Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

Galit parasyti duomenis man i AZ


QUOTE(musyte2 @ 2013 01 13, 19:01)
Siaip as astrologija pradejau dometis neseniai... ir labiausiai domina meiles, santuokos, vaiku reikalai. Pradejau "narsyti" savo horoskopa ir kuo toliau tuo labiau pradedu suprast, kad tikrai labai jau nieko gero smile.gif gal kas noretu pasidalinti savo mintimis apie mano situacija? Gimimo duomenis i AZ galiu parasyti.


Papildyta:
Ne pas jį turėtų veikti, nes orbas 4 laipsnių.

QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 13, 19:15)
tame ir beda jog ne su ZET programa žiūriu o internete... tai todėl ir "maudausi" .. tik ir spėju vieną prakaią po kito braukti....

o gal ir mano buvusį mylimąjį pavyks nuo Veneros kvadrato Uranui "reabilituoti"??? 14.10.1960

Atsakyti
QUOTE(musyte2 @ 2013 01 13, 19:01)
Siaip as astrologija pradejau dometis neseniai... ir labiausiai domina meiles, santuokos, vaiku reikalai. Pradejau "narsyti" savo horoskopa ir kuo toliau tuo labiau pradedu suprast, kad tikrai labai jau nieko gero smile.gif gal kas noretu pasidalinti savo mintimis apie mano situacija? Gimimo duomenis i AZ galiu parasyti.



Tada ir man... 4u.gif "pračekinsiu" Jus pagal Robertą Kempą ... cool.gif

Būtų taip pat įdomu ir vyrų, su kuriais buvot kartu gimimo datos... Suderinamumas pagal metus ir kinietišką horoskopą tip pat įdomių dalykų parodo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 13 sausio 2013 - 18:39
Nusileidau Zet 9 Lite... kur tie orbų nustatymai? ar tai Parametras Saule po horizontu? Ar galėtumėte trumpai brūkštelt, kokie turėtų būt nustatymai? Ar yra koks nustatymų skirtumas, jei ta programa žiūriu ir Vokietijoje gimusius žmones?
Atsakyti
Radau, kur orbus nustatyti, tik nežinau kokius... Šestopalovas sako mažoriniams galima daugiau duoti, o minoriniams mažiau... o gal atvirkščiai? bet kiek?

Ir niekaip nerandu, kur sinastrija...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 13 sausio 2013 - 22:05
Orbai tai as imu vidurkį - average pasirenkate.
Na is tiesu kiekvienas astrologas juk skirtingai kalba apie tai, kokius tuos orbus naudoti, bet pvz galima juk ir save patikrinti ar jauti pats didesnius aspektus, ar ne.
Pas mane pvz saulė-plutonas opozicija, bet orbas gaunasi 9, na tikrai aš jokio to aspekto poveikio savo charakteryje nejauciu.
Sinastrija - įvedimo langelyje kairėje pusėje apačioje yra laukelis chart type, o soliaro aš iki šiol ZET9 neradau.
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 01 14, 00:31)
Orbai tai as imu vidurkį - average pasirenkate.
Na is tiesu kiekvienas astrologas juk skirtingai kalba apie tai, kokius tuos orbus naudoti, bet pvz galima juk ir save patikrinti ar jauti pats didesnius aspektus, ar ne.
Pas mane pvz saulė-plutonas opozicija, bet orbas gaunasi 9, na tikrai aš jokio to aspekto poveikio savo charakteryje nejauciu.
Sinastrija - įvedimo langelyje kairėje pusėje apačioje yra laukelis chart type, o soliaro aš iki šiol ZET9 neradau.


Ačiū labai! Radau sinastriją.. bet ji tai jau sudėtingai ten įmontuota...radau beje ir santykių vystymosi prognozę.. įdomu, kiek ja galima pasitikėti ir kaip ją traktuoti? Pvz metų bėgyje veikia tiek labai blogi aspktai tiek ir geri...ir kaip sužinot, kurie persvers?
Atsakyti
Va čia genialus straipsnis paaiškinatis Veneros kvadrate Uranui aspekto veikimą...

http://oculus.ru/blog.php?id=5528

Viens prie vieno mano atvejis su mylimuoju...
Atsakyti
Mielosios
Idomu dalyka sutikau
Kaip kurios astrologes Metus pagal gyvunus pradeda skaiciuoti siek tiek anksciau negu Jupiteris pereina i kita zenkla. Tai galbut galima suprasti nes jis ir retrogr. budamas vel gali grizineti ir t.t.
Bet va kaip ziureti ir vertinti kokiais metais gimes zmogus jeigu pvz. Jo Jupiteris yra Zuvyse vis dar, o jau ne uz ilgo jis pereis i Avina, bet jau Astrologai teigia rasydami datas kad tai jau tas zmogus gime Katino metais, nors dar jam faktiskai galioja Tigras ???
Analizavimui aisq i ka ziureti, o i ka ziureti pavadinant zmogu tokiais tai tokiais metais gimusi? kokiais vis gi jis gime? Tas pats kai retro. buna grizta i pries tai buvusi zenkla? kaip tuomet Jus traktuojate ?
Aciu:)
Atsakyti
QUOTE(aukso^gysla @ 2013 01 14, 23:19)
Mielosios
Idomu dalyka sutikau
Kaip kurios astrologes Metus pagal gyvunus pradeda skaiciuoti siek tiek anksciau negu Jupiteris pereina i kita zenkla. Tai galbut galima suprasti nes jis ir retrogr. budamas vel gali grizineti ir t.t.
Bet va kaip ziureti ir vertinti kokiais metais gimes zmogus jeigu pvz. Jo Jupiteris yra Zuvyse vis dar, o jau ne uz ilgo jis pereis i Avina, bet jau Astrologai teigia rasydami datas kad tai jau tas zmogus gime Katino metais, nors dar jam faktiskai galioja Tigras ???
Analizavimui aisq i ka ziureti, o i ka ziureti pavadinant zmogu tokiais tai tokiais metais gimusi? kokiais vis gi jis gime? Tas pats kai retro. buna grizta i pries tai buvusi zenkla? kaip tuomet Jus traktuojate ?
Aciu:)



tai pala, o kuom tos astrologės motyvuoja tokį savo elgesį??? Šiaip gi kiniečiai "žvėreliais" metus matuoja... tai ar teisngai suprantu, jog tos astrologės net ir ne kiniečių horoskopu vadovaujasi??? ot kokios! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aukso^gysla @ 2013 01 14, 22:19)
Mielosios
Idomu dalyka sutikau
Kaip kurios astrologes Metus pagal gyvunus pradeda skaiciuoti siek tiek anksciau negu Jupiteris pereina i kita zenkla. Tai galbut galima suprasti nes jis ir retrogr. budamas vel gali grizineti ir t.t.
Bet va kaip ziureti ir vertinti kokiais metais gimes zmogus jeigu pvz. Jo Jupiteris yra Zuvyse vis dar, o jau ne uz ilgo jis pereis i Avina, bet jau Astrologai teigia rasydami datas kad tai jau tas zmogus gime Katino metais, nors dar jam faktiskai galioja Tigras ???
Analizavimui aisq i ka ziureti, o i ka ziureti pavadinant zmogu tokiais tai tokiais metais gimusi? kokiais vis gi jis gime? Tas pats kai retro. buna grizta i pries tai buvusi zenkla? kaip tuomet Jus traktuojate ?
Aciu:)

man tai atrodo, kad ženklai pagal metus gan beprasmis dalykas.
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 01 15, 06:09)
man tai atrodo, kad ženklai pagal metus gan beprasmis dalykas.



Žinokite ne, ne beprasmis...ir net galiu pasakyti, jog mano pastebėjimu labai daug atvejų teiginiai apie vienų žvėrelių elgesį du kitais pasitvirtina, o kai pažiūri į jų sinastriją - tai supranti kodėl.


Mano galva žmonių prigimčių suskirstymas pagal žvėrelius, tai lyg astronomo žvilgsnis iš paukščio skrydžio...juos vienija tam tikri charakterio bruožai labiau ar mažiau...Matyt yra kas 12 metų dangaus skliaute tam tikri planetų padėčių pasikartojimai, kurie įtakoja... Aš, kai būsiu astrologė, kreipsiu į tai kokius 30 proc. dėmesio....Tas apibūdinimas pagal žvėrelius (plius dar zodiako ženklas) tai lyg kažkokia terpė, kurioje plaukioja aspektai. Pvz.: 1960 metų žiūrkė svarstyklės - viskas matuojama per pinigų prizmę, per naudą jam. Gyvenimo būdas - susisukti lizdą kito žmogaus namuose ir "pusti"...Jis investuoja tik tris žodžius: aš tave myliu... bet į žmogaus vidų neįlysi.. napatikrinsi tiesa ar ne...kai prisuki tokiam kraniuką - dingsta iš akiračio. Ši kombinacija kituose horoskopuose pvz dar vadinama Gulbe, o jei seka savo antitotemu - rudoji žiurkė... Tai va oficiali vizitinė kortelė - aš toks toks toks gerietis.. baltas ir pūkuotas, bet pogrindyje seka savo antitotemu: gobšuolis, pavyduolis, savanaudis...
turiu taip pat brolį 1960.. tik avinas... už kapeiką motiną parduotų.. ir pardavė beje... čia aprašytos svarstyklės - taip pat.. jokių skrupulų... kažkoks totalus empatijos nebuvimas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 15 sausio 2013 - 11:16
Aš manau, kad kiekvieno astrologo asmeninis pasirinkimas, kuo jis remsis.
Aš, kaip gimusi stiprioje žemės ženklų įtakoje, esu gana konservatyvaus požiūrio į daugelį astrologijos išmislų, ypač "blevyzgojimų", kurie iš esmės nieko nesako.
Argi bendrieji horoskopai nėra pramoga? Juk tam ir yra tarkim kinų metų horoskopas, kad kažkaip apjungti tuos žmones, bet juk iš esmės jie gali visiškai nieko bendro neturėti.
Pagalvokime, tarkime aš gimusi 1986 m. gegužės mėnesi. Reiškia, kad aš gyvenime, ypač mokykloje tarp bendraamžių sutikdavau daug žmonių, kurie gimę tais tigro metais, po jaučio ženklu, bet iš esmės mes visi labai skirtingi. Visiškai priešinasi tokie teiginiai logikai.
Horoskopas turi būti parašytas taip, kad tik tas vienintelis žmogus kuriam jis parašytas galėtų pasakyti - taip, va čia tai aš, o kitas skaitydamas jame visiškai savęs nerastų.
Atsakyti