Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

Bet va kas man labiausiai patiko iš tos nuorodos straipsnių, tai tai, kaip ir kada tarp dviejų žmonių įsijungia aspektai...kada jie ima veikti...

Mano biure bėgioja vienas naujas kolega...vis klausinėjau, koks jo "zodiako" ženklas, bet niekas nežinojo.. nieks nesigilina , nes vyrams neįdomu...tada galvoju.. na įtemk smegenis... įjunk intuiciją...nusprendžiau, jog jis skorpionas..ir akurat! 24.10...Venerą Sokrione JO veide buvo labai sunku įžiūrėti... jis Kosovo albanietis... smile.gif bet yra tas savotiškos bjaurasties spaudas veide.. yra... Pažiūrėjau mūsų suderinamumą... "venera trine Marsui" ir "Saulė opozicijoje su Venera" ... laukiu dabar...įsijungiant Pavlovo lemputei... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 16 sausio 2013 - 13:03
@myParadise:

kažkuriame astrologų forume rašėt, jog nenustojantis pliaukšti plepys gali negyvai užklabėti intravertui smegenis... čia Jūs iš savo patirties??? koks tai buvo jausmas?
Atsakyti
Na jus Teta Danute dar turbūt dabar esate pačiame astrologijos domėjimosi įkarštyje, užtat taip jums ir atrodo, kad labai daug kas atitinka, iš tiesų manau, kad astrologijoje yra labai labai daug šlamšto, labai sunku atsirinkti reikiamą info, todėl geriausia rasti kažkurį vieną metodą ir juo naudotis, nes juk kitaip iš proto galima išeiti, kiek tų versijų visokiausių yra.
Bet prašau nekelkite čia tų rusišku straipsnių, nes nelabai kolkas kas nors apie tai bendrauja, o aš kaip ir sakiau neskaitau rusiškai. smile.gif)

Papildyta:
Nesupratau? Kur cia rasiau?

QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 16, 19:35)
@myParadise:

kažkuriame astrologų forume rašėt, jog nenustojantis pliaukšti plepys gali negyvai užklabėti intravertui smegenis... čia Jūs iš savo patirties??? koks tai buvo jausmas?

Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 01 16, 19:37)
Na jus Teta Danute dar turbūt dabar esate pačiame astrologijos domėjimosi įkarštyje, užtat taip jums ir atrodo, kad labai daug kas atitinka, iš tiesų manau, kad astrologijoje yra labai labai daug šlamšto, labai sunku atsirinkti reikiamą info, todėl geriausia rasti kažkurį vieną metodą ir juo naudotis, nes juk kitaip iš proto galima išeiti, kiek tų versijų visokiausių yra.
Bet prašau nekelkite čia tų rusišku straipsnių, nes nelabai kolkas kas nors apie tai bendrauja, o aš kaip ir sakiau neskaitau rusiškai. smile.gif)

Papildyta:
Nesupratau? Kur cia rasiau?


Aš gal ne tiek domėjimęsi pačia astrologija įkarštyje, kiek kol kas astrologijos taikyme gyvenimo fenomenams pagal Hellingerį aiškinti. Aš tai esu truputį kitos nuomonės... tiesiog manau, jei yra astrologijos mokyklos ir jose pateikiamos žinios, kurios remiasi ilgalaikiais stebėjimais ir informacijos sisteminimu ir juolab, jog tikrinant gyvenime tai iškart pasimato plika akimi, nelaikyčiau to šlamštu, net jei tai išdėstyta rusų kalba. Gilinimasis tik į vieną sistemą - riboja...Dėl to tų sistemų ir yra daugiau, nes nė viena nėra 100 procentinė.. kiekvienoje jų galima rasti po aukso grūdą.

Atsakyti
Tai žinoma, kad viena sistema riboja. Bet pradžioje mano nuomone reikia į vieną sistemą gilintis, o po to i kitas, nes tiesiog lengva pasimesti.
Tikrai netikiu, kad astrologijos mokyklos ką gero duoda, bet jokiu būdu taip neteigiu už visas, dabar būtų įdomu palankyti kursus, kai pati jau apsišviečiau ir galiu parašyti horoskopą, bet kad jie labai brangūs. Jau vien tai, kad niekas nesidalina žiniomis atrodo labai keista! Būtų apskritai įdomu, jei kas parašytų apie astrologijos kursus, gal lankė, ką išmoko, ar verta.
Aš nesu prieš astrologiją rusų kalba, nes negaliu būti prieš tai, į ką neįsigilinau, bet neturiu kaip gilintis, nes kalbos nemoku smile.gif)


QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 16, 20:59)
Aš gal ne tiek domėjimęsi pačia astrologija įkarštyje, kiek kol kas astrologijos taikyme gyvenimo fenomenams pagal Hellingerį aiškinti.  Aš tai esu truputį kitos nuomonės... tiesiog manau, jei yra astrologijos mokyklos ir jose pateikiamos žinios, kurios remiasi ilgalaikiais stebėjimais ir informacijos sisteminimu ir juolab, jog tikrinant gyvenime tai iškart pasimato plika akimi, nelaikyčiau to šlamštu, net jei tai išdėstyta rusų kalba. Gilinimasis tik į vieną sistemą - riboja...Dėl to tų sistemų ir yra daugiau, nes nė viena nėra 100 procentinė.. kiekvienoje jų galima rasti po aukso grūdą.

Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 01 16, 11:54)
O dėl Hitlerio, tai kažkaip sunku man abejoti jo gimimo laiku, nes natalas akivaidžiai patvirtina jo elgseną, jo soliaras akivaizdžiai rodo mirtį, o šitas gimimo laikas yra ir mokamose, patikrintose duomenų bazėse.


Dorothee Koechlin de Bizemont "Karma-Astrologie"
(Karmos astrologija. Horoskopas kaip buvusio gyvenimo veidrodis"

Būtent ji savo knygoje teigia, jog norint būti labai tiksliu, nustatant tikrą gimimo ir gyvenimo laiką, reikia atsižvelgti į metų bėgyje atsiradusią laiko paklaidą, kuri vadinasi "ayanamsa". Knygoje pateikiama lentelė verčių kurias reikia atimti nuo gimimo laiko...Kaip tai darosi ir kaip tai veikia, ji demonstruoja Hitlerio horoskopu.

Oficialus Hitlerio gimimo laikas yra 20.balandžio 1889 metai 18:21 vietovėje Braunau am Inn Austrija. Šis laikas duoda 0°48' Jaučio ženklą. Atlikus korrektūrą.. t.y. atėmus "ayanamsa" (23°) Saulė atsiduria Avine ties 7°48' būtent ten, kur karo ir ugnies ženklas sukaupęs visą savo jėgą.

Yra visas skyrius, skirtas Hitlerio horoskopo nagrinėjimui ir būtent korreguoto ir oficialaus varianto sulyginimui...Jos teigimu nekoreguotu Hitlerio horoskopu jo elgesį sunku paaiškinti...Normaliam horoskope Saulė, ASC ir Mėnulis yra taikiame Jaučio bei Svarstyklių ženkle o ir Ožiaragis niekada negarsėjo ypatingu kariningumu. Koreguotame ayanamsa horoskope jo karinga motyvacija tampa aiškesne: Saulė, Marsas, Venera ir Merkurijus periena į Aviną - karingą ženklą o ASC - į Mergelę - organizuotumo ženklą, žemės ženklą, kuriam pirmoje vietoje norisi "turėti" . Kombinacijos Avinas - Mergelė negelbsti net Mėnulis šaulyje, stipriai įtakojamas Jupiterio... pasukus laiką labai stiprius aspektus įgyja Mėnulio mazgai, kas vienareikšmiškai byloja apie labai stiprią iš praeitų gyvenimų atsineštą karo karmą. 8 name net 4 Planetos, iš kurių labai glaudžioje konjukcijoje esantys marsas bei venera sudaro labai charizmatišką sprogstamą kombinaciją. tame pačiame name esanti neptūno ir Plutono konjuncija įvelka tą spogstamą Marso - veneros kombinaciją į savotišką mistinį rūką, kuris būtent ir apdūmė tokioms masėms žmonių akis...Toks pilnas 8 namas tiesiog magnetu traukė žmones ir paralyžavo bet kokį sveiką protą ar valią..."
Čia tik dalis mano vertimo...koreguotam Hitlerio horoskope yra "N" konjuncijų, aštuoni Quincunx aspektai, retrogradinis Uranas... vien žo.. koreguotas horoskopas vienareikšmiškai rodo, jog Hitleris buvo pačio juodžiausio Demono reinkarnacija...

beje, jei sekti autorės idėja, tai man reiktų iš mano laiko atimti 14'49".. hm įdomu kas gautųsi...labai tikiuosi, jog likčau jaučiu...nors jaunystėje ir turėjau pravardę "Hitlerio anūkė" lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(myParadise @ 2013 01 16, 21:39)
Tai žinoma, kad viena sistema riboja. Bet pradžioje mano nuomone reikia į vieną sistemą gilintis, o po to i kitas, nes tiesiog lengva pasimesti.
Tikrai netikiu, kad astrologijos mokyklos ką gero duoda, bet jokiu būdu taip neteigiu už visas, dabar būtų įdomu palankyti kursus, kai pati jau apsišviečiau ir galiu parašyti horoskopą, bet kad jie labai brangūs. Jau vien tai, kad niekas nesidalina žiniomis atrodo labai keista! Būtų apskritai įdomu, jei kas parašytų apie astrologijos kursus, gal lankė, ką išmoko, ar verta.
Aš nesu prieš astrologiją rusų kalba, nes negaliu būti prieš tai, į ką neįsigilinau, bet neturiu kaip gilintis, nes kalbos nemoku smile.gif)



labai gaila, jog nemokat rusų kalbos.. rusų forumuose tvyro visai kitokia atmosfera...jie taip noriai dalinasi žiniomis...yra tikrai labai didelis skirtumas...Šiandien tarkim sugalvojau, jog reikia susirasti info, kaip atrodo "meilė" sinastrijooje... nereikia jokių astrologijos kursų... paskaičius forume viskas tampa aišku.. kiekvienas išdėsto savo įdėją, savo nuomonę, patirtį...į ką kas žiūri.. Nurodo autorius.. knygas.. linkus... labai idomu ir labai naudinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 16 sausio 2013 - 21:11
Taip, įdomi Hitlerio horoskopo versija smile.gif
Ar čia nebus Rytų astrologijos mokyklos, kurios naudoja siderinį zodiaką, kuris nuo tropinio skiriasi 23 laipsniais? Aš skaičiau apie tai štai čia:
<http://astrologija-kiekvienam.weebly.com/>

Tai va.. Čia kad ir kur rašinėtum vistiek kažkaip niekas nesigauna.. Aš galvoju, kad tai iš dalies ir yra kultūrų skirtumai, juk ir taip sakoma, kad rusai visai kitokie žmonės. O Lietuvoje kažkaip visi bijo ką nors rašyti, gal dėl konkurencijos? Turbūt jau anksčiau būta bandymų ir daug kas ir persimeta į rusų forumus.. Teks mokytis rusų kalbos o ne astrologijos lotuliukas.gif
Atsakyti
Gahl Eden Sasson "Astrologijos ir kabalos gidas"
"Hitleris gimė, kai jautis buvo ties 0 laipsnių, todėl jis buvo jautis, kurio savybes ypač stipriai veikė Avino, prieš jautį esančio ženklo energija. Kaip šis faktas formavo jo asmenybę? Mes žinome, kad jis buvo vienas įtakingiausių praėjusio amžiaus lyderių, kuris pakeitė arba sugriovė milijono žmonių gyvenimus. Avinas yra lyderystės ir karo ženklas, o Hitleris bandė užkariauti pasaulį. Jautis, menų ir materialinėss gerovės ženklas, paaiškina, kodėl pirmiausia Hitleris pasirinko dailininko profesiją, taip pat paaiškina jo maniją vogto meno kūrinius iš tų, kuriuos jis nužudė. Jei Hitleris būtų gimęs keliomis dienomis arčiau jaučio ženklo vidurio, pvz. Jei saulė būtų ties 10 Jaučio laipsniu, jis tikriausiai nebūtų turėjęs tokio stipraus troškimo užvaldyti pasaulį. Kita vertus, jei jis būtų gimęs anksčiau, tarkime jos saulė būtų ties 25 Avino laipsniu, jis tikriausiai nebūtų buvęs toks fanatiškas ir kupinas išankstinių rasistinių nusistatymų, o tai būtų pagelbėję jam laimėti karą."

Na čia įkėliau šiaip, nes šiuo metu skaitau šią knygą, žinoma, vien tik tai tikrai negali paaiškinti tokio elgesio.
Papildyta:
Va taip ir skaitosi skirtingi šaltiniai - klasikinė astrologija teigia, kad 7 būstas tai partnerystės ir atvirų priešų būstas, tuo tarpu ir Gahl Eden Sasson teigia, kad
"Saulė 7 name arba svarstyklių ženkle - Grožis ir teisingumas yra būtinos jūsų pilnatvės sąlygos. Esate diplomatas iš prigimties ir stengiatės išvengti karo bet kokia kaina. Esate linkęs pernelyg priklausyti nuo kitų ir norite, kad kiti priklausytų nuo jūsų."
Šiaip aš dabar irgi susimąsčiau, kodėl 7 namas - tai priešai, jei apskritai svarstyklės tai diplomatija ir taika.?
Atsakyti
Bet šiaip 7 būstas atstovauja politiką, visuomeninius judėjimus, pastebėjau, kad politiniai lyderiai dažnai turi 1 būsto valdovą 7. Be to ASC svarsyklės, o abu 7 būsto valdovai yra 7 būste, kas dar labiau sustiprina gyvenimo veiklą svarstyklių srityje.
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 01 16, 22:23)
Taip, įdomi Hitlerio horoskopo versija smile.gif
Ar čia nebus Rytų astrologijos mokyklos, kurios naudoja siderinį zodiaką, kuris nuo tropinio skiriasi 23 laipsniais? Aš skaičiau apie tai štai čia:
<http://astrologija-kiekvienam.weebly.com/>

Tai va.. Čia kad ir kur rašinėtum vistiek kažkaip niekas nesigauna.. Aš galvoju, kad tai iš dalies ir yra kultūrų skirtumai, juk ir taip sakoma, kad rusai visai kitokie žmonės.  O Lietuvoje kažkaip visi bijo ką nors rašyti, gal dėl konkurencijos? Turbūt jau anksčiau būta bandymų ir daug kas ir persimeta į rusų forumus.. Teks mokytis rusų kalbos o ne astrologijos  lotuliukas.gif



taip, čia tai ir yra... kitaip vadinama "Saulėgrįžos precesija". Per 26 000 metų žemės ašis vieną kart apsisuka apie savo ašį ir tokiu būdu atsiranda paklaida, o tai reiškia, Saulė šiandien į Avino ženklą įžengia jau nebe 21. kovo, lyginat su 228 metais po Kristaus, kada tai dar sutapo. Šis fenomenas ledžia saulei kiekvienų metų kovo 21 dieną zodiako rate užtekėti trupučiuką anksčiau. 1983 metais šis skirtumas jau sudarę 24° senovės indai žnojo apie tai ir jau įtraukdavo į savo skaičiavimus...
Jei kažkas yra gimęs 1983 metais su Saule 5° Skorpione.. tai pieš 2000 metų astrologai jį būtų laikę Saule 11° Svarstyklės.. kaip beje tai daro šiandieniniai indų astrologai. Nuo 228 metų po Kristaus pavasario saulėgrįža yra Žuvyse ir liks ten iki 2377 metų.. po to pereis į Vandenį...
Autorė vienareikšmiškai už tai, jog interptretuojant horoskopą atlikti ayanamsa-korekciją... neva kiekvienas save gerbiantis rimtas astrologas tai darytų...vakariečiai neva dirba ant netikslaus pagrindo...
beje..atėmus tas mano 14 minučių neptūnas pas mane drąsiai žygiuoja į antą namą...

Turbūt tai ir paaiškina situaciją su žverelių metais...
Papildyta:
QUOTE(myParadise @ 2013 01 16, 23:14)
Bet šiaip 7 būstas atstovauja politiką, visuomeninius judėjimus, pastebėjau, kad politiniai lyderiai dažnai turi 1 būsto valdovą 7. Be to ASC svarsyklės, o abu 7 būsto valdovai yra 7 būste, kas dar labiau sustiprina gyvenimo veiklą svarstyklių srityje.


mano vokiškuose talmuduose namai yra suskirstyti į sritis.. tarkim septintas namas: I dekada = Partnerystė II dekada = visuomeniniai ryšiai III dekada = atviri priešininkai / konkurentai. Pagal tai ir svarstyklių žmonės yra skirstomi.. paskutinės dekados tai oj oj oj kokie bjaurūs būna... ir čia ne mano nuomonė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 01 16, 22:23)
Taip, įdomi Hitlerio horoskopo versija smile.gif
Ar čia nebus Rytų astrologijos mokyklos, kurios naudoja siderinį zodiaką, kuris nuo tropinio skiriasi 23 laipsniais? Aš skaičiau apie tai štai čia:
<http://astrologija-kiekvienam.weebly.com/>

Tai va.. Čia kad ir kur rašinėtum vistiek kažkaip niekas nesigauna.. Aš galvoju, kad tai iš dalies ir yra kultūrų skirtumai, juk ir taip sakoma, kad rusai visai kitokie žmonės.  O Lietuvoje kažkaip visi bijo ką nors rašyti, gal dėl konkurencijos? Turbūt jau anksčiau būta bandymų ir daug kas ir persimeta į rusų forumus.. Teks mokytis rusų kalbos o ne astrologijos  lotuliukas.gif



Priežastis, kodėl lietuviai tokie neaktyvūs astrologijoje matyt glūdi dar ir tame, jog lyginant su gyventojų mase ir potencialiu astrologijos mylėtojų skaičium Rusija papračiausiai pirmauja... jų daugiau ir automatiškai astrologų daugiau...jų ir kitos tradicijos.. Astrologija ten gyva ir populiari nuo amžių amžinųjų...Kita vertus man taip pat labai suprantama, kodėl kai kurie taip nenoriai dalinasi žiniomis... Astrologija - tai LABAI sunkus mokslas...pripuolamai - nieko nesigaus... čia ne kojinę numegzti...forume nuotrauką įkelti ir geranoriškai mezgimo instrukcija pasidalinti...negi gaila? o prie astrologijos reikia sėdėti metų metus... ir žinios labai sunkiai ateina ir sunkiai įsisavinamos ir patikrinamos...todėl nenuostabu, jog tai ką gerai žinau norisi geriau parduoti...nes tie atsakymai, kuriuos astrologija gali pateikti yra tikrai aukso vertės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 16 sausio 2013 - 22:47
QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 16, 11:36)
Gal bendrosios charakteristikos ir nesikeičia, bet kažkodėl mano partneriuose Venera-Ožiaragy ir Venera - Skorpione būtent ši tendencija labai įtakojo jų elgseną.. mąstymą... tarkim Venera - Skorpione iškeitė mane į pinigus... O va Venera - Šauly tokios tendencijos visiškai neturėjo...bet turėjo kitokių, del kurių MAN teko bėgt :-D
Tai žinoma, jog kažkokių vienareikšmiškų išvadų vien pagal Venerą ženkle daryti negalima... kol kas tik susipažįstu su info ir tikrinu tendencijas...ir sėkmingai randu patvirtinimus mano susidariusiam įspūdžiui apie gerai pažįstamus žmones  mirksiukas.gif

na tai nelyginkim Veneros Skorpione ir Ožiaragyje. O kodėl, aš jau aiškianu.
Papildyta:
QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 16, 20:49)
Dorothee Koechlin de Bizemont "Karma-Astrologie"
(Karmos astrologija. Horoskopas kaip buvusio gyvenimo veidrodis"

Būtent ji savo knygoje teigia, jog norint būti labai tiksliu, nustatant tikrą gimimo ir gyvenimo laiką, reikia atsižvelgti į metų bėgyje atsiradusią laiko paklaidą, kuri vadinasi "ayanamsa". Knygoje pateikiama lentelė verčių kurias reikia atimti nuo gimimo laiko...Kaip tai darosi ir kaip tai veikia,  ji demonstruoja Hitlerio horoskopu.

Oficialus Hitlerio gimimo laikas yra 20.balandžio 1889 metai 18:21 vietovėje Braunau am Inn Austrija. Šis laikas duoda 0°48' Jaučio ženklą. Atlikus korrektūrą.. t.y. atėmus "ayanamsa" (23°)  Saulė atsiduria Avine ties 7°48' būtent ten, kur karo ir ugnies ženklas sukaupęs visą savo jėgą.

Yra visas skyrius, skirtas Hitlerio horoskopo nagrinėjimui ir būtent korreguoto ir oficialaus varianto sulyginimui...Jos teigimu nekoreguotu Hitlerio horoskopu jo elgesį sunku paaiškinti...Normaliam horoskope Saulė, ASC ir  Mėnulis yra taikiame Jaučio bei Svarstyklių ženkle o ir Ožiaragis niekada negarsėjo ypatingu kariningumu. Koreguotame ayanamsa horoskope jo karinga motyvacija tampa aiškesne: Saulė, Marsas, Venera ir Merkurijus  periena į Aviną - karingą ženklą o ASC - į Mergelę - organizuotumo ženklą, žemės ženklą, kuriam pirmoje vietoje norisi "turėti" . Kombinacijos Avinas - Mergelė negelbsti net Mėnulis šaulyje, stipriai įtakojamas Jupiterio... pasukus laiką labai stiprius aspektus įgyja Mėnulio mazgai, kas vienareikšmiškai byloja apie labai stiprią iš praeitų gyvenimų atsineštą karo karmą.  8 name net 4 Planetos, iš kurių labai glaudžioje konjukcijoje esantys marsas bei venera sudaro labai charizmatišką sprogstamą kombinaciją. tame pačiame name esanti neptūno ir Plutono konjuncija įvelka tą spogstamą Marso - veneros kombinaciją į savotišką mistinį rūką, kuris būtent ir apdūmė tokioms masėms žmonių akis...Toks pilnas 8 namas tiesiog magnetu traukė žmones ir paralyžavo bet kokį sveiką protą ar valią..."
Čia tik dalis mano vertimo...koreguotam Hitlerio horoskope yra "N" konjuncijų, aštuoni Quincunx aspektai, retrogradinis Uranas... vien žo.. koreguotas horoskopas vienareikšmiškai rodo, jog Hitleris buvo pačio juodžiausio Demono reinkarnacija...

beje, jei sekti autorės idėja, tai man reiktų iš mano laiko atimti 14'49".. hm įdomu kas gautųsi...labai tikiuosi, jog likčau jaučiu...nors jaunystėje ir turėjau pravardę "Hitlerio anūkė"  lotuliukas.gif

Papildyta:
labai gaila, jog nemokat rusų kalbos.. rusų forumuose tvyro visai kitokia atmosfera...jie taip noriai dalinasi žiniomis...yra tikrai labai didelis skirtumas...Šiandien tarkim sugalvojau, jog reikia susirasti info, kaip atrodo "meilė" sinastrijooje... nereikia jokių astrologijos kursų... paskaičius forume viskas tampa aišku.. kiekvienas išdėsto savo įdėją, savo  nuomonę, patirtį...į ką kas žiūri.. Nurodo autorius.. knygas.. linkus... labai idomu ir labai naudinga.

tai vadinama pritempinėjimais. ir tame visiškai nieko keisto, astrologai tokšta išgarsėti kurdami kažką naujo, deja, praktika rodo, jog tai nepasiteisina. Absurdas sakyti, kad Mergelė yra agresyvesnė už Svarstykles. Hitleris bandė įgyvendinti savo teisingumo sampratą, kas būtent ir būdinga Svarstykliškai sąmonei, negana to pirmame būste tęsiasi Skorpionas. Antra, 7 būsto pradžio Avinas, jis pats savaime duoda didelį karingumą, jau nebekalbant apie planetų sankaupą ten, apskritai planetos 7, ypač tokios kai Marsas suteikia poreikį kariauti, tokius dalykus randame įvairių fanatiškų aktivystų horoskope. Saturnas 10 rodo liūdną galą. Bet esmė, kad jo gyvenimo įvykius patvirtina soliaras, todėl tolesnės spekuliacijos šiuo klausimu tampa beprasmės.
Papildyta:
QUOTE(myParadise @ 2013 01 16, 21:54)
Gahl Eden Sasson "Astrologijos ir kabalos gidas"
"Hitleris gimė, kai jautis buvo ties 0 laipsnių, todėl jis buvo jautis, kurio savybes ypač stipriai veikė Avino, prieš jautį esančio ženklo energija. Kaip šis faktas formavo jo asmenybę? Mes žinome, kad jis buvo vienas įtakingiausių praėjusio amžiaus lyderių, kuris pakeitė arba sugriovė milijono žmonių gyvenimus. Avinas yra lyderystės ir karo ženklas, o Hitleris bandė užkariauti pasaulį. Jautis, menų ir materialinėss gerovės ženklas, paaiškina, kodėl pirmiausia Hitleris pasirinko dailininko profesiją, taip pat paaiškina jo maniją vogto meno kūrinius iš tų, kuriuos jis nužudė. Jei Hitleris būtų gimęs keliomis dienomis arčiau jaučio ženklo vidurio, pvz. Jei saulė būtų ties 10 Jaučio laipsniu, jis tikriausiai nebūtų turėjęs tokio stipraus troškimo užvaldyti pasaulį. Kita vertus, jei jis būtų gimęs anksčiau, tarkime jos saulė būtų ties 25 Avino laipsniu, jis tikriausiai nebūtų buvęs toks fanatiškas ir kupinas išankstinių rasistinių nusistatymų, o tai būtų pagelbėję jam laimėti karą."

Na čia įkėliau šiaip, nes šiuo metu skaitau šią knygą, žinoma, vien tik tai tikrai negali paaiškinti tokio elgesio.
Papildyta:
Va taip ir skaitosi skirtingi šaltiniai - klasikinė astrologija teigia, kad 7 būstas tai partnerystės ir atvirų priešų būstas, tuo tarpu ir Gahl Eden Sasson teigia, kad
"Saulė 7 name arba svarstyklių ženkle - Grožis ir teisingumas yra būtinos jūsų pilnatvės sąlygos. Esate diplomatas iš prigimties ir stengiatės išvengti karo bet kokia kaina. Esate linkęs pernelyg priklausyti nuo kitų ir norite, kad kiti priklausytų nuo jūsų."
Šiaip aš dabar irgi susimąsčiau, kodėl 7 namas - tai priešai, jei apskritai svarstyklės tai diplomatija ir taika.?

na čia tik mano versija, bet aš manau, jog todėl, kad Svarstyklės teisingumas - automatiškai, jei planetos agresyvesnės, žmogus sieks įgyvendinti teisingumą, juk tokia žmonės nėra primityvūs agresoriai, jie kariauja vardan kilnaus tikslo, tačiau bėda tame, kad jie turi savo, nebūtinai su visuomenės normomis sutampančią teisingumo sampratą.

Papildyta:
QUOTE(myParadise @ 2013 01 16, 22:14)
Bet šiaip 7 būstas atstovauja politiką, visuomeninius judėjimus, pastebėjau, kad politiniai lyderiai dažnai turi 1 būsto valdovą 7. Be to ASC svarsyklės, o abu 7 būsto valdovai yra 7 būste, kas dar labiau sustiprina gyvenimo veiklą svarstyklių srityje.

plius Saulė Svarstyklėse - tiek karas, tiek santykiai su moterimis buvo kertiniai Hiterio gyvenimo akmenys.
Papildyta:
QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 16, 22:46)
Priežastis, kodėl lietuviai tokie neaktyvūs astrologijoje matyt glūdi dar ir tame, jog lyginant su gyventojų mase ir potencialiu astrologijos mylėtojų skaičium Rusija papračiausiai pirmauja... jų daugiau ir automatiškai astrologų daugiau...jų ir kitos tradicijos.. Astrologija ten gyva ir populiari nuo amžių amžinųjų...Kita vertus man taip pat labai suprantama, kodėl kai kurie taip nenoriai dalinasi žiniomis... Astrologija - tai LABAI sunkus mokslas...pripuolamai - nieko nesigaus... čia ne kojinę numegzti...forume nuotrauką įkelti ir geranoriškai mezgimo instrukcija pasidalinti...negi gaila? o  prie astrologijos reikia sėdėti metų metus... ir žinios labai sunkiai ateina ir sunkiai įsisavinamos ir patikrinamos...todėl nenuostabu, jog tai ką gerai žinau norisi geriau parduoti...nes tie atsakymai, kuriuos astrologija gali pateikti yra tikrai aukso vertės...

ar galėtumėte pateikti bent keletą senesnių nei 100 metų rusiškų astrologijos šaltinių?
Atsakyti