Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos bendraminčiai

QUOTE(myParadise @ 2013 01 13, 15:11)
Aš naudojuosi programa ZET9, ten rodo mėnulio-neptūno opoziciją, bet ji nėra stipri nes orbas 5 laipsnių, turbūt iš čia tas neptūno rašymo stilius.
Įdomu ar visada domėjotės ezoterika, ar gyvenimo skriaudos tai privertė daryti. Aš manau, kad jūsų karminė paskirtis šiame gyvenime ir yra būtent šita - gilintis į ezoteriką. Be to teigiama, kad kylantis mazgas 8 žmogui atneša didžiulius išbandymus ir transformacijas.

Papildyta:
Oj saules-neptuno opozicija, ne menulio


Ezoterika domėjausi visą laiką, bet ne taip intensyviai, kaip dabar. O privertė taip...gyvenimo skriaudos ir nenumaldomas žingeidumas...Tiesiog kai supratau, jog noriu būt su žmogum, bet nesigauna ir jog tai nenormalu...iš tų santykių mus abu švystelėjo.. jį į Dievą... mane į ezoteriką...
Papildyta:
Mano buvusio mylimojo natale radau "Veneros kvadratūrą su Uranu"... tai pamažėl viskas stojasi į savo vietas...toks jis ir yra... + Venera - Skorpione...

ВЕНЕРА В КВАДРАТУРЕ С УРАНОМ
Колесник:
Если между этими планетами образуется квадратура, оппозиция или соединение, стремление к свободе во взаимоотношениях становится настолько сильным, что человек не приемлет вообще никаких обязательств, и расставания становятся обязательным элементом его повседневной жизни. Вкусы становятся экстравагантными, шокирующими для окружающих. Человек стремится быть оригинальным любой ценой.

Het Monster:
Любовь с первого взгляда, до одури, с большими волнениями. Лабильность, быстрая смена настроений: сегодня влюблены, завтра - равнодушны. Если квадрат в подвижном знаке - непостоянство, если в постоянном - упрямство. Часто путают любовь с дружбой: хотят оставаться другом, да секс мешает. Не умеют жертвовать личной свободой ради продолжения брака. Потребность в необычных, экзотических сексуальных переживаниях. При прочем соответствующем гороскопе и V доме - беспорядочный секс, извращенность. При невозможности удовлетворения потребностей - нервные расстройства.

Катрин Обье:
Оппозиция, квадратура: решения даже не скоры, а поспешны, из-за чего любовная жизнь лишена стабильности. Чувства такого человека не укладываются в привычные рамки, для него они лишь побуждающее средство. В большинстве случаев речь идет просто о влечении к абстрактному любовному абсолюту, которое рождает самые настоящие утопии. Также случается, что указанные аспекты влияют только на события в любовной «биографии», и тогда зачастую любовная жизнь бывает полна самых неожиданных поворотов.

Atsakyti
Taip esu skaičiusi, kad venera-uranas - tai poreikis neįprastai, šokiruojančiai meilei. Tokie žmonės dažniausiai neieško tvirto, patikimo ryšio, jiems reikia adrenalino meilėje. Dažnai tai biseksualumas, neištikimybė, poreikis nuvylioti svetimus vyrus ir pan.
Na venera skorpione tai žinoma padėtį išvis tik sustiprina.
Šiaip praktikoje kiek mačiau toks aspektas griauna santykius būtent dėl neištikimybės.
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 01 13, 14:24)
Aš naudojuosi programa ZET9, ten rodo mėnulio-neptūno opoziciją, bet ji nėra stipri nes orbas 5 laipsnių, turbūt iš čia tas neptūno rašymo stilius.
Įdomu ar visada domėjotės ezoterika, ar gyvenimo skriaudos tai privertė daryti. Aš manau, kad jūsų karminė paskirtis šiame gyvenime ir yra būtent šita - gilintis į ezoteriką. Be to teigiama, kad kylantis mazgas 8 žmogui atneša didžiulius išbandymus ir transformacijas.

Papildyta:
Oj saules-neptuno opozicija, ne menulio
Papildyta:
Jei neptūnas II duoda nerimą, baimę dėl pinigų, tai ką jis duoda XII? Tiesiog žiūrima kokiam būste neptūnas, tai ten žmogus jaus vidinį nerimą? XII jis apskritai savo buveinėje, tai ten sustiprintas jo poveikis. Na taip tai ir ezoterika, meniškumas, gilus mąstymas, bet dabar galvoju kokį nerimą tai duoda.. Jei siejant su būstu tai izoliacijos (ligoninių, kalėimo), vienatvės baimės?
Aš savyje jaučiu didžiulę mirties baimę, aiškiai ją suvokiu, plutonas VIII, kraštutinė būsena.
Gal todėl ir neptūnas IX - tai kunigo ženklas."Bijok Dievo".
Dar pažįstu žmogų, kuris turi neptūną III ir jis, nors ir jau subrendęs vyras, virš 30 metų, tačiau akivaizdžiai turi bendravimo baimę, net su savo geriausiais draugais visiškai nesugeba komunikuoti neišgėręs, net keista, kartais pakanka tik paimti butelį į rankas, žmogus iš karto pasikeičia 100 proc. tampa plepus ir atviras.

12 paprastai rodo psichikos problemas, dėl kurių tenka izoliuotis, pavydžiui ligoninėje. dar gali rodyti didžiulį išbandymą kovojant su priklausomybe kažkam, vidinius konfliktus dėl religijos.
Atsakyti
QUOTE(myParadise @ 2013 01 13, 15:44)
Taip esu skaičiusi, kad venera-uranas - tai poreikis neįprastai, šokiruojančiai meilei. Tokie žmonės dažniausiai neieško tvirto, patikimo ryšio, jiems reikia adrenalino meilėje. Dažnai tai biseksualumas, neištikimybė, poreikis nuvylioti svetimus vyrus ir pan.
Na venera skorpione tai žinoma padėtį išvis tik sustiprina.
Šiaip praktikoje kiek mačiau toks aspektas griauna santykius būtent dėl neištikimybės.


Pažiūrėjus į mano buvusį, tai niekad net neįtartum... angelas...ir prezentuoja save tokiu...iš dalies man ir gaila jo...jei atmest TĄ jo asmenybės dalį jis tikrai nuostabu žmogus...kol myli... smile.gif Keista tik, jog gamta, sutvėrus jį tokiu Casanova pamiršo pridėt išorinio grožio...mažiukas, plikas, pilvotas...nė viena nenori su juo "eit"... o jam gi taip norisi...taip "reikia"... va čia tai karma!

Tik dabar supratau žodžio Casanova prasmę... Casa - namas.. nova - naujas...

Įdomu tas jo metimąsis į Dievą.. į tikėjimą...ar tai sąmoningas bandymas į kitus visuomenės sluoksnius patekt...į naivesnių bobelių ratelį... ar visgi jam jo Venera Skorpione į ausį pašnabždėjo: uždraustas vaisius - skanesnis...

Bet jis toks bobiškas...tai taip su juo nesiderina...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 13 sausio 2013 - 16:35
cha - cha - cha... ups.. pas mane pačią yra Venera kvadratūroj Uranui... ir Venera kvadratūroj Marsui...ir net Venera - Dvyniuose...bet save kažkaip visad laikiau ištikima...vyrus ant trijų prištų galima suskaičiuot... smile.gif ir nesu bi...Dar niekad nėra buvę, jog čia myliu.. čia nebemyliu...ir jokių atsitiktinių ryšių...bet gal nuo libido daugiau priklauso...

"И, конечно, Венера еще затрагивает сексуальную тему. Хотя сама по себе она не сексуальна, сексуальность рождается из контактов с Луной, взаимодействуя с ней, Венера должна быть обязательно окрашена какими-то качествами Луны. Венера тяготеет к чистой романтике, для нее большое значение имеет человеческое общение, чем чисто сексуальное."

"Таким образом, все аспекты Венеры должны, во-первых: оказывать влияние на предрасположенность человека к профессиям Венеры. И второе, это сфера внешне чисто профессиональная, указывающая на профпригодность, но должна указывать влияние и на внешний вид. Для Венеры то, "как я выгляжу" очень значимо. Сильная Венера указывает на обаяние привлекательность, способность вызывать влечение, желания и положительные чувства. Она оказывает влияние и на такие психологические характеристики человека, как чувство гармонии, красоты, равновесия, справедливости, точности суждения, избирательность. Она должна указывать на тип эмоциональной связи, способность или неспособность устанавливать такие связи, надежность в связях и, вообще, описывать всю эмоциональную сферу человека, эмоциональные контакты. А во внешней жизни, указывать на отношения с близкими лицами, или лицами венерианского типа. И не надо забывать, какая Венера - восходящая или заходящая. "

Niu aš tai labai "bagota" .. turiu ir "Venerą opozicijoje su Mėnuliu" ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 13 sausio 2013 - 17:02
Laba,
tikiuosi nesutrukdysiu isiterpdama smile.gif as taip pat turiu venus square uranus... ir ka galiu pasakyti.. poveiki jauciu kone 100proc. Paciai jau nebe 16 metu, o normaliu, rimtu santykiu beveik nesu turejusi. Kandidatu yra ir buvo begales, bet niekaip negaliu issirinkti... visada siekiu "uzdrausto vaisiaus", visi patinkantys vyrai - vede, o kuriems as patinku, manes jie netraukia. Kazkaip pasamoningai renkuosi uzimtus vyrus. Bijau, kad gal visai nelemta patirti santuokines laimes. Kazkaip noretusi ta kvadraturos poveiki svelninti, bet neisivaizduoju kokiu budu.. turbut dar kazkokie horoskopo niuansai tai itakoja..
Atsakyti
Venera - Marsas visgi įtakoja kūrybą rankomis...

"ВЕНЕРА-МАРС

указывает именно на выделенную сферу чувств. Как вы понимаете, из всех профессий Венеры особенно выделяются те, в которых требуется влияние Марса. Это может касаться изготовления предметов красоты, работы с предметами, металлами,. деревом,, во всем,, где требуются рука,, мышечная сила. Такой тип может давать людей, способных к изготовлению чего-либо красивого именно ручной работой. "

Kažkada dar sovietų laikais mokykloje.. kokioje 4-5-6 klasėje mums tekdavo pildzti profesinio orientavimo anketas...vienais metais nrėjau būti siuvėja... kitais - mezgėja... bet "nuėjau" į muzikantes ...nors tiek siuvu tiek mezgu - profesionaliai..
Papildyta:
QUOTE(musyte2 @ 2013 01 13, 18:04)
Laba,
tikiuosi nesutrukdysiu isiterpdama smile.gif as taip pat turiu venus square uranus... ir ka galiu pasakyti.. poveiki jauciu kone 100proc. Paciai jau nebe 16 metu, o normaliu, rimtu santykiu beveik nesu turejusi. Kandidatu yra ir buvo begales, bet niekaip negaliu issirinkti... visada siekiu "uzdrausto vaisiaus", visi patinkantys vyrai - vede, o kuriems as patinku, manes jie netraukia. Kazkaip pasamoningai renkuosi uzimtus vyrus. Bijau, kad gal visai nelemta patirti santuokines laimes. Kazkaip noretusi ta kvadraturos poveiki svelninti, bet neisivaizduoju kokiu budu.. turbut dar kazkokie horoskopo niuansai tai itakoja..



uj kaip įdomu... tiesiog chrestomatinis variantas... tai bandykim bendromis jėgomis žiūrėt, kas ten pas jus darosi...kada gi Jus su gimtadieniu sveikint???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 13 sausio 2013 - 17:31
Kokius orbus imate? Didesni nei 5 laipsniu, manau, galioja tik saulei, menuliui. Venera-uranas pas jus 6 laipsniai tikrai neturetu veikti, veneros marso kvadraturos irgi nera.


QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 13, 17:27)
cha - cha - cha... ups.. pas mane pačią yra Venera kvadratūroj Uranui... ir Venera kvadratūroj Marsui...ir net Venera - Dvyniuose...bet save kažkaip visad laikiau ištikima...vyrus ant trijų prištų galima suskaičiuot... smile.gif ir nesu bi...Dar niekad nėra buvę, jog čia myliu.. čia nebemyliu...ir jokių atsitiktinių ryšių...bet gal nuo libido daugiau priklauso...

"И, конечно, Венера еще затрагивает сексуальную тему. Хотя сама по себе она не сексуальна, сексуальность рождается из контактов с Луной, взаимодействуя с ней, Венера должна быть обязательно окрашена какими-то качествами Луны. Венера тяготеет к чистой романтике, для нее большое значение имеет человеческое общение, чем чисто сексуальное."

"Таким образом, все аспекты Венеры должны, во-первых: оказывать влияние на предрасположенность человека к профессиям Венеры. И второе, это сфера внешне чисто профессиональная, указывающая на профпригодность, но должна указывать влияние и на внешний вид. Для Венеры то, "как я выгляжу" очень значимо. Сильная Венера указывает на обаяние привлекательность, способность вызывать влечение, желания и положительные чувства. Она оказывает влияние и на такие психологические характеристики человека, как чувство гармонии, красоты, равновесия, справедливости, точности суждения, избирательность. Она должна указывать на тип эмоциональной связи, способность или неспособность устанавливать такие связи, надежность в связях и, вообще, описывать всю эмоциональную сферу человека, эмоциональные контакты. А во внешней жизни, указывать на отношения с близкими лицами, или лицами венерианского типа. И не надо забывать, какая Венера - восходящая или заходящая. "

Niu aš tai labai "bagota" .. turiu  ir "Venerą opozicijoje su Mėnuliu" ...


Papildyta:
Kaip saunu, kad atsiranda kas pakomentuoja savo aspektus smile.gif
Na siaip turbut dar kazkas papildomai veikia, nes as pazystu realiai moteri su square venus-uranus, kuri turi normalia seima, jau 15 metu gyvena kartu su tuo paciu. Tik, kad neistikima ji ir zinoma as nezinau kas jos galvoje smile.gif

QUOTE(musyte2 @ 2013 01 13, 18:04)
Laba,
tikiuosi nesutrukdysiu isiterpdama smile.gif as taip pat turiu venus square uranus... ir ka galiu pasakyti.. poveiki jauciu kone 100proc. Paciai jau nebe 16 metu, o normaliu, rimtu santykiu beveik nesu turejusi. Kandidatu yra ir buvo begales, bet niekaip negaliu issirinkti... visada siekiu "uzdrausto vaisiaus", visi patinkantys vyrai - vede, o kuriems as patinku, manes jie netraukia. Kazkaip pasamoningai renkuosi uzimtus vyrus. Bijau, kad gal visai nelemta patirti santuokines laimes. Kazkaip noretusi ta kvadraturos poveiki svelninti, bet neisivaizduoju kokiu budu.. turbut dar kazkokie horoskopo niuansai tai itakoja..

Atsakyti
ohmy.gif

"Конфликт, особенно - оппозиция, может приводить к внутреннему разрыву между поступками человека и тогда он не сразу, не прямо и не свободно реализует сое. Также это говорит и о возможных нарушениях в сексуальной сфере,. о патологии, и особенно это затрагивает женщин. Обычно всегда аспект Венеры с сильным Марсом в женской карте может указывать на бисексуальность,. тенденцию к женской гомосексуальности и мужской тип характера (но здесь надо смотреть и Луну)."

Čia apie Venerą kvadratūroje/ opozicijoje su Marsu...

Išsigandau...nors kaip Dievą myliu...pas mane viskas TA PRASME veikia normaliai.. jei būtų kokia homoseksualinė patologija, tai gal sakau per tiek metų būtų jau "pramušus"??? Moterys man idomios tik tuom, ką jos apsirengusios.. ir neduok Die.. geriau nei aš smile.gif

va jei kas nors man iš mano duomenų "išskaitytų" kur mano libido pasidėjo...būčiau labai dėkinga...

O šiaip tai jaučiuosi labai nesmagiai, jog okupavau SINASTRIJOS nagrinėjimui skirtą temą. Gal nuo pirmadienio persijungiam???
Atsakyti
Taigi matote kad neveikia? Bukit gera, pasidarykit, kad orbai butu 5 laipsniai smile.gif) nes nera prasmes ziureti didesnius smile.gif
Tai nesvarbu, jei kas noretu pakalbetu apie sinastrija, bet tokiu neatsiranda. Dziugu, kad isvis kas nors raso drinks_cheers.gif

QUOTE(Teta Danute @ 2013 01 13, 18:52)
ohmy.gif

"Конфликт, особенно - оппозиция, может приводить к внутреннему разрыву между поступками человека и тогда он не сразу, не прямо и не свободно реализует сое. Также это говорит и о возможных нарушениях в сексуальной сфере,. о патологии, и особенно это затрагивает женщин. Обычно всегда аспект Венеры с сильным Марсом в женской карте может указывать на бисексуальность,. тенденцию к женской гомосексуальности и мужской тип характера (но здесь надо смотреть и Луну)."

Čia apie Venerą kvadratūroje/ opozicijoje su Marsu...

Išsigandau...nors kaip Dievą myliu...pas mane viskas TA PRASME veikia normaliai.. jei būtų kokia homoseksualinė patologija, tai gal sakau per tiek metų būtų jau "pramušus"???  Moterys man idomios tik tuom, ką jos apsirengusios.. ir neduok Die.. geriau nei aš  smile.gif 

va jei kas nors man iš mano duomenų "išskaitytų" kur mano libido pasidėjo...būčiau labai dėkinga...

O šiaip tai jaučiuosi labai nesmagiai, jog okupavau SINASTRIJOS nagrinėjimui skirtą temą.  Gal nuo pirmadienio persijungiam???

Atsakyti
Siaip as astrologija pradejau dometis neseniai... ir labiausiai domina meiles, santuokos, vaiku reikalai. Pradejau "narsyti" savo horoskopa ir kuo toliau tuo labiau pradedu suprast, kad tikrai labai jau nieko gero smile.gif gal kas noretu pasidalinti savo mintimis apie mano situacija? Gimimo duomenis i AZ galiu parasyti.
Atsakyti
tame ir beda jog ne su ZET programa žiūriu o internete... tai todėl ir "maudausi" .. tik ir spėju vieną prakaią po kito braukti....

o gal ir mano buvusį mylimąjį pavyks nuo Veneros kvadrato Uranui "reabilituoti"??? 14.10.1960
Atsakyti