Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

Pritariu ir as tam kad kiekvienas individualus... ir tam kad yra bendra tendencija kazkokiame tai procente ....
Beda ta kad kai zmogus nori zinoti kuriais jis metais gimes,ta prasme kokio gyvuno metais, nezinau kaip jam atsakyti, nes pagal jo Jupiteri jis dar nepriklauso to zverelio metams, o pagal apibreziancia data jau priklauso. Nors tai tik idomumui ir zinojimui , tai ta populiarioji-pramogine astrologija kurios irgi nelabai megstu, bet vistiek zmogui gera buti tikram koks gi tas gyvunas jis yra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aukso^gysla: 15 sausio 2013 - 16:23
Na taip žinoma kad norisi, nes žmonės ir nori kažko apčiuopiamo, apie ką kažkiek žino, kaip žvėreliai ir pan., tai natūralu. Reiškia jums irgi toks klausimas kilo dėl elementarios logikos smile.gif

Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 01 15, 17:14)
Aš manau, kad kiekvieno astrologo asmeninis pasirinkimas, kuo jis remsis.
Aš, kaip gimusi stiprioje žemės ženklų įtakoje, esu gana konservatyvaus požiūrio į daugelį astrologijos išmislų, ypač "blevyzgojimų", kurie iš esmės nieko nesako.
Argi bendrieji horoskopai nėra pramoga? Juk tam ir yra tarkim kinų metų horoskopas, kad kažkaip apjungti tuos žmones, bet juk iš esmės jie gali visiškai nieko bendro neturėti.
Pagalvokime, tarkime aš gimusi 1986 m. gegužės mėnesi. Reiškia, kad aš gyvenime, ypač mokykloje tarp bendraamžių sutikdavau daug žmonių, kurie gimę tais tigro metais, po jaučio ženklu, bet iš esmės mes visi labai skirtingi. Visiškai priešinasi tokie teiginiai logikai.
Horoskopas turi būti parašytas taip, kad tik tas vienintelis žmogus kuriam jis parašytas galėtų pasakyti - taip, va čia tai aš, o kitas skaitydamas jame visiškai savęs nerastų.


Taip, tie visokie metų.. kinų.. indėnų ir pan. horoskopai iš dalies yra išmislas, "populiarščina" masėms... fast food t.y. greitai virškinama astrologija...bet ji nėra visiškas akių dūmimas, nes metų bėgyje veikia tos pačios ilgo grojimo planetos...
Jog klasiokų tarpe matėte skirtumus, tai nėra nuostabu... panašumai ne taip greit pastebimi, nes tarp savų buvo komfortabilu ...buvote tų pačių metų žmonių tarpe...
prisiminkit, kaip jautėtės tarp vyresnių... va čia ir pasijaučia tas fenomenas...
Tą pačią dieną gimę žmonės yra labai skirtingi, jau vien jų ascendentais...Tą patį mėnesį gimę žmonės irgi negali būti vienodi...

Kai nebežinau tikėti ar ne, visad vadovaujuosiu tokia logika.. jei tai egzistuoja ir kažkas tai kultyvuoja, tai vadinasi yra tame logikos...visiškas "bredas" tiek metų neišgyventų... Žmonės netiki tam tikrais dalykais, nes nėra į tai įsigilinę.

Bet į klausimą, kaip ribiniam žmogeliui nustyti jo žvėrelį pagal metus konkretaus atsakymo neturiu... Galiu tik "pasvaičioti savam stiliuj".. pvz. visi šaltiniai teigia, jog Hitleris yra jautis, o iš tikrųjų... perskaičiuojant vis keistą ir keistą laiką atgal.. jis gaunasi avinas, kas beje pateisina jo kovingą būdą ir reabilituoja jaučius... kita idėja...tarkim ta niekieno niekur neakcentuojama Lilith...tai mano "smertis" kaskart, kai ji atsuduria jaučio ženkle - man aptemsta padangė...Jos veikimą asmeniškai aš jaučiu jau gerokai prieš jos pasirodymą...Kitaip tariant - jai dar neužtekėjus man jau "blogai" t.y. jaučiu jos poveikį jau prieš kokį 1 - 1,5 mėnesio... Gal taip pat ir su Jupiteriu? Beje tik Jupiteris apsprendžia metų kaitą?
Papildyta:


Beje va čia neblogai apie venerą...

http://chaosandcorre.../No13/Venus.htm

visa tiesa apie Veneros - Urano aspektą.. apie Venerą Skorpione... ypač tai:

В знаке Скорпиона - дурной характер, грубость, тщеславие, упрямство. Несчастная семейная жизнь, опасность умереть от руки женщины, оппозиция и квадратура с Марсом - увеличение неблагоприятных предсказаний, особенно нехорошо в женском гороскопе.

jog gręsia mirtis nuo moters rankos nenuostabu, ar ne? cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 15 sausio 2013 - 18:05
Skaitau šį straipsnį...sinastrijos nagrinėjimas... na bet vėl rusiškai...

http://www.astrology...braka-004.shtml
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 15 sausio 2013 - 20:18
Labai daug astrologų nekreipia dėmesio į Lilith, bet kai paskaitai, kaip ji veikia sinastrijoje..."

"Klausimas: по какому принципу интерпретировать соединения синастрической Лилит с планетами? И что именно значит соединение Лилит - Лилит в синастрии?

Если наша Лилит в соединении с чужой планетой, мы воспринимаем этого человека искажено. Мы "видим" в нем гадость, когда активизируется его планета или дома, с которыми они связаны. Мы приписываем человеку качества, характерны для положения нашей Лилит в нашем доме и знаке. Чем более сильна и непроработана наша Лилит - тем сильнее негативный эффект. Кроме того, именно через этого человека в нашу жизнь может придти то зло, которое описано нашей Лилит. Даже помимо его воли. Однако гармоничные аспекты личностных планет с Лилит - очень распространенная картина в парах, чьи отношения имеют выраженную сексуальную составляюшую. Если соединение нашей планеты с чужой Лилит - тогда мы можем оказаться для другова человека в роли провокатора. Для нас такая синастрия опасна только тогда, когда чужая Лилит очень сильна. В этом случае мы рискуем научится у такова человека чему-то плохому и для нашей жизни неуместному. Синастрическое соединение двух Лилит обычно плохой знак, если люди не одногодки..."
Atsakyti
Kaip iš natalo atpažinti alfonsą...

http://www.astrology...braka-003.shtml

Pirmas vyras - venera Ožiaragyje...akurat...

Venera - Skorpione bei Venera - Mergelėje beje taip pat ieško pasiturinčio...

cha - cha -cha.. aš pasirodo pati iš "barakudų" blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 15 sausio 2013 - 23:00
QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 15, 18:04)
Taip, tie visokie metų.. kinų.. indėnų ir pan. horoskopai iš dalies yra išmislas,  "populiarščina" masėms... fast food t.y. greitai virškinama astrologija...bet ji nėra visiškas akių dūmimas, nes metų bėgyje veikia tos pačios ilgo grojimo planetos...
Jog klasiokų tarpe matėte skirtumus, tai nėra nuostabu... panašumai ne taip greit pastebimi, nes tarp savų buvo komfortabilu ...buvote tų pačių metų žmonių tarpe...
prisiminkit, kaip jautėtės tarp vyresnių... va čia ir pasijaučia tas fenomenas...
Tą pačią dieną gimę žmonės yra labai skirtingi, jau vien jų ascendentais...Tą patį mėnesį gimę žmonės irgi negali būti vienodi...

Kai nebežinau tikėti ar ne, visad vadovaujuosiu tokia logika.. jei tai egzistuoja ir kažkas tai kultyvuoja, tai vadinasi yra tame logikos...visiškas "bredas" tiek metų neišgyventų... Žmonės netiki tam tikrais dalykais, nes nėra į tai įsigilinę.

Bet į klausimą, kaip ribiniam žmogeliui nustyti jo žvėrelį pagal metus konkretaus atsakymo neturiu... Galiu tik "pasvaičioti savam stiliuj".. pvz. visi šaltiniai teigia, jog Hitleris yra jautis, o iš tikrųjų... perskaičiuojant vis keistą ir keistą laiką  atgal.. jis gaunasi avinas, kas beje pateisina jo kovingą būdą ir reabilituoja jaučius... kita idėja...tarkim ta niekieno niekur  neakcentuojama Lilith...tai mano "smertis" kaskart, kai ji atsuduria jaučio ženkle - man aptemsta padangė...Jos veikimą asmeniškai aš jaučiu jau gerokai prieš jos pasirodymą...Kitaip tariant - jai dar neužtekėjus man jau "blogai" t.y. jaučiu jos poveikį jau prieš kokį 1 - 1,5 mėnesio... Gal taip pat ir su Jupiteriu?  Beje tik Jupiteris apsprendžia metų kaitą?
Papildyta:
Beje va čia neblogai apie venerą...

http://chaosandcorre.../No13/Venus.htm

visa tiesa apie Veneros - Urano aspektą.. apie Venerą Skorpione... ypač tai:

В знаке  Скорпиона - дурной характер, грубость, тщеславие, упрямство. Несчастная семейная жизнь, опасность умереть от руки женщины,  оппозиция и квадратура с Марсом - увеличение неблагоприятных предсказаний, особенно нехорошо в женском гороскопе.

jog gręsia mirtis nuo moters rankos nenuostabu, ar ne?  cool.gif

na neįsižeiskit, bet absoliučią nesąmonę sukalbėjot, koks skirtumas, koks Hitlerio zodiako ženklas, kad ir Žuvys, pats ženklas tikrai nelemia žmogaus gerumo ar blogio, tų pačių Jaučių pažįstų be galo agresyvių, klastingų žmonių, pasibaisėtinų manipuliatorių, bet pažįstu ir Skorpionų, kuriuos vos ne šventaisiais galima būtų tituluoti. Esmė, kas dedasi žmogaus nataliniame horoskope. Be to Hitlerio Saulė tikrai jau Jautyje, jūs ko gero neteisingai parinkote laiko juostą.
Papildyta:
tiesa, jo kovingą būdą rodo Saulė ir Marsas 7 name. "karas" tokio žmogaus kertinis gyvenimo akmuo, tik vienas gali kariauti mažą karą, o Hitleris kariavo didelį.
Papildyta:
QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 15, 22:43)
Kaip iš natalo atpažinti alfonsą...

http://www.astrology...braka-003.shtml

Pirmas vyras - venera Ožiaragyje...akurat...

Venera - Skorpione bei Venera - Mergelėje  beje taip pat ieško pasiturinčio...

cha - cha -cha.. aš pasirodo pati iš "barakudų"  blush2.gif  lotuliukas.gif

nenoriu, jog pasirodytų, kad visą laiką jus kritikuoju, tačiau vien jūsų straipsnio citatose matau du absurdiškus teiginius.
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 01 16, 04:56)
na neįsižeiskit, bet absoliučią nesąmonę sukalbėjot, koks skirtumas, koks Hitlerio zodiako ženklas, kad ir Žuvys, pats ženklas tikrai nelemia žmogaus gerumo ar blogio, tų pačių Jaučių pažįstų be galo agresyvių, klastingų žmonių, pasibaisėtinų manipuliatorių, bet pažįstu ir Skorpionų, kuriuos vos ne šventaisiais galima būtų tituluoti. Esmė, kas dedasi žmogaus nataliniame horoskope. Be to Hitlerio Saulė tikrai jau Jautyje, jūs ko gero neteisingai parinkote laiko juostą.
Papildyta:
tiesa, jo kovingą būdą rodo Saulė ir Marsas 7 name. "karas" tokio žmogaus kertinis gyvenimo akmuo, tik vienas gali kariauti mažą karą, o Hitleris kariavo didelį.
Papildyta:

nenoriu, jog pasirodytų, kad visą laiką jus kritikuoju, tačiau vien jūsų straipsnio citatose matau du absurdiškus teiginius.



Man niekada nepasirodys, jog mane kažkas kritikuoja.. aš sugebu priimti kito žmogaus nuomonę ir į ją įsigilinti.. juolab, jog ir straipsnis kol kas "ne mano"... 4u.gif

Aš įmečiau tik straipsnio nuorodas iš interneto... trumpai užmečiau akį, ar yra mano pačios ir mano "buvusių" nataluose straipsnyje nurodytų "požymių", kurie liudytų polinkį alfonsizmui ir visiškai spontaniškai brūkštelėjau... Tarkim straipsnyje nurodomi mano barakudiškumo požymiai būtų: Venera - Dvyniuose plius didelė planetų sankaupa mergelės ženkle... Thats all...

Viską, ką perskaitau iš astrologinės srities aš pirmoje eilėje pritaikau sau ir tikrinu savoj aplinkoj...Kokia esu AŠ geriausiai galiu žinoti tik aš pati... ir kokiais man atrodė žmonės, su kuriais aš buvau kartu - taip pat.

Mes čia tam, jog ne kritikuoti viens kitą, o rasti bendras tiesas...

Apie Hilterį parašysiu atskirai... nežiūrėjau aš jo natalo... skaičiau pas vieną vokiečių astrologą apie tai, jog yra laiko nesutapimai... tik patingėjau išsitraukti knygą ir tiksliai įvardinti terminais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 16 sausio 2013 - 10:36
Tiesiog pasakymai, kad Mergelė ar Ožiaragis barakudos absoliučiai prieštarauja šių ženklų charakteristikoms. Aš štai atsidariau jūsų natalą ir matau, jog turite Venerą 8, kas rodo, jog mėgstate gyventi už kitų žmonių pinigus, štai ir visa istorija, tikriausiai jūsų buvęs partneris irgi natale kažką tokio turėjo.
Papildyta:
O dėl Hitlerio, tai kažkaip sunku man abejoti jo gimimo laiku, nes natalas akivaidžiai patvirtina jo elgseną, jo soliaras akivaizdžiai rodo mirtį, o šitas gimimo laikas yra ir mokamose, patikrintose duomenų bazėse.
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 01 16, 11:54)
Tiesiog pasakymai, kad Mergelė ar Ožiaragis barakudos absoliučiai prieštarauja šių ženklų charakteristikoms. Aš štai atsidariau jūsų natalą ir matau, jog turite Venerą 8, kas rodo, jog mėgstate gyventi už kitų žmonių pinigus, štai ir visa istorija, tikriausiai jūsų buvęs partneris irgi natale kažką tokio turėjo.
Papildyta:
O dėl Hitlerio, tai kažkaip sunku man abejoti jo gimimo laiku, nes natalas akivaidžiai patvirtina jo elgseną, jo soliaras akivaizdžiai rodo mirtį, o šitas gimimo laikas yra ir mokamose, patikrintose duomenų bazėse.


Tai va ir turėjo.. Venerą Ožiaragyje... o gal ir dar daugiau, negaliu pasakyti, nes nežinau gimimo laiko... jo sekanti santuoka taip pat tokiame pačiame stiliuje.. pridaryti vaikų ir sėsti vargšei moteriškei ant sprando... o visai neseniai jis pas mane lankėsi, nes reikėjo užusieny pastogės už dyką.. tai leptelėjo tokią frazę : aš vienas šeimos nepatrauksiu...noriu kurt, muzikuot, gyvent iš meno...Jo mama savu laiku jį, 25-ių metų amžiaus berną, taip pat nuo savo sprando nusimetė... tą kart ant mano...:-).. bernelis tam, kad mane į kiną nusivesti rublio pas mamą prašyti turėjo....

o aš niekad gyvenime negyvenau iš svetimos kišenės...dirbu nuo 14- os.. visos vasaros parduotos... kai kitos apie diskotekas galvojo, aš būdama 16-os šlaviau prispjaudytą Klaipėdos geležinkelio stoties kiemą, kad gitarą nusipirki ir už gitaristų kursus užsimokėti... ir Jazzo studijas mesti teko, nes grot ir duoną sau užsidirbti yra neįmanoma fiziškai...

Jaučiu savy tik vieną "barakudišką" tendencija.. labai norisi būti paprasčiausiai moterim, bet iki šiol visi įkinkydavo tik kaip darbinį arklį ir many matydavo "bobą su kiaušais"...
Papildyta:
QUOTE(burokėlis @ 2013 01 16, 11:54)
Tiesiog pasakymai, kad Mergelė ar Ožiaragis barakudos absoliučiai prieštarauja šių ženklų charakteristikoms.


Straipsnis yra apie VENERAS šiuose ženkluose....aš taip pat turėjau uomeny VENERAS tuose ženkluose...
Atsakyti
aš tą supratau, tačiau nuo to bendrosios charakteristikos nesikeičia.
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 01 16, 12:26)
aš tą supratau, tačiau nuo to bendrosios charakteristikos nesikeičia.


Gal bendrosios charakteristikos ir nesikeičia, bet kažkodėl mano partneriuose Venera-Ožiaragy ir Venera - Skorpione būtent ši tendencija labai įtakojo jų elgseną.. mąstymą... tarkim Venera - Skorpione iškeitė mane į pinigus... O va Venera - Šauly tokios tendencijos visiškai neturėjo...bet turėjo kitokių, del kurių MAN teko bėgt :-D
Tai žinoma, jog kažkokių vienareikšmiškų išvadų vien pagal Venerą ženkle daryti negalima... kol kas tik susipažįstu su info ir tikrinu tendencijas...ir sėkmingai randu patvirtinimus mano susidariusiam įspūdžiui apie gerai pažįstamus žmones mirksiukas.gif
Atsakyti