gult!  gun_bandana.gif

Kas įdomiausia.. kai man visi sako, jog viešpatie.. toks įtemptas natalas...nenuostabu, jog sunku surasti žmogų.. gyvenimui... tai man toks noras kartais kildavo į tai pajuokauti...tipo " na taip... Hitleris jau miręs"  bet niekad nebuvo šovus į galvą mitis pasitikrinti suderinamumą...ir še tau... idealus vyras būtų buvęs...

Papildyta:
va šito nežinojau... įdomūs faktai...kuris jis vaikas buvo šeimos hierarchijoje? ahh. perskaičiau.. jis jauniausias... akurat... Pagal Hellingerį, jei tiek ankstyvų mirčių šeimoje, tai joje yra labai stipri trauka į anapus... gali būti, jog Hitleris tai jautė... ir "išgyveno" tai kartu su savim pasiimdamas mases žmonių...
Tas faktas, jog jį mylėjusios moterys.. net 3 ...Eva Braun, jo dukterėčia ir dar kažkas nuėjo į mirtį karu su juo... dažniausiai tokie "mirtininkai" ir pritraukia nesveikai mylinčias aukas prie savęs...

Bet kaip ryškiai matyti, jog gamta pati bandė naikinti tą giminės atšaką... bet nespėjo...
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 01 17, 22:23)
Mano tėvas irgi mirė kai buvau 9 metų. (Plutonas pas mane 8). Jei kiti žmonės su tuo susitaiko ir pamiršta, aš iki šiol nesugebu to pamiršti ir jaučiu kažkokią trauką kaip ir minėjote. Bet čia tik šiaip, nėra tai drastiška.  blink.gif


Įdomu... o bandėt nagrinėt šeimos geneologinį medį? kaip vystėsi tėvelio šeimos likimas ir kaip vystėsi mamos šeimos likimas? Kieno pusėj daugiau likimo smūgių? Įtariu mamos... Didžiausią emocinę naštą neša jauniausias vaikas. kelintas Jūs?
Atsakyti
Atrašiau į AŽ.

QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 17, 22:32)
Įdomu... o bandėt nagrinėt šeimos geneologinį medį? kaip vystėsi tėvelio šeimos likimas ir kaip vystėsi mamos šeimos likimas? Kieno pusėj daugiau likimo smūgių? Įtariu mamos... Didžiausią emocinę naštą neša jauniausias vaikas. kelintas Jūs?

Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 01 17, 22:54)
Atrašiau į AŽ.



Va čia labai taikliai apibūdinami aspektai...ir šiaip geras puslapis, galima net klausimus uždavinėti...

http://www.cafeastro...artaspects.html
Atsakyti
1. Šiaip žinoma, kad bent jau kryptingas vedlys būtų labai naudinga. Aš atsirinkdavau info tiesiog tikrindama praktiškai save, draugus.

2. Na tiesą pasakius gal man pasisekė ir aš iš karto pataikiau ant sau tinkamo astrologo? Čia nuoroda: http://www.rozmarino-horoskopai.lt/
Daugiau apie kitus neturiu ką pasakyti nes nelabai susidūriau.
Mokėti tokius didelius pinigus žinoma nesąmonė. Dabar net pagalvoju kartais ką ten tokio stebuklingo turėtų parašyti, kad kaina tokia būtų.
Nors iš esmės astrologija yra ŽIAURIAI sunkus mokslas, tačiau tai nereiškia, kad nereikia bandyti gilintis.

3. Na kabala tiesiog bandoma sujungti su astrologija, kad kiekvienas žmogus visgi turi pasirinkimo laisvę. Dauguma žmonių nelabai suvokia kas tai yra astrologija.

4. Aš tai buvau radus tų kursų nemažai. Bet beje jų kaina kokie 3000 Lt smile.gif)

Angliškai skaityti galima ir www.astro.com, ten ir savo diagramą galite pamatyti smile.gif
Papildyta:
Beje asmeninis horoskopas tikrai nėra būtinas, galima ir pačiam save analizuoti. Tai tiesiog padeda giliau suprasti astrologiją.
Atsakyti